Ina Garten را قرنطینه راهکار

کوئنتین بیکن / اطلس

اولین چیزی که باید توجه داشته باشید این است که Ina Garten امن و خوبی است. مانند بقیه از ما, the Barefoot Contessa از خواب بیدار بیشترین صبح و فکر می کند چه روزی است ؟ او عمیقا نتواند دوستان خود را اما او احساس شلوغ تر از همیشه و کار واقعا کمک می کند تا او را ذهن خاموش, اخبار, حتی لحظه ای. “من همیشه به خودم یادآوری کنم من گیر کرده در همپتون با یک شوهر که من دیوانه در مورد” او به من گفت که بیش از این گوشی در روز دوشنبه. “و Instagram واقعا به من داده یک نقطه مرجع است. شروع کردم به این فکر می کنم من فقط می خواستم مردم را به احساس می کنم مثل من رسیدن و حمایت از آنها, اما آنها به درخواست من سوال است. و من فقط فکر کردم این خیلی عالیه. آن را مانند یک شهر-سالن جلسه برای چه می توانم انجام دهم با چه چیزی در یخچال من?

بیش از دو هفته گذشته از خیلی از امریکا رفت و به lockdown mode یکی از مهمترین و آرام و سالم و مکان در اینترنت شده است Garten را Instagram account. در حالی که دیگر چهره های عمومی تلاش کرده اند به لحن خود را قرنطینه خروجی به ملی, خلق و خوی, Garten همواره عجیبی در همدلی برای چه مردم انجام می دهند و چگونه طنین عاطفی از مواد غذایی ممکن است قادر به کمک. “چیزی است که وجود دارد,” Choire Sicha نوشت: در منی 2015 خوار مشخصات نویسنده و پخت و پز نشان می دهد ستاره “که Ina Garten می داند در مورد آنچه ما می خواهیم و یا که ما می خواهیم و یا ما چگونه می خواهید به احساس می کنید.” در حال حاضر در میان کسانی که به اندازه کافی خوش شانس به توان محدود با حرکت pantries احساسات محدوده از ترس به تنهایی کاملا بهت زده با عدس و Garten, البته, است که در اینجا برای کمک به.

پس Garten اول پیوست Instagram در سال 2014 پست خود را محصور یک نوع افسانه فراوانی—همان زیبایی که تابش روی صفحه نمایش در Nancy Meyers فیلم. عکس از کس قرمز گوجه فرنگی در تاک و گل ویستریا در باغ و به اشتراک گذاری فضای بعدی به aproned selfies با طرفداران مشهور و دوستان (تیلور سوئیفت, جنیفر گارنر و کیتی کوریک در میان آنها) و تصاویر از Garten را به شوهر اختصاص داده شده جفری. (جفری است که همیشه لبخند به عنوان befits یک مرد که می داند که او یکی از خوش شانس ترین انسان زنده است.) که از شخص دیگری این نوع از تصاویر به راحتی می تواند تحریک کننده و یا twee اما Garten همواره موفق به اشغال فضای بین صحت و قناعت است که الهام بخش و نه از عذاب. از لحاظ تاریخی او Instagram شده است دقیقا چه عکس-های پلت فرم طراحی شده به صورت مدرن و به روز رسانی از آهنگ “من چیزهای مورد علاقه”: ورود آتش سوزی, peonies, ویسکی sours, ساحل, روز, کوکی ها به شکل قلب برای روز ولنتاین. رفتار میکند. شادی. بیشتر از همه دوست دارم.

مشاهده این پست در Instagram

Hunkering را در خانه با جفری و چند شبانه وافل بلژیکی برای شام. لطفا هر احتیاط و ایمن ماندن!!#makeitaheadcookbook

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Ina Garten (@inagarten) on

اخیرا چه راحتی به نظر می رسد و احساس می کند مانند تغییر کرده است. این COVID-19 همه گیر است جدا پخت و پز از آن اجتماعی تکرار و آن را فوق العاده پر با توجه به مواد غذایی-فروشگاه خطوط وحشت-خرید و سوال از ایمنی. هنگامی که در مارس 15, Garten نوشته شده یک تصویر از یک بلژیک که او تا به حال ساخته شده و ذکر شده در عنوان که او “hunkering را در خانه با سیاست” پاسخ او را شگفت زده کرد. “مثل این بود که واکنش های هسته ای,” او گفت:. در نظر مردم فرستاده عشق اشاره کرد که از Garten العمل آنها خود را و خواسته برای به روز رسانی بیشتر در مورد چگونه او و جفری بودند صرف وقت خود را در انزوای اجتماعی. “من آرزو می کنم ما قرنطینه با قانون مهاجرت و ملیت” یک کاربر ارسال شده است, گرفتن کلی تنور از پاسخ.

عملا Garten فکر مردم می تواند باشد. از آن پس او را reoriented پست های خود را ارائه نزدیکی-به روز رسانی روزانه در آنچه او را ساخت و چگونه او شربت خانه و فریزر نگردند و چگونه او تطبیق دستور العمل های قدیمی برای کار با آیتم های او ممکن است در اطراف خانه. در نظرات او در پاسخ به سوالات در مورد چه چیزی برای انجام با forlorn مواد تشکیل دهنده می فرستد و لطف و عشق است. “برای من” او گفت: “این یک راه برای همیشه در ارتباط ماندن با مردم است. بلکه آن را تبدیل به یک راه به هدف و منظور در طول روز. آشپزی من در صبح و پست من چه من پخت و پز و سپس هر آنچه در آن است می شود شام است.” تکرار او اشاره کرد می توان از نوع خود را از راحتی. قبل از او هرگز واقعا به دنبال یک روال فقط هر آنچه نیاز به انجام آن در روز است. در حال حاضر هر روز به ساختار. پس از پخت و پز او و جفری رانندگی به ساحل برای یک پیاده روی بعد از ظهر و در ماشین آنها گوش دادن به نیویورک تایمز پادکست روزانه. سپس مانند همیشه آنها را به شام.

تشدید مواد غذایی تبدیل شده است به خصوص قوی در این لحظه. Garten بعدی کتاب به دلیل در ماه نوامبر (دو هفته قبل از انتخابات, او اشاره کرد خشگی) نامیده می شود , مدرن, مواد غذایی راحتیو پس از او شده است فکر زیادی در مورد اینکه چرا مردم طبخ, چه خوردن آنها برای آرامش و آنچه آنها را انتخاب کنید تا به همراه دوستان با هم. “مایکل پولان یک بار گفت:” اگر شما می خواهم می دانم که در آن کسی از نگاه خود در, یخچال,'” او به من گفت. “چیزهایی که ما بزرگ شده … کسانی که طعم و کسانی که انواع غذاهای ما را به احساس در خانه راه سوپ مرغ و نان فطیر توپ ممکن است من را احساس می کنید. این است که نوع به خاطر عطر و طعم.” نه به ذکر است که وجود دارد چیزی در حدود یک کبابی-ساندویچ پنیر “گرم و گرم و نرم و چسبناک است که فقط به طور طبیعی رضایت بخش است. آن را نه فقط از لحاظ فیزیکی رضایت بخش; آن را به نوعی روح رضایت بخش است.”

ظروف او ساخته شده و بیش از چند هفته گذشته تلاش کرده اند به اعتصاب تعادل میان عملی بودن و طعم و تسلی. در مارس 19, مایل به او را بروکلی-bow-tie, پاستا اما فاقد هر دو کلم بروکلی و تعظیم روابط او fudged یک نسخه با استفاده از broccolini و بطری بازکن cavatappi. “به جای ساخت سه چیز برای شام گوشت و سبزیجات و نشاسته—من عشق فقط خوردن یک چیز برای هر وعده غذایی” او نوشت: در عنوان ، روز بعد او ساخته شده خورشتی گوجه فرنگی با, عدس, یکی دیگر از شربت خانه پسند دستور باعث پاسخ از پیروان بود که وحشت-خرید پوند از حبوبات و تا به حال هیچ ایده چه باید بکنید با آنها. رامش مرغ-سوپ رشته فرنگی, ارسال شده در مارس 28, باعث جزئی هم بزنید. بنابراین آیا بولونی او ساخته شده جمعه قبل از یک ظرف که از طرفداران سخت هسته به توجه است که Garten شد اخلال در خود سنت ساخت جفری مرغ در روزهای جمعه. “LOL” Garten پاسخ به یک پست. “من تا به حال به لرزش تا مرغ شب برای مناسبت. من نمی خواهم او را به فکر می کنم من خسته کننده است.” او افزود: سه قلب emoji در پایان.

مشاهده این پست در Instagram

من می دانم که بسیاری از شما بسیار نگران چه آمده چون من بیش از حد. چیزی که ما می توانید انجام دهید هر چند طبخ برای مردم ما عشق که پناه در محل با ما. بیش از روزها و هفته های آینده من پست تعداد زیادی از ایده هایی برای خوشمزه چیز را از شربت خانه خود را و یخچال – همراه با تعویض اگر شما فقط گرانول شکر و شکر قهوه ای و یا پیاز و موسیر! لطفا ایمن ماندن و ما خواهد شد مراقبت از هر یک از دیگر از طریق این بحران است. به من بگویید چه چیزی در شربت خانه خود را و من فکر می کنم از دستور العمل های برای شما! ❤️❤️❤️

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Ina Garten (@inagarten) در

بخشی از آنچه به نظر می رسد که طرح میتوانست افراد مشهور فرهنگ در هفته های اخیر است که وحی که ستاره ها در یک بحران واقعا درست مثل برخی از ما: خسته ژولیده اساسا بی فایده است. چه ساخته شده Garten چنین تسلی حضور مقابل, تعادل او شده است قادر به حمله به بین استثنایی بودن و در دسترس بودن (“چه آسان است؟”). اگر ما نمی توانیم همه مارشال مطالب ما crispers به Michelin-شایسته شام با همان سهولت که او می تواند ما می توانیم همدردی به شدت با این ویدئو او نوشته شده صبح امروز در ساعت 9:50 دستور العمل برای عموم جهان وطن است که در آن Garten خوش glugs نیمی از یک بطری ودکا را به یک پارچ. “شما هرگز نمی دانید که توقف, توسط,” او می گوید به تار دوربین موبایل عملا winking. “یک دقیقه صبر کنید هیچ کس را متوقف کند.” او را حمل بر ریختن مصمم.

هنگامی که ما صحبت کردیم Garten تاکید کرد و بیش از, چگونه خوش شانس او احساس می کند. “هنگامی که شما فکر می کنم در مورد دیگر بلایای طبیعی مانند پورتو ریکو یا نیواورلئان, مردم, ندارد, آب, برق, چراغ, گرما,” او گفت:. Luckiest از ما در حال حاضر “باید همه همینطور نوه ها از خانه.” قادر به طبخ این است که خود یک نوع نیایش—اذعان دارد که مواد غذایی که تهیه می شود و جای آن را در. آنچه که او می یابد سخت در حال حاضر, او گفت:, “که من واقعا از دست من دوستان است. این همان چیزی است که باعث می شود من احساس یک درد. اما آنچه که من انجام این کار هر روز من کتاب یک قرار ملاقات دارم به معنای واقعی کلمه ساخت یک تاریخ برای ناهار با دوستان است. من بسیار به سرعت بیش از FaceTime. من گفتم: من نیازی به دیدن کسی. من فقط نیاز به شنیدن صدای خود را.” او آشپز او راه می رود و در شب او و جفری سازمان دیده بان خارجی جرم و جنایت, درام, مانند BritBox را Bancroft یا Netflix بکشد غریبه. اولویت پخت و پز برای او همواره اتصال. در شرایطی که قادر به سرگرم کردن او می تواند حداقل به اشتراک گذاشتن آنچه که او را ساخت در حال حاضر با غریبه ها و امید در برخی از راه های کوچک که آن کمک می کند.

شاید مهم ترین او احساس می کند که قادر به رسیدن به افرادی که ممکن است از نظر احساسی مبارزه و داشتن آنها را به بازگشت شده است تعجب آور پاداش. “من شروع به این فکر آن خواهد بود جالب برای انجام,” او گفت: از او Instagram ماموریت. “من تا به حال هیچ ایده این محبت است که خواهد آمد از آن. این واقعا کاملا طاقت فرسا که فقط من را تشویق می کند به انجام آن بیشتر است.”

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>