امریکا یکی از شدیدترین منتقدان رسانه بازگشته است با یک هشدار

فرهنگ جان استوارت در جدید طنز فیلم مقاومتو ساده روایت است که سوخت سیاسی در ایالات متحده سیستم گتی / ا

توسط NEWS-SINGLE در 5 تیر 1399
گتی / اطلس

زمانی که جان استوارت رفتگان روزانه نشان می دهد در سال 2015 او در سمت چپ بینندگان با یک هشدار: "مزخرف همه جا هست ... و بهترین دفاع در برابر مزخرف است هوشیاری—بنابراین اگر شما بوی چیزی چیزی می گویند." پس از 16 سال خدمت به عنوان یکی از شدیدترین رسانه منتقدان استوارت گفت که او با کناره گیری از این کار به خاطر "این نشان می دهد سزاوار نیست حتی کمی بی قرار, میزبان, و نه شما." روشن بود که satirizing بی امان شلنگ آتش از اخبار کابل شد و در نهایت شروع به پوشیدن لباس نازک به او. در این فاصله پنج سال او را گاهی اوقات کاهش رفیق Stephen Colbert را نشان می دهد اما او در غیر این صورت نگهداری از محل موردتوجه وتماشای عموم. در عین حال استوارت را در فیلم جدید غیر قابل مقاومتاست اشاره کرد طنز سیاسی با یک استارک پیام—کمدین بوی چیزی و او می خواهد به چیزی می گویند.

غیر قابل مقاومت است که در مورد انتخابات یکی با کمی کاهش مخاطرات از نوامبر نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری مرحله نهایی مسابقات. این فیلم مجموعه ای در ویسکانسین شهر که در آن بازنشسته دریایی سرهنگ جک هیستینگز (با بازی کریس کوپر) تصمیم می گیرد برای اجرا به شهردار پس از یک تصویری از او را به صحبت کردن حقیقت به قدرت می رود ویروسی و تساوی توجه از پرقدرت دموکراتیک استراتژیست گری زیمر (Steve Carell). گری می بیند جک به عنوان یک رویای نامزد به نوبه خود آمریکا افزوده آبی دوباره یک اصولی کهنه که درک ارزش کمک به همسایگان خود. اما با گری می آید یک حزب تمام زیرساخت های آن را در خود احضار حزب جمهوریخواه ماشین آلات (led توسط یک ظالم استراتژیست بازی های برگزار شده توسط رز بایرن) ایجاد یک انتخاباتی طوفان در فنجان چای.

فیلم دوم که استوارت نوشته شده و کارگردانی پس از 2014 را در گلابهای غم انگیز واقعی-داستان درام در مورد یک روزنامه نگار بود که در شکنجه توسط دولت ایران. مقاومت بیشتر در امتداد خطوط از آنچه که مردم ممکن است انتظار می رود از سابق میزبان نمایش روزانهدر نظر گرفتن هدف در افراط از آمریکا سیستم دو حزبی. اما داستان دارای یک پیچ و تاب و بزرگ یک منطقه گرگ و میش–esque تغییر است که به شدت به چالش می کشد بیننده چشم انداز. بدون آشکار بیش از حد واضح است که استوارت می خواهد مخاطبان خود را به فکر می کنم در مورد هر دو این محدودیت ها از آمریکا و سیاست های انتخاباتی و رسانه ها در روایات آمده است که با آنها.

من صحبت با استوارت در مورد مفهوم خود را از مقاومتعجیب و غریب اما اتفاقی زمان انتشار آن در میان آشفتگی های سیاسی و چه چیزی تغییر کرده است در مورد چشم انداز رسانه های پس از او در سمت چپ روزانه نشان می دهد. این مصاحبه ویرایش شده برای طول و وضوح. (غیر قابل مقاومت است که در دسترس برای اجاره در ویدئو بر روی تقاضا خدمات در ژوئن 26.)


جان استوارت: چه اتفاقی می افتد ؟

دیوید سیمز: اوه ... شما می دانید ...

استوارت: [می خندد] فقط در یک پناهگاه احاطه شده توسط قوطی سوپ مانند هر کس دیگری.

سیمز: این تکان دهنده چگونه بسیاری از قوطی سوپ من. وجود دارد دو هفته درست در شروع این بیماری همه گیر که در آن شما می خواهم به خرید آنها را در هر خرید اجرا شود.

استوارت: من همیشه تعجب می کنم که در مورد survivalists. آیا آنها امیدوارند که گه پایین می رود چرا که در غیر این صورت آنها فقط یک فرد دیوانه با زیرزمینی سوپ ؟

سیمز: من حدس می زنم شما فقط می تواند با نام تجاری جدید. "من نمی باید یک پناهگاه; من یک سوپ زیرزمین." مانند یک انبار شراب.

استوارت: [می خندد] مطمئن شوید که مانند یک انبار شراب. شما در حال دیدن کسانی که در حال حاضر در بسیاری از trendiest خانه.

سیمز: من شما را مجبور به خوردن آن روزی. من حدس می زنم من خوشحالم که آن را نمی آمده است.

استوارت: هی مرد آن نمی رتبهدهی نشده است! من نفرت را به شما بگویم اما نمی خلاص شدن از سوپ.

سیمز: چگونه می توانم شما احساس می کنید در مورد خود فیلم بیرون آمدن در این راه عجیب و غریب داده می شود که چگونه ما در حال تماشای فیلم در حال حاضر ؟

استوارت: نگاه من عشق سینما; من قطعا ترجیح داده اند که در نوع خود تجربه است. اما من هم احساس می کنم هی مرد شاید آن را به شما به ارمغان بیاورد [مردم] برخی از راحتی. هر چند از آن است که یک کمی شبیه به سقوط هواپیما با یک نوار شکلات. مردم واقعا تلاش من نشان می دهد تا در وسط و گفت: "آیا کسی می خواهید برخی از Pez?" اما شاید وجود خواهد داشت یک زن و شوهر از افرادی که مانند "شما می دانید چه ؟ من می خواهم برخی از Pez! با تشکر از شما!"

کریس کوپر ستاره به عنوان جک, Hastings, Brent Sexton به عنوان شهردار براون و Steve Carell به عنوان
Gary زیمر در غیر قابل مقاومت. (دانیل McFadden / تمرکز امکانات)

سیمز: اولین چیزی که من فکر می کردم در هنگام تماشای غیر قابل مقاومت بود جان کری پذیرش نامزدی حزب دموکرات در سال 2004 در میان جنگ عراق. او در زمان مرحله و بر اهل و گفت که او بود—

استوارت: "گزارش وظیفه!"

سیمز: که تصاویر است که آنها در تلاش بودند تا به حال از یک نامزد ایده آل یک قهرمان جنگ است که برای لحظه ای—که تلاش برای یک تصویر پسند نامزد برای یک لحظه نمی توان دور.

استوارت: بله. این غرور است که شما می خواهید مردم را به فکر می کنم فیلم در مورد یک بدبینانه کسی که می بیند چیزی که ممکن است مفید باشد برای او به طوری که او می رود وجود دارد و آن را مانند Doc Hollywood—او قلب خود را در شهر های کوچک آمریکا. فیلم شما فکر می کنم شما در حال مشاهده باید باور به اندازه کافی به عنوان یک روایت است که هنگامی که آن را در نهایت نشان می دهد خود را می رود و از حالت عمودی به حالت افقی می توانید گام به عقب و [تحقق] آن را در مورد چگونه به راحتی به رهبری سیاسی-مجتمع صنعتی است که توسط کسانی که روایات. و آنچه در آن است در مورد این سیستم که نه پاسخگو به نیازهای مردم است.

سیمز: راست. که طرز فکر واقعا ناپدید شد حتی اگر سیاست آمریکا کاملا تغییر کرده است بسیاری از سال 2004. این بیشتر یک فیلم در مورد دموکرات ها—آیا شما فکر می کنم این یک مشکل در هر دو طرف و یا به عنوان شما در حال بارور شدن این داستان که شما فکر آن را بیشتر به عنوان یک طنز از سمت چپ ؟

استوارت: نه, من فکر می کرد از آن بیشتر به عنوان یک طنز از سیستم با استفاده از آنچه ما منجر به این باور در مورد راست و چپ. همانطور که در ابتدا تصور می شد این فیلم که در مورد یک جمهوری خواه عمل در شهرستان درونی که دیدم یک فرصت برای ایجاد یک روایت با جامعه سیاه و سفید. اما همانطور که من نوشتن این, من فقط احساس من بود چماقی یک نوزاد مهر و موم بنابراین من تحت فشار قرار دادند و نسبت به چیزی که من احساس کردم ممکن است کمی کمتر آشکار است. من در تلاش برای بازی در این ایده است که این روایات تمام تولید.

اگر ما از یک بیماری همه گیر در حال حاضر رسانه های خبری خواهد بود و در حال اجرا در "برنی وارنر" و خود را روایت خواهد بود همه چیز در مورد چگونه مترقی چپ را قبول نمی کند بایدن. خواهد بود که, کپی, 24 ساعت در روز نمی شود قرار داده و در هر زمینه و یا چشم انداز. آن را به زندگی و نفس کشیدن و غذا است و برای انجام آن نیاز به ایجاد خود را سوخت. وقتی که من آغاز شده و روزانه نشان می دهدما هنوز هم زندگی در یک آنالوگ سیاسی جهان است. در حال حاضر که آن را دنیای دیجیتال آن را تبدیل شدن به بزرگتر و سریعتر و جاذبه آن را فقط سخت تر به فرار و آن را دورتر از حذف حقایق واقعی بر روی زمین است.

سیمز: همچنین باید جدید روایات در همه زمان ها.

استوارت: اینترنت کمک نمی کند چرا که آن را تقویت 24 ساعته شبکه بدترین گرایش. همه نیاز به تعامل. در روزهای اولیه اینترنت sideboob می تواند به شما مقدار زیادی از نمایش. در حال حاضر به عنوان اینترنت تقسیم بیشتر به بخش هایی چون الگوریتم برای ایجاد تعامل مردم رانده دورتر پایین تر از سوراخ خرگوش.

جان استوارت در روزانه نشان می دهد در سال 2012 (Comedy Central / اورت مجموعه)

سیمز: در نمایش روزانهشما در مورد برخورد با که بیشتر از طریق چشم انداز کابل, اخبار, که در آن مردم به تماشای کانال زندگی می کنند و در آن کانال را به واقعیت است. همه چیز شده اند و حتی بیشتر تکه تکه از آنجا که شما در سمت چپ نشان می دهد.

استوارت: جهان که کابل نیوز در زندگی همیشه پر شور تر و تحریک آمیز که همواره حتی در اخبار محلی خود را—قدیمی استعاره از "شما نمی خواهد باور آنچه که در حال رشد در حمام خود را و می تواند به آن آسیب برساند کودکان خود را؟" اما این رقابت برای چشم و شما احتمالا تجربه آن را در نوشته های دنیا, با داغ را. هر کس در تلاش برای ایستادگی و مجموع وزن که باعث ایجاد یک سیستم است که متمایل به سر و صدا و وضوح.

وجود دارد بنابراین بسیاری از افراد با استعداد که در وضوح که مصرف توسط سیل. این فیلم بازی می کند به که—شما فکر می کنم آن را یک راست کردن طنز در آن روایاتی که تا زمانی که این تغییرات شما می توانید یک گام به عقب از آنها. من به یاد داشته باشید که زمانی که من هنوز در آن این است لعنتی کار برکنار شده. دیگر به ما نشان می دهد ما می خواهم جلو و کسانی که "جنگ در کریسمس" کلیپ از اخبار در هر سال و آن می آیند زودتر از هر سال است.

سیمز: مانند تابستان-فیلم فصل است.

استوارت: حق با شماست! و شما فقط تماشا که چرخه تبدیل شدن بیشتر و بیشتر کار برکنار شده و شدید تر به عنوان آن نورد. آن را به من یادآوری از یک سیکلون الگوی آب و هوا—مانند آنچه اگر ما فقط ایستاده بود برگشت و نگاه کرد که الگو و چگونه آن را به شکل? اگر شما می تواند تشخیص دهد که شاید شما می توانید ببینید که چگونه شما شکستن این الگو است. چون من فکر می کنم که اگر شما نمی توانید به شکستن آن نیست که شما باید یک فرصت به واقعا به وضوح که ما احتمالا نیاز دارید. نه که به وضوح در حال رفتن به منجر به یک به طور کامل بهبود ساختار, اما من احساس می کنم مثل ما حل مسئله ساز شکسته است.

سیمز: هنگامی که شما در حال نزدیک شدن روایت این فیلم تا چه حد شما می خواهید به آدرس مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری نقش در همه که ؟ تاکید بر سر و صدا می کند احساس آستین ، وجود دارد.

استوارت: آره, من می توانم ببینم او را به عنوان اوج آن, اما زمانی که او می رود و دور نیست که از بین برود. او است که من فکر می کنم با استعداد ترین سوار آن موج اما این موج است که 60 سال در ساخت. حق در این کشور تصمیم گرفت از 60 سال پیش که موسسات معتبر در نظر گرفته شد دیگر در خدمت هدف خود را که آیا آن را دانشکده ها و یا رسانه ها یا علم است. بنابراین آنچه را که آنها ساخته شده است ساختار های موازی—خود را در دانشگاه های خود را رسانه ها. مردم به من می گویند "این زمان مبارزه با صحت سیاسی که به دلیل نمایش روزانه سرگرم کننده ساخته شده از محافظه کاران است."

آیا شما یک رادیو AM? برای 50 سال شده است وجود دارد بنوازند زیر سطح در رادیو AM, که مشکل آمریکا این است که لیبرال ها و دموکرات ها که آنها در واقع نه آمریکایی ها. بسیاری از روسای جمهور جمهوری خواه که سوار موج, اما آنها سوار آن طلبانه; آنها آن را باور نمی کند. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است فن اول [از رادیو AM]. او یک فن! او گوش به که گه و می رود "آره!" او ارائه در سراسر کشور این پیام است که رادیو AM درست است که ما زندگی می کنند در میان دشمنان است که آنها باید متوقف شود. به من [محافظه کار-AM-رادیو فرهنگ] پاشیدند دانه ها برای این است که نمی دور تا زمانی که تب می شکند و یا از آن دیگر کار می کند electorally.

سیمز: و در فیلم شما در حال صحبت کردن در مورد که حرارت میل به پیدا کردن حق پیام حق نامزد به نبرد با آن است. اما شما می گویید آن را مشکل تر برای مقابله با این نوع از وقاحت.

استوارت: درست است. نه تنها شما باید این خورنده طرز فکر رفتن را از طریق, اما ما ایجاد یک سیستم است که آن را تقویت می کند و پول آن را. و آن را واقعا سخت به از بین بردن. دادگاه باید تصمیم فساد وجود ندارد, شرکت, مردم و پول است گفتار! این bizarro زمین! ما نمی تواند از کشش گرانشی آن. برای من فقط احساس می کنم مثل مردم نیاز به یک استراحت. آن را هرگز به پایان می رسد.

سیمز: من فکر می کنم بخشی از درخواست تجدید نظر از بایدن نامزدی برای برخی از مردم این است که آنها نمی خواهند به فکر می کنم در مورد این 24 ساعت شبانه روز وجود دارد این خستگی بیش از سیاست که تنها اخبار. این نوع از درخواست تجدید نظر این شهر در مقاومت—یک محل که در آن اخبار را در ذهن همگان در همه زمان ها.

استوارت: شما می خواهید را به مطمئن شوید که شما نمی کاریکاتور آن شما می خواهید برای اطمینان از شما نمی fetishize آن است. از برخی جهات این فیلم یک بازی در هالیوود, روایت بیش از حد. مانند ما واقعا رفتن به Mackenzie Davis Steve Carell, عشق علاقه ؟ این است که آنچه ما انجام می دهند ؟ پس از آن وجود دارد که لحظه ای که در آن او را مانند "هی مرد من 28! مانند آنچه فاک؟" این نوع از قضیه کل فیلم: ما فقط قبول برخی از چیزهایی که آنها حتی اگر آنها شدید فاسد است.

سیمز: هنگامی که شما فکر می کنم در نمایش روزانهیا لحظات بزرگ مانند ظاهر خود را در تیراندازیمی کند و هر یک از این احساس عجیب و جالب در حال حاضر ؟ یا همه فقط بخشی از آن روایت که سیستمیک موج که شما در حال صحبت کردن در مورد ؟

استوارت: من فکر می کنم این احساس عجیب و جالب در بسیاری از راه های. مانند "آه که ناز به یاد داشته باشید زمانی که وجود دارد تنها یک هزار وب سایت؟" آن را مانند یک گلوله برفی نورد پایین تپه و در حال حاضر ما خیلی دورتر پایین تپه. زمانی که من در Crossfireمن نمی مانند تئاتر از آن, اما من فکر می کنم بحث شگفت انگیز است هنگامی که آن را احساس می کند معتبر; در حال حاضر آن را فقط احساس نمی کند وجود دارد مقدار زیادی از نیت بحث است. این همه نمایشی; این همه جعلی نقش. طنز بودن همه چیز است که در حال حاضر. من در اعتراض به این یک چیز و آن را مانند, "اوه, شما نمی خواهم که? اگر چه ما آن را ما مدل کسب و کار? چگونه تقلا ما فقط آن را با همه چیز؟"

سیمز: و در حال حاضر نیز وجود دارد یک بیماری همه گیر. بنابراین شما می دانید!

استوارت: [می خندد] ، همه حق لذت بردن از سوپ شما!

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب