قلعه بادی کودک

در این رستوران موسیقی به صورت زنده اجرا می شود و یک شخص، با لباس کودکانه، همراه کودک شما مشغول بازی می شود. ب

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

در این رستوران موسیقی به صورت زنده اجرا می شود و یک شخص، با لباس کودکانه، همراه کودک شما مشغول بازی می شود. به دنبال وزش باد شدید، یک قلعه بادی در جنوب چین که به زمین متصل نبود، ناگهان بلند شد و دختربچهای که داخل آن مشغول بازی بود را با خود برد. سقف تیرچه چکش کاذب آن با چوب ساج تایلند ساخته شده است. این محصول از جنس پی وی سی مقاوم و با کیفیت ساخته شده است. برای ساختن این قلعه بادی ، شرکت اینتایم که سازنده آن است از لایه های پی وی سی استفاده کرده است . تمامی قسمت های مختلف قلعه بادی از پی وی سی با ضخامت بالا ساخته شده که در برابر فشار و ضربه به اطراف بدنه کاملا محکم میباشد . در چند سال اخیر با تولید انواع قلعه بادی و محصولات بادی اینتکس و بست وی این مشکلات کاملا رفع شده و با کمترین هزینه میتوان از قلعه های بادی برای استفاده کودکان بهره برد و از این محصول چندین استفاده مختلف مانند ، جامپینگ بادی ، خانه بازی ، استخر توپ بهره برد . سازندگان این دژ باستانی از عوامل طبیعی بیشترین بهره را بردهاند و شهر خود را روی یک صخره رسوبی بزرگ بر پا ساختهاند که از سه سوی رو به پرتگاهی با بلندای ۶ تا ۱۵ متر دارد و تنها از یک سو که کمابیش همسطح زمین است و تنها راه درونشد به به دژ را در خود جای دادهاست که دری کوچک در ضلع جنوبی دژ است.

در وسط قلعه و تقریباً در زیر زمین آن آبانباری (برکه) ساخته شده که هنوز باقیماندهاست. پیرامون دژ از هر سو پرتگاه است و تنها راه ورود به قلعه در انتهای ضلع شمال شرقی است که کوه هودکان با فاصلهای نسبتاً زیاد بر آن مشرف است. این رستوران ارتفاعی بالغ بر 50 متر دارد که تجربه دلهره و موسیقی، می تواند خاطره ای جذاب را برای شما رقم بزند. اجرای موسیقی زنده در هنگام صرف غذا، مسلماً می تواند لحظه هایی دل انگیز را برای شما رقم بزند. به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، به هوا برخاستن قلعه بادی، صحنهای وحشتناک را در یکی از پارکهای بازی کشور بلاروس رقم زد. در زمان های مشخص شده آماده سرویس دهی به گردشگران می باشند. از زمان شروع فعالیت، این برند تلاش خود را در جهت تقویت ظرفیتهای تحقیق، توسعه، طراحی و تولید کرده است. ویژگی دیگر در قلعه بادی کودک و نوجوان می توان به نوع طراحی و ساختار بدنه اشاره کرد. اما برخی دیگر از آن ها طراحی پیچیده تری دارند.

این جامپینگ قلعه بادی از نوع پرشی و ضربه ای است که کودکان با بالا و پایین پریدن در داخل آن و ضربه ای که به کف این قلعه بادی وارد می کنند به بالا پرتاب شده و موجب خالی کردن انرژی و هیجان آن ها می شود . این شهرستان زیبا با آن جنگلها و ساحل زیبایش یکی از بهترین خاطرات سفر من است. از نام اصلی این قلعه اطلاعات قطعی و درستی در دست نیست و نام فعلی آن برگرفته از نام روستایی است که در محدوده آن واقع است و قدمت اثر بر اساس یافتههای سفالین مربوط به هزاره اول و قرون میانه اسلامی است. برای داشتن اطلاعات بیشتر درباره خرید و قیمت قلعه بادی کودک با همکاران ما در نمایندگی قلعه بادی اینتکس سایت توکاشاپ با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید . تفریحات کیش با قیمت های مختلفی در سایت ها عرضه می شود که اگر به دنبال تفریحات کیش با قیمت ارزان هستید، کیشلندیار بهترین گزینه خواهد بود. در واقع جنس بدنه اصلی قلعه بادی از پلاستیک ضخیم PVC وینیل و طرح چرم بوده که امکان استفاده در منزل ، شهر بازی ، مهد کودک ها و فضای باز را برای مصرف کنندگان فراهم می سازد.  C​on te nt has been created with G SA Con te​nt​ Gener ator DE MO.

کاربرد اصلی قلعه بادی برای سرگرمی کودکان در فضایی امن است که بیشتر در مهد کودک ها و منازل و نیز پارک ها استفاده میشوند . اگر عجلهای برای حضور در پارک ندارید، بهتر این است که در ساعتهای ۶ عصر به بعد به این پارک بروید. خرید قلعه بادی ، فروش قلعه بادی ، قیمت قلعه بادی و انواع قلعه بادی جامپینگ و قیمت قلعه بادی کودک و نوجوان و قلعه بادی INTEX و قلعه بادی ارزان و قلعه بادی پارک و خرید قلعه بادی شهر بازی بزرگ و کوچک و قصر بادی کودکان و قصر بادی شهر بازی کودک. به گزارش اقتصادنیوز به نقل از بی بی سی، سقوط کودکان از روی قلعه بادی موجب مرگ 5 کودک و مجروح شدن 4 کودک دیگر شد. وزش باد شدید و واژگون شدن قلعه بادی منجر به کشته شدن پنج کودک شد. یکی از ویژگی های اصلی قلعه بادی که اشتراک اصلی با سایر محصولات بادی داشته جنس بدنه آنهاست.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن