مایکل بلومبرگ سیاه دستور کار بررسی می شود در وال استریت

دموکرات نامزد ریاست جمهوری مایکل بلومبرگ صحبت می کند در ورنون آفریقایی Methodist کلیسای اسقفی در Tulsa, Oklaho

توسط NEWS-SINGLE در 12 اسفند 1398
Michael Bloomberg speaking at a podium
دموکرات نامزد ریاست جمهوری مایکل بلومبرگ صحبت می کند در ورنون آفریقایی Methodist کلیسای اسقفی در Tulsa, Oklahoma.عکس سو Ogrocki / AP / شاتر

این ورنون آفریقایی Methodist اسقفی کلیسا یکی از تولسا کوچکترین جماعت جذب تنها در حدود هفتاد و پنج نفر در روز شنبه. سه طبقه ساختمان آجر قرمز که به نظر می رسد و با شکوه از فاصله دور نشان می دهد سن آن در بازرسی نزدیک تر است. سفید رنگ بر روی آن طاقچه است رنده تقریبا لخت گچ دیوار است که خط اصلی آن سالن در حال ترک خورده و تیره رنگ آمیزی پنجره های شیشه ای سر و صدا هنگامی که یک نیمه trundles در سراسر ایالتی گذشتن از درب بعدی. این یک نمونه از محل مهلت برای میلیاردرهای. اما نامزد ریاست جمهوری مایکل بلومبرگ خواهد شد که در رای گیری برای اولین بار در اوکلاهما و سیزده کشورهای دیگر در روز سه شنبه بود در ورنون منبر در آخرین یکشنبه ماه ژانویه و صحبت در مورد اقتصادی میراث نژادپرستی.

کمپین روز قبل از مارتین لوتر کینگ جونیور, روز, عصر ایران انتخاب کرده بود قوی نمادی از تاریخ سیاه. ورنون AME محله های Greenwood منطقه پر رونق محاصره سیاه و سفید متعلق به کسب و کار در اوایل قرن بیستم که به عنوان سیاه و سفید وال استریت. در سال 1921 از آن سوخته بود را در یک عمل وحشیانه تروریستی و خشونت توسط اعضای تولسا سفید جامعه پس از یک نوجوان در سن, سیاه, shoe shiner به اتهام آزار یک زن در آسانسور او اداره می شود. هزاران نفر از مهاجمان مسلح با نفت سفید و تفنگ و حتی مسلسل سیستماتیک سوخته و غارت خانه ها و کسب و کار از گرین. به عنوان بسیاری به عنوان سه صد نفر کشته شدند. جامعه بازسازی شد اما بسیاری از خانواده ها هرگز بهبود قبلی خود ثروت. زیرزمین ورنون کلیسای ساخته شده در سال 1919 یکی از تنها ساختارهای از قبل از دوزخ سمت چپ دست نخورده.

تلسا مسابقه کشتار شده است از سمت چپ آمریکایی-تاریخچه حساب و کتاب های به اصطلاح خروش بیست اما آینده صدمین سالگرد حمله آورده گرین توجه ملی—سیاسی و سودمند است. به سیگنال تعهد خود را به موضوعاتی از قبیل حق رای و اجتماعی برابری آرای انتخابات ریاست جمهوری به مدت طولانی در بازدید از پناهگاه هایی که به عنوان مراکز عصبی از حقوق مدنی جنبش مانند قهوه ای چپل AME سلما در آلاباما یا Ebenezer کلیسای باپتیست در آتلانتا. در حال حاضر آنها در حال اضافه کردن ورنون به لیست خود را از کمپین متوقف می شود نشان می دهد که آنها درک کنند که چگونه سیستمیک نژادپرستی در طی قرن ها نهفته است افرادی از نظر مالی. در سال گذشته Beto o'rourke, Cory Booker, و الیزابت وارن همه آمد به ورنون AME. "برای داوطلبانی که هر نوع شهری یا درون شهری, سیاست, آن را فقط باعث می شود احساس برای آنها را به مرفه ترین محل ثبت شده برای مردم سیاه و سفید در کشور" رابرت ترنر, Vernon 37 ساله کشیش به من گفت. "بود که Tulsa, Greenwood, 1921."

چند ساعت پس از ژانویه کلیسا, سرویس, ایسنا سخنرانی در روشن دهلیز گرین مرکز فرهنگی یک جامعه فضای رویداد که دو برابر به عنوان یک بنای یادبود برای قربانیان کشتار. او اعلام کرد که یک سری از برنامه های اقتصادی برای آفریقایی-آمریکایی است که او به نام "گرین ابتکار." این طرح شامل کمک یک میلیون آفریقایی-آمریکایی ها تبدیل به مالکان دو برابر شدن تعداد زیادی از سیاه و سفید متعلق به کسب و کارهای کوچک و سرمایه گذاری هفتاد میلیارد دلار در صد جوامع کم درآمد. بلومبرگ بازیگران دستور کار به عنوان بخشی از خود را در حال رشد تحقق خود امتیاز و موانع اضافی مردم سیاه و سفید را طولانی رو در ایجاد ثروت بین نسلی. او با ابداع ابتکار نام خود را با توجه به کارکنان. "چالش آفریقایی-آمریکایی ایجاد ثروت امروز به طور جدایی ناپذیری به نژادی و نابرابری از گذشته و من مصمم به شکستن این لینک یک محور از ریاست جمهوری" بلومبرگ گفت: به عنوان او ایستاده بود در مقابل زیادی پرچم آمریکا.

سخنرانی تاثیر قرار کشیش Turner, Vernon پاستور که زندگی یک زندگی گذشته به عنوان یک کمپین کارمند در ایالت آلاباما سیاست و در حال حاضر در اثر مالش شانه با بسیاری از سیاستمداران ملی. "من نمی دهد تاییدیه برای نامزدها, اما من واقعا دوست دارم طرح خود را," او به من گفت که بیش از صبحانه به تازگی پوشیدن سیاه و سفید-و-طلا, Black Wall Street hoodie. "طرح خود را برای اولین بار در زندگی بزرگسالی من از توسعه اقتصادی به طور خاص برای مردم و گره زدن آن به تاریخی موضوع مانند Jim Crow یا redlining یا نژاد پرستی."

همه از عمده دموکراتیک نامزدها باید برنامه ای که در برخی از راه آدرس نژادی و اقتصادی و بی عدالتی است. الیزابت وارن می خواهد به موضوع هفت میلیارد دلار در کمک های مالی به اقلیت متعلق به کسب و کار. پیت Buttigieg در میان دیگر مشوق های یو پی اس و این رقم را به ده میلیارد دلار برای مردم از کمتر پس زمینه, اما در یک مطلب آرایش پیچیده ای است که در آن دولت خواهد بود "شرکت سرمایه گذاری" با شرکت های خصوصی. برنی ساندرز مالیات بر برنامه ریزی برای کاهش نابرابری درآمد و بخشش بدهی های دانشجویی قرار است به رفع تمام قایق.

اما بلومبرگ به بازار عرضه شده است طرح خود را بیشتر به شدت. نادانسته به شرکت کنندگان خود را گرینوود بازدید و سخنرانی بودند تبدیل به یک کمپین ملی تبلیغ است که پخش بیش از بیست و سه صد بار از اواسط فوریه. بلومبرگ انتخاباتی فرستاده mailers به رای دهندگان در سه شنبه متحده touting گرین ابتکار از جمله سیاه و سفید عکس های سیاه و سفید وال استریت در اوج موفقیت آن است. او راه اندازی یک "مایک به صورت سیاه و سفید امریکا" get-out-the-رای انتخاباتی در کنار یک دوجین سیاه شهرداران در هوستون.

بسیاری از تولسا این رهبران می گویند که آنها در حال افتخار به جامعه خود داستان را به آمریکایی ها بیشتر با نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری. برخی از Oklahomans می گویند که بلومبرگ کامل-دادگاه مطبوعات ثابت شده است به آنها که شهردار سابق معنی به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. "او منابع مالی که ما نیاز داریم که او مایل به برای پیروزی در این انتخابات گفت:" Freda Lang یک مرد شصت و دو ساله, Oklahoma City, resident که برنامه ای برای کار در یک تلفن بانک بلومبرگ قبل از روز سه شنبه اولیه. "این برای من بسیار مهم است که ما باید این پول را برای شکست این رئیس جمهور فعلی."

برای برخی از, اگر, اجرای شده است و تقریبا بیش از حد کارآمد است. "این بیش از حد استراتژیک معتبر باشد" گفت: Ricco رایت که زندگی در نیویورک برای یک دهه در حالی که بلومبرگ شد شهردار و سرپرست از سیاه وال استریت گالری در گرینوود خیابان. "شما می خواهید ما را برای حمایت از نامزدی خود را. اما چگونه ما می دانیم که شما واقعی است؟"

Tulsa یک شهرستان که در آن دولت را شکست و به حق انجام شده توسط خود شهروندان است و در ویرانگر مد دوباره و دوباره. پس از قتل عام ده ها تن از ساکنان سیاه در زمینه پرونده های حقوقی علیه این شهر با این استدلال که مقامات تا به حال موفق به حفاظت از آنها. به جای پلیس deputized برخی از مهاجمان که تا به حال کاهش گرینوود به قلوه سنگ قرار می گیرد و سیاه بازماندگان در اردوگاه های اقامت اجباری در مرکز شهر. محلی قضات انداخت از این موارد است. در دهه های بعد به عنوان گرین تضعیف در یک ثانیه کندتر کاهش در نوزده-دهه شصت این شهرستان کشف و ضبط دستگاه های زیادی از زمین های تحت پرچم نوسازی شهری ساخته شده و بین ایالتی است که در حال حاضر خودروهای بعدی به Vernon باریکه های یک جامعه پر رونق. در اوایل دو هزار دیوان عالی ایالات متحده کاهش یافته است به شنیدن یک مورد به دنبال غرامت برای بازماندگان به عنوان بسیاری از آنها را از نزدیک شدن مرگ است.

حتی برای ساکنان گالوانیزه توسط بلومبرگ طرح وجود دارد یک نگرانی متولد تجربه است. "در اینجا چیزی است سیاه Tulsans شده اند قربانی: برای شش دهه گذشته بوده است وجود دارد پیشنهاد پس از پیشنهاد به گرینوود بزرگ دوباره" جیم گودوین 80 ساله وکیل و ناشر از اوکلاهما عقابدولت طولانی ترین در حال اجرا, سیاه روزنامه به من گفت. "از مدل شهرستانها به جامعه بلوک-اعطای کمک های مالی شما نام آن را. . . . آنها این وعده آنها تعامل شهروندان اما ما رنج می برند از آنچه که من اسمش نهادی فراموشی. از یک اداره به بعد به نظر می رسد هیچ کدام از وعده های ساخته شده در گذشته است." گودوین گفت که اگر او می تواند مطمئن بلومبرگ است گرینوود طرح را اجرا و او قطعا رای سابق شهردار نیویورک. در حال حاضر او هنوز ارزیابی نامزدها.

گرین در حال حاضر تحت تقلا یکی دیگر از تغییر سریع ترکیبی از جامعه متمرکز سیاه و سفید, کسب و کار در رگ های این محله ریشه و وسیع مگا تحولات ملی زنجیره ای و قدرتمند سفید املاک و مستغلات توسعه دهندگان در اوکلاهما. در وال استریت مایع سالن جدید سیاه و سفید متعلق به کافی شاپ در قلب منطقه مراجعان mulled مهر اصالت روز قبل از اولیه. اگر چه برخی از بازدید ثروت خود را به عنوان یک دارایی در جنگ علیه مغلوب ساختن پیشی جستن—بلومبرگ دارای یک ارزش خالص شصت و چهار میلیارد دلار است و بودجه خود پنج صد میلیون دلار مبارزات سیاسی—آن را به مکث برای بروک تعقیب 24 ساله co-مدیر فروشگاه. "آن را فقط مانند" چقدر قدرت بیشتری می خواهید؟' "او تعجب, خمیده چرم قهوه ای و سفید ، "فقط به خاطر شما می توانید اجرا یک کسب و کار و ایجاد این همه پول چه چیزی باعث می شود شما فکر می کنم شما می توانید اجرای یک کشور ؟ ما یک میلیاردر در دفتر ما را ببینید که چگونه است که می گذرد." چیس گفت که او قصد دارد به رای برنی ساندرز.

موسسه خیریه مارکوس یک مشاور سیاسی اجرا می شود که یک P. R. سازمان و کسب و کار انجمن به نام سیاه و صاحبان کسب و کار زنان امریکا در صحبت با رادیو فردا در طول تولسا سفر در یک نشست خصوصی برای کارآفرینان و رهبران جامعه. او پرسید: چگونه سیاه صاحبان کسب و کار می تواند امن تر دولت متعاهد در دولت است که ممنوع اقدام مثبت در سال 2012. مارکوس گفت که او در بر داشت بلومبرگ پاسخ مبهم و قانع. "وجود دارد هیچ فکر حتی با توجه به ساخت دولت متعاهد روند فراگیر تر و متنوع" مارکوس, ثبت نام حزب جمهوری خواه که رای دادند برای دموکرات ها در گذشته به من گفت. "این یک پرچم قرمز برای من است." (در سخنرانی خود در Tulsa, بلومبرگ گفته بود او را به دو برابر ارزش قراردادهای فدرال رفتن به اقلیت متعلق به کسب و کار).

یکی دیگر از جوان اوکلاهما رای دهندگان بیست و یک ساله Aleah LaForce گفت: او در Flatbush بروکلین که در آن هر دو پدر و مادر او بیست سال خدمت در اداره پلیس نیویورک. پدر و مادر او مشغول به کار در خیابان ها در سال زمانی که بلومبرگ به شدت افزایش یافته و این شهر توقف-و-frisk برنامه مجبور هزار نفر از جوانان از رنگ به درگیری با پلیس. "این وحشتناک بود" به یاد می آورد LaForce که به نفع الیزابت وارن. "مادرم گفت که او در زندگی روزمره بیشتر شد خشونت آمیز. . . . این افزایش مقدار زیادی از ترس و آشفتگی در هر دو طرف است."

در پاییز گذشته بلومبرگ شروع عذرخواهی برای توقف-و-frisk مدت کوتاهی قبل از راه اندازی انتخابات ریاست جمهوری و همچنان به انجام این کار در ماه های اخیر. او شخصا عذرخواهی به ترنر زمانی که آنها ملاقات خصوصی قبل از کلیسای خدمات تولسا کشیش به من گفت. برای LaForce هر چند زمان مشکوک است. "چرا نیست این چیزهایی که شما در زمان این مراحل را برای آشتی دادن قبل از شما بودند در این ملی انظار و در حال اجرا برای بالاترین مقام در کشور؟" "به نظر نمی رسد واقعی برای من است."

دیگر رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی گفت که آنها راضی بودند با بلومبرگ عذرخواهی و می خواستم به جلو حرکت کند. "در خانه شما می توانید بگویید من اولویت های که در آن من و گفت: Kevin ماتیوز یک سناتور که نشان دهنده وود. در سال گذشته بلومبرگ Philanthropies اهدا یک میلیون دلار به یک تولسا عمومی-هنر برنامه است که صندوق با این نسخهها کار به تاریخ سیاه وال استریت. ماتیوز اشاره به بودجه به عنوان شواهدی از نامزد تعهد به جامعه است. این سناتور ایالت تایید بلومبرگ در ماه فوریه است. "او تا به حال برخی از سیاست های بد در گذشته اما او یک نیکوکار برای مسائلی مانند آنچه که ما در حال انجام در گرین وود" ماتیوز گفت. "من نمی دانم که چگونه یک فرد می تواند کفاره بیشتر از آنچه که آنها مایل به سرمایه گذاری زمان و پول خود را در."

آن را تبدیل به غیر ممکن است برای بسیاری از رای دهندگان به جدا بلومبرگ از میلیاردها خود را. او ثروت و دارایی است در مبارزه با مغلوب ساختن پیشی جستن—یا یک آلباتروس است که باعث می شود او را بهتر از او می تواند رقیب. هر دو دیدگاه زنده هستند و به خوبی در وال استریت که در آن پول همواره aspirational; اما وفاداری بود بی بها ارز که نگه داشته محله دست نخورده پس از کشتار یک قرن پیش. با بستن چنین مهم تاریخ به ریاست جمهوری خود را بازاریابی بلومبرگ در حال حاضر نیز مدیون گرینوود نوع خاصی از بدهی. "اگر او انتخاب می شود و او نمی انجام آنچه او می گوید که میخوام انجام" ترنر به من گفت: "حدس می زنم که قراره در آینده برای او؟"tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب