دیو Feschuk: کانادا ورزشکاران المپیک سعی کنید برای مقابله با این روز که نمی آمد

از آن ساخته شده بیش از حد حس نمی افتد. تا زمانی که کمیته بین المللی المپیک در نهایت wised و به تعویق افتاد 2020 توکیو المپیک تا سال 2021 در اوایل این هفته در برخی از راه وجود دارد نبود یک مقدار زیادی برای گفتن فراتر از ahem مورد fricking زمان.

این ورزشکاران که شده با یک چشم به سمت اوج در اواخر جولای در ژاپن قرار داده شجاع چهره و پشت کانادا کمیته ملی المپیک را به پیام. به تعویق انداختن امروز تسخیر فردا. آن را محترم احساسات از کشور شده است که یک رهبر جهانی در این موضوع است.

اما اگر آن را دقیقا درست می گویند که به این معنی نیست که لزوما آسان برای انجام. مطمئن کمیته بین المللی المپیک اقدام به آرامش ورزشکار اضطراب در اطراف خرید اینترنتی از به تعویق افتادن چیزی است که در بسیاری از موارد نقطه اوج زندگی و کار اعلام کرد که 57 درصد از المپیک درست است که در حال حاضر واجد شرایط برای سال 2020 بازی را ببینید مدارک تحصیلی خود را برای ایستادن 2021.

و بله, رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ تحویل اطمینان بیانیه به ورزشکاران از طریق ویدئو: “شما می توانید مطمئن باشید که شما می توانید خود را در المپیک به حقیقت می پیوندند.”

شاید تا. اما یک اصل در ورزش: آنچه امروز درست است لزوما درست فردا. آنچه درست است این تابستان حداقل یک شانس نمی شود درست است در تابستان آینده. در یک لحظه زمانی که جهان با آن مواجه است آینده آن را بیشتر قابل فهم است که می تواند به المپیک از سال 2021 برای همه در مجموع سفت لب فوقانی نیز تجربه برخی از لحظات دشوار خالدار با شک و ناامیدی است.

آن چیزی گفت که مایکل فلپس تنها بزرگترین المپیک از همه آنها ابراز نگرانی NBC که این بی سابقه ای به نوبه خود از وقایع می تواند میزان افسردگی و خودکشی موشک وار رفتن در ورزشی جمعیت. برای ورزشکارانی که زحمت کشیدن تا حد زیادی در گمنامی نجات برای دو هفته ویترین هر چهار سال یک بار آن نخواهد بود و آسان به اقامت در سایه برای یکی دیگر.

“تمام زندگی خود را که به سوی این لحظه. و سپس این بزرگ موبایل و کامپیوتر. ‘جواب منفی شما رو به صبر یک سال دیگر’ ” فلپس گفت. “اگر این اتفاق افتاده بود برای من خواهد بود به طور کامل کوه در می رم در عدم قطعیت است. منظور من لال. مانند این است که یک بد خواب است؟”

در نظر گرفتن استفانی Labbé دروازه بان در کانادا, فوتبال زنان, تیم محبوب و مورد علاقه ملی نیروی است که موفق به کسب مدال برنز در سال 2012 و 2016 بازی. در سن 32, Labbé گفت: او در میان قابل توجه گروه از المپیک بودند که تعمق در توکیو به عنوان یک پتانسیل آهنگ قو. در حال حاضر پس از فوتبال قصد دارد باید در انتظار قرار داده در حالی که یک تیم به رهبری توسط 36 ساله افسانه کریستین سینکلر منتظر یک سال دیگر به یکی دیگر از المپیک حاضر است.

“(بازنشستگی) در ذهن من بود اما این است که قطعا چیزی است که من در اطراف. من مایل به اجازه رفتن” Labbé گفت. “این یک سال و … در 40 سال من به عقب نگاه کنید و آن را به نظر می رسد مانند یک چشم بر هم زدن.”

Labbé که به طور معمول خواهد بود آموزش برای حرفه ای های نجومی در کارولینای شمالی بوده است آموزش در کلگری زیرزمین ورزشگاه با او شریک گرجستان Simmerling سه بار کانادا المپیک که واجد شرایط برای توکیو در مسیر دوچرخه سواری تیم پیگیری. دروازه بان گفت که او انتظار وجود خواهد داشت کسانی که نمی بینم اضافی سال منتظر این بازی ها به عنوان قابل دفاع.

“متاسفانه با این تاخیر ما ممکن است از دست دادن برخی از ورزشکاران” Labbé گفت. “اگر آنها در حال تلاش برای رسیدن به دانشکده پزشکی و یا اگر شغل به انتظارنشسته بودند و یا آنها که مایل به شروع یک خانواده … ما ممکن است برخی از ما ورزشکاران در بازی های المپیک سال آینده به این دلیل است.”

یک سال مثل سال 2020 باید یادآوری هر ورزشکار — هک, هر یک از ما — که روز بعد ذهن هرگز بعدی بازی های المپیک, این است که هرگز وعده داده شده است.

“این فرصت گرفته شده است به دور از همه. و شما هیچ وقت نمی دانید زمانی که شما در حال رفتن به یکی دیگر گفت:” سیج واتسون 400 متر hurdler از Medicine Hat, Alta.

واتسون در سن 25 گفت: او در حال حاضر آموزش در خانواده گاو در مرتع پرورش احشام در حالی که در حال چرخش اضافی سال از المپیک آماده سازی به عنوان یک مثبت. اما او گمان او می داند که همسالان که شرایطی — هر یک از کمبود بودجه و یا سن و یا برخی دیگر از عوامل پیچیده — نمی خواهد آن را ممکن است برای آنها را به انجام همان.

“من دل برای آن دسته از افرادی … اگر این آخرین شانس خود را در بازی های المپیک است. من احساس می کنم برای آنها” واتسون گفت.

جان Furlong, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت از سال 2010 ونکوور سازماندهی بازی های المپیک, کمیته دفاع از برخی از آنچه را دیدم به عنوان IOC عدم مجمع تشخیص مصلحت نظام در به تعویق انداختن توکیو. همراه با اشاره به یک لیست طولانی از پیچیده لجستیکی و مالی عوامل فورلانگ ” است که در آن اعتقاد خود را که حفاظت از این بازی این است که یک کمیته بین المللی المپیک در اولویت است که اذعان محدود طبیعت ورزشی و مير است.

“این ورزشکاران بسیاری از آنها بسیار باریک ویندوز به رقابت بپردازند. و زمانی که آنها از آن پنجره آن را بیش از” گفت: فورلانگ. “پس این است که خود را از پنجره به سعی و محافظت از آن همه چیز است. زیرا آنها آموزش دیده برای یک دهه به دست آوردن وجود دارد. آنها در این پنجره که در آن آنها آن را ساخته ام. و در حال حاضر آنها نیست.”

به عنوان تورنتو فاصله دونده Justyn شوالیه گفت: در یک متفکر در آن مصاحبه او اذعان احتیاط از کمیته بین المللی المپیک تصمیم در حالی که هنوز ابراز صدمه زدن به او و دیگران احساس می شد: “هر چیزی می تواند اتفاق می افتد. کوبه برایانت بازنشسته شد هنگامی که او در گذشت, اما آیا کسی که در حال آمدن است؟”

چندی پیش چند هر یک از این دیدم آیند. آن را فقط در ماه گذشته که تورنتو ملیسا Humana-Paredes, 27 و کیچنر سارا Pavan, 32, شد, آماده شدن برای آنچه که آنها امیدوار خواهد بود یک نقطه عطفی در بازی های المپیک است. این دو برنده کانادا برای اولین بار والیبال ساحلی قهرمانی جهان در تابستان گذشته. زمانی که بازی قطع شد در تور جهانی حساب coronavirus آنها برتر تیم در این سیاره است. به عنوان بکر ویندوز از فرصت رفتن این بود که شکل دادن به آنان است.

و با فرض نرمال خواهد شد در نهایت ترمیم شود و قبلا برنامه ریزی شده برنامه نویسی به بازگشت وجود دارد هر دلیل به این باور 2021 خواهد بود ایشان ،

“آنچه در جهان دارای یک ورزشکار تا کنون داده شده است فرصتی برای آماده شدن دو بار برای بازی های المپیک؟” Humana-Paredes گفت. “بله, ما در حال از دست دادن این حرکت اما ما در حال به دست آوردن یک فرصت برای به دست آوردن بهتر است. ما در حال رفتن به از دست دادن سحر و جادو و کار سخت ما قرار داده در طول چند سال گذشته.”

است که توانایی به تلنگر کمتر-از-وضعیت مطلوب به رشد فرصت است که احتمالا یک دلیل بزرگ چرا برخی از ورزشکاران پیدا کردن راه خود را به بالای رتبه بندی جهانی. این یک دلیل بزرگ چرا “برخورد با سختی” تبدیل به یک قفسه اتاق کلیشه است.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

“چه آن را به چشم انداز وجود دارد در حال بزرگتر مسائل در جهان در حال حاضر” Humana-Paredes گفت. “ما می شود حتی بهتر است. و در نهایت ما باید ما حاضر است.”

که است که می گویند بیش از چند ورزشکاران نیست که در یک لحظه این هفته زمانی که آنها آن را دشوار برای دیدن و حتی درخشان آتی از طریق اشک.

“این غم انگیز است” Humana-Paredes گفت. “من یک روز صبح وقتی که من ناراحت و پریشان و گریه. شما باید آن لحظات. هیچ یک از این آسان است. آن را هنوز هم بسیار سخت به روند.”

Dave Feschuk

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>