آیا تهمت خود را از دست قمار بزرگ در بایدن?

Carlos Barria / ایسنا

جو بایدن ممکن است نمی شود اما او را راه راه را به پایین. پس از متوالی ضعیف نمایش در آیووا و نیوهمشایر زمانی گران پیشتاز در مشکل عمیق است.

این غیر ممکن است به بحث در مورد این به نوبه خود از وقایع را بدون صحبت کردن در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و نه تنها او را به خاطر مرد بایدن امید به موفقیت به عنوان رئیس جمهور. بایدن اوج در RealClearPolitics رای گیری دمای آمد در اوایل مارس 2019—درست در این زمان است که نیویورک تایمز منتشر شده یک داستان با عنوان “بایدن چهره تضاد منافع سوال که در حال ترویج تهمت و متحدان.”

آنچه اتفاق افتاده است پس از آن شناخته شده است: مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان او هنوز هم موفق به نوبه خود هر گونه شواهد خاص از تخلف یا بایدن و یا پسر خود را شکارچی مربوط به اوکراین است. در ضمن تهمت را تعقیب خاک در Bidens رهبری به طور مستقیم به خود را استیضاح در ماه دسامبر و او تنها سوم رئیس جمهور به رنج می برند که تحریم.

بایدن را travails در هفته های اخیر با ارائه یک پیشنهاد که تهمت ماشینی کار کرده است. رئیس جمهور شد و تبرئه توسط سنا و او با موفقیت کشیده پایین پیشرو دموکراتیک رقیب پایان بخشیدن به ریاست جمهوری. اما راه دیگر برای نگاه در سال گذشته بیش از حد: رئیس جمهور رو استیضاح خود و اتلاف وقت با ارزش در کوره پیگیری یک also-ran.

همکار من پیتر Beinart ساخته شده مورد هفته گذشته که مغلوب ساختن پیشی جستن است پیش آمده است. رئیس جمهور با محاسبه اوایل که بایدن بود که خود را توانمند ترین حریف—یکی از بهترین و آماده برای خوردن به ائتلاف رای دهندگان که مغلوب ساختن پیشی جستن به مونتاژ بود در سال 2016—و مجموعه های خارج برای تضعیف او. مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش بود به تکرار ترفند که باراک اوباما در سال 2012 تخمگذار زمینه را برای تعریف میت رامنی به عنوان یک خارج از لمس plutocrat در حالی که رامنی هنوز زحمتکش در شدید جمهوری خواه اولیه. که به اوباما شروع به سر در انتخابات عمومی و او هرگز اجازه رامنی گرفتن.

مغلوب ساختن پیشی جستن gambit کار می کرد حتی بدون هیچ گونه شواهد واقعی. بایدن مرکزی بحث اصلی این بود که او بیشتر electable نامزد اما شبح مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار دیگر لکه دموکراتیک نامزد—اما او ایمیل 2: Electric Boogaloo—ترس رای دهندگان ، بایدن پیشنهاد در حال حاضر به نظر می رسد در حال فرو ریختن می روم در پی خود آشفته حزب دموکرات و ناقص نامزدهای بالقوه.

شاید که حق است. بایدن انجام داده است یک کار ضعیف در پاسخ به سوال در مورد هانتر بایدن کار در هیئت مدیره اوکراین طبیعی-شرکت گاز Burisma. معاون سابق رئیس جمهور طولانی bristled در سوالات و یا به سادگی حاضر به آنها پاسخ دهد و هنگامی که او خود پاسخ قانع شد.

اما این دیدگاه های نظری و قابل بحث است. این محتمل است که تهمت قرار داده است تراشه های خود را در ضربه زدن بایدن را متوجه نیست که بایدن هرگز چالش عمده او به نظر می رسد. در حال حاضر که بایدن در حال محو شدن—دلایل است که کمی برای انجام با مغلوب ساختن پیشی جستن—اگر رئیس جمهور سوار بر یک وابسته به دان کیشوت تلاش و تحقیق و به پایان رسید تا با چیزی برای نشان دادن برای آن, اما لکه استیضاح?

مغلوب ساختن پیشی جستن ترس از بایدن ممکن است باید به او کمک کرد به نظر می رسد مانند یک مدعی قوی تر از او واقعا بود. بسیاری از سر به سر سنجی نشان می دهد بایدن انجام بهتر در برابر تهمت از خود را دموکراتیک رقبای اما چنین نظر سنجی های غیر قابل اعتماد هستند این دور. علاوه بر این هیچ کدام از این مسائل اگر شما نمی توانید برنده شوید اولیه و بایدن نقاط ضعف وجود دارد آشکار طولانی در پیش است. جانبازان از دولت اوباما به او هشدار خاموش در حال اجرا چهار سال پیش—زمانی که او چهار سال جوانتر و اوباما میراث بود لایو. صاحب نظران با اشاره به این که گذشته اش مناقصه برای رئیس جمهور شده بود لرزان و آمد تا به خوبی ، زمانی که پیش بینی سقوط نمی آمد اوایل که عقل متعارف حل شده—اما شاید درست شد فقط زودرس.

کمیت چه صدمه بایدن دشوار است. چند نظرسنجی های اخیر خواسته اند دموکرات ها برای دیدگاه های خود را در اوکراین و اگر چه وجود دارد شواهد حدیثی که برخی از رای دهندگان نگران چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است حمله بایدن بیش از آن وجود دارد شواهد از همه نوع از نگرانی هایی است که رای دهندگان باید در مورد بایدن از سیاست های او به روانی و فیزیکی حدت. بایدن دموکراتیک رقبا باید پشتکار اجتناب آوردن موضوع هانتر بایدن—با احتیاط از دیده شدن به عنوان حمل مغلوب ساختن پیشی جستن آب هر چند ممکن است محروم جو بایدن از یک فرصت برای خنثی کردن موضوع ساخت آن یک بیت از یک جای مبارزه است. اوکراین کمک نمی کند بایدن اما کمی وجود دارد به آن را نشان می دهد غرق او.

بایدن به مشکلات بزرگتر بودند که او به نظر نمی رسد به تحریک یا دموکراتیک رای دهندگان و یا دموکراتیک اهدا کنندگان. در حالی که او موفق به اسکیت بازی کردن در پای صندوقهای رای است. اوکراین یا نه خود رای دهی باقی مانده است نسبتا پایدار—بین 25 و 30 درصد در RealClearPolitics—پس از تابستان 2019. اما هیچ چیز برنده مانند برنده شدن و هیچ چیز را از دست می دهد مانند از دست دادن. شماره خود را در زمان شیرجه رفتن پس از آیووا حزبی که در آن او قرار داده شده چهارم.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین می توانید تعداد بایدن را تلو تلو خوردن به عنوان یک موفقیت اما توخالی یکی. اگر بایدن هرگز به نامزد و سپس مغلوب ساختن پیشی جستن تلف نزدیک به یک سال با متد مسمومیت هست. بدتر از هزینه فرصت او به پایان رسید تا گرفتن استیضاح برای تلاش برای قوی-بازوی دولت اوکراین را به کمک به او بایدن خرابکاری خودداری کاخ سفید دیدار و کمک های نظامی. در حالی که رئیس جمهور این است که هنوز هم پیروزی خود را در بغل او پس از سنا تبرئه واقعیت این است که استیضاح شد و به طور گسترده محبوب با آمریکا و تهمت باقی می ماند به طور گسترده محبوب.

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن است زمان از دست رفته در بایدن تلاش دیگر دموکرات ها باید معتقدند او. رئیس جمهور گذاشته است همان زمینه سازی برای حمله به آنها را. برنی ساندرز که در حال حاضر به نظر می رسد مانند پیشتاز ضربان مغلوب ساختن پیشی جستن سر-به-سر در پای صندوقهای رای بیش از حد. مغلوب ساختن پیشی جستن به طور پیش فرض خط در برابر ساندرز است که او را یک سوسیالیست اما آن را بسیار روشن است که این واقعا لطمه می زند Vermonter مستقیم matchup با رئیس جمهور. در میان دیگران الیزابت وارن و پیت Buttigieg نیز منجر مغلوب ساختن پیشی جستن در سر-به-سر. و باید هیچ یک از آنها موفق به توقف ساندرز مایکل بلومبرگ آگهی مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از حد. مغلوب ساختن پیشی جستن عجیب و غریب توییتهایی نشان می دهد که سابق شهردار نیویورک شروع به زیر رئيس جمهور پوست.

اوایل این ترکیب هیرو نیست dispositive اما آنها نشان می دهد که بایدن نیست دموکراتها تنها امید به ضرب و شتم رئیس جمهور در نوامبر است. زمان اولیه است بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است پشیمان است که او نمی باید جو بایدن به لگد زدن در اطراف دیگر.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>