شهر نیویورک در Coronavirus همه گیر

تصویر توسط João Fazenda

خیابان های شهر نیویورک هستند پس از متروک در حال حاضر که شما نیمی انتظار تاج خروس به ضربه در امتداد پیاده رو جایی که ماشین ها و کابین ها پس از خوشه. وجود دارد به سختی یک هواپیما در آسمان است. شما شنیدن خس خس از اتوبوس خالی گرد کردن گوشه بال بال زدن کبوتر در آتش فرار از ناله یک آمبولانس. Sirens هستند unnervingly مکرر. اما حتی در این, رو به آفتاب, اوایل بهار روز وجود دارد تعداد کمی از مردم در دید. برای هفته ها به عنوان فاصله گرفتن قوانین همه گیر در زمان برگزاری یک استعداد ساکسیفون بازیکن که سهام خود را در گوشه ای خارج از یک فروشگاه لباس در برادوی هر روز صبح شد و هنوز هم وجود دارد بازی “چیزهای مورد علاقه من” و “همه چیز شما هستند.” در حال حاضر او رفته است بیش از حد.

منظره نیویورک بدون نیویورکی است که در نتیجه یک جمعی پیمان. ما absented خودمان را از مدارس و زمین های بازی های ballparks و میله مکان های که در آن کار می کنیم زیرا ما می دانیم که زندگی در حال حاضر بستگی به ما خروج از زندگی است. جای خالی ما فضاهای عمومی هر چند در تضاد به هدف از یک شهر بزرگ است که تعریف شده توسط ثبات و شعر آن برخوردهای لازم است برای حفظ و نگهداری آن.

و بنابراین شما چوب سر خود را از پنجره یک آپارتمان است که شما نمی سمت چپ در روز و نگاه کردن و در اطراف. شما صبر کنید مدتی قبل از اینکه شما می بینید یک scurrying روح اسلحه خود را پر از مواد غذایی است. او با پوشیدن یک ماسک و راه رفتن با فوریت یک دزد. او عبور برادوی, گذشته, گل magnolias در ترافیک تقسیم. او تسریع گام او و سر به سمت آمستردام خیابان. مثل همه ما او است و در تلاش برای پیشی جستن چیزی که او نمی بینم. شما نزدیک به پنجره و دستان خود را برای چهاردهمین بار است که بعد. “تولدت مبارک به شما . . .” بیست ثانیه از آن. هرگز کمتر است.

“بر هر کسی که بخواهد چنین عجیب و غریب, جوایز نیویورک را سبب هدیه ای از تنهایی و هدیه ای از حریم خصوصی” E. B. White نوشت: در تابستان سال 1948. اما این عجیب و غریب جوایز در حال حاضر بهداشت عمومی مورد نیاز است. چون نیویورکی نیست راهبان قرون وسطی ما بیشتر ساییدگی در تحمیل تنهایی. ما بهترین های ما برای غلبه بر آن از طریق فن آوری است که سفید شده اند که یک زمان سخت تصور: ما نوشتاری. ما زوم. ما ارسال یک لینک دیگر در مورد ویروس شناسی. (ما همه immunologists در حال حاضر.)

ما پخش تلویزیونی جلسات که به عنوان طولانی به عنوان هنر-خانه فیلم. سیاستمداران بررسی نقاط گلوله از روز, تقریبا تمام آنها شوم. خبرنگاران نشستن حداقل شش فوت از هم جدا هنگامی که آنها لازم نیست گوشی خود را محزون سوال پرسیدن در مجموع: آیا ما باید, پزشکی, تجهیزات, مواد غذایی ما نیاز به نگه داشتن رفتن ؟ هنگامی که ما می تواند بیرون رفتن دوباره ؟ و سپس از خود بپرسید اگر شما نیاز به بیشتر مایع صابون. این ساعت هستند تا زمانی که شب سایه.

اما پس از آن چیزی اتفاق می افتد. شادی می آید در هفت. (و یا آن را محض تطهیر?) هر شب در بسیاری از محله ها در سراسر شهر تشویق می شکند راه آن خواهد بود که یانکی ها مسجل یکی دیگر از سری جهانی عنوان شده است. آن نشت از stoops و پیاده رو از پنجره آپارتمان ها و پشت بام برای تمام پرستاران, پرستار, پزشکان, E. M. T. s–هر کسی که نمی تواند پناهگاه در محل و همچنان به رفتن در مورد درمان مردم این شهر است.

ما را از گوشی های هوشمند و ضبط صدا در خارج: کف زدن و سیاه به tambourines و باد سازیاموسیقی زنگی ، vuvuzelas. مرد در سراسر خیابان است یک استاد از cowbell. قبل از آن تمام می میرد ما ارسال ضبط به یک دوست که با این نسخهها کار به عنوان یک E. R. doc—و به دیگران که بیمار در رختخواب و یا خارج از محدوده ما مضطرب canyoned شهر—شهر شرح داده شده در هر دقیقه در کابل خبر به عنوان “کانون.”

آنچه که تحسین در هفت شجاعت حرفه ای بسیاری از آنها کار بدون دنده محافظ آنها نیاز دارید. برخی از آنها دیده می شود حقوق خود را برش; برخی افتاده بد دیگران به زودی خواهد شد. ما کف امثال Anthony Fauci که باید صرف تقریبا به همان اندازه انرژی روانی در تلاش برای ظرافت جهل و نفس خود را از فرمانده کل قوا به عنوان او می کند در ارزیابی این دوره از رمان coronavirus. ما در حال تشویق محققان در آزمایشگاه های سراسر جهان که در حال کار بر روی آنتی ویروسها و بالقوه واکسن. ما در حال تشویق هر کسی که باعث می شود آن را ممکن است برای شهرستان برای جلوگیری از بی شمار قابل تصور کمبود و فرو می ریزد: مواد غذایی کارمندان و رانندگان آمبولانس; بهداشت کارگران; داروسازان و ایمیل حامل; كانون پلیس و آتش نشانی; این deliveryman که shrugs تسمه از پشتي و jabs آی فون زنگ با یک انگشت دستکشهایش ریخته; جامعه از هنرمندان رقصنده d.j.s نوازندگان و بازیگران که از دست داده اند حقوق و مشاغل, اما در حال ارسال نقاشی در Instagram, FaceTiming soliloquies آواز به اپل. و ما ضمن تشکر از کسانی که در حال ارائه مستقیم اطلاعات لابی واشنگتن برای لوازم پزشکی به دنبال آسیب پذیر ترین در میان ما و تصمیم گیری مهم بر اساس شواهد علمی, مهم نیست که چقدر بی رحم است. ما می دانیم که محدودیت های این نسخه وجود دارد که احساس درماندگی منعکس شده در آن را بیش از حد–اما آن چه ما در زمان تاریک است.

و هیچ سوالی از تاریکی. سه شنبه گذشته رئیس جمهور تهمت ریاست بیش از دو ساعت در کنفرانس خبری که در آن او fleetingly به نظر می رسد به تعظیم قبل از واقعیت است که او تا به حال شبیه هوا را رد کرد و برای مدت طولانی و در جمعی ما خطر–ترین خنک کننده واقعیت این است که حتی با استراتژی های موثر اجتماعی فاصله شاید یک یا دو صد هزار آمریکایی ها می میرند, در این بیماری همه گیر. “به عنوان جدی یک شماره به عنوان است که ما باید برای آن آماده شود” Fauci گفت: به عنوان رئیس جمهور ایستاده بود در نزدیکی ظاهری برای یک بار در زندگی خود با فروتنی.

این هفته آینده و ماه خواهد بود خواستار در راه است که سخت به درک. اگر نیویورکی ها در پنهان کردن این ویروس نشان داده است استعداد برای به دنبال. اما, با, زمان, زندگی, بازگشت به شهر است. شهر ما و شهر شما. درب باز خواهد شد و ما را به ترک خانه های ما. ما دوباره دیدار خواهد کرد. ما را خوش آمد می گوید دوستان ما چهره به چهره در طولانی تاخیر عید پاک خدمات و عید فصح Seders. کودکان خواهد شد و حضور در کلاس با معلمان خود را. پیاده رو ها و فروشگاه ها و تئاتر را پر خواهد کرد. مانده از بحران — یک جعبه دستکش دستکش و کیسه موقت ماسک; ظروف خشک کردن Clorox دستمال مرطوب—خواهد بود tucked دور از دید و خارج از ذهن است. ما فراموش زیادی در مورد شهر ما را به حالت تعلیق در زندگی است. اما ما را به یاد داشته باشید آنچه که ما از دست داده است. ما به یاد داشته باشید هزینه زمان از دست دادن. و ما را به یاد داشته باشید صدای هفت ساعت است. ♦

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>