با وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس دولت است که هنوز هم با هدف قرار دادن L. G. B. T. Q. حقوق

Known as The Lighted Cross Church Excelsior Lutheran Church near Wilson Kansas.
“آزادی مذهبی” در آن زمان تجسم کمی برای انجام با دین یا آزادی; آن را به یک نتیجه نهایی به ممتاز سیاسی حوزه معمولا در هزینه دیگران است.عکس توسط Orlin واگنر / AP / شاتر

مدت کوتاهی قبل از عید پاک لورا کلی فرماندار کانزاس و یک دموکرات با صدور دستوری ممنوعیت تجمعات ده یا بیشتر مردم از جمله در کلیساها به عنوان یک محافظ اندازه گیری در برابر گسترش رمان coronavirus. به زودی پس از آن, کانزاس قوه مقننه که در کنترل جمهوری خواهان لغو سفارش. سوزان Wagle سنا رئیس جمهور صحبت در مورد مذهبی Kansans گفت که منظور “بود که نقض حقوق قانونی خود به دولت به آنها بگویید که آنها نمی توانند در یک سرویس کلیسا.” کانزاس دیوان عالی کشور در نهایت تایید فرماندار سفارش در رویه, زمینه, اما در روز شنبه قاضی جان Broomes یک دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب صادر موقت سفارش محدود در فرماندار کلی سفارش برای دو کلیسا. داستان همان بود در لوئیزویل کنتاکی که در آن یک قاضی فدرال را ممنوع کرده بود که دولت شهرستان از اجرای اجتماعی فاصله در عید پاک خدمات. به عنوان قاضی قرار داده و آن را “روز پنج شنبه مقدس, آمریکا شهردار جرم جمعی جشن عید پاک است.”

جاستین واکر قاضی در کنتاکی صورت است که یک رقم قابل توجه. او یک شاگرد از میچ مک کانل ، رهبر اکثریت سنا و رئیس جمهور تهمت فقط نامزد او را به DC مدار سنتی سنگ پله به دیوان عالی کشور. به عنوان ایان Millhiser امتیاز در بورسی, واکر ممکن است تحریف حقایق در مورد, چرا که او بسیار مشتاق به سنجاق سینه در این مسئله است. (برای مثال واکر گفت که عبادت در لوییویل بودند را تهدید به بازداشت و محاکمه; شهردار این شهرستان گفت که این درست نیست.) واکر با استفاده از لویی عید پاک مورد به صیقل دادن اعتبار خود را در داغترین موضوع در محافظه کار جنبش: آزادی مذهبی.

“آزادی مذهبی” در آن زمان تجسم کمی برای انجام با دین یا آزادی. به جای آن یک نتیجه نهایی به ممتاز سیاسی حوزه معمولا در هزینه دیگران است. ویلیام Barr, دادستان کل است که در مرکز این تلاش است که او لگد کردن با آتش تنفس سخنرانی در نوتردام در سال گذشته است. (من در مورد نوشت: این سخنرانی در اینجا.) در یک کلید عبور بار گفت: “شبه سکولارها امروز ندارد زندگی می کنند و اجازه دهید زندگی می کنند روح آنها هستند و نه محتوا به ترک افراد مذهبی به تنهایی به تمرین ایمان خود را. در عوض به نظر می رسد آنها به یک لذت قانع کننده مردم به نقض وجدان خود.” ترجمه این بدان معنی است که بقیه جامعه—از جمله دولت باید به جای اعتقادات مذهبی دیگران حتی اگر این به معنی نقض حقوق ظاهرا تضمین شده برای همه. این گروه های مذهبی می خواهید امتیاز ویژه نه درمان برابر تحت قانون و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می خواهد به افراط سیاسی خود را خواسته. در واقع پس از یک زرق و برق دار نمایش فدرال نارضایتی از Barr وزارت دادگستری شهرستان گرینویل, می سی سی پی حمایت را بر ممنوعیت رانندگی در خدمات مذهبی.

“آزادی مذهبی” است ابتکار دولت گسترده ای وجود دارد و بدون شک در مورد هدف اصلی: L. G. B. T. Q. جامعه است. نه تنها وزارت دادگستری بلکه در آموزش و پرورش و نیروی کار بخش دولت در تلاش است به آن را آسان تر برای تبعیض علیه افراد همجنسگرا. در اوایل سال جاری بتسی DeVos, وزیر آموزش و پرورش صادر شده و پیشنهاد قوانین و مقررات است که اجازه می دهد تبعیض علیه افراد همجنسگرا در هر دانشگاه خصوصی. قانون فعلی می گوید که موسسات آموزشی “کنترل شده توسط یک سازمان مذهبی” ممکن است معاف از خاص ضد تبعیض قوانین. یک مدرسه مذهبی, مثلا ممکن است مجاز به محدود کردن برخی از مشاغل به اعضای آن ایمان است. اما تحت DeVos جدید قانون هر نهادی که می گوید “مشترک خاص باورهای اخلاقی یا شیوه” معاف خواهد بود. به عنوان یک گروه از سناتورهای دموکرات که در نامه ای به DeVos پیشنهادی حکومت را به نمایندگی از حمله به زنان و همچنین در افراد همجنسگرا. “اجرای پیشنهاد عوامل به عنوان نوشته شده است که اجازه می دهد تقریبا هر کالج یا دانشگاه به ادعای معافیت” آنها نوشت. “افراد می تواند از کار اخراج شده یا نه ارائه منابع بر اساس جنسیت خود از جمله گرایش جنسی ، هویت جنسی و بارداری و زایمان و یا مربوط به شرایط پزشکی و بر اساس یک سازمان خود تعریف مذهبی اصول.”

در یک ورید مشابه وزارت کار پیشنهاد کرده است که قوانین آن را آسان تر برای شرکت های پایه اشتغال تصمیم گیری مذهبی معیارهای. مذهبی و صاحبان کسب و کار می تواند آتش گی مردم هستند زیرا گی, حاضر به استخدام افراد هستند زیرا cohabitating خارج از ازدواج و جلوگیری از پرداخت پول برای پیشگیری از بارداری به عنوان بخشی از غرامت خود را بسته است. (دیوان عالی کشور در حال حاضر مورد تایید شرکت های متعلق به افراد مذهبی اجتناب از در غیر این صورت موظف پوشش برای کنترل تولد در سرگرمی لابی مورد.) و “آزادی مذهبی” در دستور کار همچنین شامل اجازه دادن به دولت برای کمک مالی به کلیسا اجرا موسسات مانند محدود مدارس. در صفر-مجموع جهان از بودجه دولت, البته که می رود به مدارس محدود در دسترس نیست به مدارس دولتی—که به روی همه باز.

در مرسوم, مد محافظه کار جنبش در حال برنامه ریزی برای دراز مدت وقتی که می آید به “آزادی مذهبی.” بیش از مخالفان لیبرال دانشجویان دانشکده های حقوق در دانشگاه هاروارد و استنفورد به تازگی افتتاح درمانگاه که در آن دانش آموزان می تواند نشان دهنده مشتریان واقعی در “آزادی مذهبی” موارد است. نسل بعدی از طرفداران و قضات در حال حرکت به محل.


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه coronavirus رفتار در داخل یک بیمار است.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • موفقیت هنگ کنگ و سنگاپور در جلوگیری از گسترش دارای درس برای, چگونه برای مهار آن در ایالات متحده است.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • با هر ویروس جدید ما درهم برای یک درمان جدید. می تواند ما را در تهیه داروهای ضدویروس برای مبارزه با بعد جهانی بحران ؟
  • چگونه بیماری های همه گیر را رو عمومی-بهداشت نوآوری prefigured انقلاب و دوباره ترسیم نقشه های.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت coronavirus قرنطینه.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>