Marc Gasol آمد داخل در مهلت تجارت در سال گذشته و چهار ماه بعد او chugging بطری شراب و نزدیک به سقوط کردن یک اتوبوس دو طبقه. غول اسپانیایی مناسب یکپارچه: او آنقدر هوشمند بسیار دشوار پس از خود خواهی و خیلی خوب است. رپتورز جمهور Masai Ujiri هرگز عاشق تجارت مهلت اما او aced آن در سال گذشته است.

این نوع معامله وجود نداشت این سال است. هیچ چیز ساخته شده حس. رپتورز ندارد اضافی قرارداد به اطراف پرتاب و بازیکنان خود را که تا به حال پول لازم متصل نمی تواند به راحتی بر بهبود یافته است. این خود تورنتو رپتورز.

و این چیز بدی نیست. در شرق فقط میامی و فیلادلفیا رو بهتر: میامی اضافه شده veteran بال Andre Iguodala و جائه Crowder و فیلادلفیا اضافه شده در بورس گلن رابینسون سوم و الک Burks. میلواکی و بوستون و ایندیانا — بقیه جدی تیم ها در شرق — sat در حاشیه با تورنتو و تماشا.

خریداری در بازار ممکن است کمک کند در اطراف حاشیه, اما به احتمال زیاد نه خیلی زیاد. پس چه مانده است در حال حاضر در حال دیدن اگر رپتورز همیشه می تواند رسیدن به سلامت کامل و سپس پیدا کردن آنچه که آنها واقعا می توانید انجام دهید که در این بازی واقعا مهم است.

“من فکر می کنم من با اعتماد به نفس اول از همه راه هر کدام چیزهایی که تا پایان رفتن” رپتورز مربی نیک پرستار گفت: قبل از مهلت گذشت. “من واقعا معتقدم در این گروه است.”

برخی از مسائل شما می دانید. رپتورز می توانید دفاع با تطبیق پذیری و فیزیکی و هوش. شاهد ESPN جکی MacMullan که خواسته بوستون Jayson تاتوم که بازیکن را حفظ کردیم و او گفت که او آن بود که یک تیم: آن تورنتو است. “از آنجا که آنها پرتاب چیزهای زیادی در شما آن را به شما درایو دیوانه.” زمانی که Giannis Antetokounmpo صحبت در مورد آنچه او آموخته است که از سال گذشته برگشتی او گفت: او را دیدم Gasol دو تیم در خواب خود را. (و Kawhi Leonard, بیش از حد, اما این آب در زیر قهرمانی پل.)

بنابراین با فرض سلامت, این سوال برای این تیم خواهد بود: زمانی که بازی به توقف خرد و دفاع تمرکز بر روی نقاط ضعف و بالا اهرم شرایط, آمده, چگونه به خوبی می تواند به آنها نمره ؟

“که در آن می گوید:” فرد VanVleet که تورنتو سومین گلزن پیشرو در 17.6 امتیاز در هر بازی. “آن را که ساده است. ما می توانیم گارد هر تیم در لیگ ما نشان داده ایم که. ما نمی نشان داده شده است بسیاری از مسائل هنوز هم که داریم.

“و من فکر می کنم که در این زمان در پلی آف, این شما می توانید عکس به اندازه کافی? آیا شما یک مجری, آیا شما یک مرد که می تواند به شما 30 آیا شما بچه های دیگر که شما می توانید سطل در هر زمان و پایین می آید.”

و این که برای رفتن به این سوال. کایل لوری و VanVleet باید به نمره به عنوان کوچکتر سپاه پاسداران است. Gasol خواهد به او قول داد برای انجام آخرین بار او از یک کشش همسترینگ مجبور به شلیک توپ. Serge Ibaka توانایی ضربه اواسط محدوده جامپر و پایان در داخل کلیدی خواهد بود. هنجار پاول را خط داغ نمی تواند یک سراب است.

و پس از آن وجود دارد پاسکال Siakam و چالش ممکن است بسیار دشوار. اگر تورنتو ملاقات فیلادلفیا, Joel Embiid و بن سیمونز را فراهم خواهد کرد همه NBA سطح دفاع; Embiid شد یک مشکل بزرگ برای Siakam در سال گذشته در دور دوم سری. بوستون بزرگ بال در Jayson تاتوم و Jaylen قهوه ای و حدت دفاع از مارکوس هوشمند است. میامی اضافه شده Andre Iguodala در مهلت و مرکز بم Adebayo است که ورزشکاری و اندازه به Siakam مشکل است.

و البته از Giannis Antetokounmpo در میلواکی است که Siakam اما دو یا سه سال آینده سه اینچ بلندتر و شاید 15 پوند سنگین تر است. او همه جهان نسخه از آنچه Siakam خواهد بود.

بنابراین شما می توانید ببینید Siakam کار بر روی راه حل. به تازگی یک چرخش بلوز. او فقط آن اضافه شده و آن را در.

“صادقانه بگویم من فقط می خواهم تلاش آن را در حال حاضر می گوید:” Siakam. “من همیشه احساس می کنم زمانی که من در خارج وجود دارد من همیشه می توانید فقط مانند ضربه و به جلو از لبه; و گاهی اوقات اگر من همسان در برابر کوچکتر بازیکن من احساس بد در نظر گرفتن چرخش بلوز چون من راه بلندتر از شما. اما شما همیشه نمی توانید انجام دهید که. و من فکر می کنم آن است که همیشه یک شات است که شما می توانید استفاده کنید و اگر شما آن را کامل وجود دارد واقعا خیلی مدافع می تواند انجام دهد.

“و سپس در پایان روز آن را فقط در مورد ساخت و گم شده است. شما فقط ساقه آن را مانند شما در حال عکسبرداری به طور منظم و میخوای یا میخوای از این دست.”

و این چیزی است که در سمت چپ برای ساخت واقعا ساخت. این یک تیم است.

“بسکتبال یک ورزش تیمی,” Ibaka گفت. “درست است ؟ بسیاری از تیم ها در اینجا در لیگ در حال حاضر آنها یک پسر که به ثمر رساند 30 امتیاز در هر شب و آنها نمی توانند برنده پلی آف.

بیشتر نظر در صندوق پستی خود را

دریافت آخرین از مورد علاقه خود را ستاره columnists با نظر ما عضویت در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

“است که به شما نشان می دهد که نشان می دهد شما نیاز به یک تیم بیش از حد. و سپس (بله) شما نیاز به یک سوپراستار. چیز خوب در مورد ما این است که شما بچه ها که همه چیز را در یک سطح بالا. شما می دانید چه کنم ؟ کایل میخوام تاثیر بازی در یک سطح بالا. شما رو فردی او خیلی بهتر است. شما Pascal, او یک شروع all-star در حال حاضر. شما Marc او انجام بسیاری از چیزهایی است. حتی دیویس در حال حاضر ترنس در حال حاضر او را بهتر. ما یک مقدار زیادی از سلاح های اینجا که همه چیز در سطح بالا و این چیزی است که باعث می شود ما یک تیم است.”

این خود تورنتو رپتورز. عنوان دفاع واقعا شروع می شود در حال حاضر.

Bruce Arthur

تاریخ گفتگو

Error!ما را به حالت تعلیق در حساب خود را مطابق با اصول اخلاقی. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به منشور اخلاقی

س:

چه چیزی شما فکر می کنم رپتورز باید انجام دهید به عنوان NBA تجارت نصرت?

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی