Pete Buttigieg speaking
در این صورت از “نسل تعریف” چالش شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیت Buttigieg فریم عدم وجود خود را از تجربه به عنوان یک مزیت است.عکس توسط Brendan McDermid / ایسنا

پیت Buttigieg است که در سی و هشت, جوانترین نامزد در این سال دموکراتیک اولیه و آشکارا گی نامزد برای رئیس جمهور. او برجسته ترین شعارهای تمایل به توان مورد نیاز برای “نسل تغییر” در واشنگتن, d. C., اما او در حال اجرا چه مقدار به متوسط کمپین در زمان درست. او از یک مسیر به شهروندی برای مهاجران مستند نشده بدون decriminalizing گذرگاه های مرزی غیر قانونی و پیشنهاد یک گزینه برای مراقبت های بهداشتی جهانی که ترک های خصوصی-صنعت بیمه در محل.

پس از اتمام یا اول یا دوم در هرج و مرج, آیووا, قفقاز, Buttigieg امیدوار است برای به انجام رساندن چیزی مشابه در نیوهمپشایر. دلایلی وجود دارد برای او می شود خوش بینانه در اولین اولیه دولت که در آن نود درصد از جمعیت است و تقریبا نیمی از رای دهندگان ثبت شده هستند اعلام نشده و می تواند در انتخابات پارلمانی دموکراتیک و یا انتخابات مقدماتی حزب جمهوری خواه. جو بایدن به عنوان middle-of-the-road بی باک, باید توان رقابتی در اینجا, اما, با, آیووا او نیست. جدید ترین نیوهمپشایر نظرسنجی نشان می دهد Buttigieg در جایگاه دوم فقط یک نقطه در پشت برنی ساندرز.

فراتر از این پایه سیاسی حساب ایدئولوژی و جمعیت Buttigieg همچنین ممکن است یک مزیت خاص در جذاب برای بسیاری از رای دهندگان نیوهمپشایر. هیچ دولت مالیات بر درآمد یا مالیات بر فروش متوسط سن دوم قدیمی ترین در کشور و دولت شعار است, معروف, “Live Free or Die.” اما نیز وجود دارد که در دوزهای کوچک جدید حس hipness—مزرعه-به-میز رستوران ها, میله کوکتل و گالری های هنری—در مناطقی که برای چندین دهه به نظر می رسید به آشکارا چسبیده به ریشه های استعماری. در Buttigieg انتخاباتی حوادث او است که غالبا جوان ترین فرد در این اتاق. مبارزات انتخاباتی خود پروژه یک تصویر است که مانند نیوهمشایر احساس می کند در یک بار رادیکال و امن است.

حدود ظهر روز سه شنبه Buttigieg در جامعه اجاق چوب سوز پیتزا رستوران در همپتون. داخل chalkboards جشن محلی رشد تولید و دیواری پشت کوک ایستگاه خواندن “LOVIN’ فر.” در نزدیکی یک ردیف از غرفه رابرت Saltmarsh ایستاده بود با اسلحه خود را عبور در یک ژاکت چرمی و شلوار جین. Saltmarsh که شصت و پنج مشغول به کار در با تکنولوژی بالا سرمایه گذاری در کالیفرنیا برای تقریبا سی سال قبل از بازنشستگی به New Hampshire. در طول دو ماه گذشته است و از اهدای پول به Buttigieg مبارزات انتخاباتی. “حق دور این مرد ایستاده بود به متفاوت بودن از بقیه” Saltmarsh به من گفت. “هوشمند و صادق باشید. بسیاری از صداقت است.” Buttigieg نسبتا سن و سال مربوط نیست, او گفت: از آنجا که “هفتاد سال جمعیت واقعا پیچ آن را پس چرا شما رای دادن به آنها ؟ آن زمان برای نسل جدید است.”

Buttigieg پوشیدن پیراهن سفید با آستین نورد, کراوات آبی و ذغال سنگ ذغال سنگ خاکستری شلوار باز با یک شرکت آشنا آزمایش فکری “از آنچه در آن خواهد بود اولین بار در آفتاب می آید تا بیش از نیوهمشایر و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که دیگر رئیس جمهور ایالات متحده است.” او توصیف یک ائتلاف تاریخی است که می تواند در آن روز در مورد دلیل “من ملاقات بسیاری از مستقل که نا امید و خشمگین با آنچه که در این کاخ سفید و تعداد قابل توجهی از آنچه که من می خواهم به تماس” آینده سابق آمریکا که به رویدادهای ما.” در این صورت از “نسل تعریف” چالش شکست مغلوب ساختن پیشی جستن او قاب عدم وجود خود را از تجربه به عنوان یک مزیت است. “هر بار که من حزب برنده کاخ سفید در نیم قرن گذشته انجام داده ایم و آن را با یک نامزد است که متمرکز بر آینده و تا به حال نشده است در واشنگتن بسیار طولانی و یا نه در همه و باز کردن درب به یک نسل جدید از, رهبری,” او گفت:.

