کتاب جلسه: یک مطالعه در آیفون

جلسه توجیهی کتاب اسرار و تاریخ خود را: خود را هفتگی راهنمای بهترین کتاب Kirsty Wigglesworth / AP بس

توسط NEWS-SINGLE در 3 اسفند 1398
Kirsty Wigglesworth / AP

بسیاری از هیجان اثری عجیب و غریب و یا رویداد فاجعه بار آن تعجب آور منبع. اما آنچه کاتالیزور منجر به کسانی که داستان نوشته شده در وهله اول ؟ والتر Mosley رمز و راز-نوشتن حرفه ای راه اندازی شد توسط یک تشبيه از غول های این سبک است. Celeste Ng فراموش نشدنی, رمان قرعه کشی غیر منتظره درس از حقیقی غیر قابل توضیح تصاویر شب بخیر ماه. Charles Willeford را کوارتت از رمان های بازیگران میامی کارآگاه باعث بسیاری دیگر از داستان در مورد شهر اموات—حتی اگر Willeford را sleuth نیست از لحاظ فنی خیلی تحقیق.

داستان های ادگار آلن پو است که نمونه های تاریخی برای مدرن درست-crime wave که revisits تم کلاسیک با افزایش پیچیدگی. و نسل جدیدی از زن تعلیق رمان نویسان است reinvigorating یک نوع بار توسط نر نویسندگان و شخصیت های.

هر جمعه در کتاب های توجیهی ما موضوع را با هم آتلانتیک داستان در کتاب هایی که به اشتراک گذاری ایده های مشابه.

می دانم که دیگر دوستداران کتاب که ممکن است مانند این راهنما? رو به جلو آنها را به این ایمیل.


آنچه که ما در حال خواندن

زنان در حال نوشتن بهترین رمان جرم و جنایت
"زن نویسندگان ... زیاد نیست باور قهرمانان که باعث می شود در نوع خود داستان سرایی شاید بهتر مناسب برای این بدبینانه بار. کتاب نور در gunplay سنگین عاطفی خشونت ... مرگ در این کتاب اغلب تکان دهنده, گاه به گاه, و unnervingly صمیمی است."

📚 تاریکترین راز توسط Alex Marwood
📚 زنان جرم نویسندگانویرایش شده توسط سارا Weinman
📚 شما می دانید که من با مگان ابوت
📚 راز محل توسط Tana, فرانسوی
📚 زن با یک راز توسط سوفی هانا
📚 سخت نور توسط الیزابت دست
📚 چه می ماند از من توسط آلیسون Gaylin


دو ریموند چندلر جملات که تغییر والتر Mosley زندگی
"این به خوبی هدف و توضیحات ... بیش از التماس کردن یخ-سرد آرامش تمرین قاتل. آن juxtaposes نور و تاریکی آرامش و خشونت در راه که می رسد فراتر از فیزیکی به نگران مبارزه از قلب انسان است."

📚 The Long Goodbye توسط ریموند چندلر
📚 اهل بخش, توسط والتر Mosley


جدید true crime
"در بسیاری از این نوع تغییر زیادی نکرده از روز Poe یا کاپوتی ... اما در دیگر عمیق تر راه آن است. نیروهای جدید—بهبود تکنولوژی های جدید رسانه ای و کمتر اعتماد در موسسات—کمک کرده اند شکل واقعی جرم و جنایت به یک واقعا مدرن است."

📚 The Mystery of Marie Roget, توسط ادگار آلن پو
📚 در خون سرد توسط ترومن کاپوتی
🎧 سریالمیزبانی شده توسط سارا Koenig
📺 این ادم که بدشانسی میاوردبه کارگردانی Andrew Jarecki


(S. Borisov / Shutterstock)

بعید پدر میامی داستان جرم و جنایت
"[چارلز] Willeford گذشته چهار رمان (1984-88) میرسد میامی دگردیسی از رونده و بازنشسته هیون به پایتخت کشور از زرق و برق و مواد مخدر و جرم و جنایت است."

📚 Miami Blues, توسط Charles Willeford


چه نویسندگان می توانند یاد بگیرند از ماه شب بخیر
"این که آیا آن یک کودک یا بزرگسال, خواننده ضربه است به ابداع داستان که توضیح دهد که چگونه همه چیز در اتاق وصل کنید. ما نمی تواند کمک کند در تلاش برای پاسخ به این سوال که چرا—که برای من سوال اساسی از داستان است."

📚 شب بخیر ماهتوسط مارگارت عاقلانه قهوه ای
📚کمی آتش در همه جاتوسط Celeste Ng


مرجع میز

(کتابخانه عمومی نیویورک)

نوشتن به کتاب های توجیهی تیم در booksbriefing@theatlantic.com و یا پاسخ به طور مستقیم به این ایمیل با هر یک از شما خواندن مربوط به معضلات. ما ممکن است از ویژگی های یکی از سوالات خود را در آینده نسخه از کتاب های توجیهی و ارائه چند کتاب یا مرتبط با اطلس قطعات است که ممکن است به شما کمک کند.


درباره ما: این هفته خبرنامه نوشته شده توسط رزا Inocencio اسمیت. در مشاوره از یک همکار او در نهایت در خواندن امیلی برونته بلندی های بادگیر.

نظرات و سوالات غلط املایی ؟ پاسخ به این ایمیل برای رسیدن به کتاب های توجیهی تیم.

آیا می توانید این خبرنامه از یک دوست ؟ ثبت نام خود را.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب