چگونه از اتهامات عنوان شده علیه Derek چوین جا به چشم انداز جنایی-عدالت اصلاحات

Facebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانصرفه جویی در این داستان برای بعد.در میان تظاهرات خواستار "ع

توسط NEWS-SINGLE در 28 خرداد 1399
در میان تظاهرات خواستار "عدالت برای جورج" را به نوبه خود قانون-دستگاه های اجرای در خود پیچیده و در یک لحظه زمانی که فعالان مصرانه هل دادن برای لغو پلیس.عکس توسط Jelani برنج

من برای اولین بار دیدم "بیمارستان تفهیم اتهام" تغییر ذکر شده در برنامه من به عنوان یک تازه کار دادستان در منهتن در سال 2004. من به زودی متوجه شدند که جنایی arraignments به طور معمول محل در اطراف تخت بیمارستان به دلیل آن بود که مشترک برای یک نفر به طور جدی زخمی شده خود را در طول و یا او را بازداشت. یک دادستان و وکیل و دادگاه خبرنگار خواهد سفر در یک ماشین به یک بیمارستان محلی که در آن فرد وضع دستبند به تخت و اقدام به انجام این دادگاه بیان جرم و جنایت به اتهام درخواست برای متهم درخواست و گاهی اوقات تنظیم وثیقه. من بار اول این متهم میانسال آفریقایی-آمریکایی بود که دستگیر و به بزه بود خون آلود از سر زخم و ناله و در درد. پلیس ادعا کرد که فوق العاده که انسان تا به حال قرار داده و سر خود را از پنجره یک ماشین پلیس. ما همه می دانستند که افسران پلیس,' استفاده از نیروی شایع بود که آنها معمولا یش در یک اتهام از "مقاومت در برابر بازداشت" به اتهام بزه به منظور توجیه آن است که نظام حقوقی را باور یک افسر حساب بیش از یک arrestee ادعا می کنند از نیروی بیش از حد. من بازجویی از پلیس حساب از دستگیری به سرعت منجر به داشتن نامطلوب شهرت در میان پلیس کار می کردم. من سمت چپ این کار تنها شش ماه پس از شروع کردم.

جورج فلوید البته نه آن را به یک بیمارستان تفهیم اتهام در مینیاپولیس در مه 25. او کشته شد, یک افسر, Derek چوین در این دوره از بازداشت به ظن استفاده از تقلبی بیست دلاری برای خرید سیگار. چوین kneeled در Floyd گردن برای نزدیک به دو ساعت در حالی که فلوید التماس, "لطفا, من نمی توانم نفس بکشم." فلوید مرگ در نور روز به عنوان سه نفر دیگر از افسران نگاه و یا کمک به او را مهار شد, دستگیر شده در, تصویری توسط یک نوجوان-سن اطرافیان. گسترده تظاهرات در پاسخ به فلوید را به قتل وادار شمار موسسات در سراسر کشور برای محکوم کردن نژادپرستی که ساختار عناصر جامعه ما از مراقبت های بهداشتی به مسکن به آموزش و پرورش عمومی. اما خواستار عدالت به ناچار به بازگشت به قانون و مکانیزم های اجرای آن. خواستار پاسخگویی معمولا نسبت جنایی مجازات است.

در ابتدا معترضان ابراز خشم است که چوین شده بود بلافاصله دستگیر شد. پس از اتهامات جنایی علیه چوین اعلام شد, در مارس 29th, معترضان تقبیح کافی خود شدت. اولیه بالا شارژ سوم شد و قتل درجه با یک جمله حداکثر بیست و پنج سال در زندان است. که به اتهام نشان داد که دادستان ها بر این باور بودند که چوین ندارد به قصد کشتن, اما که او مرتکب "یک عمل برجسته خطرناک به دیگران و evincing یک فاسد ذهن را بدون توجه به زندگی انسان است." فلوید خانواده بلافاصله پاسخ داد: "ما می خواهیم یک درجه اول-اتهام قتل." در مه 29, #RaisetheDegree شد شماره 1 روند در توییتر و یک درخواست آنلاین است که منتشر شده تحت این عنوان دست آورد چندین میلیون امضا. حقوق قانونی مرکز و A. C. L. U. مینه سوتا نیز نگرانی در مورد اتهام ذکر است که دادگاه مینه سوتا به مدت طولانی برگزار می شود که به صورت سوم-قتل عمد متهم اقدامات باید "برجسته خطرناک به بیش از یک نفر" که مناسب نیست حقایق در اینجا. این سازمان را متهم کرد که دادستان از عمد آوردن یک اتهام بود که محکوم به شکست است گفت این غیر قابل تصور است که با تجربه و حرفه ای شهرستان Hennepin دادستان را به رسمیت نمی شناسد بالقوه نقص" و آن را "تنها در خدمت بیشتر به تضعیف جامعه اعتماد" در تعقیب.

در ژوئن 1st, پاسخ به شکایت از مینه سوتا قانونگذاران و فرماندار Tim Walz منتقل فلوید مورد از بخش وکیل به وکیل دولت ژنرال کیت الیسون. که بعد از تماس دوباره برای یک درجه اول-اتهام قتل فلوید خانواده اعلام نتایج مستقل شکافی که آنها تا به حال راه اندازی از شهر نیویورک رئیس سابق معاینات پزشکی و مدیر کالبد شکافی و پزشکی قانونی خدمات در دانشگاه میشیگان. یک گزارش اولیه از Hennepin County Medical Examiner تا به حال باعث بیشتر اعتراض در میان معترضان با بیان این که وجود دارد "هیچ یافته های فیزیکی است که پشتیبانی از تشخیص پس از سانحه آسفیکسی یا اختناق"; مستقل کالبد شکافی اما متوجه شد که علت مرگ "خفگی به دلیل فشرده سازی گردن و پشت است." در ژوئن 3rd, الیسون اعلام کرد که با اضافه کردن یک درجه دوم-اتهام قتل به شکایت نسبت به تغییر مطالعه خود را از این شواهد است. خواسته در مورد تاثیر فلوید خانواده و معترضان الیسون اصرار داشت: "من اجازه نمی دهد فشار عمومی به ما تاثیر فرایند تصمیم گیری است. من آماده به مقاومت در برابر هر تماس آمد."

جدید اتهام قتل درجه دوم برای چوین تحت مینه سوتا قانون نیازی به اثبات خود را به قصد کشتن. بلکه مدعی است که چوین باعث فلوید مرگ "در حالی که ارتکاب و یا تلاش برای ارتکاب جرم"—در این مورد سوم حمله درجه تعریف شده است به عنوان یک حمله که inflicts "قابل توجهی به بدن آسیب برساند." این نوع از اتهام قتل, معمولا شناخته شده به عنوان "جنایت قتل" جایی که کسی که ناخواسته باعث مرگ در حالی که ارتکاب یک جرم است و ممکن است به عنوان به شدت به عنوان کسی که عمدا مرتکب قتل, بر این نظریه که مجازات به شدت مانع مردم از درگیر شدن در این زمینه انجام شده است. جنایت-قتل اتهامات اغلب در آورده سرقت که به طور تصادفی منجر به مرگ—و آنها مدت طولانی است که مورد انتقاد قرار کیفری-قانون اصلاح طلبان و منتقدان از جرم حبس. آن است که به خصوص بحث برانگیز برای دادستان به استفاده از حمله به عنوان زمینه ای جنایت به جنایت, قتل به خاطر, که بدان معنی است که آنها ممکن است درمان هر حمله که منجر به مرگ به عنوان یک قتل به طور موثر ناکارآمدی طرح درجه بندی بیشتر و درجه کمتر از قتل است که قانونگذاران باید با دقت ایجاد شده است. اما بر خلاف آن از بسیاری از کشورهای دیگر مینه سوتا قانون اجازه می دهد تا دادستان به اتهام قتل جنایت با استفاده از حمله به مسند جرم و جنایت است.

با توجه به Floyd کشتن یکی ممکن است تعجب که چرا دادستان متوقف کوتاه به دنبال کیفرخواست برای قتل درجه اول است که نیاز به قصد کشتن و حمل حداکثر حکم حبس ابد. پس از همه چوین در ادامه به زانو زدن در Floyd گردن برای مشقت بار و هشت دقیقه و چهل و شش ثانیه در حالی که فلوید گفت: "من نمی توانم نفس بکشم" "مادر" و "من در مورد مرگ است." او اجازه نمی دهد تا حتی به عنوان فلوید شد ناخودآگاه و یک افسر دیگر ابراز نگرانی در مورد موقعیت فلوید برگزار شد. آن سخت است برای درک اینکه چگونه چوین را انجام شده می تواند برای یک هدف دیگر از به کشتن. اما قتل درجه اول نیز نیاز به عمد که در چوین مورد بود که آشکار نیست. به دنبال قتل درجه اول در مینه سوتا نیاز به یک grand-داوران کیفرخواست بر خلاف کمتر اتهامات قتل و بدون شواهد روشنی از عمد بنابراین خطر یک هیئت منصفه در امتناع متهم دامن زدن بیشتر خشم. همچنین ممکن است که حتی با یک کیفرخواست اگر یک محاکمه داوران مشکوک دادستانی نفس بیش از حد—در به دنبال اتهامات بالاتر می توان ثابت کرد در پاسخ به این جنبش اعتراضی به داوران نگاه ممکن است با بیشتر شک و تردید حتی در شواهد برای کمتر اتهامات قتل که همچنین ممکن است در نهایت منجر به تبرئه.

در اطلاعیه خود در مه 31, که او می تواند مصرف بیش از مورد الیسون یادآوری عمومی از نیاز به "یک دوز از واقعیت است." تعقیب پلیس برای قتل او گفت: "بسیار دشوار است" که توسط "موارد شده اند که در مقابل مردم بیش از گذشته بسیاری از سال است." Grand داوران موفق به دادستانهای افسران که به کشته شدن مایکل براون در فرگوسن میسوری در سال 2014; اریک گارنر در جزیره استاتن در سال 2014; و Tamir برنج در کلیولند در سال 2014. وزارت دادگستری و لوئیزیانا دادستان کل کاهش یافته است به اتهام افسران که به کشته شدن آلتون استرلینگ در باتون روژ در سال 2016. و در Hennepin County, دادستان نیست شارژ افسران که به کشته شدن Jamar کلارک در سال 2016. تظاهرات افسران متهم به قتل عمد و تجاوز اتهامات آمریکا و مرگ در سال 2015 اما هیچ یک از این موارد به پایان رسید و در اعتقاد و وزارت دادگستری کاهش یافته است را به هر گونه اتهام فدرال. یک هیئت منصفه بازگشت و تبرئه برای قتل نفس برای افسر کشته Philando کاستیا در مینه سوتا در سال 2016. قتل محاکمه افسر پلیس که به کشته شدن والتر اسکات در کارولینای جنوبی به پایان رسید در یک mistrial با توجه به آویزان داوران در سال 2016 اما افسر مجرم در سال 2017 به نقض اسکات فدرال حقوق مدنی و محکوم به بیست سال, سازگار با قتل درجه دوم. در سال 2018 شیکاگو منصفه محکوم افسر که شات شانزده گلوله در هفده سال Laquan مک دونالد از قتل درجه دوم تعیین که افسر باور در آن زمان که قتل و توجیه های غیر منطقی بود. داوران کاهش یافته است به محکوم کردن افسر درجه اول قتل او محکوم به کمتر از هفت سال است.

"هر لینک در دادستانی زنجیره ای را مورد حمله قرار می آیند به عنوان ما در حال حاضر این مورد به هیئت منصفه و یا یک حقیقت یاب" الیسون گفت. به احتمال زیاد نقطه حمله در تمام این اتهامات است که علت و معلول—آیا چوین را به عنوان وحشیانه به عنوان آنها در واقع باعث فلوید مرگ است. دفاع خواهد کرد و به احتمال زیاد سعی در ایجاد شک معقول با برجسته رسمی کالبد شکافی این نتیجه رسیدند که فلوید بود و نه امپراتور بلکه درگذشت "ايست قلبی ريوی در حالی که مهار" توسط افسران. گزارش شناسایی "هیچ تهدید کننده زندگی صدمات" و تاکید کرد "قابل توجه دیگر در شرایط" یعنی بیماری های قلبی "فنتانيل مسمومیت" و "اخیر متامفتامین استفاده کنید." همچنین به ذکر است که این نتیجه "به احتمال زیاد نشان دهنده" اثر COVID-19 که فلوید تا به حال آزمایش مثبت در ماه آوریل است. این فنتانيل و متامفتامین در Floyd سیستم نیز تقریبا به طور قطع منجر دفاع به ادعا می کنند که چوین را اعمال نمی شد و بی پروا و یا غفلت استدلال که چون فلوید رفتار نشان داد که او ممکن است بالا چوین منطقی اعتقاد او در معرض خطر بود و پاسخ درآمده است. با توجه به خصوصی کالبد شکافی را متفاوت گیری که فلوید تا به حال "هیچ زمینه ای از مشکلات پزشکی که ایجاد می شود و یا منجر به مرگ او" "در سلامت خوب" و درگذشت "مکانیکی و یا ضربه به آسفيکسی" جنگ بین بازرسان پزشکی برای تعقیب و دفاع به احتمال زیاد خواهد شد از ویژگی های مهم یک محاکمه.

معترضان همچنین خواستار دادستان به اتهامات جنایی علیه سه تن دیگر از افسران J. A. Kueng توماس خط و Tou Thao برگزار شد که پایین فلوید و یا ایستاده به عنوان چوین او را کشتند. در "منافع عدالت" الیسون گفت: او به اتهام هر یک از این سه با "کمک و معاونت در جرم" قتل. کسی که ایدز و abets جرم—است که "عمدا به ایدز توصیه می کند, استخدام, مشاوره و یا توطئه یا در غیر این صورت procures دیگر برای ارتکاب جرم"—یک همدست فقط به عنوان مسئول عنوان کسی که مرتکب جرم و جنایت به طور مستقیم. بنابراین اگر هر یک از این سه نفر به جرم کمک و معاونت در جرم قتل درجه دوم برای مثال او می تواند در مجازات با توجه به همان چهل سال حبس به عنوان چوین مواجه است.

آن را شکستن زمین جدید اگر این اتهامات منجر به محکومیت علیه این سه نفر افسران, به ویژه به این دلیل که حقایق دعوت و دفاع را به شک و تردید در مورد فردی خود را مجرمیت. Kueng که سیاه شد کار خود را از سوم تغییر کامل افسر و لین که سفید بود و در روز چهارم در نیروی. آنها هر دو در حال آموزش توسط چوین که نوزده سال تجربه. هر دو Kueng و لین شرکت در برگزاری فلوید اما هر دو ادعا می کنند که تلاش آنها برای جلوگیری از چوین. شکایت علیه لین اذعان دارد که او بارها و بارها پیشنهاد نورد فلوید در کنار او و گفت: "من نگران هستم در مورد هیجان زده هذیان" با اشاره به بحث تشخیص در ارتباط با استفاده از مواد مخدر است که ممکن است منجر به ایست قلبی و مرگ ناگهانی. چوین رد پیشنهادات. حتی اگر Kueng و لین در ادامه برگزاری فلوید پایین یک هیئت منصفه ممکن است متقاعد شده است که دو تجربه کارآموزان پس خود مسئول آموزش سرب در طول بازداشت در نظر گرفته شده برای کمک به یک جرم و جنایت است. نهایی افسر Thao که همونگ-آمریکایی متهم است از لحاظ جسمی ضابط فلوید اما نه از جایگاه و مسدود کردن ناظران از نزدیک. به دلیل حضور و انفعال می کند از نظر قانونی تشکیل "کمک" دادستان ممکن است حتی بیشتر از دشواری اثبات این است که Thao درگیر در عمل در نظر گرفته شده برای "کمک یا abet" چوین را جرم و جنایت.

بسیاری از معترضان خواستار "عدالت برای جورج"و Ahmaud Arbery, Breonna تیلور و بی شماری سیاه, آمریکایی کشته شده توسط پلیس را تحسین ارتقا مسئول چوین و اتهامات دیگر افسران. مایک گریفین ارشد سازمان برای تغییر جامعه اقدام در مینیاپولیس نوشت که جوامع سیاه می خواهید "مقامات برای نشان دادن آنها ارزش زندگی ما با شارژ مردم—از جمله پلیس—زمانی که آنها به ناحق ما را بکشند." اما تماس به نوبه خود قانون-دستگاه های اجرای در خود پیچیده و در یک لحظه زمانی که فعالان نیز بازجویی جنایی-سیستم عدالت اساسا بیشتر. مانند بسیاری از فعالان Vanita گوپتا رئیس جمهور و رئیس اجرایی از رهبری کنفرانس مدنی و حقوق بشر سابق و وزارت دادگستری رسمی به درستی اشاره کرد که "تعقیب یک فرد افسر یا افسران نمی خواهد آدرس اساسی مسائل سیستمیک فاکتورها باعث ایجاد پلاک مینیاپولیس اداره پلیس حتی با یک رئیس که تحت فشار قرار دادند تا برخی اصلاحات است." دیگران را بیشتر تحت فشار قرار دادند. الکس حیاتی یک جامعه شناس و نویسنده کتاب "پایان نگهبانی" به تازگی گفت: ملت است که درایو به "زندان قاتل پلیس" است "تخریب مفهوم عدالت است که ریشه در همان زبان از مجازات و انتقام است که ما نمی خواهید به درخواست به ما."

در واقع منتقدان جنایی-سیستم عدالت باید مصرانه تحت فشار قرار دادند, در میان اعتراض به لغو یا پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس و سیستم زندان. در ژوئن 7, مینیاپولیس شورای شهر در واقع رای به از بین بردن اداره پلیس با رای کافی به نادیده گرفتن امکان وتو توسط شهردار یعقوب فری که پشتیبانی نمی کند لغو پلیس. در هفته گذشته, نیویورک شهرستان, شورای رهبری پیشنهاد کاهش اداره پلیس نیویورک است بودجه یک میلیارد دلار و کمیسر پلیس منحل بخش لباس شخصی و ضد جرم واحد است که هدف خشونت و جنایت. اگر چه در جزئیات و یا برنامه های از این نوع حرکت که نگاه به احتمال زیاد به دنبال آن شهرهای دیگر منعکس سپیده شناخت در این حوزه آبخيز لحظه ای که سال گسترده اقدامات اصلاحات—از جمله ضمنی-تعصب و د تشدید آموزش, تنوع, طرح, ممنوعیت, در چوک دارای محدود کردن توقف-و-frisk و استفاده از دوربین های بدن—کار کرده است برای تغییر نژادپرستی از اجرای قانون است. از این رو این درایو به صورت بسیار عمیق تر پاسخگویی که در حال حاضر به نظر می رسد به دور رفت و برگشت مکانیسم ها و موسسات که ما باید به عنوان یک داده در نظام حقوقی—از جمله زمانی که ما می خواهیم دستگیری شارژ پیگرد قانونی و مجازات افسران پلیس برای جرایم است.

حقوقی نظریه پرداز رابرت پوشش نوشت: در سال 1986 است که "قانونی تفسیر می گیرد در یک زمینه از درد و مرگ است." که او بدان معنی است که تفسیر قانون واقعا توجیه برای تصمیم گیری قضات و وکلا و پلیس در سیستم ما از "سازمان اجتماعی, شیوه از خشونت است." او نه "آرزوی ما وانمود کند که ما در بحث ما زندانیان به زندان است." آنچه را که قانون در واقعیت اما تهدید از بالا به پایین از سیستم قانونی را "هرم از خشونت" را به استفاده از زور علیه مردم اگر آنها اطاعت نمی? حتی مسالمت آمیز بازداشت هستند مسالمت آمیز دقیقا به این خاطر که این تهدید از خشونت است که درک و توجه.

سازنده نقش خشونت در اجرای قانون است و بازی کردن grotesquely و وضوح در خیابان های ما در سراسر کشور در تعداد بی شماری از صحنه های خشونت پلیس علیه تظاهرکنندگان علیه خشونت پلیس. آن را به من زده است که بی معنی خشونت علیه معترضان مسالمت آمیز احشایی حتی بدوی واکنش به درک وجودی تهدید به نهادهای پلیس و اجرای قانون است. آن است که از نیروی بیش از حد در پاسخ به عمیق و بران "مقاومت در برابر به بازداشت" که الهام بخش حتی اکثریت زیادی از معترضان شده اند که سازگار با اجرای قانون است. آنها جرات مقاومت در برابر نه تنها خشونت پلیس اما این سیستم از اجرای قانون به عنوان ما آن را می دانم.

یک پارادایم های مختلف از امنیت عمومی است که آماده برای ورود به جایی تنبیهی پلیس می تواند تا حد زیادی منسوخ دادستان می تواند راه را برای عدالت ترمیمی و قصاص ممکن است با جایگزین توانبخشی. که ممکن است صدای تخیلی یا dystopian بسته به یک نقطه نظر است. اما عملا صحبت کردن در این لحظه پیشنهاد برای بیرون راندن جرم به عنوان رفتن به پاسخ برای مشکلات سیستمیک از نابرابری و فقر و محرومیت بی خانمانی و بیکاری و بیماری روانی و سلامت فقیر در تضاد سوء مصرف و ظلم و ستم—انحراف جنایی-عدالت در بودجه به غیر کیفری اقدامات برای درمان, آموزش و پرورش مسئولیت پذیری و فرصت—ممکن است در حال حاضر یک فرصت واقعی نه فقط به عنوان گاه به گاه ابتکارات اما در یک گسترده و سیستماتیک در مقیاس.

در ضمن ما زندان ادامه خواهد داد برای نگه داشتن کسانی که دستگیر شده و در دادگاه های ما خواهد شد و روند پرونده های آنها. قوانین را تفسیر می شود برای توجیه خشونت توسط پلیس و یا در برخی موارد برای توجیه خشونت دولتی علیه پلیس تلقی می شود که عمل غیرقانونی. اگر ما قادر به انتظار اعتقادات فردی افسران که مرتکب جرائم جنایی که به نظر می رسد لازم شروع به پاسخگویی است که ضروری است به حکومت قانون است. اما در میان نومیدی و خشم و حتی امیدواریم که تظاهرات تجسم فوری و در عین حال نا محدود سوال این است که آیا ما جرات انتظار تغییر است که دگرگون تر از برخورد از درد و مرگ بیشتر به همان اندازه بیشتر evenhandedly در برابر سیاه و سفید در برابر شهروند و پلیس به طور یکسان.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن