ما راضی فرمانده

ایده های مغلوب ساختن پیشی جستن را شکست و به عمل در اخبار مورد نعمت می فرستد یک پیام به سربازان ایالات متحد

توسط NEWS-SINGLE در 14 تیر 1399
اندرو Harrer / بلومبرگ / گتی

زمانی که من در خدمت در افغانستان, ما تا به حال به راه رفتن تک فایل از طریق تحت کنترل طالبان در خاک لادن با معادن امیدوار به ماندن در نازک راه نامرئی که در نقطه ای مرد پاک کرده بود با تیم ملی را تنها آشکارساز فلز. هیچ یک از ما تا به حال هیچ توهمی در مورد خطر ما; ما می دانستیم که ما تا به حال به هوشیار باشند. "خوشنودی جان" مشترک بود سرود. امریکا در یکی از آسیب پذیر ترین مرحله از جنگ در افغانستان—با سودای طالبان چند نیروهای رزمی بر روی زمین و بیشتر متحدین افغان برای حفاظت از. و ما باید راضی فرمانده.

من در خدمت تحت باراک اوباما و جورج دبلیو بوش و اعتماد داشتم که هر دو را رعایت پایان خود را از معامله با ارتش: ما به راه آسیب است و آنها دستمزد جنگ كارش و مسئولانه است. این رئیس جمهور متفاوت است. این هفته گذشته من آموخته است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور بالقوه نادیده گرفته و یا به سادگی به عنوان خوانده شده نیست—هوش است که روسیه تا به حال گفته نعمت قرار داده شده بر روی سربازان آمریکایی در افغانستان است.

به گفته نیویورک تایمزسه تفنگداران دریایی بودند به قتل رسیده در سال گذشته احتمالا توسط طالبان به دنبال روسی گرفته شده است. در عین حال تهمت چیزی پس از آن و یا در حال حاضر. عدم عمل به این اطلاعات جدید اعلام کرد و به دشمنان ما که این فصل باز در آن هنوز مستقر و می فرستد پیام به سربازان ایالات متحده و متحدین افغان است که هیچ کس خود را به عقب.

عدم حفاظت از سربازان آمریکایی از تلاش های روسیه برای قتل آنها را تنها مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین اخراج از خطرات مواجهه با نیروهای خارج از کشور. ایران حملات موشکی علیه پایگاه های آمریکا در عراق در اوایل سال جاری او ادعا کرد که "ما دچار هیچ تلفات." بعد 100 سرباز تشخیص داده شد با صدمات ناشی از ضربه مغزی او گفت: "من شنیده ام که آنها تا به حال سردرد و یک زن و شوهر از چیزهای دیگر اما من می گویند و من می توانید گزارش آن را بسیار جدی است."

این همان آسیب به درستی موجه قلب بنفش زمانی که من در افغانستان بودم. پس از یک موشک نارنجک منفجر شده در نزدیکی یکی از عوامل او باقی مانده بود concussed و قادر به شکل منسجم جملات برای روز. تکان مغزی طاعون بسیاری از سربازان برای سال باعث شناختی و عاطفی اختلالات. فقط به عنوان برخی از صدمات نیاز به قطع عضو آسیب تروماتیک مغز نیز طول می کشد یک بخشی از آن فرد زخم.

زمانی که رئیس جمهور درصدد خطرات به سربازان ما و یا نتواند به قانون جدید اطلاعات—و یا به سادگی نمی بخوانید جلسات و زندگی ما به طور جدی او نادیده اش مهم وظیفه برای مقابله با تهدیدات به مراتب بالاتر از پرداخت درجه از دمای خدمات عضو است که تنها تلاش با خیال راحت به انجام رساندن این ماموریت که به او اختصاص داده است.

روسی نعمت ها به خصوص خطرناک است زیرا آنها رانندگی گوه بین ما و مردم افغانستان با تشویق ابوحنیفه در حال حاضر فقیر کشور است. زمانی که من آنجا بودم تقریبا از یک دهه پیش یکی از چالش برانگیز ترین تهدیدات ما مواجه شد حملات سربازان افغان و پلیس در ائتلاف نیروهای شناخته شده به عنوان سبز-در-آبی حملات. در عین حال از آنجا که ما نیاز به ایجاد اعتماد با ما و متحدان ما تا به حال هیچ راهی برای کاهش این آسیب پذیری که طالبان در حال حاضر با کمک روسیه به مدت طولانی به دنبال بهره برداری.

جنگ افغانستان است صمیمی درگیری های ساخته شده بر روی اعتماد با مردم افغانستان. من ماموریت شرکت به شریک زندگی با یک ارتش ملی افغانستان واحد در یک پایگاه گشت در شمال هلمند دره رودخانه. سپس به عنوان در حال حاضر سربازان آمریکایی بودند تعدادشان کمتر در بیابان ها و دره های افغانستان در محله های نزدیک با فرهنگ ناآشنا. تفنگداران دریایی بودند ولی اعصاب ما زندگی می کردند و گشت همراه با افغان ها. هدف ما این بود که برای آموزش سربازان افغان به طوری که آنها می تواند بیش از مبارزه است که هر دو گروه می دانستند که در نهایت ایشان به تنهایی.

بسیاری از ما توسعه روابط نزدیک در حالی که ما وجود دارد. در عید فطر تعطیلات به مناسبت پایان ماه رمضان آمریکایی و سربازان افغان ذبح گوسفند به عنوان مرسوم است و شکست نان با هم. من خودم تا اواخر افغانستان با فرمانده سیگار ارزان کاج سیگار و خوردن خربزه-اندازه انار cross-legged روی فرش پوشیده از خاک کف. او به من نشان داد پیر ویدئوها از مجاهدین مبارزه با شوروی در طول اشغال خود در 1980s.

وقتی که من بعد از آن تا به حال به او بگویید که یکی از مردان کشته شده بود من دیدم این همیشه رواقی مرد چشم قرمز و آب فقط به عنوان ستوان تا به حال چند لحظه قبل از زمانی که من به او گفتم همان اخبار در مورد یکی از تفنگداران دریایی. ما مردانه جنگیدند و مردند با هم مشارکت بیش از چند دهه در سراسر گردان پس از گردان.

در روستای من شنبه در جلسه شورایو یا جلسات بحث مشکلات مردم افغانستان. ما آموخته است که یکی دیگری را به نام و چهره. گشت های ما بازدید ترکیبات به دنبال یک خوب ما می خواهم کمک به ساخت تنها به دعوت برای چای. من در کودکان پسر جوان داد و بیداد کن و لبخند, دختران با چشم کنجکاو هنوز تحت پوشش برقع و من تعجب که چه نوع از زندگی آنها در مورد خواب و اینکه آیا کار ما خواهد روزی به کمک آنها آن را درک کنند.

در سال 2015 چند سال بعد از من تور وظیفه طالبان تصرف این منطقه که در آن من می خواهم خدمت کرده است. من هیچ راهی برای دانستن اینکه چه چیزی اتفاق افتاده است به فرمانده ارتش و یا کودکان که می خواهم به دنبال ما گشت التماس برای مداد. اما من مطمئنم که سربازان آمریکایی هنوز مستقر آخرین امید ما از ترک بقیه کشور با یک شانس مبارزه برای نگهداری در برابر حکومت طالبان که باقی می ماند به عنوان سرکوبگر امروز به عنوان آن بود در سال 2001. ما مدیون سربازان افغان و مردم و نیروهای ایالات متحده هنوز مستقر حمایت و احترام نیاز به در نهایت پایان دادن به این جنگ.

هر مرد و زن است که جنگ در افغانستان مبارزات انتخاباتی, خواهد, خواب راحت تر, و یا داستان خود را به فرزندان خود را با افتخار بیشتر و یا ایستاده قبل از گور بلند مرده دوستان با کمتر دلشکستگی اگر جنگ برای پایان دادن به در پیروزی—اما من می دانم که ممکن نیست. ما هنوز هم می تواند اما پایان دادن به این جنگ با افتخار.

به عنوان ما را کاهش دهد ما رد پای این خطر بیشتر رشد می کند به نیروهای چند که باقی می ماند. ما عقب نشینی باید انجام شود متفکرانه و سیستماتیک برای به حداقل رساندن خونریزی در جنگ ما دیگر قصد به نفع خود. و در عین حال رئیس جمهور این است که مدیریت آن را با بی دقتی و بی توجهی به 12,000 اعضای خدمات در حال حاضر مستقر شده توسط فرسایش اعتماد توسعه یافته با ما متحدین افغان بیش از چند دهه و خیانت فداکاری که بسیاری از ما ساخته شده در طول این هزینه American tragedy. او باید توجه داشته باشید استاندارد مراقبت که سربازان او منجر اختصاص به خود رفقای کاهش یافته است.

در افغانستان زمانی که یک دستگاه منفجره دست ساز کشته تفنگداران دریایی در شرکت, انفجار اغلب پاره پاره بدن خود را. پس از یک پزشکیار نیروی دریایی ساخته شده قهرمانانه اما بیهوده تلاش برای نجات زندگی خود به یک طبیب در یک سانحه-تخلیه هلیکوپتر در زمان بازداشت از بدن بعد در یک خط طولانی از سربازان و ملوانان نیروی هوایی و تفنگداران دریایی که رسما تحویل باقی مانده خانه به خانواده خود را. اما کار ما بر روی زمین هنوز هم نیست ،

با وجود خطر از طالبان و دیگر بمبهای یک تیم ملی خواهد جستجو در این صحنه سعی کنید به جمع آوری اضافی بدن. ما نمی همیشه موفق. یک مرد انگشت حلقه با او عروسی گروه بود هرگز یافت نشد و بازگشت به او بیوه است. اما احترام خود را قربانی خواستار پیگیری از طریق و هر تلاش ممکن را به پایان.

زمانی که رئیس جمهور رفتار نتیجه گیری از این جنگ به عنوان بی اهمیت رفتار خود رژیم هر چه افتخار مردان و زنان در حال حاضر مستقر شده اند ممکن است و در عین حال نجات از این مصیبت وحشتناک. آنها خطر زندگی خود را به همین علت به همه ما که در خدمت: سلام. بیش از 2.300 آمریکایی ها کشته شده اند در عمل; در این لحظات پایانی جنگ ما نمی توانیم اجازه فداکاری های بیهوده می شود.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب