دروموندویل Voltigeurs بالا Blainville-Boisbriand ناوگان 6-4

مرکز D’EXCELLENCE ورزشی روسو, BLAINVILLE-BOISBRIAND — Thimo Nickl تا به حال دو گل و یک کمک پیشرو دروموندویل Voltigeurs به یک 6-4 به پیروزی Blainville-Boisbriand ناوگان. Isiah کمپبل اضافه شده یک هدف و کمک برای Voltigeurs.

لوقا Henman تا به حال سه کمک برای Blainville-Boisbriand.

این Voltigeurs led 4-0 در پایان اولین دوره led با دو گل از براندون Skubel و اهداف از دانیل آگوستینو و Nickl.

Blainville-Boisbriand زمین به دست آورد و در دومین دوره انتهایی 6-4 رهبری اهداف از الکساندر کوچر آنتوان Demers تامی بوچارد و ماکسیم Bykov. کمپبل و Nickl به ثمر رساند برای Voltigeurs.

سومین دوره بدون گل بود.

در بازی قدرت: این Voltigeurs به ثمر رساند و دو گل با مزیت در حالی که این ناوگان به ثمر رساند یک بار در چهار شانس.

عمده مجازات: نیکلاس Girouard (درو مبارزه با 5 دقیقه عمده) یان-فلیکس Lapointe (BLB مبارزه با 5 دقیقه عمده) ویلیام دوفور (درو مبارزه با 5 دقیقه عمده) بنیامین Corbeil (BLB مبارزه با 5 دقیقه عمده) ناتان Lavoie (BLB دخالت 5 دقیقه عمده), Lavoie (BLB, دخالت, بازی سوء)

ستاره بازی: 1. Thimo Nickl (دروموندویل), 2. Isiah Campbell (دروموندویل) و 3. لوقا Henman (Blainville-Boisbriand).

این مقاله به طور خودکار تولید شده توسط هوش مصنوعی ابزار Wordsmith. اطلاعات ارائه شده توسط QMJHL از طریق HockeyTech و هیچ انسانی به بررسی این قبل از انتشار. به ارائه بازخورد در این مقاله ایمیل: [email protected]

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>