<em>اطلس روزانه</em>: تظاهرات دیدار با همه گیر

خبرنامه نه به نظر می رسد مصاحبه ، امروز ما در حال بررسی که در آن آنها را قطع. هر هفته شب سردبیران ما

توسط NEWS-SINGLE در 20 خرداد 1399

هر هفته شب سردبیران ما راهنمای شما را از طریق بزرگترین داستان از روز به شما کمک کند کشف ایده های جدید و تعجب شما با لحظات لذت. اشتراک برای دریافت این به صندوق پستی خود تحویل.

مل D. کول / گتی / اطلس

میدان شهر آمده است خروشان به زندگی است.

ضد نژاد پرستی جنبش مجموعه ای از مرگ جورج فلوید است عظیم در مقیاس. این شنبه گذشته بیش از 400 تظاهرات صورت گرفت در امریکا به تنهایی با ده ها تن بیشتر در خارج از کشور. خیابان ها یک بار خاموش شیوع کروناویروس با صدای ناهنجار و خشن از اقدام جمعی است.

در پشت سر هم با شدت گرفتن بیماری همه گیر در برخی از ایالت ها گزارش خود را به بالاترین اعداد است. "وجود دارد هیچ نقطه ای در انکار آشکار" Alexis C. Madrigal و رابینسون مایر که برای ساختن COVID پیگیری پروژه نوشتن: اعتراض به افزایش خطر انتقال. که خطر خود را بیشتر "پیچیده و در هم تنیده با فوری اخلاقی سهام."

در زیر ما نویسندگان تامل تقاطع این دو اصلی اخبار:

تاکتیک های پلیس را تهدید به بدتر شدن گسترش یافته است.

حکومت و دستگیری خطرناک هستند. "محدود کردن زمان و فضای در دسترس به معترضان—و بقیه دولتی قرار می دهد همه بیشتر در معرض خطر" جیمز Hamblin می نویسد.

معترضان سزاوار خنثی حسابداری از خطر است.

کونور Friedersdorf استدلال می کند: "معترضان در اعتراض به افغانستان سزاوار هشدارهای به عنوان بلانت به عنوان آنچه که معترضان در اعتراض به خاموش شدن ناگهانی رو نه ادب است که برگ های آنها را کمتر آماده به ایمن ماندن."

امریکا در حال از دست دادن در این بیماری همه گیر.

الکسیس و غارت نوشتن: "کسب و کار در حال بازگشایی. تظاهرات در حال فوران در سراسر کشور. اما این ویروس انجام می شود با ما."

رینگو H. W. Chiu / AP

یک سوال پاسخ داد: Coronavirus موارد در آریزونا و کالیفرنیا و کشورهای دیگر. آن را فقط به این دلیل که ما در حال آزمایش بیشتر ؟

راب توضیح می دهد:

نه متاسفانه. شواهد نشان می دهد که این کشورها واقعا رو به وخامت است—و که همه گیر ممکن است تشدید در Sunbelt و غرب به طور کلی. ما می دانیم که این کار برای اولین بار توسط به دنبال در موارد و بستری شدن در بیمارستان با هم. اگر موارد در حال افزایش است به سادگی به این دلیل که سیستم مراقبت های بهداشتی است تست بیشتر مردم ما انتظار می رود بسیاری از تازه تشخیص داده شده اند نسبتا خفیف عفونت زیرا کسی که با بیماری های جدی تر را به احتمال زیاد به یک بیمارستان است. اگر موارد در حال افزایش است و بیشتر مردم در حال رفتن به بیمارستان با COVID-19 ما انتظار می رود که بیشتر مردم در حال گرفتن به طور جدی بیمار است. و در آریزونا افسوس موارد و بستری شدن در بیمارستان هستند و هر دو در اوج تمام وقت. موارد و بستری شدن در بیمارستان نیز افزایش در آرکانزاس و کنتاکی, کارولینای شمالی و کارولینای جنوبی است.

ما می توانید بپرسید یک سوال از داده ها: چگونه بسیاری از مردم شما نیاز به آزمون برای پیدا کردن یک مورد مثبت? این متریک—تعداد تست های هر نتیجه مثبت—برای اولین بار ارائه شده توسط وانگ تانگ یک دانشجوی پزشکی در دانشگاه پنسیلوانیا است. در آریزونا را از طریق بسیاری از ممکن است در حدود یک در 16 coronavirus آزمون برگشتم مثبت است. امروز آریزونا تست شده است اما در مورد 1 در 10 آزمون است که به آینده مثبت است. این هم درست است در سراسر جنوب غربی و غرب: پیدا کردن یک مثبت coronavirus مورد راحت تر از آن استفاده می شود.

این دو نشانه ما را نگران است که این بیماری همه گیر است که در مورد به بدتر در برخی از نقاط ایالات متحده

مشاهده همه ما داستان های مربوط به شیوع کروناویروس. ما به دنبال صحبت با افرادی که مریض شدم با COVID-19 و نمی خود بگویید در مورد آن. برای به اشتراک گذاشتن تجربه خود را لطفا برای ما بنویسید.

آنچه به عنوان خوانده شده اگر ... شما فقط می خواهید توصیه های عملی:

  • در اینجا این است که چگونه بسیاری از مردم coronavirus در دولت خود را
  • یک راهنمای برای ایمن ماندن به عنوان متحده بازگشایی

  • 30 فیلم که بر خلاف هر چیزی که شما قبل از دیده می شود

  • 20 کتاب برای خواندن در قرنطینه این تابستان

آنچه به عنوان خوانده شده اگر ... شما به دنبال یک جدید نشان می دهد:

ما منتقد سوفی گیلبرت بررسی HBO را من ممکن است شما را از بین ببرد, "درخشان درام در مورد یک شب که پیچیده تر از آن به نظر می رسد."


ثبت نام خود را به صورت روزانه در اینجا.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب