برنی ساندرز انجام شده است نه مبارزه با

عکس توسط M. Scott Brauer / ReduxFacebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانصرفه جویی در این داستان برا

توسط NEWS-SINGLE در 20 خرداد 1399
Bernie Sanders.
عکس توسط M. Scott Brauer / Redux

در سال 1997 در دوره چهارم به عنوان نماینده ایالات متحده برنی ساندرز منتشر سیاسی خاطرات به نام "Outsider در خانه." در این کتاب پوشش برآمدگي بیش از یک تصویر از کنگره بود یک عکس از Sanders, با امضای خود کک-بطری و mussed مو خاکستری, بالا بردن بازوی خود را در یک بسته-مشت سلام. در آن زمان او تنها عضو کنگره بود که نه جمهوری و نه دموکرات. این بود که ماهیت خود را تصویر عمومی: در استقرار و نه آن.

سال گذشته بیل کلینتون برنده شده بود reëlection در بخش های در حال اجرا به سمت راست از اوباما در مورد مسائل مختلف. ساندرز که توصیف خود را به جای یکدیگر به عنوان "مترقی" و "دموکراتیک سوسیالیستی," فرار کنون به کلینتون در سمت چپ. "این کتاب در مورد امید و آرزو که نمی خواهد متوجه شدم در طول عمر ما," ساندرز و شرکت خود نویسنده یک شعر پژوهشگر در دانشگاه ورمونت به نام Huck Gutman نوشت: در مقدمه. "این بررسی دو حزب سیاسی اصلی نه که می آید نزدیک به نمایندگی از نیازهای مردم و ناکامی و موفقیت های کمک به ایجاد مستقل و مترقی جنبش سیاسی." ساندرز به نظر می رسید به تعریف "موفقیت" را به عنوان یک حرفه ای در کنگره که در طی آن او می تواند همچنان خود را وابسته به دان کیشوت وکالت برای "برنامه های که حفظ ضعیف ترین و آسیب پذیر ترین در میان ما" مانند "مراقبت های بهداشتی برای همه مردم به عنوان یک حق شهروندی است."

در سال 2015 این کتاب دوباره منتشر شد تحت یک عنوان جدید: "Outsider در کاخ سفید است." در پوشش جدید ساندرز در حال حاضر سناتور نگاه بیشتر یا کمتر همان—او نگاه بیشتر یا کمتر همان از سال 1987—اما مطرح مشت رفته بود توسط یک حرفه ای به دنبال کوتاه کردن مو و یک بی ضرر پوزخند. سوال مطرح شده توسط این کتاب در فصل آخر "که در آن ما را از اینجا بروید?," در حال حاضر ساده تر پاسخ: رای من برای رئیس جمهور. "اکثریت آمریکایی ها امروز غیر خودی" جدید مقدمه بخوانید. "با هم ما می توانیم بازسازی ما سیاست و حکومت به طوری که هیچ یک از ما خارج شوم."

در سال 2016 و پس از آن در سال 2020 ساندرز سقوط کوتاه از مصرف بیش از حزب دموکرات و گرفتن ریاست جمهوری است. اما او بازسازی ما سیاست است. در سراسر نا اولیه کمپین از سال گذشته در مناظره تلویزیونی پس از مناظره تلویزیونی Sanders, نزدیکی, مرکز, مرحله, تحویل همان پوپولیستی نقاط صحبت کردن او شده است می خواهم تکرار به مدت چهار دهه است. خود را بیشتر Clintonian مخالفان زد به حق خود را; انواع دیگر نامزدها نگاه برای امضای مسائل—جولین کاسترو در مهاجرت, Beto o'rourke در کنترل اسلحه—که ممکن است اجازه می دهد آنها را به outflank ساندرز از سمت چپ. در پایان رای دهندگان دموکرات coalesced در اطراف جو بایدن اما خروج نظرسنجی نشان داد که اکثریت آنها را پشتیبانی ساندرز پلت فرم از جمله مدیکر برای همه است. در تازه ترین صبح مشورت نظرسنجی, Sanders, محبوب ترین سناتور در کشور است.

به تازگی با COVID-19 همه گیر هنوز هم مواج و تظاهرات علیه خشونت پلیس روشنایی تا شهرهای کوچک و بزرگ در سراسر کشور صحبت کردم که ساندرز توسط تلفن. مکالمه ما ویرایش شده و تغلیظ شده.

من شروع به پرسیدن شما در مورد همه چیز است که اتفاق می افتد در کشور ما در حال حاضر. بسیاری از مردم در حال مقایسه این لحظه به سال 1968 است. شما از طریق زندگی در دهه شصت. شما دستگیر شده بودند در حقوق مدنی تظاهرات در دهه شصت. چه چیزی شما را از این مقایسه?

دهه شصت بودند تا حد زیادی موجب مخالفت با جنگ در ویتنام با نژادپرستی اقتصادی بی عدالتی است. و آنچه که ما شاهد هستیم در حال حاضر و به همین دلیل ما شاید صدها هزار نفر از مردم در خیابان ها متمرکز بر سیستمیک نژادپرستی در پلیس آمریکا و قتل پلیس. اما من همچنین باور دارم که بسیاری از این خشم است که بسیاری از مردم احساس می رود فراتر از پلیس قتل و از آن می رود به این واقعیت است که ما یک رئیس جمهور است که یک عاشق و یک پاتولوژیک دروغگو. آن را می رود و من فکر می کنم به یک اقتصاد است که در آن بسیاری از افراد جوان که در حال نشان دادن امروز نیست باید شغل و احتمال است مگر اینکه ما را به ایجاد تغییرات بنیادی آنها در حال رفتن به شغل دارند. و آن را می رود به یک سیستم مراقبت های بهداشتی است که به وضوح ناکارآمد و آن را به بی توجهی در مورد بحران آب و هوا را تغییر دهید. بنابراین من فکر می کنم این صحبت ها به بیش از همه ناتوانی که مردم در حال حاضر احساس در میان تمام بحران هایی که ما در حال تجربه با وضوح یک رئیس جمهور است که یک تقلب و یک خطر برای کشور است. شما اضافه کردن تمام چیزهای که شما میلیون ها نفر از افرادی که عصبانی هستند و در حال تلاش برای مبارزه با به عقب.

از آنجا که شما ذکر خطر از رئیس جمهور: در گذشته شما را به نام دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک "مستبد رهبر." در سال 2018 وجود دارد خود را در سنا وب سایت به نام "معاشقه با فاشیسم" است که به وضوح در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن. در حال حاضر که او را آشکارا و با توجه به فراخوان ارتش برای سرکوب عمدتا مسالمت آمیز جنبش اعتراضی آیا شما فکر می کنم آن زمان برای تماس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک فاشیست?

مهم نیست که چه شما با او تماس بگیرید. من نگران هستم در مورد آنچه که شما با او تماس بگیرید. من بسیار تحت تاثیر این بیانیه از جیم Mattis سابق مغلوب ساختن پیشی جستن وزیر دفاع ساخته شده است که بسیار ساده و در نقطه ای که در یک جامعه دموکراتیک یک جامعه است که قانون اساسی شما همین حالا تماس بگیرید نظامی علیه غیرنظامیان تظاهرات. بنابراین مسئله این است که من فکر می کنم شما باید به وضوح یک رئیس جمهور که وقت و زمان دوباره نشان داده استبدادی او گرایش که نشان داده او محبت محبت عمیق برای رهبران مستبد در سراسر جهان—در شرق اروپا در چین در کره شمالی در روسیه—که در معرفی ما به یک رژه نظامی در واشنگتن و است که نشان می دهد در حال حاضر تمایل خود را برای دیدن ما به آمریکا حمله نظامی به غیر نظامی شدند. بنابراین من نمی مراقبت از آنچه شما آن را تماس, اما واضح است که ما درک می کنیم که ما یک رئیس جمهور است که درک بسیار کمی از قانون اساسی یک بی توجهی کامل برای آزادی های مدنی در این کشور است که هر چیزی را که او می تواند برای خود اهداف سیاسی و اهداف مالی خود را. این یک عاشق که می تواند مراقبت کمتر در مورد هر چیزی غیر از خود قدرت سیاسی و اقتصادی ،

هنگامی که شما اعلام تعلیق خود را در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری در ماه آوریل گفت: "جنبش ما برنده مبارزه ایدئولوژیک." شما ذکر شده تعداد کمی از ایده های که شما تحت فشار قرار دادند برای سال در حال حاضر پانزده دلار حداقل دستمزد, مراقبت های بهداشتی جهانی—که پس از حاشیه و در حال حاضر جریان اصلی. آنچه در حال ضروری ترین چیزهایی است که شما قصد دارید انجام دهید به خصوص در پنج ماه بین در حال حاضر و انتخابات به ترجمه آن ایدئولوژیک پیروزی ملموس سیاست پیروزی?

به عنوان ایالات متحده آمریکا, سناتور, من قصد دارم به انجام همه چیز را که من می توانید مطمئن شوید که یکی دیگر از قطعه ای از قوانین اضطراری منتقل شده است به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است برای مقابله با فوق العاده رنج می برند که خانواده های شاغل این کشور در حال تجربه در حال حاضر. آن را بسیار آسان به چشم پوشی از این واقعیت است که شما به میلیون ها نفر از خانواده ها در ورمونت و در سراسر این کشور که به معنای واقعی کلمه هیچ مواد غذایی را در کابینت در حال حاضر که به مرگ می ترسم; و در واقع در حال اخراج از خانه های خود را از آپارتمان خود را و یا در حال از دست دادن خانه های خود. تا جایی که توجه من است راست, در حال حاضر به انجام همه چیز را من می توانم به عنوان سناتور به مطمئن شوید که ما حرکت رو به جلو به سرعت و شدت به عنوان ما می توانید به صورت عمده قطعه ای از قوانین است که آدرس این بحران رو به کار خانواده های امروز است. این بدان معناست که به نظر من نیاز به آنچه ما تماس بگیرید چک های امنیتی عمل می کنند که چه کشورهای اروپایی انجام دهید که باعث می شود مطمئن شوید که هر کارگر بیکار در ادامه به دریافت او چک و مزایای که با آن بروید. برای کسانی که نمی [باید مراقبت های بهداشتی] من می خواهم مدیکر برای پوشش دادن تمام مراقبت های بهداشتی نیاز در طول بحران. من معتقدم هر خانواده و هر فرد باید دو هزار دلار در ماه در طول بحران. ما باید به صرفه جویی در خدمات پستی که یک مسئله بزرگ است و مطمئن شوید که همه مواد غذایی به اندازه کافی برای زنده ماندن در. به طوری که فوری بحران است.

طولانی مدت, بدیهی است آنچه که من در تلاش برای انجام شده است برای گرد هم آوردن مردم به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن و به انتخاب بایدن. این هیچ راز بزرگ است که جو بایدن و من باید بسیار جدی سیاسی تفاوت اما در این لحظه خاص در تاریخ چه مهم است این است که برای شکست دادن تهمت, که, شما ضمنی یک لحظه پیش است و به معنای واقعی کلمه یک تهدید برای دموکراسی آمریکایی و در حال حرکت است و این کشور نه تنها در یک راه خطرناک اما در یک دیکتاتوری راه به عنوان به خوبی. مغلوب ساختن پیشی جستن به شکست داد و در از راه های مختلفی, من قصد دارم به یک نقش فعال در این فرآیند.

آن است که به اندازه کافی خوب نیست فقط به انتخاب جو بایدن. ما رو به ادامه حرکت در این کشور برای تحول تغییر و درک کنند که ما راه, راه, راه پشت بسیاری از دیگر کشورهای صنعتی در تامین نیازهای خانواده های شاغل. بنابراین مبارزه ادامه دارد برای مدیکر برای همه تک پرداخت کننده برنامه است که می شود به خصوص آشکار هنگامی که شما را دیده اند در ماه های اخیر میلیون ها نفر از مردم از دست دادن شغل خود. آنها همچنین از دست دادن مراقبت های بهداشتی خود را به دلیل تحت سیستم مراقبت های بهداشتی است که به نفع کارمند نه یک حق انسانی. بنابراین من قصد دارم برای ادامه این مبارزه هیچ سوال ما در حال به دست آوردن شتاب در ریشه های چمن. و در و در آن می رود.

من فکر می کنم یکی از اسطوره است که در حال بهره برداری در حال حاضر این است که من می شنوم من جمهوری خواه همکاران بحث در مورد خوب, شما می دانید این بیماری همه گیر شده است ویرانگر اما چند ماه پیش ما تا به حال این اقتصاد است. این واقعا عالی اقتصاد است. من نمی دانم چگونه شما باید این "بزرگ اقتصاد" هنگامی که نیمی از مردم خود را در زندگی به چک چک. و آنچه که ما شاهد در حال حاضر بزرگ اقتصادی پیام از امروز این است که زمانی که شما زندگی می کنند به چک چک و برات چند حقوق چند هفته از کار و خانواده خود را به طور ناگهانی در حال حاضر در اقتصادی اروپاست. به معنای واقعی کلمه. تلاش برای قرار دادن غذا روی میز و پرداخت اجاره.

بنابراین ما باید به تجدید نظر. اگر چیزی وجود دارد که من امیدوارم که ما رسیدن به در میان این بی سابقه لحظه ای در تاریخ آمریکا این است که ما با استفاده از این لحظه به تجدید نظر که من باید قبل گفت: برخی از اصول اساسی و نهادهای جامعه آمریکا و یادگیری از این همه گیر و فروپاشی اقتصادی به طوری که ما در حرکت این کشور در یک مسیر متفاوت است.

وجود دارد اساسا دو دیدگاه که می شنوید از سمت چپ در مورد این انتخابات. وجود دارد یک گروه است که می گوید بایدن و حزب دموکرات انجام داده اند به اندازه کافی برای به دست آوردن رای من این است که هیچ وقت برای سازش. و کسانی که مردم ممکن است احساس کنید که راه و حتی بیشتر به شدت در حال حاضر با توجه به قابل فهم ناامیدی قتل جورج فلوید و بسیاری دیگر از وحشتناک مظاهر ظلم و ستم. دیگر مشاهده می شنوید از مردم مانند چامسکی که گفت که اگر شما زندگی می کنند در یک چرخش دولت "جایگزین برای رای دادن به بایدن است رای گیری برای مغلوب ساختن پیشی جستن" و این که اساسا رای گیری برای "تخریب سازمان یافته جامعه بشری." کدام یک از این دو دیدگاه موافق هستید ؟

اوه بدیهی است که من از آنچه چامسکی گفت. آن را بسیار آسان برای کسی به ایستادن و می گویند از روی صدق و صفا "من مخالف با آنچه که جو بایدن برای غرفه سیاست خود را بسیار بیش از حد محافظه کار است." من که. من با این دیدگاه موافقم. اما نه به درک آنچه در آن به معنی به این کشور و به فرزندان ما و نوه های ما—من هفت نوه—و آنچه در آن معنی خواهد بود که به این سیاره از نظر آب و هوا را تغییر دهید اگر تهمت است reëlected است برای من به دست مهم ترین نکته ای که باید ساخته شده است. تهمت نمی توان reëlected. و آنچه ما باید انجام دهید اگر شما ناراضی هستید با بایدن سیاست اگر شما مخالف با بایدن سیاست—و من قطعا انجام دهید—سپس مبارزه کردم تا به جای از امروز شروع به مطمئن شوید که او حرکت می کند به عنوان مترقی یک راه ممکن است که دولت به عنوان مترقی به عنوان امکان پذیر است.

آنچه که وظیفه ما است. آن است که اجازه نمی دهد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به reëlected و به نابودی دموکراسی آمریکایی و نابودی این سیاره است.

شما بدیهی است که آشنایی با این استدلال که وجود دارد چیزی بیشتر شما می توانید انجام داده ایم برای کمک به هیلاری کلینتون دریافت منتخب در سال 2016. من می دانم که شما نمی فکر می کنم که منصفانه و در واقع وجود دارد برخی از شواهد که وجود دارد بیشتر هیلاری کلینتون اولیه رای دهندگان در سال 2008 که به پایان رسید تا رای گیری برای جان مک کین به عنوان مثال از وجود برنی ساندرز حامیان در سال 2016 که رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن. اما آنچه که شما انجام دهید برای کمک به بایدن انتخاب کنید متفاوت خواهد بود در هر قابل توجهی از آنچه شما را برای کمک به هیلاری کلینتون در سال 2016 ؟

وجود دارد یک اسطوره وجود دارد که همه یک نامزد می گویند که آیا آن را برنی ساندرز و یا هر کس دیگری به میلیون ها نفر از افرادی که رای دادند برای او و یا او این است که "من می خواهم شما را به انجام این کار" و هر کسی در حال رفتن به سقوط در خط. این است که نه تنها راه آن کار می کند در یک دموکراسی است. در واقع این روشی نیست که آن را باید کار کند. من همه چیز را که من می تواند در سال 2016 به حرکت حزب دموکرات در یک پیشرفته تر راه و ببینید که هیلاری کلینتون انتخاب شد. من بسیار بسیار سخت در تلاش برای انجام این کار پس از من رد هر گونه استدلال که من نمی سعی کنید به انتخاب هیلاری کلینتون ، من. من فکر می کنم تفاوت در حال حاضر این است که بین شما و من یک رابطه بهتر با جو بایدن از من تا به حال با هیلاری کلینتون و بایدن شده است بسیار بهتری برای نشستن و صحبت کردن با من و دیگر ترقی خواهان از ما در گذشته دیده می شود.

در سال 2016 در واقع ما در نشست با هیلاری کلینتون مردم ما با چکش از آنچه که تبدیل به پیشرفته ترین دموکراتیک پلت فرم در تاریخ این کشور است. اما من فکر می کنم این منصفانه است که بگویم که رابطه ما با بایدن یک رابطه قوی تر. من شناخته ام بایدن برای آخرین چهارده سال بیشتر یا کمتر از من شده است در سنا و کار با او کمی زمانی که او معاون رئيس جمهور شد. من فکر می کنم آنچه شما در حال رفتن به دیدن یک رابطه نزدیک.

این بدان معنا است که شما می توانید بر روی گوشی با او این روز و همه چیز صحبت کردن ؟

کاملا. بله.

و شما انجام شده است ؟

بله. نه هر روز اما اگر من تماس بگیرید تا جو بایدن من—همه شما باید انجام دهید این است که می گویند به کمپین "من می خواهم به صحبت کردن با او" و در عرض یک یا دو روز که تماس مرتب شده است. بنابراین ما در حال صحبت کردن است.

و شما احساس می کنید که او در حال پذیرای ایده های خود را?

شما می دانید ما را ببینید. من نمی خواهم به sugarcoat این. او باز شده است و با شخصیت و دوستانه, اما نظرات خود را و نمایش ها بسیار متفاوت هستند در برخی از مناطق بیش از دیگران است. من فکر می کنم شما در حال رفتن به دیدن او که نسبتا قوی نیاز برای یک اقتصاد جدید در امریکا است که نشانی از یک کار خیلی بهتر در به نمایندگی از خانواده های شاغل نسبت به ما در حال حاضر. او به من گفت که او می خواهد به عنوان قوی به عنوان ممکن است در شرایط تغییر آب و هوا و من مشتاقانه منتظر شنیدن پیشنهادات خود را. شش نیروهای وظیفه در محل کار به معنای واقعی کلمه به عنوان ما صحبت می کنند بین خود مردم و افرادی که از من پشتیبانی چکش و یا تلاش برای چکش از توافق بر اقتصاد بهداشت و درمان, اصلاح قانون مهاجرت جنایی-عدالت اصلاحات آموزش و پرورش و تغییر آب و هوا و خواهیم دید که چه میوه از کسانی که بحث هستند. اما جو شده باز داشتن مردم خود نشستن با برخی از مهمترین و مترقی مردمی در امریکا که نشانه خوبی است.

در اولیه خود را در مبارزات انتخاباتی وجود دارد برخی از گزارش است که شما برنامه ریزی را به یک کمپین سخنرانی در فلینت میشیگان که بوده ام به طور کامل در مورد نژاد و در آخرین لحظه تصمیم گرفت در برابر آن است. آیا می خواهید به شما داده بودم یک سخنرانی بزرگ در مسابقه در طول مبارزات انتخاباتی ؟ آیا شما فکر می کنم شما باید به که گفتار در حال حاضر ؟

ما در حال تلاش برای انجام بهترین های ما در برخورد با مسئله نژادی و عدالت است. آن روز خاص چه به پایان رسید تا اتفاق می افتد این است که ما تا به حال یک پنل فوق العاده مردم از جمله دوست خوب من Cornel West, که من فکر کردم فوق العاده ای در بالا بردن مسائل مربوط به انجام یک کار فوق العاده. برخی از برجسته آفریقایی-آمریکایی ترقی خواهان در کشور و در میشیگان صحبت شد ، من فکر کردم آن را در آن لحظه می تواند نسبت به صدای آنها شنیده می شود که در آن پانل.

و چگونه در مورد در حال حاضر ؟ به خصوص با توجه به آنچه که ما شاهد هستیم در حال حاضر آیا شما احساس می کنید نیاز به

خوب ما—من شده اند صحبت کردن و ما همچنان به صحبت کردن. من فکر می کنم همه می دانند که پلیس قتل جورج فلوید است که بخشی از یک بسیار طولانی الگوی و چون از گروه ها مانند سیاه و سفید زندگی می کند و ماده A. C. L. U. و دیگران داریم به بحث در مورد کسانی که قتل های زیادی در سال های اخیر از ما در گذشته زمانی که آن را واقعا بسیار رایج. بنابراین این رفته است, برای چند دهه, و من فکر می کنم تغییر و تحول عمده ای که در آینده در حال حاضر یک نتیجه از تلفن های همراه و دوربین های ویدئویی. مردم در حال دیدن آنچه در واقع اتفاق می افتد که مورد دهه پیش. اما این رفته و آن را رو به پایان است. آن را کاملا رو به پایان است. هفته گذشته من با ارسال نامه ای به چاک شومر با نه دقیق مجموعه ای از طرح های پیشنهادی که من فکر می کنم بسیار پررنگ در نظر پلیس-وزارت اصلاحات در بالای بیش از همه کیفری-عدالت اصلاحات.

بنابراین این منطقه ای که ما رو به آدرس در یک روش تهاجمی است. ما نمی توانیم همچنان به آفریقایی-آمریکایی مادران نگران فرستادن بچه های خود را به خارج از زمین بازی به دلیل بچه خود را ممکن است به اجرا نژادپرستانه افسر پلیس است. ما نمی تواند ادامه داشته و بیشتر مردم در زندان—نامتناسب آفریقایی-آمریکایی لاتین و بومی آمریکا بیش از هر کشور دیگری در روی زمین است. ما شروع کردیم به سرمایه گذاری در آموزش و پرورش و مشاغل زندان بیشتر و نه بیشتر حبس و ما باید برای برگزاری هر افسر پلیس در این کشور پاسخگو برای آنچه که او می کند. و زمانی که ماموران پلیس با شکستن قانون و ارتکاب عمل قتل یا خشونت آنها باید پاسخگو باشند.

در این نامه که به شومر شما برخی از پوش بک از برخی از حامیان خود را برای یک پیشنهاد به بهتر منابع به ادارات پلیس. [در این نامه استدلال برای "حصول اطمینان از منابع در دسترس برای پرداخت حقوق و دستمزد است که جذب ردیف بالا افسران."] انتقاد این بود که بسیاری از مردم در جنبش مترقی در حال حاضر فراخوانی برای defunding و یا لغو ، آیا شما—

من فکر می کنم ما باید ادارات پلیس در آمریکا ؟ هیچ نمی دانم. هیچ شهری در جهان است که در ادارات پلیس. چه شما نیاز دارید—من نمی تماس برای پول بیشتر برای ادارات پلیس. من به نام به ادارات پلیس است که باید به خوبی آموزش دیده و خوب و حرفه ای پرداخت. و بیش از حد اغلب در سراسر این کشور در حال حاضر شما باید افسران پلیس که در این شغل بسیار پایین پرداخت زیادی ندارد و آموزش و پرورش ندارد و بسیار آموزش—و من می خواهم به تغییر است. من همچنین خواهان تغییر و تحول در ادارات پلیس به درک که بسیاری از ادارات پلیس و پلیس مقابله هر روز با مسائل مربوط به بیماری های روانی, مقابله با مسائل مربوط به اعتیاد و همه نوع از مسائل است که باید رسیدگی روان-بهداشت حرفه ای و یا دیگران و نه فقط توسط افسران پلیس.

من فکر می کنم ما می خواهید به دوباره تعریف کردن آنچه ادارات پلیس انجام آنها را به حمایت آنها نیاز به شغل خود را بهتر تعریف شده است. بنابراین من معتقدم که ما باید به خوبی آموزش دیده و تحصیل و پرداخت حرفه ای در ادارات پلیس. هر کسی که فکر می کند که ما باید لغو همه ادارات پلیس در آمریکا من موافق نیستم.

به عنوان ذکر شده است بسیاری از بار تئوری خود را از صورت اولیه خود را که وجود دارد را باید گسترده رای دهندگان به خصوص جوانان مشارکت مردم است. و به عنوان مردم از جمله شما گفته اند که نمی تابه. در حال حاضر ما همه گیر ما حزب جمهوری خواه امتناع به اندازه کافی صندوق رای کشور از طریق پست و به نظر می رسد مانند ما می تواند در مسیر بسیار پایین مشارکت مردم در انتخابات در ماه نوامبر که بدیهی است که بد هر دو برای دموکراسی و دموکرات ها. چه چیزی شما فکر می کنم ما می توانیم برای جلوگیری از آن ؟

بله و نه. من برداشت و من درست اگر من اشتباه است که در واقع هفته گذشته سوئیچ بودند نسبتا بالا در برخی از نقاط کشور است. من فکر می کنم تهمت و جمهوری خواهان شده اند بسیار صادقانه در مورد آن: آنها از ترس بالا رای دهندگان سوئیچ زیرا هنگامی که بیشتر مردم برای رای دادن به خصوص آنچه ما تماس بگیرید غیر متعارف از نوع رای دهندگان—افراد جوان طبقه کارگر و مردم کم درآمد مردم—زمانی که رای آنها در تعداد زیادی از آنها در حال رفتن برای رای دادن و برای جمهوری خواهان. در واقع چیزی شبیه به دو نفر از سه جوان زیر سی و زمانی که رای آنها در حال رفتن برای رای دادن در برابر حزب جمهوری خواه. که چه تهمت و او خواه دوستان درک کنند و به همین دلیل آنها شرکت در سرکوب رای دهندگان به طور کلی در ساخت آن را سخت تر و به همین دلیل آنها از ترس بسیار از این ایده که همه در امریکا باید دریافت یک رای کاغذی.

ما به عنوان بخشی از هر گونه قوانین اضطراری است به انجام همه چیز ما می توانید مطمئن شوید که آیا باید این بودجه را به ارائه برگه کاغذ به هر ساکن در هر واجد شرایط رای دهندگان در دولت خود را.

آیا شما امیدوار است که ما باید یک عملکرد بالا-مشارکت عادلانه انتخابات ؟

من نمی توانم به شما پاسخ قطعی. بدیهی است که آنچه که من مبارزه خواهد کرد و همه چیز را من می توانم. این بسیار اساسی است. چه امریکا ایستاده اگر ما دموکراسی اگر ما مطمئن شوید که هر فرد در این کشور حق رای دادن را بدون به خطر انداختن سلامت خود را? شما به یاد داشته باشید چندی پیش ما تا به حال اولیه در ویسکانسین که از من خواست به تعویق افتاد. در آن صورت گرفت و ده ها تن از ده ها تن از مردم پایین آمد با این ویروس. چگونه بسیاری از فوت من نمی دانم. مردم در امریکا نباید نیاز به ایجاد یک انتخاب بین سلامت خود و رای گیری. آنها باید قادر به رای دادن بدون دیدن سلامت خود را در معرض خطر و من مبارزه خواهد کرد تا مطمئن شوید که اتفاق می افتد.

من می خواهم در مورد آنچه که همچنان به ما بزرگترین تهدید وجودی که تغییر آب و هوا. حتی به عنوان افراد در برخورد با خیلی از دست دادن فیزیکی و اقتصادی و در غیر این صورت است که احساس می کند بیشتر فوری, چگونه می توان ماندن متمرکز در خطر تغییر آب و هوا ؟

من فکر می کنم شما کاملا حق با شماست. اگر شما نگران در مورد پایین آمدن با این ویروس و مرگ اگر شما نگران در مورد چگونه شما در حال رفتن به قرار دادن غذا روی میز را برای خانواده خود را که بیشتر یک تهدید فوری برای وجود خود را نسبت به تغییر آب و هوا. اما تغییر آب و هوا باقی می ماند تهدید وجودی برای سیاره ما و اگر ما نمی شجاعانه تبدیل سیستم انرژی ما را در رابطه با سوخت فسیلی صنعت در چند سال آینده وجود دارد شکی نیست اما این که سیاره ما در حال رفتن به ترک ما بچه ها و نوه ها خواهد بود به طور فزاینده ای ناسالم و غیرقابل سکونت. بنابراین آنچه که ما باید انجام دهید این است نگه داشتن بحث در مورد آن موضوع است. یکی از نیروهای وظیفه است که ما در حال کار بر روی با بایدن اختصاص داده شده است برای تغییر آب و هوا و آنچه که ما باید به درک این است که پرداختن به تغییرات آب و هوا مقابله با تغییر آب و هوا می تواند تبدیل به بسیار مثبت اقتصادی روند, از آنجا که ما می تواند ایجاد میلیون ها شغل خوب و پردرآمد. Weatherizing ما خانه ها و ساختمان های ما—مقدار بسیار عظیمی از مشاغل ایجاد می شود فقط با انجام آن. تبدیل سیستم حمل و نقل ما از نظر حمل و نقل عمومی از نظر حرکت به سمت خودروهای الکتریکی در شرایط نه تنها ساختمان این نوع از باد و انرژی خورشیدی و دیگر فن آوری های پایدار است که ما نیاز به اما کمک به بقیه جهان در مقابله با این مسئله به عنوان به خوبی. اضافه کردن همه که با هم ما می توانیم بسیاری از میلیون ها نفر از شغل خوب و پردرآمد. بنابراین مسئله این است که فقط برخی از, انتزاعی, ایده ای در مورد حفاظت از محیط زیست و یا صرفه جویی در این سیاره است. آن را واقعا پایین می آید به برخی از راه های بتن که ما می تواند ایجاد میلیون ها شغل خوب و پردرآمد و من امیدوارم که این چیزی است که بایدن آماده است برای مبارزات انتخاباتی به شدت در. این چیزی است که من قطعا به عنوان یک سناتور ایالات متحده انجام خواهد داد همه چیز را من می توانم به فشار رو به جلو است.

برای مدت زمان طولانی شما بوده ام به یک منتقد "شرکت رسانه ای" را به عنوان شما آن را تماس بگیرید. شما ساخته ام که نقد از شما شهردار برلینگتون و تا به این های اخیر کمپین که خود را مدیر کمپین گفت که فاکس نیوز بوده و عادلانه تر برای شما از MSNBC. آیا شما فکر می کنم که اگر رسانه ها درمان شما و درمان مترقی ایده های متفاوت است که می تواند شما را برنده شده اید و ایده های مترقی می تواند دفاع و پشتیبانی بیشتر راحتی ؟

من سؤالم این سوال را در راه های مختلف. مبارزه ما در راه بی سابقه در تاریخ آمریکای مدرن—شاید رفتن به یوجین Debs در سال 1912 یا هر چیز دیگری—ما در زمان در کل ایجاد. آن نیست که ما فقط مبارزه برای مدیکر برای همه ما در بهداشت و درمان صنعت. نه فقط مبارزه برای کاهش تجویز دارو هزینه های مصرف در حرص و آز و تبانی و تثبیت قیمت از صنعت داروسازی است. نه فقط مبارزه برای حفاظت از محیط زیست ما در کل سوخت فسیلی میباشد. نه فقط در حرص و طمع وال استریت اما ما صحبت کردن در مورد شکستن موسسات بزرگ مالی در این کشور است. به عبارت دیگر چه ساخته شده, کمپین ما منحصر به فرد است که ما در زمان در کل ایجاد و بدیهی است که شرکت های بزرگ رسانه ای است که بخشی از آن ایجاد.

بنابراین شما می توانید بپرسید اگر شرکت های بزرگ رسانه ای در عمل متفاوت است ؟ آنها در حال رفتن به عمل متفاوت است. آنها در حال ایجاد. آنها متعلق به استقرار. فقط به عنوان یک مثال کوچک یکی مثال: در زمانی که ما تنها کشور مهم در زمین به تضمین مراقبت های بهداشتی برای همه مردم به عنوان یک حق انسانی زمانی که ما پرداخت دو برابر سرانه به عنوان افرادی از دیگر کشورها و در بسیاری از موارد بدتر نتایج چگونه بسیاری از برنامه های تلویزیونی را شما دیده می شود اندرو که بحث در مورد مدیکر برای همه و تضاد بین ما سود محور خصوصی-بیمه-تحت سلطه سیستم مراقبت های بهداشتی و سیستم های دیگر? آیا شما دیده می شود یک برنامه که ؟

من خود را نمی, اما من خود را نقطه.

[می خندد.] شما نمی. من انجام داده اند بیشتر بصورت زنده شهر جلسات در مدیکر برای همه از همه شرکت های بزرگ تلویزیونی انجام داده است. ما انجام داده اند و دو یا سه فوق العاده پنل بحث های بازدید شده توسط میلیون ها نفر از مردم که چرا ما نیاز به حرکت به مدیکر برای همه است. که بیش از سی بی اس انجام داده است, NBC, ABC, Fox, CNN. آنها آن را انجام نمی. چگونه بسیاری از برنامه های ما دیده می شود در مورد درآمد و نابرابری ثروت و اخلاق از سه نفر داشتن ثروت بیشتر از پایین نیمی از جامعه آمریکا? شما آن را نمی بینیم. بنابراین آن چیزی است که آنها را به مبارزه است. البته من می دانستم که که قرار بود به اتفاق می افتد. آنها با هر خط که آنها می تواند. یکی از آنها بود برنی نمی تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن که من فکر کردم پس از آن و من فکر می کنم در حال حاضر ما احتمالا در قوی ترین موقعیت به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن. یا برنی این یا برنی که یا هر—"برنی وارنر"—هر خط بود. هیچ چیز مرا شگفت زده کرد. ما می دانستیم که این اتفاق می افتد. ما می دانستیم که ما مدیکر برای همه پیشنهاد خواهد بود مخالف توسط بهداشت و درمان صنعت و آنها و دیگران صرف میلیون ها دلار در سوپر-PACs دروغ گفتن در مورد آنچه که من در تلاش برای انجام. که تعجب من ؟ هیچ. آیا نقش MSNBC و یا رسانه ها به طور کلی تعجب من ؟ هیچ از آن نمی. که استقرار است که ما گرفته اند و به همین دلیل است که ما خیلی سخت کار کرده اند به تلاش برای ساخت یک رسانه های جایگزین. من با افتخار از این واقعیت است که ما باید خیلی بیشتر بینندگان و پیروان در رسانه های اجتماعی و جریان زندگی می کنند از بسیاری دیگر از دموکرات ها انجام دهد. اما ما سخت کار می کرد در آن است و ما این است که چون من به شدت اعتقاد دارند که ما نیاز به یک وسیله نقلیه دیگر رسانه های جایگزین, به بحث در مورد ایده هایی که تاثیر کار جامعه به دلیل آن بسیار ساده لوحانه به این باور است که شرکت های بزرگ رسانه ای انجام خواهد داد که.

زمانی که شما صحبت کردن در مورد گرفتن در استقرار در آن شرایط برخی از مردم می شنویم که به عنوان یک نوع بدون نگه می دارد-منع بدون سازش ضد استقرار پیام. و با این حال ما فقط صحبت کردن در مورد شما گرفتن بر روی گوشی با جو بایدن و تلاش به کار با او. چه چیزی به شما می گویند به کسانی که در سمت چپ که بیشتر بدون سازش رویکرد به سیاست ؟

من فکر می کنم اگر شما به جدی سیاست, و یا اگر شما از ایالات متحده سناتور به من—نگاه اندرو, من می توانم رای بدون در هر لایحه ای که می آید قبل از کنگره و شما احتمالا ده دلایل خوبی که چرا به من رای دادند هیچ. اما مردم ورمونت نیست من ارسال به کنگره فقط به رای دادن ندارد. آنها به من فرستاده شده به کنگره برای انجام بهترین که ما می توانیم در یک وضعیت بسیار دشوار است در کنگره به شدت تحت سلطه پول و منافع قدرتمند منافع خاص. بنابراین شما بهترین است که شما می توانید در درون موجود و حاضر است. و برگردیم به سوال شما خواسته در ابتدای این بحث: در این لحظه در ذهن من, من می توانم بگویم. من می توانم می گویند "هیچ جو بایدن و من مخالف من قصد ندارم به حمایت از او." من می توانم می گویند که. من فکر می کنم که خواهد بود وحشتناک, وحشتناک اشتباه است. کار من این است که ببینید که تهمت شکست خورده است و که من حرکت بایدن به عنوان مترقی راهی که من می توانم.

بنابراین فقط گفته هیچ به اندازه کافی خوب نیست. که ساده ترین جواب.

که من منجر به نهایی سوالات نگاه به آینده. Keeanga-Yamahtta تیلور ساخته شده یک استدلال در نیویورکر یک زن و شوهر از سال پیش که در این لحظه از بحران, واقعیت تایید شده است مبارزات انتخاباتی خود را. البته مبارزات انتخاباتی خود را برای ریاست جمهوری است بیش از در حال حاضر. برخی از مردم در سمت چپ بودند با انرژی که چگونه نزدیک شما را به برنده شدن در این زمان و در سال 2016 اما دیگران بودند جرئت توسط این واقعیت است که شما برنده نیست. آنچه شما باید انجام دهید برای گفتن به کسانی که مردم را در این منحصر به فرد خطر ناک لحظه ؟

من اغلب می گویند و من صحبت می کنند به عنوان پدربزرگ هفت زیبا نوه: ناامیدی یک گزینه نیست. من نا امید بدیهی است که من نمی برد و این که ما حرکت نمی برد چرا که من فکر می کنم این است که یک لحظه در تاریخ که در آن ما نیاز به تحول و تغییر در این کشور است. بنابراین هیچ کس وجود دارد خارج وجود دارد, بدیهی است که بیشتر نا امید از من است. و من می دانم که میلیون ها نفر از دیگران احساس به همان شیوه. اما آنچه من می خواهم مردم به درک این است که ما باید پیشرفته در دستور کار عظیم راه رو به جلو است که این کمپین که ما زد که من به شما گفته یک لحظه پیش, بود, فقط, من می خواهم بهتر مراقبت های بهداشتی و من می خواهم به بهبود قانون مراقبت مقرون به صرفه و یا من می خواهم برای ساخت پانل های خورشیدی. آنچه ما کمپین مورد مصرف در کل استقرار از جمله رسانه های شرکت های بزرگ از جمله وال استریت و شرکت های دارویی و شرکت های بیمه و مجتمع نظامی-صنعتی و زندان-مجتمع صنعتی و سوخت فسیلی صنعت و کل دسته. ما آنها را در زمان ، و آنچه ما نشان داد که مردم آمریکا در واقع در حال آماده نه فقط برای تغییر تدریجی. آنها می خواهند به حرکت این کشور رو به جلو در یک تحول راه است. و آنچه که شما شاهد در خیابان های آمریکا امروز—زیبا افراد جوان و دیگران از همه نژادها در تمام زمینه های ایستاده در مبارزه برای عدالت—من اعتقاد دارم که شما در حال رفتن به ببینید که در حال گسترش است. نه تنها برای عدالت نژادی و پلیس-وزارت اصلاحات. شما در حال رفتن به آن را ببینید برای عدالت اقتصادی و پایان دادن به گرسنگی و دستمزد در امریکا است. شما در حال رفتن به آن را برای بهداشت و درمان-مراقبت از عدالت و درک است که مراقبت از سلامت یک انسان و نه یک امتیاز. شما در حال رفتن به آن را ببینید از نظر آب و هوا و عدالت و درک است که ما نمی توانیم اجازه می دهد این سیاره به نابود سوخت فسیلی میباشد.

ما کاشته شده بسیار قدرتمند دانه و آن دانه در حال رفتن به رشد و شما از دیدن آنها در خیابان های آمریکا امروز. بنابراین من می گویم به کسانی که شده اند در حمایت از مبارزات است که مبارزه تازه آغاز شده و همانطور که اشاره کردم وقتی که من به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی, مبارزات انتخاباتی به پایان می رسد اما مبارزه همچنان ادامه دارد. و کسی که می داند هر چیزی در مورد تاریخچه—آن است که آیا حقوق کارگران, آیا آن را حقوق مدنی آن است که آیا حقوق زنان که آیا آن را از حقوق همجنسگرایان که آیا این حقوق محیط زیست—می داند که تغییر یک شبه اتفاق نمی افتد. آن را واقعا نمی کند. این تغییرات سیاسی که به آگاهی از تغییرات این تغییرات در زمانی که میلیون ها نفر از افراد درگیر در این فرآیند و به خیابان. این که چگونه تغییر می گیرد. و ما در لحظه ای که من این باور است که در واقع رفتن به اتفاق می افتد.

اگر شما نمی تواند رئیس جمهور آیا شما فکر می کنم وجود خواهد داشت زمان در چهار یا هشت یا بیست سال که دموکراتیک سوسیالیستی می تواند رئیس جمهور ایالات متحده ؟

کاملا. کاملا. کاملا. من می دانم که رسانه ها و همه چیز, ما مخالفان سعی در ترساندن مردم با واژه "سوسیالیسم دموکراتیک بود." اما هنگامی که شما شکستن آن را به آنچه که ما در حال مبارزه برای آن که معلوم است که بسیاری از آنچه که ما در حال مبارزه برای در حال حاضر در کشورهای دیگر وجود دارد بر روی زمین است. این است که مراقبت های بهداشتی یک حق انسانی و نه به نفع کارمند—آیا شما فکر می کنم که یک رادیکال ایده ؟ مطمئن شوید که در هر شغل در آمریکا می پردازد و مردم دستمزد مناسب و معقول مطمئن شوید که همه بچه های ما باید آموزش و پرورش مناسب و معقول. این رادیکال ایده ها ؟ آنها ایده های رادیکال. به اعتقاد من آنها نیست. صرفه جویی در این سیاره ؟ من فکر نمی کنم که بسیار رادیکال ایده. بنابراین من فکر می کنم زمانی که من صحبت در مورد برنده مبارزه ایدئولوژیک داریم. اما این درست است به خصوص در میان افراد جوان که آینده آمریکا است.

به هر دلیل شاید ما می تواند انجام داده ام بهتر است ما خیلی با افراد مسن. بایدن فقط mopped ما با افراد مسن. از سوی دیگر حتی در کشورهای که در آن ما را ضعیف و از دست ما برنده اکثریت افراد جوان چهل ساله یا جوان. که آینده آمریکا است. بنابراین ما ایده ها ایده های آغشته توسط افراد جوان در این کشور است. من صحبت کردن در مورد فقط بیست ساله. من صحبت کردن در مورد مردم چهل و چهل و پنج و جوان. آنها می خواهند و می ترسند از تحول و تغییر. آنها ترس از یک پر جنب و جوش دموکراسی و این که چه دموکراتیک سوسیالیسم است.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب