NFL برای برگزاری تمرین از راه دور پیش نویس روز دوشنبه

NFL برگزار خواهد شد تمرین از راه دور پیش نویس روز دوشنبه سه روز قبل از چیزی که واقعی است در همان راه.Detroit L

توسط NEWS-SINGLE در 30 فروردین 1399

NFL برگزار خواهد شد تمرین از راه دور پیش نویس روز دوشنبه سه روز قبل از چیزی که واقعی است در همان راه.

Detroit Lions مدیر کل باب کوین گفت: صبح روز جمعه که mock draft خواهد شد دوشنبه. او نمی ارائه هر گونه جزئیات در رسیدگی غیر از آنچه شیرها خواهد بود.

"ما قصد داریم برای انجام یک زن و شوهر داخلی تست و آزمایشی اجرا می شود در اینجا" کوین گفت: در زوم نشست با خبرنگاران به پیش نمایش پیش نویس است. "لیگ است که با داشتن یک mock draft, مسخره آزمایشی اجرا در روز دوشنبه که ما در شرکت است."

کمیسر راجر Goodell دستور داد تمام امکانات تیم بسته شده در ماه مارس و بعد از آن مورد نیاز باشگاه پرسنل برای انجام این پیش نویس از خانه های خود. به دلیل تکیه بر جریان آزاد ارتباطات, لیگ تصمیم به مرحله یک mock draft به اطمینان حاصل شود که اقدامات بعدی پنج شنبه, جمعه و شنبه خواهد هموار.

این پیش نویس در اصل برنامه ریزی شده بود برگزار شد در لاس وگاس اما NFL لغو تمام وقایع عمومی در ماه گذشته به عنوان حفاظت در برابر coronavirus. در آوریل 6, Goodell دستور تیم در چگونه آنها باید برنامه ریزی خود را انتخاب.

"ما را بازگشایی امکانات هنگامی که آن را بی خطر است برای انجام این کار بر اساس پزشکی و بهداشت عمومی مشاوره و در انطباق با دولت مقرر," او نوشت.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب