نیویورکر جدول کلمات متقاطع سازنده بهترین بازی به بازی در حالی که اجتماعی-فاصله

تصویر توسط تامارا ShopsinFacebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانصرفه جویی در این داستان برای بعد.ا

توسط NEWS-SINGLE در 4 اردیبهشت 1399
Bathroom tiles in the pattern of a crossword puzzle.
تصویر توسط تامارا Shopsin

اگر شما به دنبال برای مجازی بیشتر بازی ها را امتحان کنید شریک حالت از ویژگی های جدید ما جدول کلمات متقاطع است که اجازه می دهد تا شما را حل کند با یک دوست آنلاین.

همه بهترین بازی ها حزب بازی ها مبدل به عنوان استراتژی و اسامی این قاعده مستثنی نیست. چگونه کار می کند: هر کس می بیند یک هیئت بیست و پنج کلمه. وجود دارد دو تیم قرمز و آبی و دو موقعیت Cluer—به نام "Spymaster" در این بازی جیمز باند-esque lingo—و Guesser. (نصب آن به راحتی ترجمه برای زوم; دوستان من بازی با استفاده از این منبع باز مدیره ژنراتور.) این Spymasters علاوه بر دیدن این کلمات می توانید یک کلید رنگ با برخی از کلمات غرق در قرمز و آبی. Spymaster است که به هم تیمی های خود تیم خود را به حدس زدن کلمات با دادن یک کلمه دهید که شمردن اتصالات. اگر دو تا از کلمات خود را در "انگلستان" و "شکلات" برای مثال شما ممکن است به سرنخ "Cadbury برای دو نفر." اما مطمئن شوید که شما را نشانه نمی خواهد گمراه هم تیمی های خود را به حدس زدن رقیب تیم کلمات: اگر "تخم مرغ" یک آبی, کلمه, تیم قرمز باید رها که Cadbury سرنخ.

اگر چه اسامی رقابتی است—یک مسابقه به تیم خود را با موفقیت به حدس زدن کلمات خود را برای اولین بار—هر کس می تواند درک باور نکردنی سرنخ: دوستان یک بار مماشات از "هنر" به صورت عبارت "مواد غذایی" "سلول" و "نظامی" را به تمام اطراف تشویق. لذت همانطور که با تمام بازی های حزب در جامعه شناسی. زوج یا خواهر و برادر همیشه صحبت کردن ذهن خود را melds و وجود دارد هیچ چیز مانند یک سیار حدس می زنم برای تست یک رابطه معنایی فطرت. دوستان من و من gleefully زباله-بحث Spymasters در حالی که آنها صرف دقیقه در انجمنی غلظت scrawling و فکر مانند جان نش در "یک ذهن زیبا." خرابی برای guessers به این معنی که هر دو بازی بسیار آمرزنده و از تاخیر و جوک همیشه جریان; آن را سرگرم کننده برای دریافت خود را "سندی برای دو نفر" و گوش دادن به تیم های دیگر parodic مشاوره (" 'سندی'—که gotta be 'آلو.' معروف اندرو تنها می خورد شنی آلو").

اسامی بازی کلمه ای است که برای افرادی که پیدا کردن دستمالی کردن cultish یا محافظه کار. این یک بازی خنده دار که در آن طنز است اتفاقی به قوانین; کسر بازی که استراتژی خواهد بود بسیار بصری برای هر دو فرزند شما عموزاده و خود را بزرگ و خاله. و در حالی که پدر شما در فکر کردن در مورد چگونه به لینک "مجله" و "استرالیا" شما می توانید خود را تغییر دهید زوم پس زمینه به یک عکس از او و تعمق.

Natan آخرین

من برداشت قرنطینه تصویری-بازی عادت از یک شرکت است که در عین حال به سرمایه گذاری به بازی: Netflix بکشد. Netflix بکشد docuseries می دهد که housebound بینندگان نیابتی دسترسی به احساسات و فعالیت های قبل از قرنطینه روز است که برک آوت سبک 2020. "تشویق" به ما یادآوری می کند جاه طلبی و رفتن به سالن ورزش. "چگونه به رفع مواد مخدر رسوایی": فتنه رفتن به یک غیر ضروری در محل کار. "ببر پادشاه": ذلت عبور از مرزهای دولتی. در "فرمول یک"—هر دو Netflix docuseries و ایکس باکس بازی که خراش من به تازگی توسعه یافته بازی خارش—من دیده بی مبالاتی در مقیاس بین المللی. من کشف یک نیمکت محدود خروجی برای مرگ درایو اجباری بیشتر از یک آستین Oreos و غم انگیز وتفریحی داخلی پروکسی برای هیجان از خارج از منزل بزرگ.

"فرمول یک" در docuseries است بدون توضیح قادر به ضربه اما آن را مناسب طبیعی برای ما تازگی محدود شرایط. پس از ده موفق ترین تیم در جهان وطنی مسابقه لیگ برتر—از جمله مرسدس بنز و فراری و ردبول با آهنگ در باکو سنگاپور و مونت کارلو—نشان می دهد طول می کشد بینندگان در هواپیماهای بدون سرنشین-شات تور دیدنی های شیشه ای-نمای جهانی سرمایه داری تنها به شیرجه رفتن ما در پشت چرخ یک بازی کم حجم مسابقه ماشین کابین خلبان. بدن خطرات هستند به عنوان ویرانگر به عنوان پرکار اتلاف منابع بر روی صفحه نمایش: سوخت, شاهکارهای مهندسی, جاذبه. رانندگان—بین نوجوانان با ضخامت لهجه و اجسام سخت—نگاهی به ما با آنها فراتر از اصل لذت. آنها به صورت دوره ای در داغ میکروفون گفتن چیزهایی مانند "تماشا Netflix بکشد" و "Netflix هستند یک دسته از wankers." خود را از خشم هرگز توضیح داده شده است. بسیار کمی است; آنها فقط می خواهم برای رفتن سریع.

پس سرعت از طریق دو فصل در حال حاضر در دسترس من و همسرم F1 خریداری شده برای ایکس باکس. هوایی تور و راننده P. O. V. عکس های کاملا تکراری. بنابراین بیش از حد شبه فاشیستی مربیان ارائه آمار و ارقام در گوش شما را تا cyborgian گودال خدمه و قهرمانان' به ناچار homoerotic شامپاین, دوش, دوش گرفتن بعد از یک مسابقه برنده شده است. هیجان انگیز ترین است شبیه سازی سوار خود را: چند روز پس از حرکت از من ثابت ورزش دوچرخه به من ثابت کوچ من مسابقه برای تیم رنو در ابوظبی جایزه بزرگ. حرکت در بیشتر محافل مجازی, من, دادگاه تصادف.

آنا Shechtman

وقتی که می آید به پارتی بازی من آسان به لطفا. تابو, افراد مشهور: اگر آن را شامل تفکر جانبی و فرصت برای خنده دوستان من پس از آن من در اینجا برای آن است. متاسفانه بازی بسیار سختی به هماهنگ تحت قرنطینه. بين تصویری نشدم و صوتی ساقط مجازی بازی به احتمال زیاد در پایان با اعتراض نسبت با خنده.

را وارد کنید: Fibbage.

Fibbage ارائه شده توسط Jackbox بازی ها (شرکت در پشت مجازی پارتی بازی مانند شما نمی دانم جک و چیزهای بی اهمیت قتل پارتی) می توان به بازی در ایکس باکس, بخار, و دیگر سیستم عامل های دیجیتال. این بازی شامل قسمت مساوی چیزهای بی اهمیت دانش تریک توانایی و دروغ-مهارت های تشخیص. هر دور در مراکز محرمانه قطعه ای از چیزهای بی اهمیت با یکی از جزئیات از سمت چپ: برای مثال "رسمی پرنده ردندو بیچ کالیفرنیا ______." شغل شما این است برای پر کردن در خالی با یک دروغ است که دوستان خود را ممکن است باور درست است: شاید شما وارد "عمو توکان" و یا "مادر غاز" و یا حتی "یک انگشت وسط است." شما دریافت می کنید امتیاز برای هر دوست شما ترفند; شما همچنین می توانید نقاط برای به درستی شناسایی پاسخ درست (که در این مورد است گودیر نوعی بالون هوایی کوچک). استراتژی است خنده دار باشد اما نه بیش از حد خنده دار; هوشمند, اما نه بیش از حد هوشمند; شوخ اما غیر شخصی. چرا که اگر شما صدای خودتان به جای اینکه مانند دولت پرنده کمیته انتخاب از ردندو بیچ, کالیفرنیا, هیچ کس نمی خواهد باور خود را پاسخ دهد.

از سوی دیگر اگر شما می توانید متقاعد کننده کانال که دولت پرنده کمیته انتخاب—یا مثلا یک کره جنوبی خط تلفن برای گزارش جاسوسان یا نویسنده ای که تصمیم گرفت که سونیک خارپشت نام واقعی باید "موریس"—و سپس شما برنده مجازی جایزه. و شما می توانید حمام افتاب گرفتن در شکوه از چگونه از آن آسان بود به دروغ به نزدیکترین دوستان خود.

Aimee Lucido


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه coronavirus رفتار در داخل یک بیمار است.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • موفقیت هنگ کنگ و سنگاپور در جلوگیری از گسترش دارای درس برای, چگونه برای مهار آن در ایالات متحده است.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • با هر ویروس جدید ما درهم برای یک درمان جدید. می تواند ما را در تهیه داروهای ضدویروس برای مبارزه با بعد جهانی بحران ؟
  • چگونه بیماری های همه گیر را رو عمومی-بهداشت نوآوری prefigured انقلاب و دوباره ترسیم نقشه های.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت coronavirus قرنطینه.


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب