گریس لین Haynes است ". Sojourner Truth, موسس مادر"

در آخرین شماره از مجله ی نیویورکرهنرمند گریس لین Haynes در début برای مجله رنگ یک پرتره از. Sojourner Truth. ت

توسط NEWS-SINGLE در 7 مرداد 1399
Image may contain Advertisement Poster Graphics Art Human and Person

در آخرین شماره از مجله ی نیویورکرهنرمند گریس لین Haynes در début برای مجله رنگ یک پرتره از. Sojourner Truth. تصویر می رسد در صدمین سالگرد تصویب متمم نوزدهم که به زنان رای بدهند. حقیقت که در سال 1883 زندگی نمی کنند که برای دیدن پیروزی, اما او زندگی خود را صرف مبارزه زنان برای لغو مجازات اعدام و برای زنان به طور خاص در زمانی که بسیاری از هوادارنش و حاضر به اذعان آنها در حرکت است. امروز حقیقت می ایستد به عنوان یک کشور مرکزی ارقام: یک زن را دیدم که در دوران سرکوب شدید چه عدالت در امریکا می تواند باشد. Haynes که مستقر در نیوجرسی به تازگی صحبت ما در مورد حقیقت میراث و پیدا کردن الهام بخش است.

شما تصمیم به تصویر بکشد. Sojourner Truth, که متولد شد به بردگی گرفته شده اما جرأت دفاع از حقوق زنان به ویژه سیاه و حقوق زنان در قرن نوزدهم. چه منجر شما به تمرکز بر روی ،

من یاد گرفتم در مورد. Sojourner Truth, به عنوان یک کودک در مدرسه ابتدایی شد و همیشه با الهام از او سرسختی خواهد شد, مربوط به اینده و چشم انداز به خصوص با توجه به شرایط او به دنیا آمده بود. من می خواستم برای ریختن به نور در میراث او را که به یاد زنان است که بدون توجه به آنچه اتفاق افتاده است در زندگی خود را, آنها هنوز هم می تواند یک تأثیر قوی در جامعه است. او نه تنها عمده مدافع حقوق زنان اما همچنین یکی از اولین زنان سیاه برای برنده شدن در یک مورد در برابر یک مرد سفید پوست در یک مورد او به ارمغان آورد به منظور بازیابی پسرش. که در سرکوبگر سال 1828. او یک نیروی محسوب می شود.

نقاشی های خود را از ویژگی های با وقار زنان آراسته با رنگ و بافت و الگوهای. که در آن شما پیدا کردن الهام ؟

من همیشه دوست داشتم که یک زن سیاه و سفید; که اساس کار من است. عشق من می آید از نمایش سیاه و سفید شکل زن در راه است که من اغلب نمی بینیم در رسانه ها. عدم وجود نکات دقیق وظریف در تصاویر سیاه و سفید زنانگی—من به نوبه خود من با نا امیدی است که به نقاشی. الگوها و رنگ ها در کار من در ضمن الهام گرفته شده اند تجربیات من در سنگال و آفریقای جنوبی است. شاهد روشن, جسورانه, رنگ در سنگال که ولگرد از خطی قوانین الگوی الهام بخش من برای کنار هم بافت های مختلف و رنگ در یک تصویر.

شما به مراسم تحلیف عضو Strumfi ویلی را سنگ سیاه سنگال اقامت و کار خود را در حال حاضر به نمایش گذاشته شده در موزه ها. چگونه می توانم شما احساس می کنید در این مورد به جای پرتاب موفقیت آمیز به دنیای هنر?

من احساس می کنم خیلی خوش شانس برای زندگی حرفه ای من و موفقیت در چند سال گذشته است. من بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که هنگامی که شما را در این کار سخت را مناسب فداکاری و ایجاد اهداف خاص جهان در دست شما است. Strumfi ویلی را اقامت معرفی کرده است کار من به دنیای هنر را در راه عمیق. اقامت نیز به چالش کشیده دیدگاه من با قرار دادن من در یک تجربه خلاق در خارج از نیمکره غربی است. من فکر می کنم آن را ضروری به عنوان یک هنرمند برای ایجاد تجربه های جدید و به مرحله خارج از منطقه راحتی خود را.

چگونه قرنطینه تحت تاثیر قرار می? آیا شما قادر به رسیدن به استودیو خود را و رنگ ؟ آیا شما هر گونه پروژه های جدید در افق?

در طول این عجیب و غریب و دشوار است بار من سعی می کنم به خودم فشار برای ایجاد نقاشی های استادانه درست شده. من تمرکز بیشتر بر تحقیق و آزمایش است. چند هفته پیش به من دستور داد چند کتاب که بحث در مورد ایده ها—womanism جادویی, رئالیسم—که من همیشه می خواستم برای کشف. من هم با در نظر گرفتن این زمان برای یادگیری رسانه های جدید مانند آبرنگ و پاستل. کسانی که در رسانه های روح و اثیری احساس می کنید که من در تلاش برای بیرون کشیدن بیشتر در کار من.

برای بیشتر را پوشش می دهد تجلیل از زنان دستاوردهای زیر را ببینید:

"6 ژوئن سال 1934" توسط Helen E. Hokinson

"مارس" با ابیگیل خاکستری Swartz

"خوش آمدید به کنگره" بری Blitt

پیدا کردن گریس لین Haynes را پوشش می دهد انیمیشن و بیشتر در Condé Nast فروشگاه.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب