کارشناسان توصیه ضد عفونی کننده تلویزیونی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن شده در

عکس های جیم واتسون / خبرگزاری فرانسه / گتیFacebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانصرفه جویی در این

توسط NEWS-SINGLE در 20 فروردین 1399
White House briefing on television screen.
عکس های جیم واتسون / خبرگزاری فرانسه / گتی

واشنگتن (به Borowitz گزارش)—مردم باید در عادت به طور کامل ضد عفونی کننده تلویزیون های خود را پس از Donald J. Trump شده است در یک مقطع از کارشناسان تایید شده در روز سه شنبه.

"اگر شما دسترسی به مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب کاملا تمیز تلویزیونی" دکتر دیویس لوگسدون از دانشگاه مینه سوتا گفت. "اگر تلویزیون است که در آشپزخانه شما, ضد, پاک کردن شمارنده قرار داده و هر گونه ظروف و دیگر آیتم های آشپزخانه که در معرض تهمت در ماشین ظرفشویی. این نمی خواهد حذف همه آثار از تهمت, اما آن را نمی تواند صدمه دیده است."

دکتر کارول Foyler از U. C. L. A. توصیه می شود که "ضد عفونی تلویزیون شما خوب است تا آنجا که از آن می رود اما هر کس باید آگاه باشید که اگر مغلوب ساختن پیشی جستن شده است در تلویزیون است که برنده شده است منتقل می شود به شما از طریق هوا."

"من را خاموش و لباس های خود را قرار داده و آنها را در شستن و دوش گرفتن," او گفت:. "شما پس از خارج شدن از حمام اگر شما از ضد عفونی کننده دست, بیش از اندازه خود را به بدن برهنه با آن است. این چیزی است که من را پس از مغلوب ساختن پیشی جستن شده است."

لوگسدون توافق با Foyler توصیه های اما افزود: "من سوزاندن لباس من است."

دکتر Harland Dorrinson از Wake Forest, توافق با کارشناسان دیگر اما به نام ضد عفونی تلویزیون و سوزاندن یک لباس "نیم اقدامات است."

"هفته گذشته من تا به حال در تلویزیون و به طور ناگهانی آنها را برش دور برای مغلوب ساختن پیشی جستن توجیهی," او گفت:. "من قرار دادن بر روی دستکش و unplugged تلویزیون. من با دقت قرار داده شده تلویزیون در یک کیسه زباله مهر و موم شده آن را به امن و با نوار مجرای و قرار دادن آن در خیابان. هر کس باید این کار را انجام در حال حاضر است."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب