اطلس روزانه: چگونه خود را مدیریت Coronavirus اضطراب

اقیانوس اطلس

هر هفته شب سردبیران ما راهنمای شما را از طریق بزرگترین داستان از روز به شما کمک کند کشف ایده های جدید و تعجب شما با لحظات لذت. اشتراک برای دریافت این به صندوق پستی خود تحویل.

ما خواستار آن طاعون ترس. این است که احساس است که به نظر می رسد بسیار غیر قابل اجتناب در حال حاضر که حس پیشامد مخلوط با ترور و خستگی. به عنوان آماندا Mull قرار داده و آن را: “برای بسیاری از همه که سمت چپ انجام دهید این است که به نشستن در خانه و بریس برای یک تاثیر غیر قابل تصور.”

اما این احساس است escapable حداقل تا حدی. “یک ویروس می تواند حمله به ما بدن اما ما را وادار به تصمیم می گیرید که آیا ما اجازه دهید آن را حمله به ذهن ما” لری Gottlieb عزیز ما درمانگر مقاله نویس می نویسد در راهنمای او برای سالم ماندن در طول یک بیماری همه گیر.

اگر شما به دنبال رهایی از ترس طاعون امروز سعی کنید …

… تمرین هر دو/و روش.

“این وحشتناک است و ما می توانیم اجازه می دهد تا روح ما به نفس.”

… نه چک کردن اخبار هر چند دقیقه.

“یک به روز رسانی روزانه حس می کند. اما bingeing در تا به دقیقه به دقیقه اخبار است مانند استرس و خوردن آن نفخ ذهن ما با مواد غذایی ناسالم که ما را احساس بیمار.”

… خودتان دادن فضا به اجازه رفتن.

“برخی از اضطراب مولد است—این چیزی است که به ما انگیزه برای شستن دست ما اغلب و فاصله خودمان را از دیگران هنگامی که وجود دارد یک دلیل مهم برای انجام این کار … اما بی فایده اضطراب— بدون کنترل نشخوار فکری—می تواند ذهن ما چرخش در انواع ترسناک جهات.”

لری همچنین پیوست جدید ما روزانه-ish, پادکست, فاصله اجتماعی, به چت در مورد مقابله با این بحران است. گوش دادن به قسمت.

یک نکته: سعی کنید پخت و پز دستور غذا است که نیاز به توجه کامل خود را. فرهنگ ما نویسنده هانا Giorgis کشف یک نوع مراقبه صلح در تکان دهنده و تکان دهنده یک risotto.

EMARYS / گتی

آنچه به عنوان خوانده شده اگر … شما هنوز هم اشتباه چگونه این ویروس متفاوت از آنفلوآنزا:

ما تکرار آن یک بار دیگر: این است که آنفولانزا. علم ما خبرنگار اد یونگ رو باز آنچه ما در مورد خاص این رشته از coronavirus—و به همین دلیل بسیار خوبی در حال گسترش است.

آنچه به عنوان خوانده شده اگر … شما فقط می خواهید توصیه های عملی:

  • داس و don’ts از “اجتماعی فاصله”

  • در اینجا این است که چگونه بسیاری از مردم coronavirus در دولت خود را

  • چگونه باید دریافت مواد غذایی در طول همه گیر

  • چگونه به نگه داشتن بچه های خود را سرگرم در حالی که کاهش یادگیری از دست دادن

  • چگونه به ورزش در دوران قرنطینه

  • چه کسی به شما بگویم که هنوز هم نمی خواهد بماند ؟

آنچه به عنوان خوانده شده اگر … شما در درد نیاز به یک pick-me-up:

چگونه در مورد rewatching Groundhog Day?

“یک انتخاب واضح اما جای تعجب نیست—Harold Ramis فیلم یکی از قابل اعتماد ترین و لذت بخش قطعه سرگرمی در تاریخ هالیوود” ما منتقد فیلم دیوید سیمز می نویسد در خود خلاصه ای از 10 کامل فیلم به جریان راست در حال حاضر. (اعتماد David—او به تماشای بیش از 400 فیلم در سال گذشته.)

آنچه به عنوان خوانده شده اگر شما می خواهم به خواندن در مورد چیزی—هر چیزی—دیگر از coronavirus:

این تحقیق مهم: چرا کودکان و نوجوانان عشق را به گفتن چنین عجیب و غریب unfunny جوک ؟

یک سوال پاسخ داد: چند خوانندگان تعجب اگر گسترش ویروس را آباته به عنوان آب و هوای گرمتر می رسد.

اد که تحت پوشش آنچه ما می دانیم درباره SARS-CoV-2 تا کنون گزارش:

Coronaviruses بسیار شبیه به آنفلوآنزا تمایل به زمستان ویروس و … که ممکن است مهم نیست برای COVID-19 بیماری همه گیر.

در حال حاضر این ویروس پاره شدن از طریق جهان از immunologically ساده و بی تکلف مردم و آسیب پذیری است که به احتمال زیاد به باتلاق هر فصلی. پس از همه, این ویروس جدید است که به آسانی انتقال در کشورهایی مانند سنگاپور (که در مناطق استوایی) و استرالیا (که هنوز هم در تابستان). و یکی از های اخیر مدلسازی مطالعه به این نتیجه رسیدند که “SARS-CoV-2 می تواند تکثیر در هر زمان از سال است.”

“من نمی باید مقدار بسیار زیاد از اعتماد به نفس است که آب و هوا است که به اثر است که مردم امیدواریم که از آن خواهد شد” [لیزا Gralinski از دانشگاه کارولینای شمالی] می گوید. “ممکن است بد گویی کردن از چیزهای کوچک اما بسیار فرد به فرد انتقال در جریان است که ممکن است بیش از آن است.” مگر اینکه مردم می تواند سرعت گسترش ویروس توسط چسبیده به فیزیکی-فاصله توصیه های تابستان به تنهایی نمی خواهد ما را نجات دهد.

ما در ادامه پوشش ما از coronavirus. مشاهده همه ما داستان های مربوط به شیوع اینجا. اجازه دهید ما می دانیم اگر شما سوالات خاص در مورد ویروس—و یا اگر شما یک تجربه شخصی شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن با ما. به طور خاص, ما می خواهم برای شنیدن در مورد چگونه همه گیر است و تحت تاثیر زندگی خانوادگی خود را—که آیا مراقبت از کودک, شریک زندگی, روابط, و یا هر گونه دیگر خانواده پویا.

ثبت نام خود را به صورت روزانه در اینجا

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>