روزی DiManno: جیز مسکن و قانون 5 مهاجرین بازگشته اردن رومانو در زمان راه طولانی خانه در فصل گذشته

DUNEDIN, FLA.—هرج و مرج: علم از شگفتی های غیر خطی و غیر قابل پیش بینی.نمی دانستند اگر شما در حال آمدن و یا رفت

توسط NEWS-SINGLE در 20 اسفند 1398

DUNEDIN, FLA.—هرج و مرج: علم از شگفتی های غیر خطی و غیر قابل پیش بینی.

نمی دانستند اگر شما در حال آمدن و یا رفتن. و یا در آینده که برای ماده.

وجود هرج و مرج بار برای اردن رومانو 'دور حدود یک سال پیش. یک دقیقه او اموال آبی جیز دقیقه بعد او کنده در قانون 5 پیش نویس توسط White Sox و داد و ستد به رنجرز.

استارت. مسکن. استارت. مسکن.

آموزش بهار '19 صرف شد با تگزاس مناقصه برای کار در خارج از اغل گاو یا حشم. اما رومانو شد بازگشت به تورنتو در آستانه فصل طبق قانون 5 پروتکل های. این بازیکن به دست آمده یا باید صرف سال — حداقل 90 روز — با این باشگاه ادعا کرد که او و یا ارائه شده به باشگاه از چه رو او آمد.

رومانو شد عودت به تورنتو. جیز ابتدا تا به حال یک ذهن برای بازگرداندن او به عنوان یک نویسنده اختصاص او به سه گانه یک بوفالو به سطح شیب دار تا نوبت دوباره اما این طرح به طور ناگهانی رها شده است. زمانی که رومانو نامیده می شد توسط جیز -- او ساخته شده خود را به عمده-لیگ اولین بار در 12 ژوئن در بالتیمور شدن 28 کانادا متولد بازیکن به نظر می رسد در یک بازی برای جیز — آن را از اغل گاو یا حشم. آمد نزدیک تر کن Giles قرار داده شد در 10 روز مجروح لیست با آرنج التهاب است.

خام rookie از Markham, Ont., زده از اول دو آرام او مواجه پاک هفتم زمین باز یافته. به کارگیری سخت خود را fastball-کشویی ترکیب رومانو زده از 11 از اول 19-لیگ hitters که پا به جعبه در برابر او. اما هنگامی که او ضربه او تسلیم برخی از به یاد ماندنی بمب مورد پریدن از روی اشتباهات خود را. و به عنوان فصل پیشرفت او از دست چند کنه در توانمند fastball.

عصر خود را در نیمه اول از فصل: 5.09. عصر خود را در نیمه دوم: 9.00.

به نوبه خود صفحه. 26-در سال right-hander قطعا.

"قطعا خیلی متفاوت از یک سال پیش" او می گوید. "من با بلو جیز. من می دانم که تمام کارکنان مربیگری نوع آمدند و همراه با آنها. من می دانم که همه بازیکنان است. خیلی راحت تر است. با تگزاس این نوع مثل این بچه های جدید در تلاش برای یادگیری همه و شما لازم نیست که کسانی که ارتباطات شخصی مثل من در اینجا."

ناشناختنی سرنوشت یک همراه و همدم ثابت در نخبگان ورزشی است. رومانو شده بود نا امید که جیز چپ او را در معرض در قانون 5 پیش نویس است. "بیس بال فقط یک بازی جالب که در راه است. حتی زمانی که شما در حال بازی به عنوان به زودی به عنوان من پرتاب یک پیچ می توان آن را یک زمین خوب و hitter وظیفه بازدید از یک خانه اجرا آن روز. با جلو شما را می توان فکر کردن به چیزی و می تواند آنها را در یک مسیر متفاوت است."

چه جیز در حال فکر کردن در لحظه — به خصوص پس از رافائل Dolis خواهد بود برای ناشناخته طول زمان دوره نقاهت بعد از یک اورژانس آپاندکتومی در هفته گذشته — است که رومانو ممکن است مناسب برای راه اندازی کار هر چند دیگران از جمله آنتونی باس در مخلوط. رومانو است تحت تاثیر قرار گرفته در پنج یک زمین باز یافته ظواهر اجازه می دهد سه بازدید و بدون اجرا می شود. روز یکشنبه او ضربه 99 m.p.h. در رادار تفنگ. احتمالا این مسائل از نزدیک پایین خط.

"چیزی که با آرام است که آنها فقط پاپ در تصادفی گاهی اوقات از آبی می گوید:" جایلز که که کار میخ. "شما آنها را در اطراف لیگ و شما هرگز فکر می کنم" من او را برای رفتن به یک نزدیک تر برخی از روز. و سپس به طور ناگهانی آنها شلاق برای آن است."

این دراز و باریک شش پا-چهار رومانو بزرگ Maple Leafs فن بود once-upon-a-time defenceman و جناح راست با مرخم Waxers تا زمانی که خود را مردمی گفته خود پسر نوجوان او تا به حال به را انتخاب کنید بین هاکی و بیس بال. "رشد گاهی اوقات پدر و مادر من تا به حال به کشیدن من به عمل هاکی. اما بیس بال من همیشه آماده وجود دارد. من فقط به حال شور و شوق بیشتری برای بیس بال."

سرنوشت خود است که به وضوح به عنوان یک اهرم مسکن اگر نه یک نزدیک تر است. "رفتن به جلو من فکر می کنم من در اغل گاو یا حشم به طور انحصاری است. من نمی فکر می کنم من قصد دارم برای شروع حداقل در این سال نیست."

بسته شدن یک glitzy گیگ. "من فکر می کنم آنچه به پایان می رسد و در نتیجه نزدیک یا نخبگان راه اندازی شده است در نهایت قوام و اعدام و بعضی اوقات این سرعت" جنرال موتورز راس اتکینز می گوید. "سرعت قطعا کمک می کند اما بزرگترین چیزی است که فقط در قوام و اعدام."

صحبت به طور خاص در مورد رومانو: "اگر فرمان می آید و قوام خود را شکستن توپ همچنان آمده برای اردن او قطعا می تواند انجام دهد. او دارای اخلاق کاری او نظم و انضباط او کسی است که ما معتقدیم از یک صداقت-اخلاق کار نبوده است. آن را فقط یک ماده از قوام و تقاضا است."

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

هنوز تورنتو کافی ندارد اعتقاد رومانو برای محافظت از او در 40-مرد فهرستی در دسامبر سال 2018 است. "او در ما 40-مرد در حال حاضر. فقط به خاطر اینکه کسی نیست ما 40-مرد به این معنی نیست که اصلا ارزش آنها. ما تا به حال تصمیم گیری های دشوار را. او شده است پرتاب سخت تر در امداد نقش و او خیلی بیشتر سازگار در منطقه اعتصاب سال گذشته است."

ماهیت قوی و نزدیک به Giles اغلب به ذکر است که توانایی مقابله ذهنی با فشار شرایط و بلافاصله bin بد تفرج پاک کردن آن از حافظه است.

رومانو می تواند احضار wizening او تعلق از 2019 پس از او شده است می خواهم ارسال به افراد زیر سن قانونی در ژوئن 23 و بازگشت به جیز Aug. 22 پس کوتاه ناتوانی از روی لئامت دادن تمام راه را به پایین در سواحل خلیج فارس لیگ.

"این قطعا نا امید کننده سال برای من. که اولین سال من با تجربه طولانی مدت شکست. نام گرفتن وجود دارد و پس از انجام نه چندان خوب در لیگ برتر در بزرگترین مرحله. که سخت بود. اما من از آن آموخته. در زمان تمام منفی و تلاش برای به دست آوردن بهتر برای این سال است. من فکر می کنم من یک کار خوب انجام داده است."

رومانو که انداخت در حالی که در فلوریدا در طول زمستان با بالا چشم انداز Nate پیرسون نزدیک تر است در هماهنگی با بدن خود در حال حاضر با توجه به خستگی او با تجربه در پایان فصل گذشته بود که با توجه به بیش از حد پرتاب یک آموزش بیش از حد.

او در حال حاضر طول می کشد اندازه گیری دیجیتالی خود را با تکیه بر یک سنسور داخل آستین با ساخته شده است در ویژگی های جادوگری — شتاب سنج و ژیروسکوپ است که محاسبه آرنج گشتاور چرخش شانه و سرعت زاویه ای.

"من واقعا نمی high-tech مرد" او اصرار دارد "اما من می دانم که چه معنی اعداد در حال حاضر."

این ابزار در داخل Motus-آستین جایگزین غریزه روده با سرد داده است. "این به من می دهد واحد اندازه گیری حجم کار. به من نشان می دهد اگر من پرتاب بیش از حد یا بیش از حد کم است. این چیزی است که من قصد دارم به انجام در طول فصل واقعا آهنگ من velo. اگر من velo را برای یک هفته می بینم چقدر من پرتاب قبلی در هفته شاید تنظیم کنید. این نهاد واقعی ضبط بر روی آن.

"این یک گام کلیدی در این فصل و چه سخت من پرتاب این اولیه. من امیدوار هستم که آنچه من انجام می دهند کمک خواهد کرد که من تازه ماندن همه سال."

از هرج و مرج و نظم و آرامش است.

Rosie DiManno
روزی DiManno یک مقاله نویس مستقر در تورنتو پوشش ورزش و امور جاری. او در توییتر دنبال کنید: @rdimanno


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب