کمربند و بند

برخی از ما ممکن است تمایل به وحشت زمانی که در مواجهه با برخی از غیر منتظره کامپیوتر خطا (و این حوادث به طور کل

توسط NEWS-SINGLE در 22 دی 1398
برخی از ما ممکن است تمایل به وحشت زمانی که در مواجهه با برخی از غیر منتظره کامپیوتر خطا (و این حوادث به طور کلی رخ می دهد که کمک در دسترس است و یا بسیار نزدیک به مهلت و یا هر دو) اما مراحلی وجود دارد ما می توانیم برای دفاع از خودمان از بدترین اثرات چنین اتفاقات ناگوار است.

روز یکشنبه من شریک کامپیوتر مسدود: ناگهان نه صفحه کلید و ماوس پاسخ داد. ما سعی قطع ارتباط و اتصال مجدد صفحه کلید و ماوس ، آخرین چیزی که از چپ به تلاش سخت بود راه اندازی مجدد. ما کار را انجام داد و پس از راه اندازی مجدد در حالت safe mode و سپس دوباره در حالت عادی کامپیوتر به نظر می رسید به کار راست: همه برنامه های در پاسخ به عنوان انتظار می رود.

تا زمانی که شریک زندگی من سعی کردم به راه اندازی استودیو 2017 به ادامه یک پروژه او مشغول به کار بود. که در آن نقطه استودیو صفحه نمایش چلپ چلوپ به طور خلاصه به نظر می رسد تنها به دنبال شوم پیغام خطا: "یافت نشد".


ما با کلیک بر روی دانش, جامعه, لینک, اما برای کمی سود: هیچ مفید کمک وجود دارد به صورت خاص این پیام خطا پس ما باز یک بلیط با SDL را پشتیبانی می کند. البته پس از آن بود یکشنبه اولین انتظار داریم به شنیدن از حمایت شد و روز بعد... و من شریک مهلت به سرعت در حال نزدیک شدن به, بنابراین ما نیاز به پیدا کردن راه دیگری برای ادامه کار بر روی پروژه خود را.

ما تا به حال دو گزینه دارد: یا کپی این پروژه فایل های و خاطرات به پشتیبان گیری کامپیوتر (لپ تاپ), که در آن ما هنوز هم تا به حال یک کپی از نسخه قبلی استودیو و یا کار بر روی پروژه های مختلف ابزار ترجمه.

ما را در انتخاب گزینه دوم. گرفتن sdxliff فایل به ادامه کار بود یک سوال ساده از کپی کردن آن از SDL 2017 "پروژه ها" پوشه به یک پوشه کار, اما از آنجایی که ما نمی تواند راه اندازی استودیو, ما تا به حال به استفاده از ابزار مختلف برای صادرات به روز ترین کپی از حافظه ترجمه: ما با استفاده از Xbench به بار TM و سپس صادرات آن در TMX فرمت. پس از آن بود که یک ماده ساده از ایجاد یک پروژه جدید در memoQ اضافه کردن به آن تا حدی ترجمه sdxliff فایل, ایجاد, جدید, حافظه, و واردات را به آن TMX فایل ما ساخته بود در Xbench.

شریک زندگی من بود و پس از آن قادر به ادامه ترجمه.

بعدی روز دوشنبه ما را دریافت دستورالعمل از SDL پشتیبانی می کند. به ما گفته شد برای اولین بار سعی کنید دوباره نصب برنامه; وقتی که نمی حل مشکل ما سعی در تغییر نام "پروژه ها" فایل XML و سپس انواع دیگر SDL فایل ها و پوشه ها. هیچ چیز به نظر می رسید به کار و SDL پشتیبانی تکنسین متوقف شد. او گفت که او می خواهم نیاز به تشدید این موضوع بیشتر به یک مهندس با تجربه اما پس از دوم در سطح مهندسین کار در خارج از دفتر انگلستان که باید صبر کنید تا روز بعد.

در روز سه شنبه, ما دوباره در یک تماس پشتیبانی این بار با دومین سطح مهندسین. آنها پیشنهاد های مختلف راه حل های دیگر در نهایت موفقیت در بازگرداندن استودیو 2017 به زندگی -- مقصر معلوم شد که مبهم فایل ویندوز (جهت مشاهده فرم خرید: تجلیل به SDL را پشتیبانی -- آن را به خوبی به ارزش پول ما برای آن پرداخت و آنها به طور کلی بیمار کامل و حرفه ای).

در ضمن من شریک شده بود قادر به تکمیل ترجمه این پروژه در memoQ و او پس از آن اقدام به نهایی کردن آن در تازه تعمیر استودیو. این یک پایان خوش برای ما داستان کوتاه از مسائل فنی است.

اما من فکر می کردم که چنین خوشحال انتهای فقط اتفاق نمی افتد: آنها نیاز به آماده سازی و برنامه ریزی:

  • اگر ما تا به حال با تکیه بر روی یک کامپیوتر و یک گربه ابزار شریک زندگی من شده اند قادر به ادامه کار تا SDL پشتیبانی تا به حال حل مشکل;
  • اگر ما تا به حال نصب Xbench ما شده اند قادر به صادرات داده ها از استودیو حافظه ؛
  • اگر ما تا به حال پرداخت نشده برای SDL پشتیبانی ما مراجعه فقط احتمالا به کامپیوتر به یک فروشگاه تعمیر و یا شاید بپرسید برای مشاوره در انجمن های آنلاین مختلف در دسترس و امید برای بهترین;
  • در این مورد وجود دارد هیچ آسیبی به فایل ها و یا دیسک سخت کامپیوتر اما اگر چنین آسیب رخ داده بود ما آماده شده اند همچنین: ما به طور منظم بازگشت به بالا فایل های ما هر دو به درایوهای سخت خارجی متصل به خانه ما شبکه و ذخیره سازی آنلاین.

مشکلات فنی اتفاق می افتد اما اگر شما برنامه ریزی برای آنها شما می توانید به حداقل رساندن آسیب به آنها شود.

ترجمه مقاله

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htplinku.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im
آخرین مطالب