یازده نکته برای کار از خانه در کنار شریک زندگی خود را در جهانی همه گیر

A couple working from home together
عکس از Alamy

به عنوان coronavirus همچنان به گسترش بسیاری از کارکنان اداری که گفته بودن کار از راه دور به این معنی است که بسیاری از زوج ها در حال حاضر خود را پیدا کنید های همان کاری. در زیر نکات مفید برای نحوه کار مسالمت آمیز در کنار شریک زندگی خود را در محدوده خانه خود را.

1. خلاق باشید. تظاهر خانه خود WeWork جز با کمتر کمبوچا ایستگاه و بیشتر مردم سرگردان در اطراف بدون شلوار در. Nod cooly به یکدیگر مشترک فضای آشپزخانه. منفعل-پرخاشگرانه پرتاب کردن همسر خود را Chobani به خاطر آن بود که به درستی برچسب.

2. مجموعه احترام مرزهای. اگر شما زندگی می کنند در یک خانه یک نفر باید کار طبقه بالا و دیگری پایین. اگر شما زندگی می کنند در یک آپارتمان یک نفر باید کار در آشپزخانه و دیگری در دفتر. اگر شما زندگی می کنند در یک آپارتمان با یک کودک یک نفر باید کار در اتاق خواب, در حالی که دیگر بی سر و صدا آغاز می شود طلاق.

3. نمی درهم و برهم! مطمئن شوید که به لباس هر روز صبح در قدرت مناسب و استادانه کلاه گیس. این را به من قرض بدهید یک درجه از حرفه ای به روز و کمک به شما را به فراموش نکنید که این همان شخص شما فقط دیدم نشسته روی توالت همسرم “میشل” در اپل.

4. برقراری ارتباط. نگاهی به شکستن در هر بعد از ظهر به ملاقات در اتاق نشیمن برای یک میان وعده و برخی از نور ،

5. به یاد داشته باشید برای پیدا کردن زمان برای صمیمیت. عشق را در هر اتاق از خانه. و “عشق” منظور من تکیه نگرانی در برابر تکه های مختلف از مبلمان در حالی که اسکرول کردن در گوشی و گفتن چیزهایی مانند “آیا شما ببینید که چه تهمت و گفت: در حال حاضر ؟” و “من به شما گفت که ما نیاز بیشتر Lysol.”

6. فعال برای جلوگیری از مجادله. در طول استراحت ناهار نگه داشتن یک جسم نوک تیز به پایگاه شوهر خود را ستون فقرات و در نتیجه او را تشویق به سعی کنید به جویدن یک ساندویچ بدون صدایی مانند یک لعنتی وحشی گراز پاره شدن به یک گله فلامینگو.

7. نگه داشتن آن ، بازی: دختر خود را شوهر پوشیدن دامن مداد و به آرامی خم شدن به واکشی شما اپل از راه دور.

8. نگه داشتن آن واقعی! بازی دعوی در دادگاه: آیا او به شما برای شکایت آزار و اذیت جنسی.

9. تمرین های اجتماعی-رسانه های فاصله. اگر شریک زندگی خود را پست چیزی در توییتر پست شما باید چیزی در Instagram. اگر شریک زندگی خود را پست چیزی در Infinite رول چشم خود را و به یاد او که او چهل و پنج. اگر شریک زندگی خود را پست چیزی در Tinder پرداخت خود را جذاب همسایه مراجعه به قرض گرفتن یک چکش.

10. پایان هر روز با سرگرم کننده تیم-ساختمان ورزش. بازی “دو حقایق و دروغ است.” سپس آه به شدت از آنجا که شما هر دو در حال حاضر می دانیم هر goddam چیزی که در مورد هر یک از دیگر.

11. شراب.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>