است شهر نیویورک عمومی-مسکن سیستم آماده برای Coronavirus?

در جنوب برانکس این مستندساز مایکل Kamber می یابد تکان دهنده کمبود اطلاعات در COVID-19.

مایکل Kamber, یک عکاس خبری و دیرین ساکن ملروز در محله برانکس جنوبی آغاز شده برانکس مستند مرکز در سال 2011 به ارائه رایگان فیلمسازی و روزنامه نگاری آموزش به دانش آموزان در این منطقه است. Kamber است که یک بازدید کننده مکرر به ملروز عمومی-پروژه های مسکن است که خانه را به بسیاری از دوستان و خانواده و دانش آموزان است. در اوایل ماه مارس به عنوان زنگ خطر رو به افزایش بود در شهر نیویورک دولت و رسانه ها در مورد ورود coronavirus Kamber متوجه عدم اطلاعات و آگاهی در این جوامع است. “من صحبت کردن به مردم و من تو را دیدم فرد پس از کسی که فقط نمی دانم هر چیزی در مورد آن و یا فکر می کردند که آن را نمی خواهید برای آمدن به نیویورک است. و آن را در حال حاضر در اینجا” Kamber گفت نیویورکر. در این ویدئو بالا Kamber مذاکرات با ساکنان Patterson, جکسون, و ملروز خانه های در مورد چه نوع از اطلاعات آنها را دریافت کرده ام از شهر نیویورک سازمان مسکن مورد چگونه به محافظت در حین بیماری همه گیر. “ساختمان پس از ساخت وجود نداشت و اطلاعات در همه” Kamber گفت. “این چیزی است که مرا شوکه کرد.”

در طول بهداشت عمومی بحران است که در آن موثر پیشگیرانه اجتماعی فاصله و تراکم عمومی-مسکن تحولات باعث می شود مستاجران خود را به ویژه آسیب پذیر است. “شما می توانید به راحتی یک هزار نفر در یک ساختمان با یک کار آسانسور,” Kamber می گوید. و بسیاری از مستاجران باید شرایط بهداشتی مانند دیابت و آسم و بیماری های قلبی است که آنها را در معرض خطر بالاتر از COVID-19 عفونت.

Kamber همچنین صحبت با گرگوری اهل صندلی و C. E. O. از NYCHAکه می گوید که آژانس قرار داده و از اطلاعات به مستاجران خود را از طریق پوستر و ایمیل و خودکار تلفنی و همچنین از طریق من NYCHA برنامه مسکن اقتدار پورتال آنلاین. اما این منطقه از جنوب برانکس که در آن Kamber زندگی یکی از کشور فقیرترین جوامع که در آن بسیاری از همین حالا باید به اینترنت قابل اعتماد و تلفن همراه دسترسی داشته باشید. Kamber می گوید که “به معنای سنتی از توسعه کار نمی کند در اینجا. شما باید برای دیدار با مردم که در آن آنها—و در جنوب برانکس آنها را در خیابان آنها در لابی.”


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.
  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.
  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.
  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.ly

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>