میت رامنی و پیروزی اندرو یانگ

سیاست این سناتور جمهوری خواه اتحاد پیوست کر از صدای تماس برای همه آمریکایی ها برای دریافت پول رایگان به طو

توسط NEWS-SINGLE در 27 اسفند 1398
جورج فری / استیون Ferdman / گتی / اطلس

به عنوان ایالات متحده آمریکا است که تلاش برای مقابله با مجبور سازندگان: از رستوران ها سالن های تئاتر و کسب و کارهای دیگر و حتی برخی از لحاظ مالی جمهوری خواهان محافظه کار معتقدند که دادن پول مستقیم به مردم ممکن است بهترین پاسخ است. امروز سناتور میت رامنی پیشنهاد ارسال هر آمریکایی بالغ $1,000 بررسی برای کمک به تعهدات کوتاه مدت—اجاره, مواد غذایی, هر آنچه در آن ممکن است. ایده صدا آشنا به پیروان 2020 دموکراتیک اولیه مسابقه به طور خاص کسانی که به تماشای تاجر اندرو یانگ—که زد یک خارجی در مبارزات انتخاباتی بر اساس آنچه که او می بیند را به عنوان نیاز اساسی جهانی درآمد یا UBI.

من با صحبت یانگ دو ساعت پس از رامنی اعلام به بحث در مورد تمدید فشار به مردم پول است. گفتگو است که به شرح زیر است شیر تغلیظ شده برای طول و وضوح.


آدم هریس: مبارزات انتخاباتی خود را مرکزی تخته بود "آزادی سود سهام." در حال حاضر میت رامنی گفت: ما نیاز به ارسال آمریکایی 1000 تزریق. چرا که آزادی سود سهام بسیار مهم است برای شما ؟

اندرو یانگ: ما شده ایم در میان بزرگترین winner-take-all اقتصاد در تاریخ جهان برای شماره گذشته از سال که در آن دستاوردهای ادامه داد: پیشرفت و نوآوری شده اند احساس در روز به روز زندگی اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها. و که تنها قرار بود برای سرعت بخشیدن در روز های آینده به عنوان هوش مصنوعی برگ آزمایشگاه و بیشتر شرکت ها به طور خودکار بیشتر از فعالیت های خود را. شما می توانید آن را در سازندگان: 30 درصد از فروشگاه ها در مراکز خرید در سراسر کشور است. مردم نمی فکر می کنم که به عنوان اتوماسیون به دلیل آن را مانند یک ربات نشان داد به بازار. اما کسانی که در فروشگاه ها در حال بسته شدن به دلیل آمازون است. و آمازون تحقق مراکز دیوار-به-دیوار روبات ها و ماشین آلات. بنابراین من آن را حیاتی و ضروری است و حیاتی لازم برای توازن اقتصاد و باید آن را به کار بهتر برای مردم و خانواده ها است.

به جای صحبت کردن در مورد اتوماسیون, من باید شده اند صحبت کردن در مورد یک بیماری همه گیر.

آدم هریس: این coronavirus تعطیلی قرار داده خواهد شد بسیاری از آمریکایی ها از نظر مالی در شرایط مخاطره آمیز. آیا یک بار تزریق پول کمک کند ؟ یا این چیزی است که باید به طور مستمر?

اندرو یانگ: این امر می تواند فوق العاده مفید در حال حاضر در این زمان بحران. من فکر می کنم آن را باید 1000 $در هر ماه از اقتصادی مستند. و CDC فقط اعلام کرد که آنها در حال ارائه مشاوره در برابر تجمعات 50-plus [مردم] به مدت هشت هفته. بنابراین ما باید به دنبال در حداقل دو ماه در 1000 $در هر فرد است. اما ما نمی دانیم که اگر جهان را برای رفتن به بازگشایی در هشت هفته. این معلوم نیست چه اطلاعات ما را که فعال کردن CDC یا دیگر سیاستگذاران به ما "همه روشن است." پس از آن باید از $1000 در ماه تا زمانی که این بحران است. و بدیهی است که هر کسی که می داند هر چیزی در مورد من می داند که من فکر می کنم آن را باید پس از آن فقط در ادامه ابد.

ما باید این کار را انجام در حال حاضر برای کمک به نگه داشتن میلیون ها نفر از خانواده های آمریکایی بالاتر از خط آب. هفتاد و هشت درصد از آمریکایی ها در حال حاضر زندگی چک چک; تقریبا نیمی نمی توانیم غیر منتظره 400 دلار در لایحه—که قبل از ما تعطیل صدها نفر از هزاران نفر از کسب و کار نه فقط با کافه ها و رستوران ها و تئاتر. اگر شما نگاه در اثر موج دار شدن از هر لغو رویداد ورزشی هر لغو کنفرانس; هتل های در حال شلیک به مردم راست و چپ به راست در حال حاضر. شما به دنبال در اصل نفی قابل توجهی از ما فعالیت اقتصادی برای یک ماه. واقعا وجود دارد هیچ راه موثر شما می توانید سعی کنید و کارگران تمام می کند که شامل قرار دادن پول به دست هر کس.

و این است یکی از چیزهایی که من پیدا مسخره و خسته کننده زمانی که سیاستمداران صحبت در مورد ساختن مردم و کل است. آن را مانند چگونه شما را به یک همراه پارکینگ که فقط از دست داده از تغییرات کل ؟ شما می دانید او را به پرداخت مالیات بر حقوق و دستمزد در حال حاضر.

هریس: برای اضافه کردن به که این فرفره اقتصاد همواره بسیار نا امن. آیا افراد با ارائه یک پایه از پول اضافه کردن برخی از امنیت سیستم ؟

یانگ: من برای جهانی پایه درآمد از $1000 در ماه در ابد برای تمام بزرگسالان آمریکایی. من فکر می کنم لازم است در این صورت چگونه اقتصاد ما تکامل یافته است که در آن اکثریت قریب به اتفاق مشاغل جدید که ایجاد شده در حال temp فرفره یا قرارداد مشاغل که ناپدید شد و هر لحظه در حال متزلزل و انجام هر گونه مزایای متصل به آنها به طور معمول.

ما باید مراقبت های بهداشتی جهانی به دلایل مشابه. واقعیت این است که ما اشتغال مبتنی بر سیستم مراقبت های بهداشتی است که صرفا یک حادثه و بر اساس تجربه ما در جنگ جهانی دوم که در آن وجود دارد پرداخت کلاه و شرکت های پیچ و مهره ای در بیمه بهداشت و درمان در تلاش برای جذب کارگران است. و در حال حاضر ما در گیر با این به طور کامل خراب کردن چیز درهم و برهم که در آن بیمه خود را به یک شغل تمام وقت است که وجود دارد کمتر و کمتر آمریکایی. چرا که بسیاری از مشاغل جدید که ایجاد شده در حال گیگ و قرارداد مشاغل. بنابراین این تغییرات اقتصادی و اجتماعی است که ما فقط باید سازگار در راه معنی دار. و این coronavirus بحران در حال رفتن به ویرانگر برای میلیونها آمریکایی—اجتماعی چه از لحاظ جسمی. اما بسیاری از این آسیب پذیری وجود داشته قبل از coronavirus برجسته آنها.

آدم هریس: حتی با میت رامنی حمایت از, آیا شما فکر می کنم آن چیزی است که کنگره را انجام خواهد داد ؟ که در آن شما محل احتمال این اتفاق می افتد ؟

اندرو یانگ: من بیشتر و بیشتر تشویق می شوند. چرا که اگر شما نگاه کنید می بینید طیف وسیعی از اقتصاددانان از جیسون فورمن و Nouriel Roubini بیرون آمدن آن است. مفسران از آناند Giridharadas به Geraldo ریورا. و در حال حاضر با میت رامنی در آینده شما باید جمهوری خواهان و همچنین مردمی مثل AOC و Ro Khanna. تا مردم بیدار هستند به حس مشترک که تنها راه ما در حال رفتن برای کمک به مردم ما مدیریت این بحران است که با قرار دادن سرد, پول نقد سخت به دست ما به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. من به طور فزاینده ای خوش بینانه است که عقل سلیم پیروز خواهد شد و کنگره تصویب خواهد شد قبل از این بیش از حد بسیاری از زندگی سقوط از هم جدا.

آدم هریس: به طوری که ناگهانی از پشتیبانی دادن به شما که خوش بینی ؟

اندرو یانگ: این حس مشترک. اگر شما هر آمریکایی که قرار است به هر بخشی از اقتصاد می بینید این طرح میتوانست توسط coronavirus. و شما می دانید که وجود دارد راه های محدود که خود را همسایه یا همکار یا سابق خود را همکار در حال رفتن به قادر به پایان می رسد دیدار—و شما می دانید که همه چیز را به سیاست گذاران در حال صحبت کردن در مورد بی اثر خواهد بود به جز برای پول نقد. مردم این را می دانند. سیاستمداران به سرعت تحقق آن است. و یکی از دلایلی که من خوشبین هستم که آن را به تصویب است: چه سیاسی نزولی به هر کس دادن ؟ من آن را نمی بینیم. آن را مانند شما آن عبور کند و شما مانند یک قهرمان نگاه کنید; شما نمی تصویب آن شما یک ادم احمق و ابله. حتی اعضای کنگره می توانید ببینید که محاسبه است.

آدم هریس: و اگر شما تا به حال یک نقطه فروش به قانونگذاران بودند که هنوز هم در حصار در این مورد چه خواهد بود ؟

اندرو یانگ: شما در حال رفتن به قادر به می گویند به ترکیبات خود را در منطقه خود را: "من پول در دست شما در این لحظه نیاز دارید. هنگامی که فشار آمد به پرتاب من آمد را برای شما."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب