Coronavirus و نابرابری در دیدار با دیترویت

Henry Ford Hospital seen from above.
پزشکان در دیترویت در خطوط مقدم جبهه در دو حواس: این COVID-19 همه گیر است که افزایش در شدت اما این شهر فقر و بهداشت ضعیف نیز ممکن است تغییر شکل آن است.عکس توسط گرگوری Shamus / گتی

زمانی که برای اولین بار COVID-19 موارد به نظر می رسد در دیترویت وجود دارد گسترده اما غیر اختصاصی وحشت و بخشهای اورژانس در سراسر جنوب شرقی میشیگان آب گرفتگی شد با سرفه افرادی که بیشتر نگران از بیمار است. در هفته گذشته که سیل موسى; بیمارانی که در آینده در حال حاضر مریض تر و اغلب نیاز فوری به اکسیژن است. بسیاری از بازدید کنندگان به بیمارستان ها ممنوع شده است و بسیاری از بخش های خالی از بیماران و بنابراین پزشکان گزارش یک شبح وار مجاورت بین بحران فضای گسترش I. C. U. s و اداری آرام از بقیه ساختمان است. “من استفاده می شود گاهی اوقات فراموش کارمند دور در نیمه شب تغییر و شما می توانید این معمولا شلوغ و گسترده ای راهرو اصلی خود را در معابر فقط خالی و آن را همیشه می تواند مانند یک احساس عجیب و غریب,” باب Riney chief operating officer of Henry Ford Health System به من گفت. “و در حال حاضر شما می بینید که در وسط روز است.”

Coronavirus همه گیر تا به حال راهی برای تبدیل حتی معتبر ترین بیمارستان به جامعه-سلامت عملیات. بیمارستان هنری فورد در شهر دیترویت یکی از بزرگترین مراکز آموزشی در کشور در حال ساخت یک واحد برای چهل و هشت ماهر-پرستاری-مرکز ساکنان که دیگر نیاز به بستری شدن در بیمارستان برای COVID-19 اما که امکانات حاضر به آنها را به عقب. رعنا Awdish اجرا می شود که بیمارستان ریوی-فشار خون بالا برنامه ها و شیوه های مراقبت بحرانی پزشکی به طور معمول خرج می کند روز خود را با دیدن بیمارانی که سفر به کلینیک او از سراسر غرب میانه. اما پس از اولین coronavirus بیماران حدود سه هفته پیش با هلیکوپتر و آمبولانس که انتقال بیماران را متوقف کرده اند و تقریبا به طور کامل. بیماران پر کردن COVID-19 واحد هستند که از دیترویت.

ما فقط شروع به دیدن اطلاعات دموگرافيک بر کسانی که مرده ام از COVID-19 اما آفریقایی-آمریکایی و جوامع در سراسر کشور ممکن است به خصوص آسیب پذیر است. سیاه و سفید آمریکایی به افزایش نرخ فشار خون بالا و دیابت, شرایط که به نظر می رسد در مقایسه با نسبت جمعیتی در COVID-19 بیمارانی که رشد به شدت بیمار و در جیب متمرکز فقر آن میزان می تواند بالاتر هست. در دیترویت که در آن هفتاد و نه درصد از جمعیت سیاه است و سی و شش درصد زیر خط فقر دیابت رای است که تقریبا دو برابر میانگین ملی است. جنوب شرقی میشیگان تبدیل به یک ملی کانون شیوع و هر چند آفریقایی-آمریکایی ها فقط چهارده درصد از جمعیت این ایالت آنها نشان چهل و یک درصد از آن COVID-19 قربانیان. (در روز دوشنبه, لوئیزیانا منتشر شد و حتی بیشتر استارک مجموعه آمار: سیاه پوستان وجود دارد را تا حدود سی و دو درصد از جمعیت اما باید اختصاص هفتاد درصد از دولت coronavirus مرگ و میر). Awdish و همکاران او هستند و در خط مقدم در دو حواس: در دیترویت این بیماری همه گیر است که افزایش در شدت و فقر و بهداشت ضعیف ممکن است تغییر شکل آن است.

Awdish ساخته شده است یک نقطه از بازدید از هر COVID-19 واحد روزانه به صحبت با پزشکان در مورد آنچه دیده اند. به عنوان بیمار اعداد در بیمارستان ها افزایش یافته اند او و همکارانش شروع به توجه به الگوهای خاصی که برخی از آنها پدید آمده اند در سراسر کشور: مثلا COVID-19 بیماران اغلب به نظر می رسید به برگزاری مداوم تا حدود هشت روز پس از اولین علائم که در آن نقطه آنها دچار “سریع تجزیه,” او گفت:—یک الگوی غیر معمول در دیگر سینه. الگوهای دیگر به نظر می رسید بیشتر خاص به دیترویت. “پشت من-از-پاکت محاسبه شده است که چاقی است که احتمالا یک مقدار بزرگتر از ما به آن اعتبار را بر اساس چینی, داده,” او گفت:.

Awdish و همکاران او در صحبت با پزشکان از ووهان چین که به همراه داشت برخی از ایده های مفید در مورد چگونه به درمان این بیماری, اما Awdish همچنین فکر می کردند که وجود دارد محدود به چگونه به طور مستقیم به پزشکان با تجربه می تواند اعمال می شود. او گفت: “آنچه در آن به معنی فشار خون بالا و یا دیابت در دیترویت و یا در نیواورلئان یا شیکاگو به معنی وجود اجتماعی و اقتصادی نقطه ضعف است که باعث می شود آن را مشکل تر برای بیماران برای دسترسی به, برای مراقبت از شرایط مزمن و معنی—به overgeneralize—اغلب وجود دارد عدم توانایی در نگه داشتن خود را امن است.” برای محافظت از خودتان را از این ویروس به معنی مهر و موم خود را, اما آن را دشوار است اگر شما را به نگه داشتن کار و یا اگر وجود دارد بیش از حد بسیاری از مردم در بیش از حد کوچک یک خانه و آن سخت است برای محافظت از سالم اعضای خانواده از یک بیمار یک. Awdish گفت: “ما همه از دیدن گروه از خانواده ها در آمده است.”

تشدید شیوع در دیترویت دارای اهمیت فراتر از آن تعداد جمعیت آن نشان می دهد آنچه ممکن است همه گیر دوم آمریکایی فاز. Abdul El-Sayed سابق بهداشت عمومی استاد و دیترویت سلامت مدیر—چه کسی زد, از دست دادن, مترقی, کمپین میشیگان باشند در سال 2018—با اشاره به این که فاز اول این بیماری همه گیر از منوی view در شهرهای ساحلی که جمعیت نسبتا جوان و سالم: سیاتل, منطقه خلیج نیویورک و بوستون. “شما در حال صحبت کردن در مورد یک ویروس که از خارج از کشور و پس از آن رفتن به افرادی که بیشتر احتمال دارد به خارج از کشور بوده است,” El-Sayed گفت. “اما پس از آن دانه های آن است که برای رفتن به این افراد با سطوح بالاتری از بیماری های زمینه ای که بیشتر قطع از موسسات که بیشتر آسیب پذیر است.” El-Sayed اشاره کرد که دیترویت دارای بالاترین نرخ مرگ و میر نوزادان در هر شهر بزرگ در کشور است. “بدیهی است که coronavirus عفونت و مرگ قبل از سن یکی دو نتایج بسیار متفاوت است.” “اما زمانی که شما کار بالادست چیزهایی که پیش بینی یک رویداد پیش بینی دیگر نیز هست.”

به عنوان ویروس creeped درون از سواحل اپیدیولوژی شروع به توجه آمریکا جنوبی با نگرانی های خاص—در بخشی به دلیل مقاومت اجتماعی-دورى سیاست در برخی از این کشورها به خصوص به دلیل زمینه نرخ بیماری در منطقه است. هفته گذشته یک گروه از محققان سلامت در مایکروسافت و دارتموث اطلس مراقبت های بهداشتی پروژه منتشر شده شاخص جغرافیایی در معرض خطر از ویروس است که نشان داد که این کشور آسیب پذیر ترین مناطق در بخش های بزرگ, مکان که COVID-19 تنها فقط شروع به لمس: فلوریدا با آن بزرگ سالمندان جمعیت آپالاچیا جنوبی. پیتر hotez را بازتوییت کرد, رئیس گرمسیری پزشکی در کالج پزشکی بیلور در هوستون به من گفت که او فکر COVID-19 را تبدیل به یک “اختلاف بیماری” است که به دنبال خوبی پوشیده آهنگ از فقر و نژاد و همبودی. Hotez را بازتوییت کرد گفت: “نکته این است که من فکر می کنم وجود دارد رفتن به جنوب و طعم به این قبل از آن را بیش از و جنوب طعم رفتن به نرخ بالای دیابت و فشار خون بالا نیز رخ می دهد که در هسته شهرستانها مانند دیترویت.” آن گاهی اوقات به نظر می رسید مانند هر آمریکایی فاجعه در دهه گذشته پس از کاوش های باستان شناسی است معلوم می شود گذاشته و بیش از یک زمینه ساختار نابرابری و به اقتباس کرده اند و خطوط خود را. شاید این یکی را بیش از حد.

پزشکان در دیترویت در مبارزه با این بیماری است اما آنها نیز در مبارزه با این یقین است. یک مزیتی که آنها را بیش از همتایان خود در سیاتل و نیویورک است که آن را گرفته است کمی طولانی تر برای بحران به شدت در خود شهرستان و بنابراین آنها قادر به مطالعه آن را از دور قبل از انجام این کار از نزدیک. پزشکان همیشه قادر به پیش بینی که بیماران را توسعه شدید زجر تنفسی وجود دارد تا کنون هیچ خون نشانگر برای پیگیری و یا ثبتشده جزئیات است که نشان می دهد تا اسکن. “موارد وجود دارد در منطقه ما که در آن شما فقط مطمئن شوید که چرا این فرد” جفری Ditkoff یک پزشک اورژانس در بیمارستان Beaumont در حومه بلوط سلطنتی, گفت:. “و من فکر می کنم که جایی که بسیاری از ترس شکسته است چرا که مردم نمی دانم چرا برخی از افراد جوان در حال تسلیم شدن به این.” اما در بسیاری از موارد وجود دارد که به احتمال زیاد یک الگوی. “آنهایی که کسانی که بیماریهای همراه”—دیابت و قلبی و بیماری های ریوی—”و چاقی هستند که پاسخ نمی به عنوان به خوبی به همه ما اقدامات قبل از قرار دادن در یک ونتیلاتور,” Ditkoff گفت. سالم بیماران ممکن است ایجاد ثبات با اکسیژن اضافی که به بدن خود زمان به توسعه آنتی بادی و مبارزه با ویروس اما همبود موارد کمتر احتمال دارد برای پاسخ.

ترین بالینی از ویژگی های متمایز از این بیماری تا کنون Ditkoff گفت: به نظر می رسد در میان بیماران مبتلا به بیمار به اندازه کافی به نیاز به مراقبت در I. C. U. “بزرگترین چیزی که خارج از غرفه است غیر قانونی از این بیماری هنگامی که شما در حال قرار دادن بر روی یک دستگاه تهویه,” او گفت:. تحت شرایط عادی “شما با قرار دادن بيمار در ونتیلاتور و شما تقریبا گفتن خانواده, ‘نگاه آنها در حال رفتن به نیاز به سه یا چهار روز در دستگاه. ما قصد داریم به آنها استروئید برای خود C. O. P. D. تشدید و یا آنتی بیوتیک برای خود ذات الریه و من فکر می کنم آنها در حال رفتن به خوب است.’ “در نیویورک اندرو کومو فرماندار گفته است که COVID-19 بیماران هزینه در بین یازده و بیست و یک روز در هواکش و Ditkoff به من گفت که تعداد کسانی که همسان آنچه که او دیده بود در دیترویت. کسانی که فن های دیگر به رایگان مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به سایر بیماران و پزشکان کمتر اعتماد به نفس است که آن دسته از بیماران انتوبه زنده خواهد ماند. Ditkoff گفت: “من به شما چیزی بگویید نوع anecdotally. من می دانم که ما متخصص بیهوشی گفت که زمانی که من intubate کسی با COVIDمن می دانم که من به احتمال زیاد آخرین فرد که آنها دنبال آن هستید.”

Ditkoff گفت که او در حال حاضر دیده می شود آن یک باقی می ماند, قرار دادن فشار شدید در بیمارانی که بیماری های دیگر. “اقامت در I. C. U. مملو از خطر, مهم نیست که چه” او گفت:—آن را حمل خطرات ناشی از ونتيلاتور مربوط سینه های ادراری-عفونت های دستگاه و عوارض دیگر. متمرکز فقر در دیترویت به این معنی است که بیشتر مردم باید شرایط مزمن است که آنها را بیشتر به احتمال زیاد برای قرار دادن در یک ونتیلاتور پس از به دست آوردن آنها COVID-19 و کمتر قادر به تحمل طولانی اقامت وجود دارد. “شما می توانید تصور کنید که اگر شما در حال رفتن به که دولت با بیماری های دیگر چیزی را برای رفتن به شکست در شما,” او گفت:. “این واقعا فقط امیدوار است که همه چیز را شلیک در تمام سیلندر و اگر چنین است, شما ممکن است آن را از طریق تمام گلوله که در آینده راه خود را.”

آمریکا سیستم مراقبت های بهداشتی دارای دو به خصوص ویژگی های متمایز است که اغلب کشش در برابر هر یک از دیگر. یک راه آن را تشدید این کشور در زمینه نابرابری در نحوه های مختلف سیستم می تواند برای مردم فقیر و غنی و سیاه و سفید و مردم چگونه از آن کد تفاوت های اجتماعی در سلامت است. دیگر ویژگی های تسهیلات و نبوغ خود را حرفه ای. این مدیران بیمارستان من با صحبت در دیترویت کمتر صحبت در مورد نیاز به تجهیزات بیشتر از نیروی انسانی مورد. در بخشی از این معنای مطمئن شوید به اندازه کافی وجود دارد مراقبان برای افزایش, اما آن را نیز به معنای پیدا کردن راه هایی برای تمرکز همه در دسترس پزشکی نبوغ خود را در مشکل در دست است. این عناصر آمریکایی مراقبت های بهداشتی در حال همسان در برابر هر یک از دیگر در این گیر و نه استاتیک: این ویروس در حال کار در نابرابری و شکاف و تعمیق آنها و پزشکان در حال یادگیری.

با هیچ دارویی برای درمان این بیماری به طور مستقیم پزشکان مشغول به کار شده است با مشاهده و حکایت تلاش کوچک مداخلات. “ما تا به حال برخی از مرگ و میر در اوایل و برای یک لحظه این احساس که فقط آنچه در آن می گذرد به نگاه مانند” Awdish گفت. اما در تورهای اطراف هنری فورد او می خواهم دیده می شود پزشکان تلاش دو چیز است که به نظر می رسید برای کمک به نگه داشتن بیماران از رو به وخامت به نقطه جایی که آنها نیاز به یک دستگاه تنفس مصنوعی. یکی بود به استروئیدها زودتر از آنها ممکن است در برابر دیگر سینه که پزشکان در ووهان توصیه کرده بود. دیگر به معرض ابتلا بیماران به تلنگر آنها را بر روی شکم خود را—به منظور کاهش فشار بر روی مناطق خلفی ریه خود را که در آن COVID-19 به نظر می رسد به علت مایع به تجمع می یابد. عمل proning بیماران اغلب مورد استفاده به عنوان آخرین خندق تاکتیک در I. C. U. s اما Awdish گفت که همکاران او تا به حال دیده می شود برخی از موفقیت های به کارگیری تاکتیک پیش از آن در درمان دوره های زمانی که بیمار هنوز بیدار و نسبتا قوی است.

علامت این بیماری بوده است انفعال که به آن نیاز باشد ، به ما گفته شده به مهر خودمان را به عنوان به طور کامل به عنوان امکان پذیر است و منتظر این بیماری به اعتصاب ما و یا ما می گذرند. آن را نیز نیاز به یک شبیه انفعال از متخصصان پزشکی که هیچ درمان برای ارائه و نقش کسی است که در درجه اول برای ارائه مراقبت های حمایتی و صبر کنید تا سیستم ایمنی بدن یک بیمار به آنتی بادی های خود را در آن. Awdish گفت که این وضعیت به نظر می رسید کمی کمتر تلخ از آن را در آغاز. او ذکر چاق بیست و چهار ساله که او تا به حال شده است به خصوص در مورد که به زودی منتشر خواهد شد. شاید این کمی مداخلات مشغول به کار بودند اما حتی اگر آنها نمی, آنها به هر چیزی برای انجام. رول بر روی شکم خود را—آن را مانند یک چیز کوچک. اما دکتر می تواند به یک راهنما و بیمار می تواند منطبق هستند و هر دو آنها را می تواند احساس به عنوان اگر آنها تا به حال فقط کمک کرده است. برای بیمار به خصوص Awdish گفت: “آن را می دهد یک حس کنترل در لحظه ای که همه چیز را احساس می کند کنترل نشده است.”


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه coronavirus رفتار در داخل یک بیمار است.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • موفقیت هنگ کنگ و سنگاپور در جلوگیری از گسترش دارای درس برای, چگونه برای مهار آن در ایالات متحده است.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • با هر ویروس جدید ما درهم برای یک درمان جدید. می تواند ما را در تهیه داروهای ضدویروس برای مبارزه با بعد جهانی بحران ؟
  • چگونه بیماری های همه گیر را رو عمومی-بهداشت نوآوری prefigured انقلاب و دوباره ترسیم نقشه های..
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت coronavirus قرنطینه.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>