پسران خوب

تصویر توسط Jordan ماساین سومین داستان در این تابستان فلش آنلاین داستان سریال. شما می توانید خواندن کل سری و فل

توسط NEWS-SINGLE در 2 مرداد 1399
A portrait of a girl and a dog looking in opposite directions.
تصویر توسط Jordan ماس

این سومین داستان در این تابستان فلش آنلاین داستان سریال. شما می توانید خواندن کل سری و فلش ما داستان از سال های گذشته در اینجا.

ما در پشت بام با پسران است. پسران تماس دختران سگ مانند "او یک سگ در کل سگ." آنها به این معنی نیست عوضی. آنها فقط به معنای سگ است. اگر آنها می خواستند به ما بگویند که یک دختر با یک سگ ماده, آنها می گویند, "او یک سگ ماده در مجموع،" زمانی که پسران می گویند چیزی که آنها می گویند آن است. همین دلیل است که ما آنها را دوست دارم. ما نه سگ. همین دلیل است که آنها مثل ما. به همین دلیل ما روی پشت بام.

این خانه دارای سه طبقه است. سقف بالا هستند. من می دانم که اگر یکی از پسران سقوط از پشت بام او می خواهم بمیرم. من می دانم که هیچ یک از پسران سقوط خواهد کرد—امشب نه حداقل. امشب آنها roughhousing یا نوشیدن آب لیمو یا مزاحم من است. آنها به سمت چپ راکت تنیس در طبقه دوم و آنها می خواهند به ما بگویید که در مورد سفر خود به یونان. در یونان سیگار ارزان هستند. آنها پر از کل یک چمدان با کمی زرد جعبه جورج Karelias و پسران. آنها می گویند ما می دود به عنوان بسیاری از ما می خواهید. آنها افتخار می کنم. سیگار آنقدر ارزان است. پسران هستند تا افتخار. ما بخندی. زو می خندد مانند Tinkerbell هوا سوت زدن بین شکاف در دندان های خود را. او قطعا نه یک سگ است.

من می دانم که ما در حال بالا. من می دانم که زندگی ما را خراب خواهد بود اگر یکی از پسران کاهش یافت اما قد بلند و گیاهان در حال رشد در لبه پشت بام و من می توانید ببینید این تخته سنگ. اگر من می توانید ببینید که کمی cobblestoned خیابان و پسران کوچک هوشمند ماشین, از آن خواهد بود آسان تر به آنها را تصور کنید در حال سقوط است. آن خواهد بود آسان تر به یاد داشته باشید که من در پاریس. آن خواهد بود آسان تر به خنده مثل Zoe مانند Tinkerbell مانند یک دختر واقعی یک دختر است که یک سگ است.

من نمی می توانید ببینید پانتئون یا رصدخانه یا پارک. من می توانید ببینید که تنها پسر خود را دباغی معده و خراش آنها را از سقوط کردن موتورگازی. ما می تواند در هر نقطه. ما می تواند به عقب در نیویورک و یا در نزدیکی خانه من در L. A. یا در برخی از Airbnb در برلین. من می خواهم برای رفتن به برلین به رقص با پسران در Berghain به خوردن knafeh با زو به رایشستاگ یا هر چیز دیگری اما پسر نمی خواهید به آن بروید. آتن جدید برلین. در آتن سیگار ارزان هستند. من فکر کراکوف بود برلین جدید. پسران خنده و تکان دادن سر خود را. من می توانم بوی خیس خود را-توله سگ-سگ ،

خورشید در حال غروب است و آسمان است ، صورتی مانند تاج تخت من هرگز مثل کربی مانند peonies مانند گونه از دختری که پسران را فقط به نام یک سگ. من ایستاده در لبه پشت بام نگه داشتن گوشی من فقط بالای گیاهان در تلاش برای گرفتن یک عکس, تلاش برای رها کردن آن. پسران من بگویید که اگر من می خواهم چیزی را به پست در Instagram آنها متن من یک یونانی در غروب آفتاب. من قصد ندارم برای ارسال هر چیزی. آن را فقط برای مادر بزرگ من. آنها می خواهند مرا به او نشان می دهد یک یونانی در غروب آفتاب. همه بچه مرده است. در یونان آسمان می شود و حتی پینکر (نویسنده کانادایی, مانند, راه پینکر (نویسنده کانادایی). یونانیان باید چهار کلمه برای غروب. یکی برای هر یک از پسران است. فردا آنها را به کار بر روی خود سیم خاردار مجسمه در فضای استودیو در نرماندی. امشب ما در پاریس, اما همه آنها می خواهند به بحث در مورد یونان است. آنها میخواهند به آنها می ماند, ماند به دور از پاریس از Normandy از Bennington و بارد از پشت بام از این همه. مادران خود را به سرطان تخمدان. دوست دختر خود را باردار هستند دوباره. آنها مطمئن شوید که به شکست یک کلاس ترم بعد. در یونان هیچ کدام از آن مسائل است. در یونان آنها بادبان قایق و ایجاد طرح های از سنگ مرمر و همه در یک اندازه تخت پادشاه. در یونان آنها را لمس مجسمه های خدایان. در یونان خود را به آنها هنر-تاریخچه آموزش و پرورش به خوبی استفاده کنید. در یونان آنها خوشحال بودند. ما می خواهیم آنها را خوشحال. ما اجازه دهید آنها را به ما بگویید در مورد زیتون و گربه های ولگرد و راهبان و شب آنها سقوط کرد موتورگازی و آسیاب های بادی و مرده دلفین و اقتصاد است. من می خواهم به آنها را بپرسید که چگونه بسیاری از سگ های آنها را دیدم اما بعد از آن دوباره من واقعا نمی مراقبت.

سگ که مراقبت. دختران که بخواهید بیش از حد بسیاری از سوالات سگ. سگ, نظر در چگونه بالا سقف هستند. سگ می خواهم به می دانم که این پشت بام واقعا متعلق به. سگ بپرسید آنچه پدران خود را برای انجام کار. سگ پست غروب در Instagram. سگ پرتاب تا زمانی که آنها نوشیدنی تکیلا. سگ التماس برای بازی از پشت بام تنیس. سگ بپرسید که در آن برج ایفل است. سگ پوشیدن بیش از حد عطر. سگ گند. سگ دیوانه هنگامی که پسر من بوسه یا زو. سگ نمی دانم که چگونه به نگه داشتن آن را گاه به گاه. سگ ناله و شکایت کردن. سگ نمی خواهم پسران خوشحال می شود. سگ می خواهم برگزار می شود, بعد از رابطه جنسی, به petted به مراقبت گرفته شود. سگ را یک معامله بزرگ هنگامی که شما آنها را دریافت کنید ، سگ نمی دانم که چگونه به مراقبت از آن در حالی که شما خود را با پسران در یونان. سگ بیش از حد بلند. سگ هیجان زده بیش از حد سریع است. سگ نیاز شما. سگ فقط آن را دریافت نمی. سگ نمی تواند به آویزان بر روی پشت بام. آن را بیش از حد بالا آنها بیش از حد وحشی, آنها ممکن است سقوط و پس از آن ما می خواهم به آنها را گرفتن و یا چیزی.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن