سقوط در عشق با خورشید دوباره

علم جدیدترین تصاویر از خورشید آنقدر مسحور آن را سخت برای جلوگیری از خیره. آن است که توصیه می شود تحت

توسط NEWS-SINGLE در 11 بهمن 1398

آن است که توصیه می شود تحت هیچ شرایطی به دنبال به طور مستقیم در خورشید است. چشم ما هیچ بازی برای آن فروغ و نور می تواند آسیب آنها را در عرض چند ثانیه و گاهی به طور دائم. به یاد داشته باشید همه کسانی که اخبار پشت در سال 2017, هشدار مردم را به پوشیدن لباس ویژه عینک محافظ در طول خورشید گرفتگی به طوری که آنها نمی سوزاندن شبکیه خود را? کسانی که خوب هشدارهای.

ترفند این است که برای دریافت بسیار گران قیمت تلسکوپ به آن را برای شما انجام.

ستاره شناسان در این هفته منتشر شد آنچه آنها می گویند این است که مشخصات دقیق از خورشید تا کنون دستگیر شده است. وجود دارد آن است مینمودم در بالای این مقاله است. کهربا سلول های سوزان پلاسما است که تحت پوشش سطح خورشید مانند یک لانه زنبوری. گاز داغ بالا می رود از درخشان ترین مراکز حباب سرد و سپس غرق کردن به شکاف تاریک در اطراف آنها. هر مذاب همراه است در مورد اندازه تگزاس است.

تصویر می آید از یک رصدخانه نشسته در بالای یک آتشفشان خفته در هاوایی است. Daniel K. Inouye خورشیدی تلسکوپ به نام دیرین هاوایی سناتور که فوت در سال 2013 فقط شروع به گرفتن اطلاعات در ماه گذشته.

اگر این چیزی است که دسته اول به نظر می رسد مانند بقیه به نظر می رسد تضمین شده به خم شدن درک ما از خورشید به عنوان یک نقطه خیره کننده در آسمان است. این به نظر نمی آید مانند خورشید در همه. بزرگنمایی در نمایش احساس می کند مانند یک کیهانی رورشاخ آزمون. آیا به نظر شما قطعات از طلا یا ذرت بو داده دانه? آیا شما احساس ناگهانی گیج کننده تمایل به خوردن آن ؟ در هر صورت من مسخ شده.

این GIF بیش از یک تصویر زیبا. دانشمندان در حال آماده کردن خود برای یادگیری بیشتر در مورد خورشید در چند سال آینده از همیشه قبل از. ناسا راه اندازی یک کاوشگر برای مطالعه خورشید در سال 2018 و این ماموریت در حال حاضر بازگشت هیجان انگیز نتایج. یکی دیگر خورشیدی کاوشگر این یکی از آژانس فضایی اروپا در حال راه اندازی در هفته آینده. این Inouye تسهیلات جهان بزرگترین تلسکوپ خورشیدی و برنامه ریزی شده است برای شروع عملیات به صورت جدی در ماه جولای. این رصدخانه مجهز به یک میزبان از تکنولوژی بالا و سخت افزار از جمله یک سیستم خنک کننده است که کمک می کند تا مدیریت مقدار زیادی از گرما تلسکوپ است که مسئولیت رسیدگی به. (حتی برای یک ماشین خیره در خورشید خطرات آن است.)

جزئیات دقیق یک درهم و برهم کردن از اصطلاحات مخصوص یک صنف فنی اما این تمایلات از دیوید Boboltz ملی علوم پایه برنامه مدیر که مسئول نظارت بر عملیات انتقال سادگی چقدر پیچیده این مرکز این است: "این Inouye تلسکوپ خورشیدی را جمع آوری اطلاعات بیشتر در مورد خورشید ما در طول پنج سال از عمر آن بیش از تمام خورشیدی اطلاعات جمع آوری شده پس از گالیله برای اولین بار اشاره کرد و تلسکوپ در خورشید در سال 1612."

این Inouye تلسکوپ و جدید فضاپیما طراحی شده به بررسی برخی از سوالات اساسی در مورد خورشید است. ستاره شناسان موفق به رسیدن به سراسر جهان و گرفتن نور از دور ترین ستاره اما یکی از نزدیکترین هنوز یک راز باقی مانده در بسیاری از راه.

هیچ کس نمی داند برای مثال چه باد خورشیدی تولید می شود و در عین حال ما و تمام سیارات دیگر به عنوان دور به عنوان پلوتون وجود داشته باشد در این نامرئی نسیم. و نه کسی میدونه چرا جو بیرونی خورشید را به تاج داغتر از roiling سطح و یا چگونه نیروهای مغناطیسی در این سوزان لایه تولید عود. چنین فوران می تواند به اندازه کافی قدرتمند برای دست کشیدن از شبکه های قدرت بر روی زمین و ماهواره در مدار.

داده ها از Inouye تلسکوپ اخترشناسان می گویند, آن را ممکن است برای پیش بینی بالقوه خطرناک خورشیدی حوادث دو روز پیش—بسیار زودتر از زمان استاندارد است که در کمتر از یک ساعت—و به اپراتورها در سراسر جهان فرصتی برای ایمن سازی زیرساخت های مهم. در سال 2017 به عنوان طوفان ایرما یک دسته 5 طوفان محصل در کارائیب, solar flare با اشاره به حق در زمین باعث رادیو خاموشی در روشن نقاط جهان است. برای هشت ساعت پرسنل اورژانس نمی تواند استفاده از فرکانس های رادیویی برای برقراری ارتباط است.

جدید مشاهده خورشید مرا به یاد یکی دیگر از های اخیر گیج کننده تصویر را از فضا: اولین عکس از یک سیاه چاله است. آن است که یک مقایسه کامل; گرفتن نزدیک نگاهی به این سیاه چاله در مرکز کهکشان دیگری شد بسیار سخت تر برای انجام نیاز به یک, جهانی, سال تلاش و قوی تر فن آوری است. اما این اثر به چشم ندیده است مشابه: عجله شاهد چیزی unfathomably دور, جایی که معنی می توان درک کرد اما آن غیر ممکن است برای دیدن بر روی صفحه نمایش ظاهر اینچ قبل از چشم ما.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن