گوش دادن: چگونه ایمنی کار

فاصله اجتماعی زامبی روستاییان و مهر و موم نیروی دریایی. ایمنی شناس توضیح می دهد که سیستم ایمنی بدن.

توسط NEWS-SINGLE در 7 مرداد 1399

در این قسمت از پادکست های اجتماعی فاصلهکاترین چاه می شود نتایج حاصل از coronavirus و آنتی بادی آزمایش. او به سوالات در مورد آنچه آنها به معنی بنابراین یک متخصص می پیوندد به توضیح است که سیستم ایمنی بدن (با کمک از جیمز Hamblin را استعاره).

لیزا باترفیلد یک تومور immunologist که با این نسخهها کار در سرطان سلول های بنیادی. او معاون رئيس جمهور از تحقیق و توسعه در پارکر موسسه سلول های بنیادی سرطان و استاد کمکی در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو.

گوش دادن به مکالمه خود را در اینجا:

مشترک شدن فاصله اجتماعی در اپل پادکست, Spotify و یا یکی دیگر از پادکست پلت فرم برای دریافت قسمت های جدید را به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.


آنچه در زیر یک ویرایش و فشرده متن مکالمه خود را.

ولز: آیا شما از نوع دانشمند که همیشه که همه گیر شد در اطراف گوشه و یا شما نوع که واقعا هرگز فکر آن می تواند رسیدن به این سطح ؟

باترفیلد: من تعجب نیست با توجه به سیگنال های ما دیده ایم از سراسر جهان که در آن انسان ها به طور فزاینده تجاوز در مناطق طبیعی و در معرض بیشتر از چیزهایی است که قادر به پرش گونه است. من تماشای بسیاری از فیلم های زامبی, بنابراین من فقط آن را رها نمی آخرالزمان انسان زنده است.

Hamblin: برخی تنها قرار گرفتن در معرض ایده از آنچه که یک بیماری همه گیر می تواند مانند نگاه آمده بود از طریق فیلم مانند سرایت و شیوع. انتقال به immunology: COVID-19 تاثیر می گذارد مردم در بسیاری از راه های مختلف چون مردم پاسخ ایمنی بدن متفاوت است در بسیاری از راه های مختلف.

باترفیلد: کاملا. شما و من می تواند پنج بار در شماره های مختلف از سلول های T—سلول های سفید خون در گردش—و کاملا سالم است. وجود تنوع بسیار زیاد.

ولز: می تواند شما را من به عنوان ساده به عنوان ممکن است توضیح چگونه سیستم ایمنی بدن کار می کند ؟

Hamblin: می تواند به شما توضیح ... خورشیدی سیستم ؟

باترفیلد: آره سیستم ایمنی بدن است که در آن پیچیدگی و ویژگی. که باعث می شود آن را به چالش به بحث در مورد در هر جزئیات. ما نیز عشق ما اصطلاحات در ایمونولوژی.

سیستم ایمنی بدن وجود دارد برای محافظت از ما را از عفونت و چیزهایی که ما روبرو می شوند در محیط زیست است. وجود دارد سلول ها و مولکول ها در خون است که آماده هستند تا بلافاصله واکنش نشان می دهند زمانی که آنها تشخیص چیزی. و پس از آن بیشتر به بخش خاصی از سیستم ایمنی بدن طول می کشد حدود یک هفته به سطح شیب دار بالا. به همین دلیل شما ممکن است مریض اما پس از آن شما پاک کردن عفونت است.

Hamblin: من با استفاده از این استعاره قبل از آن شما باید ذاتی این پاسخ فوری و آن را مانند townsfolk خود را گرفتن چنگال و مشعل و بلافاصله در پاسخ به این تهاجم. و سپس یک هفته بعد شما باید مهر و موم نیروی دریایی بودند که واقعا کارآمد در مبارزه با برخی از تهاجم. آنها بعد از آن, اما, آنها قطع و پس از آن.

ولز: این آنتی بادی ها هستند و هفته بعد پاسخ. این است که درست است ؟

باترفیلد: بله. این واکنش خاص از مهر و موم نیروی دریایی را نشان می دهد که تا یک هفته بعد زمانی که سیستم ایمنی بدن شروع به دیدن آنچه در جریان است. آن را مهار دو دیگر نقاط خاص که سیستم ایمنی بدن به سلول T و B همراه است. ب همراه باعث می شود آنتی بادی—و کسانی که پروتئین های شناور در اطراف در خون به دنبال آن چیزی است که آنها خاص است. ما امیدواریم که برای آنتی بادی بخش این است که آنها را به خارج از ویروس ها و بلوک که در قسمت که در تعامل با بقیه بدن است که اجازه می دهد تا عفونت را در محل. و بنابراین ما باید "خنثی سازی آنتی بادی است." ما در خنثی کردن عفونت و توانایی برای ویروس برای رسیدن به هر یک از سلول های دیگر در بدن است.

Hamblin: که ممکن است صدا مانند اصطلاحات به برخی از مردم است. این واقعا مهم است که هر کس می داند که شما می توانید آنتی بادی است که با اتصال به یک ویروس است که نه خنثی و ویروس است که هنوز هم قادر به اتصال به سلول های بدن خود را و انجام آسیب برساند. و سپس شما می توانید آنتی بادی خنثی مثل شما بحث. و کسانی که فوق العاده موثر است. است و ما امیدواریم که این چیزی است که ما در حال دیدن در این تست آنتی بادی. وجود بیماری هایی مانند HIV که در آن شما باید آنتی بادی, اما شما لازم نیست پاک کردن ویروس. اگر آنها مهر و موم نیروی دریایی گاهی اوقات این ویروس فقط مرتب کردن بر اساس مانند گلوله های ضد زره ... من حدس می زنم شما می توانید می گویند این یک مهاجم مانند یک انسان زنده و یا چیزی. و مهر و موم نیروی دریایی نه تنها می تواند به خنثی کردن این چیز.

باترفیلد: آره آنها به آتش گلوله های خود را و آن را نگه می دارد.

ولز: من یک تست آنتی بادی به تازگی و آن را به عقب آمد منفی است. آیا معنی من اصلا به آنتی بادی خنثی?

باترفیلد: اگر این تست انجام شد به درستی به آن پاسخ داد این سوال را پرسید. و آن را ممکن است خواسته اند در کل آنتی بادی: اتحاد بدن شما دیده می شود این ویروس و تا به حال پاسخ آنتی بادی از هر نوع ؟ یا آن را می تواند به طور خاص پرسید اگر شما را دیدم virus: آیا شما می آیند تا با که واقعا موثر پاسخ آنتی بادی? بسیاری از آزمون من آگاه از مجموع بادي سوال.

Hamblin: چه حس خود را در حال حاضر در مورد چگونه به احتمال زیاد آن است که کسانی خواهد بود خنثی سازی آنتی بادی?

باترفیلد: اطلاعات من اطلاع دارم تا کنون می گوید که اگر شما مجموع مثبت آنتی بادی است که برخی از این آنتی بادی ها واقعا خوب خنثی سازی موثر آنتی بادی است. پس سوال این است: چه مقدار ؟ وجود دارد به اندازه کافی از آنها را ؟ و آنها به آویزان در اطراف به اندازه کافی بلند برای محافظت از شما ؟ و این که قسمت بعدی از رمز و راز ما را حل کند.

ولز: وقتی که ما فکر می کنم ما می گویند: خوب داشتن آنتی بادی در این سطح در واقع بدان معنی است که شما ایمنی بدن.

باترفیلد: همچنین بیمارستان ها و دانشگاه ها و شرکت های مختلف در حال تست [برای آنتی بادی] در همه زمان ها. و اگر امید ما این است که آنتی بادی می تواند به محافظت از شما را به یک سال و نوع مانند یک واکسن آنفلوانزا است که به فکر محافظت از شما که برای سال آنفولانزا. از شروع به جمع آوری داده ها برای داشتن بسیار قرار گرفتن در معرض فرصت است که ما فکر می کنم ما باید یک جواب.

ولز: من شده است خواندن در مورد این ایده که شما از دست دادن این آنتی بادی در طول زمان است. چه معنا است ؟

باترفیلد: داده ها نشان داد که کاهش وجود دارد در آنچه که اندازه گیری در طول زمان است. و این طبیعی به یک اندازه است. سیستم ایمنی بدن خود را تنظیم. در عفونت شما رو کسانی که زود پاسخ—روستاییان با چنگال در تلاش برای متوقف کردن چیزی در ابتدا. سپس مهر و موم نیروی دریایی در آمد و پس از یک هفته و آنها واقعا به طور خاص دقیقا چه مشکل بود.

و پس از آن مشکل از بین می رود عفونت از بین می رود. روستاییان در حال حاضر رفت و برگشت به زندگی خود را هنگامی که مهر و موم نیروی دریایی نشان داد. و در حال حاضر مهر و موم نیروی دریایی بازگشت به مقر و منتظر بعدی مشکل و روستا می رود به بازگشت به زندگی عادی. شما ممکن است ترک یک زن و شوهر مهر و موم نیروی دریایی وجود دارد فقط در مورد.

ولز: چه رمز و راز از coronavirus به شما به عنوان کسی که فکر می کند در مورد این همه وقت ؟

باترفیلد: چیزی که من نگرانی در مورد بسیاری از آنها در دراز مدت اثرات این ویروس که ما در حال شروع به دیدن. من امیدوار بودم مثل همه ما امیدوار بودند که آن را برای رفتن به یک کمی بیشتر شبیه به یک عفونت دستگاه تنفسی فوقانی که در آن آن را به اقامت در یک محل انجام یک چیز و پاک شود. و این که چگونه این جریان است. این است که تحت تاثیر بسیاری از سیستم های اندام های مختلف و آن را ترک مردم با اثرات باقی مانده و حتی پس از آنها بدست خلاص شدن از شر همه نشانه هایی از ویروس.

Hamblin: در استعاره زمانی که شما اعزام نظامی به یک روستای کوچک به دفاع از آن استقرار خود را می تواند ایجاد مسائل. ممکن است آن را به طور کلی خوب است. شما می خواهید مهر و موم نیروی دریایی در آن وجود دارد. اما این بدیهی است که چیزی بسیار دشوار است به انجام.

باترفیلد: مهر و موم نیروی دریایی در آمده و برخی از ساختمان منفجر شده اما ساختمان ها می تواند بازسازی شود. بخشی از آن است در نظر گرفتن زمان برای بازسازی ساختمان. شما برخی از تخریب بافت و شما می توانید خود را التیام بخشد. اما پس از آن سال بعد از آن شما متوجه است که همه بمب ها و چیزهای ساخته شده زمین سمی است.

Hamblin: شما ایجاد کرده اید برخی از زامبی احتمالا.

ولز: اوه خدای من این واقعا ترسناک است. فقط برای روشن کردن یک چیز در مورد این آزمون: نتایج تست برای آنتی بادی در حال آزمایش سلول های T که در واقع می تواند برخی از مهر و موم نیروی دریایی-مانند خواص ؟

باترفیلد: درست است. ما تا به حال به شکل از چگونه برای شناسایی ویروس های خاص سلول T: که نیروی دریایی مهر و موم شد و به دنبال ویروس و نه به دنبال چیز دیگری است. ما در حال حاضر می توانید انجام دهید که در تعدادی از موارد است.

Hamblin: که کمی از امید, راست? مردم با دیدن این آنتی بادی پایانی و شروع به وحشت. و آنچه شما گفته است: که نه تنها بخشی از پازل. چیزهای دیگری وجود دارد که می تواند کمک به یک فرد حتی اگر آنتی بادی برنده شوید.

باترفیلد: کاملا. که بخشی از هیجان در مورد برخی از این آمار اولیه از واکسن چرا که این واکسن طراحی شده برای هر دو ایجاد آنتی بادی ها و برای فعال کردن قاتل سلول های T. این چیزی است که ما در طول راه آموخته ام: نحوه فعال کردن هر دو نوع پاسخ ایمنی در همان زمان آنتی بادی ها و سلول های T. من فکر می کنم ما می توانید انجام دهید که با این واکسن است. ما نمی دانیم که چقدر خوب یا چقدر موثر است, اما آن را بسیار تشویق آنها می تواند هر دو را انجام دهد.

که به خوبی و که به جلوگیری از برخی از آسیب. بنابراین نمی توان همه کسانی که مهمات مسمومیت با زمین و تمام خانه های دمیده شده. وجود خواهد داشت یک زن و شوهر را انتخاب کنید خانه که به دلیل این که در تمام virus شد و پس از آن شاید مهر و موم نیروی دریایی را ترک خواهد کرد زودتر و ما نمی خواهد که به همان اندازه برای بازسازی.

Hamblin: فقط چند زامبی های سرگردان در داخل و خارج گهگاه.

باترفیلد: یک یا دو اما شما می دانید آنها درست است.

Hamblin: آه که فقط استیو. او را ارواح اما او هیچ آسیبی.

ولز: من قصد دارم به بدترین کابوس زندگی من امشب.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب