Coronavirus بحران در Bolsonaro به برزیل

A person wearing a face mask watching Bolsonaro on television
“آن را سخت به بگویید که شما چه استراتژی اصلی است زیرا این تغییرات اغلب” برزیل روزنامه نگار Sergio Davila می گوید رئیس جمهور Jair Bolsonaro را coronavirus پاسخ.عکس توسط Rodrigo پیوا / گتی

هیچ رهبر جهان شده است بیشتر آوازی در کم اهمیت جلوه دادن تهدید coronavirus از رئیس جمهور Jair Bolsonaro. یک افسر نظامی سابق و مدافع برزیل دیکتاتوری Bolsonaro آن در سال 2019 پس از یک وقیحانه نژادپرستانه و جنسیتی, کمپین و تشویق کرده سریع نابودی جنگل های آمازون برزیل. هنگامی که مواجه با coronavirus شیوع Bolsonaro پاسخ داد که برزیلی ها در حال ایمنی بدن از بیماری و نمی خواهد “گرفتن یک چیز” و اضافه کرد که “خدا،” او همچنین به شدت انتقاد فرمانداران که خود را تعطیل متحده با وجود مخالفت. در اواسط ماه آوریل Bolsonaro اخراج وزیر بهداشت Luiz Henrique Mandetta برای حمایت اجتماعی-دورى سیاست و با توجه به Bolsonaro به خطر انداختن اقتصاد است. اگر چه تست محدود باقی مانده برزیل تا به حال حدود پنجاه هزار تایید COVID-19 موارد و سی و سه صد مرگ و میر و بیماری رسیده است هر یک از برزیل بیست و هفت متحده است.

به بحث در مورد وضعیت در برزیل, من صحبت با تلفن پنج شنبه گذشته با سرجیو Davila این editor-in-chief of Folha de S. Paulo, یکی از روزنامه های پیشرو در کشور است که Bolsonaro است تقبیح به عنوان “خبر جعلی” در طول تصدی خود. در طول مکالمه ما که ویرایش شده برای طول و وضوح مورد بحث ما Bolsonaro باعث می شود تصمیم گیری که آیا مخالفان سیاسی می تواند با استفاده از دست زدن به او از coronavirus بحران در برابر او و چگونه Bolsonaro شده است قادر به ادامه جنگ در جنگل های بارانی با وجود این بیماری همه گیر.

آیا شما برخی از حس چقدر coronavirus گسترش یافته است در برزیل هر دو از لحاظ جغرافیایی و از نظر مردم ؟

ما یک مورد بد از undertesting. ما نمی دانیم که تمام اعداد در عین حال و با وجود هزاران و هزاران تست با هیچ نتیجه ای. اما طی بیست و چهار ساعت شد یک رکورد بیش از چهار صد مرگ و میر. تعداد کل مرگ و میر در برزیل است که بیش از سه هزار نفر و ما حدود پنجاه هزار مورد تأیید. اما حدس من این است که خیلی بیشتر. ما اصلا تست کافی است.

ما موارد در همه بیست و هفت کشور, اما مشکل اصلی این است که در سائو پائولو که بزرگترین دولت و در Rio de Janeiro, اما آن را شروع به دریافت به کشورهای مانند آمازون که در آن جنگل های بارانی است که در آن بهداشت عمومی سیستم سقوط کرده است. تعداد بیماران در بخش مراقبت های ویژه در حال حاضر وجود دارد بیش از ظرفیت. آن است که شروع به گسترش به سایر کشورهای فقیر که به معنی کمتر بيمارستان و پشتیبانی و کمتر از یک حضور از دولت است. آن است که رفتن به بد.

چگونه می توانم شما را در درک Bolsonaro رفتار پس از coronavirus رسید ؟ آنچه که او در تلاش برای به انجام رساندن در صورتی که نیست خیلی منطقی یک سوال بپرسید در مورد او ؟

او گفت: خود من paraphrasing که اگر این بحران طولانی طول می کشد به اندازه کافی پس از آن اقتصاد انجام شده است و او انجام شده است. او گفت که publicly. این هیچ راز است که او می خواهد این چیزی که رو به پایان است. نگرانی خود را برای اقتصاد به عقب بر گردیم روی پای خود را به زودی به اندازه کافی به طوری که آن نمی صدمه دیده است هنگامی که او در حال اجرا است برای reëlection در سال 2022.

بنابراین او نمی دیدن یک بحران بهداشتی به عنوان صدمه زدن به او و اقتصاد ؟ به جای آن فقط یک تجارت کردن است ؟

نکته اصلی او بوده است در دفاع—در شروع بحران اما در چند هفته گذشته—این است که ما باید برای انجام جزئی انزوا بنابراین ما نمی صدمه زدن به اقتصاد بیش از حد. او می خواهد برای تعیین این که چه کسی در معرض خطر است و سپس آنها را منزوی و بقیه جمعیت کار می کنند و رفتن در مورد کسب و کار خود را. آن را سخت به بگویید که شما چه استراتژی اصلی است زیرا این تغییرات اغلب. اگر شما تا به حال از من خواست در هفته گذشته مثلا من می گفت که او با قرار دادن او شرط در هیدروکسی کلروکین این دارو که ظاهرا کمک می کند تا هنگامی که شما به این بیماری است. اما او نمی صحبت کردن در مورد آن ندارم. او در حال حاضر صحبت کردن در مورد جزئی انزوای اجتماعی. پس از آن سخت است تا مطمئن شوید.

صادقانه به شما بگویم من نمی دانم اگر او می داند که در ذهن خود آنچه را که بهترین استراتژی است. او می رود با جریان. او تا به بسیاری از خانواده, مشاوره, اجرا, با سه پسر خود و او گوش می دهد بسیاری به خود نظامی وزیران در کابینه خود و او می خواند بسیاری از رسانه های اجتماعی. او یک رسانه اجتماعی معتاد. و تصور من این است که او از خواب بیدار هر روز و می گوید: “استراتژی من امروز این یکی.” اما آن را می توانید تغییر دهید و در روز بعد. او به مدت پانزده روز برای عموم تضعیف خود وزیر بهداشت بود که در آن زمان از منسجم ترین عضو دولت است. او گفت: چیزی شبیه به “من اصلا ستاره در تیم من. هیچ کس بالاتر بودن از کار اخراج شدند.”

آنچه در رسانه های اجتماعی است که او خواندن است ؟

او تلاش می کند برای به دست آوردن دمای کشور با خواندن رسانه های اجتماعی. او فکر می کند که او انگشت شست خود را بر روی نبض از این مکان با خواندن توییتر. او یک توییتر متعصب. او بار خوانده شده بسیاری از Facebook و این است که کمتر شناخته شده است اما او در بسیاری از واتساپ گروه—من فکر می کنم برزیل یکی از بزرگترین WhatsApp-با استفاده از کشور—با تجار و رانندگان کامیون و دیگران. و او می شود متوسط طریق این گروه است.

آیا شما یادآوری میکند که این گروه های جناح راست?

آره این چیزی است که من می گویم.

وزیر بهداشت او اخراج شد و بسیار محبوب است. است که شلیک و یا هر یک از اقدامات او منجر به محبوبیت خود را?

ما یک نظرسنجی موسسه که انجام یک نظرسنجی فقط پس از شلیک. شصت و چهار درصد فکر Bolsonaro چیزی اشتباه با شلیک وزیر بهداشت. بله این طور محبوبیت خود را. من می گویند او بیست تا بیست و پنج درصد از رای دهندگان با او مهم نیست که چه, و گاهی اوقات به نظر می رسد او در حال صحبت کردن و در حال اجرا در این کشور به فکر این هسته پایه تنها. نبود منطقی به آتش وزیر بهداشت در میان این همه گیر و آن را به طور محبوبیت خود را, اما او در حال رفتن در مورد کسب و کار به عنوان معمول است.

چقدر از برزیل استقرار مخالف Bolsonaro در حال حاضر ؟ است او در خطر از دست دادن خودی حمایت ؟

چه با شما تماس “ایجاد”? تجار و بازرگانان و کاپیتان صنعت و بانکداران در حال حمایت از او و به خصوص برنامه های اقتصادی است. خود وزیر اقتصاد معادل وزیر خزانه داری در ایالات متحده آمریکا است که مردی به نام پائولو Guedes که یک مرد از بازار بسیار خوبی توسط اقتصادی ایجاد. تا زمانی که او را نگه می دارد Guedes او را بزرگ حمایت از برخی از بانکداران و بازرگانان. در همان زمان او دعوت بسیاری از نظامی یا نظامی سابق وزیران در دولت او. حمایت نظامی است که یک چیز بزرگ در برزیل و حداقل در حال حاضر او دارای پشتیبانی از اصلی نیروهای مسلح.

به نظر می رسید در اوایل که عناصر نظامی نا امید شد که او نبود دست زدن به این بحران جدی تر. چیزی آمده است ؟

آره اما پس از آن او تغییر یک زن و شوهر از نام را در کابینه خود قرار داده و بیشتر از سابق ژنرال و مردان نظامی در تیم خود و من می خواهم بگویم که در حال حاضر او حمایت خود را یک بار دیگر. پس دموکراسی برزیل در سال 1985 آن است که تا کنون بیشتر نظامی یا نظامی سابق وزیران در کابینه.

بسیاری از مخالفان از دولت فرمانداران. چقدر است که نگهداری می شوند و چه آن را به شما بگویم در مورد وضعیت سیاسی اپوزیسیون به Bolsonaro?

بیست از بیست و هفت متحده در مخالفت با Bolsonaro در حال حاضر و به خصوص در شرایط از آنچه که او انجام شده است با کوروناویروس. در میان بیست و شما باید فرمانداران از دو تا از بزرگترین کشورهای برزیل سائو پائولو و ریو دو ژانیرو. من می خواهم بگویم که فدراسیون در برزیل است که تحت یک استرس تست در حال حاضر به دلیل این که شما فرمانداران در باز کردن مخالفان.

و Bolsonaro قدرت به زور آنها را به باز کردن back up محدود است به عنوان آن را با مغلوب ساختن پیشی جستن در اینجا ؟

بله, آن را مشابه است. او تلاش برای انجام این کار از طریق یک فرمان اجرایی و ابطال متحده, اما دیوان عالی کشور انداخت که گفت: فرمانداران ایالت ها کلمه نهایی چه خواهد بود باز یا بسته در طول این بحران است. که از دست دادن بزرگ برای Bolsonaro.

آنچه در مورد دولت از حزب کارگران (P. T.) است که اصلی مخالف ؟

تمام متحده در منطقه شمال شرقی اداره می شود توسط اعضای اپوزیسیون و بسیاری از آنها از P. T. یا حداقل در این ائتلاف است که پشتیبانی از P. T. طوری که است که در آن مخالفان سیاسی می آید. اما باید بگویم که این بحران تغییر کرده است که بیش از حد به این دلیل که P. T. هنوز هم بزرگترین حزب مخالف در برزیل و دومین نیروی در کنگره اما افرادی مانند João Doria فرماندار از سائو پائولو که انتخاب شد گفت: Bolsonaro بود راه حل برای برزیل و حتی تا به حال یک شعار به نام Bolsodoria در حال حاضر در مخالفت با Bolsonaro. ویلسون Witzel, فرماندار, Rio de Janeiro, اگر شما نگاهی به مبارزات سیاسی خود را در سال 2018 او نیز در همان قالب به عنوان Bolsonaro—او قانون و نظم نامزد گفت: شما تا به حال برای قرار دادن بچه ها بد در زندان و سفارش. و در حال حاضر او در مخالفت با Bolsonaro به عنوان به خوبی.

بنابراین Bolsonaro مواجه است مخالفت P. T. مثل همیشه اما او نیز در مواجهه با مخالفان سیاسی از متحدان سابق—که در راه هستند و نه حتی از راه دور و نزدیک به P. T. آنها زد کمپین گفت P. T. بد بود و ما باید برای نابودی این P. T. از چهره زمین. این یک تغییر بزرگ است.

مقاله خود را فقط به حال یک حرکت شبیه چمچه زنی امروز در مورد سرجیو مرو بود که یک بار دیده می شود به عنوان یک ضد فساد شکل و رهبری این مبارزه را به ارسال یک دسته از سیاستمداران در برزیل به زندان است. اما پس از آن او شوکه شده و مردم با پیوستن به Bolsonaro دولت. آنچه که وضعیت خود را?

سرجیو مرو است که برای بخش بزرگی از جمعیت یک سوپراستار به این روز است. او وزیر دادگستری و به اصطلاح پدر از عملیات خودرو که بزرگترین رسوایی سیاسی در تاریخ این کشور است. در راه است که دولت با این نسخهها کار در اینجا پلیس فدرال پاسخ به وزیر دادگستری است. پلیس فدرال معادل F. B. I. و مرو در پاسخ به Bolsonaro. Bolsonaro به نام سرجیو مرو در اوایل روز پنج شنبه و گفت: او را به آتش رئیس پلیس فدرال و مرو گفت: او استعفا اگر Bolsonaro اخراج این مرد است. این بود که ما حرکت شبیه چمچه زنی. ما در میان این بحران و ما نمی دانیم که اگر مرو خواهد استعفا دهد. به یاد داشته باشید آن را در زمان دو هفته برای وزیر بهداشت به اخراج می شود. [ساعت بعد از ما صحبت کرد مرو استعفا داد و به یک تاول سخنرانی که در آن او را متهم Bolsonaro از فساد است.]

اتحاد Bolsonaro جنگ در جنگل باران و بومی جمعیت ادامه داد: در طول این بحران ؟

آره. که بدترین قسمت. تمام توجه رسانه ها است در مورد کوروناویروس بحران, اما این چیزی است که جنگل های بارانی است که هنوز هم رنج می برند و ما هنوز هم یک رکورد مقدار از جنگل زدایی. هیچ کس توجه اما آن است که هنوز هم اتفاق می افتد. این جنگل زدایی در جنگل باران تا پنجاه و یک درصد در سه ماهه اول سال 2020 در مقایسه با سه ماهه اول سال 2019 که برای اولین بار در سال Bolsonaro دولت. ما لازم نیست که این منابع در این داستان اما همه چیز بد در جنگل های بارانی و در جوامع بومی. و چند هفته پیش ما تا به حال مورد اول از COVID-19 در یکی از جوامع بومی.

چه دولت از برزیل دموکراسی پس از بیش از یک سال از Bolsonaro? آن را ضعیف تر و یا قوی تر از شما فکر می کنید آن خواهد بود ؟

من فکر می کنم آن است که تحت استرس و احتمالا بدترین استرس پس از پایان دیکتاتوری اما من همچنین فکر می کنم آن را به خوبی انجام می دهند و بیشتر انعطاف پذیر. سیستم کنترل و توازن در حال کار است. دیوان عالی کشور در حال انجام کار خود را. کنگره در حال انجام کار خود را. آن است که تبدیل کردن بسیاری از عجیب و غریب گزاره از اجرایی. دیوان عالی کشور در حال انجام همان. آن است که ضربه زدن دستور اجرایی که دموکراتیک نیست مانند من ذکر شده در مورد تغییر قدرت متحده است. بنابراین سیستم کنترل و توازن در حال کار است. اما شما باید بدانید که برزیل نسبتا جدید دموکراسی نمی مانند, ایالات متحده است. آن را تحت فشار, اما آن را به خوبی انجام می دهند تا کنون. بنابراین من خوشبین هستم. مطبوعات در حال انجام یک کار بزرگ به عنوان به خوبی.

من از آنها بدم میاید به این سوال را بپرسید چرا که من نمی خواهم برای مشاهده همه چیز را از طریق یک آمریکایی منشور اما تعدادی از چیزهایی که شما در مورد گفت: Bolsonaro که یادآور مغلوب ساختن پیشی جستن قابل توجه بود. است Bolsonaro سازی خود را در مغلوب ساختن پیشی جستن و یا این است که بیش از حد آمریکا-محور?

من فکر می کنم آن آگاه است. او در مدلسازی خود را پس از مغلوب ساختن پیشی جستن و حتی گفت: “من شما را دوست دارم” به مغلوب ساختن پیشی جستن. سیاسی خود را مدل دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. که بسیار روشن است برای ما. او حتی با استفاده از این اصطلاح در زبان انگلیسی “خبر جعلی” که او را به نام روزنامه را اجرا کنم. [می خندد.] مغلوب ساختن پیشی جستن سیاسی خود را مدل, بدون شک.


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه coronavirus رفتار در داخل یک بیمار است.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • موفقیت هنگ کنگ و سنگاپور در جلوگیری از گسترش دارای درس برای, چگونه برای مهار آن در ایالات متحده است.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • با هر ویروس جدید ما درهم برای یک درمان جدید. می تواند ما را در تهیه داروهای ضدویروس برای مبارزه با بعد جهانی بحران ؟
  • چگونه بیماری های همه گیر را رو عمومی-بهداشت نوآوری prefigured انقلاب و دوباره ترسیم نقشه های.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت coronavirus قرنطینه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>