تیره روز پیش در تورنتو pro ورزش صحنه

اظهارات تکرار در سراسر تورنتو: تقریبا همه در این شهر از تیم های ورزشی حرفه ای بودند و بسته شدن درهای خود را.فق

توسط NEWS-SINGLE در 23 اسفند 1398

اظهارات تکرار در سراسر تورنتو: تقریبا همه در این شهر از تیم های ورزشی حرفه ای بودند و بسته شدن درهای خود را.

فقط در مورد هر تیم محلی به تعویق افتاد بازی و به حالت تعلیق در عملیات روز پنج شنبه در تلاش برای محدود کردن گسترش coronavirus.

پس از NBA شد عمده آمریکای شمالی لیگ را تعطیل — پس از مثبت شدن تست توسط یوتا رودی Gobert در شب چهارشنبه دو روز پس از جاز میزبانی رپتورز — NHL و MLB به دنبال کت و شلوار. افرا برگها' پنج شنبه شب در صفحه اصلی تاریخ با نشویل شکارچیان بود که در میان تخته سنگ ها از بین برود در حالی که آبی جیز بازی یک جفت از نمایشگاه بازی در فلوریدا قبل از گریپ فروت برنامه لیگ متوقف شد.

لیگ برتر فوتبال ملی چوگان سرپهن لیگ و لیگ فوتبال کانادا به دنبال کت و شلوار قرار دادن تورنتو FC و تورنتو سنگ در حالت انتظار همراه با تورنتو Argonauts' پیش فصل برنامه ریزی و پیش نویس آماده است.

اما تورنتو Wolfpack بازی در زبان انگلیسی راگبی لیگ ردیف بالا ادامه خواهد داد برای رقابت در خارج از کشور — با بازی بعدی خود را برنامه ریزی شده برای 22 مارس در برابر ویکفیلد تثلیث. و Woodbine مسیر مسابقه باز می ماند و با تجربه بازکن فصل بیش از یک ماه دور.

در بیانیه ای تورنتو FC رئیس جمهور لایحه منینگ گفت: این باشگاه است که در "کامل پشتیبانی تصمیم گیری" را به حالت تعلیق بازی برای 30 روز و تعیین نحوه آموزش در این فاصله بیش از آخر هفته.

برای 7-4 سنگ تعلیق بازی لیگ در برگزاری جمعه تاریخ با بوفالو راهزنان و یک شانس برای گرفتن Halifax برای نقطه بالا در شمال را بدست آورد. همه از تیم های درگیر با این حال به رسمیت شناخته شده است که خیلی بیشتر در خطر است و که سلامت اعضای تیم و طرفداران می آید برای اولین بار.

سنگ کاپیتان Challen راجرز در بیانیه ای گفت که بهداشت عمومی و ایمنی "بیشترین نگرانی در حال حاضر. همه ما درک و حمایت از آن است. ما امیدواریم که ما فصل و کسانی که از دیگر ورزش حرفه ای می توانند رزومه زمانی که مقامات بهداشتی بر این باورند که زمان مناسب است. همه ما عشق را به بازی این بازی و همچنین حمایت و پیروی از عمده دیگر ورزش لیگ به همان اندازه به عنوان هر کس دیگری. این یک مشکل است و به سرعت در حال تغییر زمان و ما امیدواریم که یک محیط امن و سالم بازگشت به حالت عادی است که در اینجا یک بار دیگر هنگامی که زمان مناسب است."

The Wolfpack در ضمن لازم نیست که یک بازی برنامه ریزی شده در تورنتو تا 18 آوریل برابر هال FC. راگبی لیگ فوتبال اعلام کرد, چراغ سبز برای مسابقات به ادامه پس از رایزنی با دولت بریتانیا و مقامات پزشکی. در یک بیانیه لیگ گفت: در آن گفته بود "هیچ پزشکی منطقی برای محدود کردن مارکت ها مانند ورزش و تجهیزات" افزود: "این RFL و سوپر لیگ را دوباره یادآوری باشگاه از اهمیت معقول بهداشت برای همه کسانی که حضور و به خصوص برای بازیکنان به راه راست مثال در این زمینه است.

"این وضعیت به وضوح مایع و ما می دانیم وجود دارد به احتمال زیاد به یک تاثیر قابل توجهی در رقابت ما در برخی از نقطه. ما شده اند با توجه به احتمالات ... برای برخی از زمان است که ادامه خواهد داد."

Woodbine, سرگرمی که در عمل Woodbine مسیر مسابقه و Mohawk پارک نشده بود لغو و یا به تعویق افتاد هر وقایع در تقویم خود بود اما با اعلام اقدامات احتیاطی مربوط به گسترش coronavirus از جمله:

  • غربالگری کامل از هر کسی وارد حصار در هر دو امکانات.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر
  • بیشتر مایع ایستگاه در هر دو سایت و افزایش تمیز کردن و ضد عفونی از washrooms و سطوح دیگر.
  • پیشگیری آموزش برای همه کارکنان.
Mark Zwolinski


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب