خداحافظی به سینما

فرهنگ در حال حاضر است. Jay L. Clendenin / Los Angeles Times به روز شده در 2:52 بعد از ظهر و در تاری

توسط NEWS-SINGLE در 26 اسفند 1398
Jay L. Clendenin / Los Angeles Times

به روز شده در 2:52 بعد از ظهر و در تاریخ 16 مارس سال 2020 است.

زمانی که MGM تاخیر در انتشار بعدی جیمز باند, فیلم, هیچ وقت به مرگدر مارس 4, این یک تصمیم ساخته شده در مواجهه با واقعیت های اقتصادی است. به دلیل گسترش coronavirus سینما بسته شد در سراسر چین وجود دارد و نگرانی در حال رشد است که اجتماعات بزرگ در سرزمین اصلی اروپا خواهد به زودی باید محدود شود. اما دیگر هیچ studio بلافاصله به دنبال کت و شلوار; MGM به نظر در یک منحصر به فرد موقعیت مخاطره آمیز نیاز به باند فیلم باز, بزرگ, به دلیل آن را به حال کوچک دیگری در آن سال 2020 تخته سنگ.

چه تفاوت یک زن و شوهر از هفته را.

دومینو در حال حاضر در حال سقوط برای بقیه هالیوود: Fast & Furious 9 رانده شد از مارس تا آوریل سال آینده. یک مکان آرام بخش دوم به طور نامحدود به تعویق افتاد. دیزنی در واقع برگزار شد برخی از مطبوعات نیز از آن مولان بازسازی, اما پس از آن اعلام کرد که این امر می تواند با تاخیر و همراه با برنامه ریزی مارس منتشر شده از جدید جهش و شاخ. همانطور که در حال حاضر بعد از انتشار گسترده بودن برنامه ریزی شده توسط یک استودیوی بزرگ جهانی است را Trolls تور جهانی در آوریل 10. اما از آن خواهد شد به احتمال زیاد باید صبر کنید همراه با مه منتشر شده مانند مارول بیوه سیاه. (امروز NBCUniversal گفت که چند تا از آن فیلم از جمله عضو شورای نظارت مدت تور جهانیخواهد بود در دسترس بر روی تقاضا برای اجاره به عنوان به زودی به عنوان آنها ضربه تئاتر.) آن را سخت به حدس می زنم که حالت عادی باز خواهد گشت و هنگامی که مردم احساس راحت رفتن به شلوغ سینما—اگر تئاتر هستند حتی مجاز به بازگشایی شده است.

بسیاری از عمده شهرداری ها مانند نیویورک و لس آنجلس را بسته اند همه سینما به عنوان بخشی از گسترده تر ممنوعیت گروه تجمعات. تئاتر که باز باقی می ماند در سراسر آمریکا در حال تلاش برای محدود کردن مخاطبان اندازه—AMC و ریگال این کشور در دو تا از بزرگترین سینما زنجیر را کاهش ظرفیت 50 درصد در تمام صفحه نمایش خود را. آخر هفته گذشته را در دفتر جعبه به فروش می رسد در مجموع حدود 55.3 میلیون بلیط بدترین شکل برای تلفن های موبایل از سال 2000 (بدون تنظیم برای تورم).

آن را سخت به ارائه هر گونه معنی دار تجزیه و تحلیل از آخر هفته را در دفتر جعبه. پیکسار را به بعد بود هنوز شماره 1 اما غوطه ور 73 درصد از آخر هفته قبل تقریبا دو برابر نوع معمولی قطره برای کودکان فیلم انیمیشن. Vin Diesel عمل تلنگر خون و الهام بخش, مسیحی, درام, من هنوز هم معتقدم که هر دو در زمان حدود 9 میلیون دلار است. همچنین در ارائه به بینندگان بحث Blumhouse هیجان انگیز شکار و باقی مانند مرد نامرئی, سونیک خارپشتو راه برگشت. هر آنچه در تئاتر انجام دهد باز بماند در هفته های آینده باید کمی دیگر به وسوسه کردن بینندگان با.

برای تلفن های موبایل مانند بسیاری از صنایع که نیاز مردم به ترک خانه خود را و جمع در یک فضای عمومی در چند ماه آینده خواهد بود یک بازی انتظار. هنگامی که بازگشت به سینما ممکن است ؟ پس از چند هفته خود quarantining و اجتماعی فاصله مردم را مشتاق به مالش شانه دوباره زمانی که محدودیت ها برداشته است ؟ و چه اتفاقی خواهد افتاد به انتشار تقویم با بسیاری از تاخیر در فیلم های پرفروش به احتمال زیاد به مسدود کردن برنامه هنگامی که آنها در نهایت آماده برای مشاهده ، به مراتب بیشتر وجود دارد فوری بهداشت عمومی نگرانی به نظر در کوتاه مدت, البته, اما پس از سال ها از صنعت wringing دست بر آینده تجربه سینمایی آن را هنوز هم می تواند کاملا یک شوک برای دیدن هالیوود به کل خواب زمستانی برای هفته ها یا ماه ها در پایان.

این بیرحمانه ترین طنز است که مردم قرنطینه در خانه خود را به شدت در جستجوی حواس او را پرت. بسیاری از تلویزیون نشان می دهد قادر خواهد بود به هوا و بی وقفه در حالی که (هر چند بسیاری از در حال حاضر در حال تولید در حال حاضر در وقفه) اما تنها جدید, فیلم های پرفروش ساخته شده است که در آن آنلاین هستند ماه-منتشر شده چنین که یخ زده 2 (که به عرضه در دیزنی+ اوایل) و Star Wars: The Rise of اسکای واکر (که در دسترس ساخته شده برای خرید آنلاین چند روز جلوتر از برنامه). به عنوان سینما باقی می ماند بسته خواهد استودیوهای بزرگ را در معرض خطر و تلاش به اولین صفحه نمایش بزرگ فیلم آنلاین ، خواهد بود که یک انقلاب حقیقی و نشانه آن است که هالیوود را درک هیچ پایانی برای این بحران است.

سمت تلنگر است که در شرایطی می تواند heart grow fonder. اگر ویروس در نهایت شروع به فروکش کردن آن را آسان به تصور بازگشت بزرگ سینمایی منتشر احساس نسبتا شاد بعد از بینندگان صرف وقت زیادی را در خانه و دور از اجتماع خود ، اما این فقط یک فانتزی در لحظه همان مفهوم به عنوان "deep V" رکود اقتصادی برخی از تحلیلگران امیدوار هستند که در آن اقتصاد به سرعت پرتاب ریباند پس از بحران عبور می کند. در تئوری سینما و در نهایت بهار بازگشت به زندگی دوباره جوان پس از خواب زمستانی است. اما آن را سخت به فکر می کنم فراتر از نظریه در این نقطه است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lytny.im