خالی استادیوم برای فوتبال بازی ؟ آن را کاملا ساده است

آن را به زودی جدید هنجار سرد و اغلب دلسردکننده دید که فوتبال و بسیاری دیگر از ورزش را به عادت کرده اند به در ماه های آینده.

بازی گرفتن جای خالی در استادیوم.

اما آیا این استادیوم در واقع خالی ؟ دور از آن.

“آن را در مورد 22 بازیکن راه رفتن بر روی زمین و (لگد زدن) یک توپ در مورد” فیفا معاون رئیس جمهور ویکتور Montagliani گفت: آسوشیتد پرس با اشاره به آنچه که او به نام “مرحله به مرحله در روش” است که فوتبال و جامعه به عنوان یک کل — نیاز به بازگشت به حالت عادی پس از شیوع کروناویروس.

برخی از تیم ها در اروپا تجربه در برگزاری بازی بدون پرچم تکان دادن و با صدای بلند تشویق طرفداران — توان آن را در حالی که محکومیت مجازات برای جمعیت مشکل و یا به عنوان مورد در ماه های فوریه و مارس به دلیل گسترش ویروس است که تبدیل به یک بیماری همه گیر.

در حال حاضر تقریبا در هر باشگاه خواهد بود برنامه ریزی برای چنین سناریویی که لیگ فوتبال شروع به سطح شیب دار تا آماده سازی برای از سرگیری خواهد شد که مبهوت بسته به اینکه چگونه به خوبی کشورها موفق به مهار این ویروس.

اروپا و لیگهای معتبر آلمان به نظر می رسد نزدیک به لغو تعلیق آن با برخی از فرمانداران دولت حتی امیدوار به از سرگیری بازی در مارس 9. بوندسلیگا در حال برنامه ریزی برای به حداکثر 213 نفر در ورزشگاه — هر کس از بازیکنان به تلویزیون فیلمبرداران.

در بریتانیا است که در اوج شیوع ویروس بازگشت در اواخر ماه ژوئن ممکن است — البته خوش بینانه — تماس از باشگاه در لیگ برتر است. یکی از پیشرو باشگاه رسمی صحبت از نیاز به حداقل 300 نفر در مسابقات.

در سوئد که در آن فوتبال مقامات در حال برنامه ریزی برای 14 ژوئن راه اندازی مجدد یک محل رسمی در قهرمان Djurgarden گفت: AP است که در آن امکان پذیر خواهد بود برای محدود کردن تعداد به 50 اگر طرفداران مجاز نیست در استادیوم. در سوئیس به بیرون درز برنامه های به دست آمده توسط روزنامه Blick این هفته اظهار داشت: باید وجود داشته باشد بیش از 200 ضروری کارکنان در بازی های.

خیلی بستگی به این بخشنامه از سوی دولت و مطالبات داخلی و بین المللی پخش که پول باشگاه ها به طور فزاینده ای تکیه می کنند.

در داخل استادیوم

بازیکنان و تیم بدیهی است که در لیست هستند. هر تیم برای مسابقه به 18 یا 20 بازیکن اصلی را در لیگ های اروپایی و در برخی از نسخه های پشتیبان مورد نیاز خواهد بود در صورتی که از اواخر برداشت. وجود دارد چهار نفر تیم گهر سیرجان (داور دو دستیار داوران و داور چهارم) همراه با جایگزینی رسمی.

پس از آن وجود دارد مربیگری کارکنان — مدیران دستیاران تناسب اندام مربیان physios و یک باشگاه ،

دیگر ضروری مردم شامل یک مسابقه نماینده ضد دوپینگ, رسمی, رسمی عکاسان و کارکنان از پخش (مانند صدا مهندسین و تکنسین های دوربین خدمه و تولید کنندگان) و پزشکی کارگران است. در انگلستان به عنوان مثال وجود دارد نیاز به چهار امدادگران و یک راننده آمبولانس در هر بازی.

در لیست ارائه شده توسط لیگ اسپانیا در حالی که این برنامه ریزی برای بازی ها بدون طرفداران در ماه مارس گروه های دیگر گرفتن ورزشگاه دسترسی شامل هر دو تیم هیئت مدیره جامعه مدیران و صداقت مقامات و آنچه در آن نامیده می شوند “ویژگی های کارکنان با عملکرد صرفا مربوط به برگزاری بازی ها” است که می تواند یک گروه از بالا به حداکثر 100 نفر است. که می تواند شامل مواد غذایی, زمین, کارکنان, توپ, دختران و پسران, تعمیر و نگهداری زمین-ایمنی افسران کسانی که با من تماس گرفتند و استوارت.

تعدادی از روزنامه نگاران حضور خواهد متفاوت است از کشوری به کشور اما که می تواند به راحتی باریک پایین. اما آنچه که بعید است به تغییر است, تلویزیون راه اندازی برای حضور در رقابت های اروپایی است که به طور کلی با استفاده از بین 10 و 15 به همراه تکنسین ها و مصاحبه برای میزبان پخش.

زمانی که Borussia Mönchengladbach بازی کلن در ماه گذشته تحت های مختلف اجتماعی شرایطی وجود دارد که 600 نفر در ورزشگاه گلادباخ گفت. که شامل 250 نمایندگان رسانه 200 امنیت کارکنان 80 بازیکنان و تیم کارکنان 50 باشگاه دیگر کارکنان و اعداد کوچکتر از توپ پسران و امدادگران.

توماس af Geijerstam از مسابقات و در سالن Djurgarden گفت: اگر یک بازی محدود به 50 شرکت کنندگان به تجمع جرم در سوئد در حال حاضر تعداد مربیان مورد نیاز می تواند منقبض شده کمتر توپ پسران می تواند مورد استفاده قرار گیرد و فشار می تواند محدود شود. او گفت: دو رختکن استفاده می شود می تواند توسط هر تیم است.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

“ما می توانید مدیریت یک مسابقه با 50 نفر” af Geijerstam گفت. “ما اگر ما می خواهید به بازی.”

در خارج از ورزشگاه

بازی هنوز هم می تواند جذب جمعیت حتی زمانی که تماشاگران در می ایستد.

هزاران نفر از طرفداران جمع آوری شده در خارج از خالی Parc des Princes برای جشن پاریس سنت ژرمن با پیروزی بوروسیا دورتموند در لیگ قهرمانان اروپا در مارس 11, محکم بسته بندی شده با هم و با تکان دادن شراره. بازیکنان رفت و به جشن می گیرند با آنها.

بنابراین هر بازی در خالی ورزشگاه هنوز هم نیاز نیروهای امنیتی یا پلیس ارسال شده در اطراف محل برای متوقف کردن مردم از جمع آوری. اطلاعات از اسپانیا شامل نیاز به “عمومی و خصوصی امنیتی عوامل” آتش نشانان و پاسخ پرسنل.

برخی از مقامات دولتی ابراز نگرانی در مورد ازدحام مردم هم برای دیدن تلویزیون ، لیورپول مدیر Jürgen Klopp ساخته شده مشابه نظرات قبل از خاموش کردن.

قبل و بعد از مسابقات

نیز وجود دارد این سوال که چه بازیکنان را دور از ورزشگاه.

آلمان پیشنهاد coronavirus آزمون برای بازیکنان قبل از هر بازی که خطرات واکنش شدید عمومی. لیگ می گوید که می خواهد با استفاده از “کمتر از 0.5 درصد” ملی تست ظرفیت, اما هنوز هم به معنی هزاران نفر از آزمون به پایان فصل.

معاون آلمان در سلامت عمومی بدن با انتقاد از این طرح گفته است که آزمون باید محفوظ است برای افرادی که علائم و یا مشکوک به بخشی از شیوع.

ملی لیگ راگبی در استرالیا آمده تا با خود ایده است. آن را “پروژه آپولو” فکر می کنم تانک پیشنهاد ساخت بازیکنان زندگی می کنند در یک جزیره دور افتاده اردوگاه. هیچ فوتبال لیگ است و در عین حال تلاش برای کپی کردن این طرح.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>