برگها goaltender Frederik اندرسن پاسخ (طلایی) بل و خود بازی در back track

Maple Leafs دروازه بان Frederik اندرسن تا به حال پست-خداحافظ-هفته شروع او می خواهم برای امید.

دو بازی. دو برنده. شصت و پنج صرفه جویی 70 عکس برای مرتب .929 صرفه جویی در صد. مقایسه کسانی که به اعداد خود را قبل از شکستن: چهار بازی یک پیروزی و 92 متوقف می شود از 107 عکس برای یک .860 صرفه جویی در صد.

“این همیشه سرگرم کننده را به نفع خود” اندرسن گفت: پس از برگها’ 5-3 برنده بیش از دالاس در روز چهارشنبه. “ما انجام شده است بسیاری از چیزهای خوب است. بنابراین اجازه دهید در ادامه به نگه داشتن کار و ساخت آن است.”

بله استراحت به نظر می رسد به خدمت اندرسن هست.

“من فکر کردم آن را خوب به دور به صورت کمی,” او گفت:. “گاهی اوقات فصل می شود و کمی استراحت بود احتمالا خوب فقط نوع به یاد داشته باشید ما تا به حال برخی از قطعات خوب و آنچه که ما به خوبی انجام دهد و (راه) انجام بیشتر از آن است.”

آن را مانند اندرسن فقط با قرار دادن پای خود را تا.

او عضو تیمی جیک Muzzin ویلیام Nylander و Kasperi Kapanen Ga., جایی که آنها بازی باشگاه گلف آگوستا ملی, صفحه اصلی کارشناسی ارشد. این یک سفر سازمان یافته توسط Nylander که به اندازه کافی عجیب تا به حال هیچ ایده چگونه منحصر به فرد آگوستا است و چگونه نادر آن است که برای غیر اعضا برای رسیدن به بازی وجود دارد.

“من نمی دانستم چگونه به ویژه آن به بازی وجود دارد (تا) من شروع به صحبت کردن با پسران, اما من متوجه شدم زمانی که ما وجود دارد سریع واقعی” Nylander گفت. “این یک تجربه سورئال آن تعداد زیادی از سرگرم کننده برای رفتن وجود دارد و برای دیدن آن در فرد است.”

چهار گلف هم غالبا با Muzzin بهترین گروه. Kapanen تا به حال سه birdies در آگوستا و اندرسن birdied شماره 12 همتراز سه زنگ طلایی — کوتاه ترین سوراخ در این دوره اما یکی که غالبا flummoxes بهترین گلف بازان در جهان با آب و شن و ماسه خطرات حفاظت از کوچک سبز.

“مرغک بر 12 بود احتمالا من برجسته” اندرسن گفت. “من فکر می کنم که رفت و احتمالا خیلی نفرت انگیز به تماشای کارشناسی ارشد با. کسانی که قطعا برخی از سرگرم کننده خاطرات است. فقط کل تجربه. دیدن چگونه بکر کل دوره است. در این زمان از سال که حتی خیلی قشنگ شگفت انگیز است.”

پس از Augusta اندرسن شد به سنت لوئیس به نمایندگی از برگها با Auston متیوز و میچ Marner. آن اندرسن برای اولین بار all-star عملکرد.

“بسیاری از زمان ما فقط حلق آویز در اطراف و صرف وقت در بین حوادث مختلف” او گفت:. “فقط یک چت یک کمی آشنا شدن با بچه ها که با ما نیست زمان زیادی را صرف با قبل یا قبل از ملاقات … من فکر می کنم که کسانی که همه تجارب سرد به دنبال بازگشت به.”

جمعه مهارت های مسابقه و پنج شنبه 3-در-3 مسابقات ممکن است مفید بوده است, نگه داشتن اندرسن فعال و آماده برای روز دوشنبه بازگشت در برابر نشویل.

“من فکر می کنم این خوب بود,” او گفت:. “من آن را برای آنچه در آن ارزش است. این همه ستاره بازی است که واقعا بیش از حد دوستانه برای goalies و من فقط سعی کردم به در آمده با این طرز فکر از تلاش برای ایجاد و موجب صرفه جویی در نبرد. این بازی دوم من شروع به احساس می کنید راحت تر بود و فقط لذت بردن از بودن در خارج وجود دارد در برابر برخی از بهترین ها در لیگ است.”

برگ کهنه Jason Spezza فکر می کند همه ستاره ظاهر شد و خوب برای اندرسن در یکی دیگر از راه.

“من فکر می کنم این برای یک بازیکن باید در میان نخبگان لیگ” Spezza گفت. “تنها می تواند به شما اعتماد به نفس است. آن را گاهی اوقات می تواند خسته کننده آخر هفته به این معنا که آنها شما را به انجام بسیاری, اما من فکر می کنم انرژی شما از بودن در اطراف بهترین و دانستن که شما در همان دسته می تواند یک راه طولانی …

“من فکر می کنم آن را واقعا می تواند سکوی پرشی نیمه دوم خود را.”

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

با توجه به راه برگها بازی اغلب معاملات شانس با مخالفان خود آنها نیاز به یک پایان از اندرسن.

در حالی که اندرسن ممکن است یک دروازه بان بهتر از گلف باز او می گوید: یک چیز وجود دارد پزشکان از دو مشترک اند.

“باید یک حافظه کوتاه” او گفت:.

Kevin McGran

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر