نوجوانی, Mississauga defenceman توماس هارلی است تقریبا آماده برای ایجاد یک NHL تاثیر

در Mississauga, انکوباتور برای ستاره چشم انداز توماس هارلی کلمه “از خود راضی” مرزهای ابتذال. این یک screeching به, سوراخ کردن بدن, حاوی کلمه است که می تواند مساوی تعریف و توهین یکی که coaxes رتبه عمیق تر توضیح از خود مربی و یکی است که می تواند استنباط چشم رول در جای دیگر.

هارلی, ستاره’ در دور اول انتخاب و در سال 2019 و بالا چشم انداز در خط لوله خود را به او پوستی با مرز بین اعتماد به نفس و از خود راضی. این یک نگرش است که کمک 18 سال تبدیل به یکی از defencemen در تاریخ هاکی یک نگرش است که اجازه داده او را به زنده ماندن تا پس از دور گرد از کاهش در اردوگاه های آموزشی در ماه سپتامبر و یکی که او را تا برای یک ممکن است نقطه فهرستی فصل آینده در دالاس.

“من می دانم آنچه که من می تواند انجام دهد” هارلی گفت. “من همین حالا امتحان کنید و جولان دادن اما من می دانم که من خوب هستم. من فقط سعی و اثبات آن را در یخ هر شب.”

هارلی که یک حمله defenceman که در حال حاضر به اندازه (6-4, 195 پوند) و اسکیت توانایی قادر به مشارکت در سطح NHL. در این فصل با در Mississauga انتاریو لیگ هاکی هارلی 18 اهداف و 34 پاس گل در 52 بازی. در میان OHL defencemen او رتبه ششم در نقاط.

Mississauga مربی جیمز ریچموند گفت: او معتقد است که هارلی خواهد بود یک چهار defenceman در NHL در برخی از نقطه, اما اختلافات هارلی برچسب عنوان از خود راضی.

“شما می توانید با اعتماد به نفس همه شما می خواهید زمانی که شما می دانم که شما راست” ریچموند گفت. “من فکر نمی کنم او را از خود راضی او ممکن است در سراسر آمده برای برخی از مردم به عنوان از خود راضی اما او با اعتماد به نفس بچه چرا که او حق است. او خوب است. او می داند که او خوب است. او می تواند چیزهایی که در سرعت های بالا. او می تواند در سرعت های بالا. او می تواند انجام دهد آن چیزهایی که از خود راضی می کنم و فکر می کنم آنها می توانید انجام دهید.”

ریچموند گفت: هارلی نیاز به بهبود در زیر تاپس از محافل اما هارلی است پذیرای مربیگری به سادگی چرا که او می خواهد برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازی. پس از یک تصویری جلسه هارلی خواهد دوباره با سوال در مورد hypotheticals (“اگر این مرد در اینجا بود که باید او را؟”), که در آن بازیکنان دیگر هنوز هم ممکن است پردازش اطلاعات است.

“او به شما چیزی می گویند و من با او استدلال می کنند یک کمی” هارلی گفت. “نه از خود راضی بودن اما فقط پرسیدن چرا ؟ اگر او چیزی می گوید من می خواهم به می دانم که چرا او آن را گفت. اگر من آن را درک کنند من آن را انجام دهد. اگر من آن را درک کنیم من از بیرون رفتن وجود دارد و آن را درست انجام دهد.”

ریچموند گفت: هارلی ساخته شده است گام های خوب این زمستان در ساخت صحیح می خواند دفاعی, اما گاهی اوقات عود تنها به دلیل Mississauga او نیاز به فشار جرم است. در طول جمعه شب بازی در برابر لیگ پیشرو اتاوا (و presumptive میدارد دور اول مارکو رسی و جک Quinn) قطعات هارلی را در بازی به نمایش گذاشته شدند.

در اولین دوره او به رهبری یک عجله کردن یخ به اتاوا منطقه ضربه-شروع تمدید توهین آمیز در اختیار داشتن برای مرد ، در دوره سوم او چرخید و یک پاس به اسلات برای یک فرصت گلزنی در چهار در چهار. اما او نیز تا به حال یک گردش مالی که منجر به اتاوا هدف خود را دفاع از یک سه بر دو تبدیل آن به یک و دو در یک و اتاوا هدف است. به دنبال اخبار صبح دالاس هارلی بازی 25:01 در 26 شیفت برابر اتاوا.

ریچموند گفت: هارلی به طور معمول حدود 27-28 ساعت یک شب, لمس کردن 30 دقیقه اگر بازی به وقت اضافه و پس از هارلی گاهی اوقات می تواند بازی 3:30 پنج دقیقه اضافه کاری دوره است.

ستاره ها تا به حال سه نفر در بازی جمعه: مدیر کل جیم Nill, دستیار مدیر کل اسکات سفید و مدیر تازه سراغ جو مکدانل. هارلی صرف پنج شنبه شب تماشای ستاره ضرب و شتم افرا برگها در حالی که نشسته با بازیکن development co-ordinator غنی Peverley.

Peverley است سازمان اولیه نقطه تماس با هارلی. Peverley باعث می شود مطمئن شوید که هارلی در حال آماده سازی به درستی برای گام بعدی در حرفه خود از جمله چگونه او می خورد.

“او می گوید: من بسیار نزدیک به NHL” هارلی گفت. “من بازی با جن است سمت راست وجود دارد, و آن را فقط چگونه به خوبی دفاع کردم در حال رفتن به عامل تعیین کننده اگر من از این تیم در سال آینده یا نه.”

هارلی می داند که او نیاز به کار بر روی خود دفاع کرد و گفت او نبوده است در بازی خود را از او قطع شد از ملی کانادا junior تیم در ماه دسامبر. هارلی به نظر می رسید به یک نامزد به احتمال زیاد برای یک نقطه در کانادا تیم (که برنده طلا با ستاره های چشم انداز Ty Dellandrea در فهرست) اما به جای کاهش دهد.

“هنوز انگیزه من” هارلی گفت. “هر وقت من در مورد آن فکر می کنم من هنوز عصبانی کردن در مورد آن. ساخت که تیم همیشه یک هدف و یک رویای من, و آن را, آن را هنوز هم می سوزد.”

اگر همه چیز به راه هارلی می خواهد فصل آینده جهان Juniors نمی تواند در ذهن خود را در ماه دسامبر. او می خواهد به در دالاس و می تواند یک شات با دو انتظار نامحدود رایگان عوامل در خط آبی در علاوه بر این به عدم استعداد برتر در ستاره خط لوله است.

Nill گفت: ستاره می گیرید در اطراف ماه ژوئن یا جولای چه 2020-21 می تواند نگه دارید برای هارلی. فقط به عنوان Miro Heiskanen ورود دو سال پیش بود که شمارش توسط ستاره, ممکن است هارلی را به عنوان خوبی ؟

“ما قصد داریم به بررسی که ما رفتن به جلو” Nill گفت. “به همین دلیل ما او را به تماشای آنچه که او در پلی آف امیدوارم این تیم می رود در یک اجرای خوب. اگر آنها نمی, که به ما می دهد یک فرصت برای گرفتن او آستین پایین (در AHL) در حالی که برای. … او باز چشم ما است.”

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

در ضمن هارلی ادامه خواهد داد به گل میخ defenceman در Mississauga که آنها را بشناسند و انتظار می رود که آیا با شما تماس او با اعتماد به نفس و یا از خود راضی.

“این نوع از چیزی که به آرامی بر من dawned,” هارلی گفت: از اعتماد به نفس خود را. “من هرگز فکر نمی کردم من بهتر از هر کس من هنوز هم نمی کنند. اما آن را فقط بازی می کند که من فکر می کنم بسیار ساده هستند و من دوباره به نیمکت و آنها مانند ‘بازی بزرگ.’ اوه ، من حدس می زنم من انجام کاری حق در اینجا. من هرگز واقعا فکر می کردم که من می تواند هر چیزی را انجام دهید هر کس دیگری نمی تواند. من فقط نقش که من دیدم.”

ریچموند گفت: “من فکر نمی کنم او را که از خود راضی پانک که برخی از افراد در برخی از ورزشکاران ، او گرد و اعتماد به نفس مرد جوان است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>