در این دوره از پنج کمپین متوقف می شود در روز سه شنبه Buttigieg رفت و در را گسترده تجدید نظر به امکان توافق ملی. “خدا نیست و متعلق به یک حزب سیاسی در ایالات متحده امریکا گفت:” اما در دولت با شعار “Live Free or Die,” همه باید حمایت “بیمه که در دولت باقی می ماند از کسب و کار از دیکته به زنان آنچه را در بهداشت باروری-گزینه های مراقبت از باید باشد.” وقتی که می آید به خشونت اسلحه او گفت: “وجود یک قدرتمند آمریکا اکثریت است که گسترش در سراسر هر دو طرف اصرار دارد که ما دیگر اجازه می دهد متمم دوم به تبدیل به بهانه ای برای انجام هیچ چیز در تمام.” شاید جذاب ترین خط که می آید در صورتی که از بیخ و بن سخنرانی نیز عمدا cloying. “این است که هیچ وقت به راه رفتن به دور” او گفت: ناگهان جدی است. “این است که هیچ وقت اجازه cynics برنده پله از این روند است.” اما در حالی که ساندرز وعده سیاسی انقلاب Buttigieg مطمئن باشید مخاطبان خود را که او در حال اجرا برای رئیس جمهور “به عنوان یک بیان از امید است.” در واقع این شاید نه یک حادثه او گفت که کلمه “امید” تبدیل به یک مترادف برای “نامزد شده است.” او چشمک یک ستاره-دانش آموز پوزخند منازعه خود را برگردان و پرش بر روی پاشنه خود را به عنوان او گفت: “من یک سال 2020 امیدوار.”

در همپتون او فقط شروع به اجرا از طریق مسائل هنگامی که لیزا Demaine بیست و پنج-ساله آب و هوا فعال بود در صندلی خود را و شروع به فریاد او را. او آمده بود به صورت برنامه ریزی برای اخلال در آن را با یک گروه کوچک سازماندهی شده توسط 350.org. این دومین بار در طول چند هفته است که این گروه تبدیل شده بود تا در یک Buttigieg رویداد خواستار توجه به این واقعیت است که او امضا تعهد به قبول پول از سوخت فسیلی صنعت برگزار شد اما یک صندوق بیدار کننده در تاکستان متعلق به Craig Hall, املاک و مستغلات سرمایه گذار است که با پشتوانه نفت و گاز پروژه ها. (این Buttigieg کمپین گفته است که چون سالن است که اصولا در املاک و مستغلات گرفتن پول از او نمی میشکنند.)

قبل از این رویداد من گفته بود به لیلا Kohrman-Glaser, دیگر داوطلب از 350.org. اگر نامزدی به Buttigieg او گفت: “من فکر می کنم ما در حال رفتن به یک زمان واقعا دشوار جوان شدن مردم به رای دادن در نیوهمشایر, و, که به این معنی است که ما ممکن است از دست بدهند.” به عنوان او و دیگر تظاهرکنندگان همه آنها زیر سن, سی, شد, همراهی, به پارکینگ Buttigieg گفت: “با تشکر از شما برای خود آب و فعالیت.”

هیچ کدام از این ها به نظر می رسید به نگرانی بقیه جمعیت در برخی از آنها فریاد زد: “در جبهه!” و “شما که بی ادب!” طی کردند. پس از این رویداد سو جونز یک حسابدار در یک بوتیک گالری هنر به من گفت که او دوست داشت که آنچه که او می خواهم دیده می شود از Buttigieg. “من فکر می کنم او بسیار متوسط در آنچه که او می خواهد به انجام,” او گفت:. “من مانند مدیکر برای همه, زمانی که شما می خواهید به ثبت نام برای آن از شما در حفظ و خود را بیمه می رویم.” مهم تر اینکه او گفته است به این معنا که Buttigieg می تواند یک تحول شکل است. “من فکر می کنم رهبران ما باید اخلاقی چراغ” او به من گفت. “من فکر می کنم آنچه می آید از بالا, فیلتر پایین و تأثیرات همه پایین.” او افزود: “او جوان است که باعث می شود تفاوت. من فکر می کنم او مشتاق است. او امیدوار است. او می گوید همه چیز درست است.”

Buttigieg حق امیدوار بود. رقابتی نشان دادن در نیوهمپشایر می تواند ایجاد او را به عنوان متوسط جایگزین برای Sanders. روز یکشنبه او را به صحبت در مورد هشت صد نفر در کنکورد شهر سالن اجتماعات. جان Jezak یک سی و چهار سال داروساز تصمیم گرفته بود پس از دیدن اخبار آیووا. “من فکر کردم این امر می تواند فوق العاده سرد بود امشب اینجا بودن یک حامی و مهربان از دیدن آن انرژی,” او گفت:. “من فکر کردم او می خواهم سوم است.” Jezak زندگی می کند که در کمان با همسر و دو بچه ها رای دادند باراک اوباما در سال 2008 مقدماتی حزب دموکرات و جان Kasich یک جمهوریخواه در سال 2016. “من در تلاش بود برای به دست آوردن anti-مغلوب ساختن پیشی جستن,” او توضیح داد. “که شکست خورده است.” او برای اولین بار دیدم Buttigieg در یک رویداد در ماه اکتبر و “آن کلیک.” “من واقعا با یک نسیم” او به من گفت. “این سخت تر و سخت تر به طور متوسط در زمان فعلی.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی