عمیق, پاک, پس, تمیز, دوباره

یاقوت Aitken

این زمان مشغول برای ضد عفونی. “گوشی باد کردن قلاب می گوید:” توماس Licker, مدیر بخش کنترل عفونت فن آوری در نیوجرسی. این شرکت که کمک به مدیریت مربوط به بیماری ابولا موارد در سال 2014 مواجه نگردند با مواد ضد عفونی کننده مانند آمونیوم چهارتایی, یونیزه پراکسید هیدروژن و سواب که تشخیص حضور موجودات زنده است. نازی می گوید: این شرکت با سابقه بیش از 1 ، 000 تماس از مردم تعجب چه باید بکنید در مورد جدید کروناویروس که باعث بیماری COVID-19.

تا همین اواخر—فقط دو هفته پیش واقعا—تمیز کردن عمیق برای بسیاری از افراد به معنای شستشو یخچال و زدودن گرد و غبار از bunnies زیر تخت. پس از آن تهدید coronavirus و عمیق تمیز کردن به طور ناگهانی در زمان جدید بهداشت عمومی فوریت. مدارس آغاز شده و به صورت عمیق شستشو. بنابراین رستوران یک کازینو در اورگان, سن آنتونیو, مرکز خرید کاپیتول ساختمان در کانکتیکات و ناگفته دفاتر در سراسر کشور—شاید حتی دفتر خود را. در این زمان همه گیر ما نه فقط تمیز کردن و تمیز کردن عمیق—یک عبارت blandly اطمینان بخش و ناگهان همه جا.

دقیقا به این معنی به نظر می رسد بستگی دارد که در حال انجام آن است. در برخی موارد مدارس و یا کسب و کار بدست موجود وادار سازد کارکنان به پاک کردن اغلب لمس سطوح—دستگیره های درب و صفحه کلید و شمارنده های نرده—با مواد ضد عفونی کننده. در دیگران آنها را در آورده حرفه ای حفاظت شده تحت Tyvek لباس و ماسک به خوب بکار بردن الکترواستاتیک سم پاش که پتو اتاق در یک غبار از مواد ضد عفونی کننده.

تمیز کردن خدمه disinfects یک بانک در نیویورک که دیده است یک خوشه از coronavirus موارد است. (ست Wenig / عکس از آسوشیتدپرس)

برای روشن گران تمام در ضد عفونی نیست و صرفا لازم برای کسب و کار بدون شناخته شده و یا حتی مشکوک مورد کوروناویروس. مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در حال حاضر توصیه می کند که کسب و کار معمول تمیز کردن اغلب لمس سطوح و نه اضافی ضد عفونی. (تمیز کردن فیزیکی حذف میکروب ضد عفونی آنها را می کشد و مطابق با اصول بهداشتی باعث کاهش تعداد میکروب ها از طریق یا تمیز کردن و یا ضد عفونی.) اما این متوقف نشده برخی از کسب و کار از درخواست به صورت دقیق تر و بیشتر اطمینان بخش خدمات.

“بسیاری از تماس آنها در حال گرفتن هستند از ترس رانده می گوید:” نوریس Gearhart یک مشاور برای این صنعت است. او اضافه می کند که عدم اطمینان در مورد این ویروس این است که بخش بزرگی از آن است. ما نمی دانیم دقیقا چگونه بسیاری از مردم آلوده به دلیل عدم وجود تست در ایالات متحده ما نمی دانیم که دقیقا چه مدت ویروس زنده در سطوح چرا که این خاص coronavirus بسیار جدید به علم است. (فقط در سه شنبه, دانشمندان نوشته شده preprint که شده کارشناسی نشان می دهد که coronavirus قابل دوام است که برای دو تا سه روز در پلاستیک و استیل.) در این زمان از قطعیت البته مردم به دنبال گران ترین تکنولوژی بالا و کامل گزینه—حتی اگر آن را احتمالا به درد نمیخورد.

“این بسیار خوب برای روابط داخلی تا کارکنان خود را می دانم که شما در حال رفتن بالا و فراتر از آن” Licker می گوید. با یورش موارد هر چند او شده است اولویت بندی مشاغل برای بیمارستان ها و کمک امکانات زندگی که در آن مردم به احتمال زیاد به آسیب پذیر به کروناویروس و همچنین به عنوان شغل برای مشتریان موجود.

جدیدترین Storrer است که رئیس جمهور از عدل مرمت در لین وود واشنگتن—”هشت مایل از مرکز” او یادداشت با اشاره به Seattle-منطقه خانه سالمندان است که اختصاص 22 از دولت coronavirus مرگ و میر. در این مرحله ویروس است که به وضوح پخش از طریق جامعه اطراف سیاتل. بنابراین اگر چه Storrer شرکت تا حد زیادی با این نسخهها کار با امکانات بهداشت درمانی کارکنان خود بوده است تا به کسب و کار خرده فروشی از جمله سالن های زیبایی و الکترونیک فروشگاه که در آن مشتریان به طور مداوم در آینده برای گوشی های لمسی. “این فقط یک زمان بسیار استرس زا” او می گوید.

جان Stavros صاحب زیستی مدیریت شمال غربی نیز در ایالت واشنگتن می گوید: او سه برابر کارکنان خود را در طول هفته و نیم. با اثرات موج دار شدن از COVID-19 در حال حاضر باعث اخراج آن نبوده است سخت به استخدام از طریق کلمه از دهان. “در حال حاضر وجود دارد کسب و کار تعطیل و مردم به دنبال نگه داشتن غذا روی میز” او می گوید. او ارسال خدمه از 15 تا 20 با استخدام های جدید وظیفه با لمس سطوح و چاشنی استفاده از کادر تخصصی foggers. شرکت های دیگر نیز آماده برای عجله از کسب و کار. اسکات Vogel, مدیر عامل شرکت Emergi-تمیز در نیوجرسی می گوید که او و خانواده اش خود را لغو آینده تعطیلات زمانی که اولین مورد از coronavirus تایید شد در ایالات متحده آمریکا

بسیاری در صنعت می گویند که آنها نگران این هستید که کسانی که بدون آموزش کافی ممکن است سعی کنید برای پر کردن ناگهانی تقاضا برای این خدمات است. “حاشیه شرکت ها فقط با دیدن دلار و عجله پس از آنها و من واقعا نگران” Gearhart صنعت مشاور می گوید. تمیز کردن یک چیز است و آن را قطعا کمک می کند تا در برابر coronavirus. اما کامل ضد عفونی کل خیلی سختتر است. از آن نیاز به دانستن چگونه به استفاده از مواد ضد عفونی کننده: بسیاری از آنها—از جمله سفید کننده و Lysol—در واقع نیاز به ماندن در یک سطح برای چند دقیقه حتی اگر هیچ فرد عادی از آنها استفاده می کند که راه. برخی از مواد ضد عفونی کننده استفاده می شود با سمپاش الکترواستاتیک; دیگران نمی توانند. و در حالات که در آن خطر قرار گرفتن در معرض این ویروس بالا قرار دادن و خارج کردن خود از ماسک و Tyvek کت و شلوار و بدون تصادفی آلوده به خودتان سخت است.

یک مدرسه و یا یک دفتر است که در نهایت تنها به عنوان جوانه-رایگان به مردم در آن است. کامل ضد عفونی می توانید خرید موقت صلح از ذهن است, اما آن را هیچ جایگزینی به صورت منظم در حال انجام تمیز کردن. “به محض این که ما با انجام کار ما را باز می کنید و کسی افتادن” Storrer می گوید: “و رونق آن ممکن است بیش از همه است.”

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>