مایکل فلین اخراج یکی دیگر از شات در مغلوب ساختن پیشی جستن جنگ در Mueller بررسی

Michael Flynn arrives for his sentencing hearing.
رئیس جمهور همیشه حق عفو مایکل فلین اما وزارت دادگستری انجام کار کثیف خود را برای او.عکس توسط Saul لوئب / گتی

برای کسی که دروغ یک معامله بزرگ رئیس جمهور تهمت می تواند قابل ملاحظه ای شفاف است. مدت کوتاهی پس از, دادستان کل ویلیام Barr وزارت دادگستری منتقل برای رد تقاضای گناه از مایکل فلین سابق امنیت ملی, مشاور تهمت پرسیدم دیروز یک روز بزرگ برای عدالت در ایالات متحده آمریکا است. تبریک به ژنرال فلین و بسیاری دیگر. من معتقدم که وجود دارد خیلی بیشتر به آمده!” خیلی بیشتر به آمده است. این به این معنی است که تهمت و دولت ادامه خواهد داد به تلاش برای پیاده کردن میراث مشاور ویژه رابرت مولر را بررسی کمپین 2016 و پیامدهای آن—و وانمود کند که یک coverup مقدار به یک exoneration.

مسائل حقوقی روش اغلب قرض خود را به obfuscation اما فلین مورد بسیار ساده است. در پایان سال 2016 F. B. I. شد سیم پیچ را بررسی روسی دخالت در انتخابات ریاست جمهوری. اما در طول دوره گذار پس از روز انتخابات, مقامات آمریکایی, ره یک تماس تلفنی بین فلین که شده بود یک مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور در مبارزات و سرگئی Kislyak بود که پس از آن سفیر روسیه به ایالات متحده است. پس از آن, F. B. I. آگاه شد که فلین دروغ گفتن به مردم و دیگران در مورد آنچه گفته شد در طول تماس در مورد رئیس جمهور اوباما در اعمال تحریم ها علیه روسیه است. (فلین دروغ گفت که او تا به حال نه در مورد تحریم ها با Kislyak.) در انجام این کار فلین باز کرده بود خودش را به باج خواهی از روسیه در مورد محتوای تماس بگیرید. به دنبال یک جفت از F. B. I. عوامل مصاحبه فلین در تاریخ 24 ژانویه سال 2017 کمتر از یک هفته پس از آغاز کار خود را به عنوان امنیت ملی و مشاور. فلین به دروغ آنها را بیش از حد. بعد از آن سال به عنوان تحقیقات توسط مولر ادامه داد: فلین التماس کرد گناه را به دروغ به عوامل.

وجود دارد پس از صدور حکم است که در آن این موضوع باید به پایان رسید. اما تهمت شکایت شده است برای برخی از زمان است که فلین شد و بیمار تحت درمان است. این سختی استدلال را چون فلین بود پیچیده متهم با بسیار مورد توجه وکلا که آگاهانه تصمیم به اعتراف گناه خود را—در دو جداگانه رسیدگی به آن را به عنوان اتفاق افتاده است. رئیس جمهور همیشه حق عفو فلین و او احتمالا انجام داده اند اما وزارت دادگستری انجام کار کثیف خود را برای او. این است به خصوص اخلال در بخشی از فلین شرایطی به هیچ وجه. عفو شده اند ظالمانه است اما در انتخابات ریاست جمهوری حق. در عوض وزارت دادگستری تولید یک بهانه ساختگی وانمود کند که فلین گناه نامشروع بود.

وزارت دادگستری اقدام در اینجا ممکن است بی سابقه است. من نمی دانم از مثال دیگری که در آن بخش به طور داوطلبانه کاهش یافته است یک مورد که در آن متهم به حال التماس گناه—به خصوص یک مورد مانند این است که در آن قاضی در حال حاضر را رد کرد و استدلال است که بر زیردستان را در رد این مورد. کسانی که استدلال ضعیف هستند. به عنوان روزنامه نگار مارسی ویلر نشان داده است که هیچ اطلاعات جدیدی که به تازگی به توجه وزارت دادگستری. در عوض بخش اصلی استدلال حقوقی ادعا این است که F. B. I. تا به حال هیچ دلیلی برای مصاحبه فلین در وهله اول — و که بر این اساس موضوع این مصاحبه بود نه “مواد” به بررسی. (قانون تنها اجازه می دهد تا تعقیب از اظهارات نادرست هنگامی که این اظهارات “مواد” به یک در انتظار بررسی است.) اما F. B. I. رویکرد به فلین کاملا مشروع و فلین نهفته بود به شدت از مواد به بررسی است. در واقع, وجود دارد بنابراین نگرانی زیادی در مورد فلین رفتار که سالی یاتس اقدام دادستان کل بازدید همین McGahn جدید کاخ سفید, مشاور, به بیان او زنگ مورد آنچه فلین انجام شد. مصاحبه فلین شد یک گام مهم در این بررسی است.

Barr نقش حمایت در مغلوب ساختن پیشی جستن جنگ در Mueller میراث شده است روشن برای برخی از زمان. در ماه فوریه وزارت دادگستری خواهد خط خود را دادستان در مورد راجر سنگ که او نیز متهم به عنوان بخشی از ویژه مشاور را بررسی و توصیه می شود پایین تر حکم از دادستان بود. (همه چهار وکلا در مورد بی درنگ جدا خود را از دادستان و یکی از ترک وزارت دادگستری.) مغلوب ساختن پیشی جستن در عین حال ابراز احساس همدردی زیادی برای سنگ گرفتاری. عفو برای سنگ و برای دو نفر دیگر برجسته متهمان در تحقیقات—پل Manafort تهمت سابق انتخابات ریاست جمهوری و جورج پاپادوپاولوس یک کمپین aide—به نظر می رسد به احتمال زیاد بیش از.

قاضی مورچه سالیوان که ریاست بر فلین مورد هنوز به تصویب اخراج. با توجه به محترم انجام این مورد تا کنون سالیوان است که به احتمال زیاد آزرده از آنچه وزارت دادگستری انجام داده است و او ممکن است بیان این که نمایش عمومی در برخی از راه. اما به نظر نمی رسد به هیچ وجه برای یک قاضی به زور دادستان به یک مورد که آنها می خواهند به رها کردن. بنابراین فلین را به رایگان. به همین ترتیب از طریق عفو و یا اقدامات سازگار و مصالحه وزارت دادگستری تهمت می توانید در ادامه به خنثیسازی مولر حقوقی میراث. اما رئیس جمهور نمی تواند تغییر اساسی حقایق و نه می تواند او unwrite این Mueller گزارش که اسناد در unsparing جزئیات جنایات همکاران خود را و خود را.

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>