NBA مضطرب بازگشت به شرح زیر سن-پیر اسکریپت

فرهنگ لیگ عایق مجلس در فلوریدا در میان همه گیر است تعجب آور پیشین. گتی / عرش Raziuddin / اطلس به رو

توسط NEWS-SINGLE در 10 مرداد 1399
گتی / عرش Raziuddin / اطلس

به روز شده در 9:03 p. m. و در تاریخ 30 ژوئیه سال 2020 است.

در اوایل این ماه در این روز پس از اولین ماه کامل از انقلاب تابستانی NBA, ورزشکاران و پرسنل بودند که در سراسر جهان پراکنده در میان بیماری همه گیر کوروناویروس فرود در اورلاندو فلوریدا و وارد یک حباب. آن را یک عمل تصفیه با امواج در زمان هایی که حدود 2,800 سال است.

در دوره دیگری اورلاندو شده اند Elis یونانی شهرستان دولت قرار دارد که باستان بازی های المپیک برای اولین هزاره از وجود آن است. رقبای بودند برای رسیدن به Elis در تابستان اولین ماه کامل مشخص شده است که 30 روز قبل از شروع بازی. که ماه بود به معنای خسته کننده کشش وجین کردن رقابت از طریق یک gantlet از تربیت بدنی; یک regimented و uninspiring رژیم غذایی است که از شیر گرفته ورزشکاران خاموش indulgences مانند شراب و دسر; و ممانعت از فعالیت جنسی است. گزارش های اولیه از داخل NBA والت دیزنی جهان رفت و آمد مکرر پردیس باید برخوردی خشن روبرو سرگرم کننده در این ولرم مواد غذایی عرضه می کنند در حالی که ESPN شخصیت Stephen A. Smith است که از بمب احتمال بازیکنان شکستن حباب خود را به آدرس سرخوردگی جنسی. ورزشی تاریخچه آن به نظر می رسد دایره کامل آمده است.

تصویر به تصویر می کشد مقدس در محوطه المپیا یک پناهگاه از یونان باستان در Elis. (عکس از: تاریخ جهانی بایگانی/جهانی تصاویر گروه از طریق گتی ایماژ)

NBA صرف بیش از $170 میلیون برای ایجاد یک محیط کار مناسب برای هرج و مرج 2020 اما فیلمنامه آن را زیر سن. سوزان Brownell یک انسان شناس در دانشگاه میزوری در سنت لوئیس که کار اغلب به بررسی نقش ورزش به من گفت: "موفق به ایجاد حباب نگه می دارد که عفونت و پس از آن برگزاری بازی ها که در حال پخش در سراسر جهان است که اجازه می دهد مردم را به vicariously از تجربه جهان بدون گیر—منظورم این است که به طور کامل در خط با راه ورزش به طور معمول توابع در جامعه به عنوان نمادین عملکرد."

باستان بازیهای المپیک برگزار شد در یک پناهگاه به افتخار زئوس یک زمین مشترک آورده است که اختلافات شهرستان-متحده با هم در یک ورزشی آتش بس. این یک آستانه ای فضایی جدا از واقعیت های جنگ های غیر سیاسی رقابت که از قضا ارائه نهایی سیاسی ایده آل از نظم و هماهنگی است. چنین گردهمایی را به ایجاد یک پلت فرم که در آن جامعه می تواند بازی خود را اغلب با فشار دادن "ایدئولوژیک درام" به عنوان ورزشی مورخ علامت Dyreson قرار داده و آن را به من. ورزشکاران عایق از واقعیت و قوانین منظم از جامعه: این نوع نمادین حباب که ورزش های عادی را اشغال کردند. نسخه های مدرن گرفته اند در تنور های سیاسی اجتماعی و آزمایش است. ما دیده ایم آن را در قیامت از بازی های المپیک و تمام راه آنها به واسط با جنگ در جکی رابینسون عبور از بیس رنگ خط در مرتب اسطوره فوتبال برپا در یک آتش بس کریسمس در طول جنگ جهانی اول

NBA Disney World پروژه آغاز می شود به صورت جدی امروز با دو به طور منظم فصل بازی ها, 141 روز پس از لیگ مارس 11 تعلیق. آن را دارای یک نوع متفاوت از حباب جدا شده اکوسیستم حفظ شود به منظور با خیال راحت ادامه بازی در طول بیماری همه گیر. این پردیس دارای سه هتل و سه ورزشی مجتمع گلف بدن از آب به ماهی در, آرایشگران و فیلم نمایش تمام مهندسی بریدن از حالت عادی برای 22 تیم در حضور و با پروکسی, سیری ناپذیر خود را به طرفداران در سراسر جهان است. اما البته NBA حباب نیز سیاسی اجتماعی آزمایش. این واقعیت است موجب یک نوع ouroboros اثر: فیزیکی حباب ایجاد یک ملموس ساختار است که اجازه می دهد تا ورزش' نمادین حباب برای حمل در طول زمان فوق العاده ای اما فیزیکی حباب متکی بر قدرت نماد برای توجیه وجود آن در میان بیشتر فوری نگرانی عمومی است. به عنوان حباب های همگرا خود codependence شکننده است تعادل حفظ شده و از طریق ایمان است. و ایمان این روزها است که به راحتی چرخش توسط یک فرار news چرخه.

لیگ آگاه است و می خواهد خود را به بینندگان می دانید آن آگاه—از این عمل تعادل. این روشن است که چگونه NBA کمیسر آدم نقره ای مورد بحث و بررسی لیگ بازگشت. "ما باید یک بیماری همه گیر در دست ما ما رو زیاد ناآرامی های اجتماعی به وضوح رکود بدتر می تواند با توجه به آنچه اتفاق می افتد با این ویروس گفت:" زمان در ماه گذشته. "من فکر می کنم وجود دارد یک گروه بزرگی از مردم که به دنبال به جلو به دیدن همه راست می توانید NBA پیدا کردن یک راه برای رفتن دوباره؟' و نه فقط برای بازی بسکتبال. اما شاید آن است که یک مدل برای صنایع دیگر و یک مدل برای جامعه گسترده تر. شما فقط کردم به مبارزه را از طریق این چیزها."

ایده مبارزه از طریق این چیزها را می خواند ناشیانه در زمانی که فلوریدا است که در حال حاضر یکی از باغ زمستان برای coronavirus. دولت دیده می شود حداقل 72,143 موارد جدید طی هفته گذشته که برابر با 336 مثبت آزمون در هر 100 ، 000 ساکنان بالاترین نرخ سرانه هر کشور در کشور است. NBA ممکن است به دنبال ارائه یک مدل مثبت برای رعایت ایمنی در ایالات متحده, اما آن لژیون از حامیان مالی نام تجاری به طور همزمان فروش مجدد امکان برای فرار از واقعیات یک دریچه تسکین حتی در میان همه گیر.

هر چه فرار از واقعیات NBA بازگشت وعده نیز نمی خواهد بدون مداوم تصاویر پردیس تعهد به عدالت اجتماعی بررسی توسط دیزنی, شرکت, سحر و جادو. پس از سرب از WNBA های NBA است بافته شده این علت به ماموریت خود relaunch. کلمات سیاه زندگی مهم هستند مزین در عرصه طبقه بالا مرکز دادگاه. بازیکنان داده شد گزینه جایگزینی نام خود را در پشت خود کشباف با یکی از 29 مورد تایید اجتماعی-عدالت پیام; برخی از رد شعار به زودی repurposed و چاپ بر روی مارک T-پیراهن مجاز توسط NBA و اتحادیه بازیکنان در ارتباط است.

دامنه NBA جاه طلبی به عبارت دیگر تقریبا هیچ ربطی به بسکتبال و خیلی بیشتر به جذب این کشور در حال حاضر صدمات در یکی جارو نمادین شارژ. NBA امیدوار است به ناخن غیر ممکن است رقص: فروش فرار از واقعیات در حالی که به طور مداوم به بینندگان یادآوری آنچه بسکتبال ممکن است قادر به خدمت به عنوان یک فرار از. اما این پارادوکس این است که هیچ چیز جدید به ورزش است. "این 'حباب' همیشه بیمه مخلوط انگیزه های" Dyreson گفت. "نقره, NBA, مدیران, بازیکنان و مربیان و حتی مناسب برای شرکت ها می شود در سمت راست از تاریخ ... آنها همچنین می دانیم که بسته بندی اجناس خود را در هر آنچه که بهترین فضیلت سیگنالینگ' [است] در حال حاضر حاکم در فرهنگ پاپ می تواند سودآور سود."

نتیجه تا کنون بوده است و گاه ناهنجار. در جولای 20, NBA گزارش صفر موارد مثبت COVID-19 در میان 346 افراد مورد آزمایش در دنیای دیزنی پردیس یک و تقویت روحیه برای ورزش جهان; همان روز فلوریدا گزارش ششمین روز متوالی در ماه جولای با حداقل 10 ، 000 مورد جدید. اعضای تیم خارج شده اند حباب به تمایل به خانواده شرایط اضطراری. امنیت و فاصله اقدامات را قطع رسانه های قابل اعتماد دسترسی; ورزشکاران باید به جای دوباره ترسیم شرایط نامزدی. بازیکنان باید با استفاده از رسانه های در دسترس بودن زمان برای تغییر مسیر بسکتبال-سوالات مرتبط با از دکمه پاسخ با خواستار عدالت برای Breonna تیلور لوئیزویل, کنتاکی, EMT که کشته شد توسط افسران پلیس در مارس 13; در پاسخ به لیگ و بازیکنان آن را مورد بحث و بررسی امکان برگزاری اضافی کنفرانس های مطبوعاتی به بحث در مورد مسائل اجتماعی جدا از بسکتبال.

گتی

NBA انتخاب کرده به آغوش این پیچیده, لحظه, اما آن را نمی تواند صحبت می کنند و برای همه است. دیروز یک ESPN گزارش تحقیقی نشان داد اتهامات سوء استفاده فیزیکی و سوء رفتار در NBA چین آکادمی در سین کیانگ یک منطقه خودمختار در چین است که دیده می شود نصب شواهدی از موارد نقض حقوق بشر علیه اویغوری مردم عمدتا مسلمان اقلیت های قومی. اتهامات یک بار دیگر برجسته NBA رو به رشد روابط با چین یک رابطه قبلا ساخته شده پیچیده در ماه اکتبر گذشته زمانی که Daryl Morey مدیر کل هیوستون راکتس توییتی در حمایت از هنگ کنگ را طرفدار دموکراسی تظاهرات.

"هنگامی که شما ترکیب [ورزشی کلاسیک] حباب با فرار بار—فکر می کنم در برلین در سال 1936 یا شهر مکزیک در سال 1968—شما گاهی اوقات لحظات که مخالف کنترل آن مرحله بندی حباب" Dyreson گفت. "تنگ تر NBA, Disney and ABC/ESPN فشار در تلاش به همه چیز به همه مصرف کنندگان بیشتر از من تعجب می کنم که در مورد روایت لغزش از طریق انگشتان دست خود را."

با وجود تلاش های خود را, NBA بازگشت نیست در خلاء است. در اوایل این هفته میامی مارلینز خود را لغو MLB خانه بازکن پس از حداقل 17 بازیکنان و کادر آزمایش مثبت برای COVID-19 تهدید به زنده ماندن در لیگ 60-بازی فصل تنها پس از چهار روز از بازی. (لیگ است که با استفاده از یک حباب مدل; با وجود آن صدور 100-plus-صفحه ایمنی پروتکل آن تیم هنوز هم ورود هزاران مایل هوا سفر باید فصل همچنان به عنوان تشکیل می دهند.) MLB کمیسر راب مانفرد ابراز خوش بینی در پایان فصل اما اشاره کرد که این امر قطعا تعطیل باید تعداد موارد مثبت رندر یک تیم یا لیگ "غيررقابتي." و بنابراین حتی اگر NBA بازی می کند و از بقیه آن فصل را بدون هر گونه مسائل عمده یک اندازه گیری از شک و خبري را احاطه کرده ورزشی " تصمیم به بازگشت. باید MLB را آزمایش سقوط و باید NFL صورت مشابه با مانع بعد از این تابستان پاره پاره میزان موفقیت هنوز هم نشان می دهد یک شکستگی در کشورهای مشترک المنافع ورزشی آمریکا.

ورزشی متکی بر هر دو شواهد و باور در حال پیشرفت است. این بیان در زمان, در, اعداد, در, بدن در حال حرکت است. همیشه وجود خواهد داشت یک چشم ثابت در این ساعت بازی در زمین می شمارد که می تواند گام تا به عنوان یک جایگزین که در آن جوان چشم انداز ممکن است یک روز نجات یک حق رای دادن. اما پیشرفت در یک بیماری همه گیر می تواند نگاه های بسیاری مانند عدم تحرک. در ضمن مسیر نژادی عدالت است به مراتب پیچیده تر از اشباع مخاطبان با شعار. NBA ممکن است مایل به آن را آسان به عشق پیام به بعد. اما حقیقت این است که نماد آن است که هیچ اگر نه پر.

هنوز هم شاید این ورزشی تعهدات این فیزیکی dramatizations از زندگی به عنوان آن می تواند مجموعه ای جدا از جامعه خدمت نوع خاصی از هدف است. شاید ورزش-حباب مفهوم همچنان ادامه دارد چرا که در آن است. چرا که آن را یک ابزار انسان استفاده می شود برای هزاران سال به مجموع تصور کنید یک راه رو به جلو است. "ما فقط همین نیست که یک نظریه بزرگ—و یا اگر ما آن را فقط حدس و گمان—در مورد آنچه در جهان خواهد بود اگر ما ندارد [ورزشی]," Brownell این انسان شناس گفت. "این یک تست جالب که آیا افراد می توانند بدون [ورزشی] با همه این انواع مجامع بدن انسان با هم برای به اشتراک گذاشتن در اصل یک چشم انداز از یک دنیای بهتر."

به عنوان NBA رزومه خود, فصل, من قطعا احساس می کنید مضطرب است. این تهوع کوچک از کل تلاش اجتناب ناپذیر است و با توجه فلوریدا افزایش مداوم در موارد بیش از ماه گذشته و با توجه به نومیدی از دیزنی جهانی فراتر از NBA ساخته دیوار. اعداد و آمار را به صورت موازی: دفاعی, امتیاز, مجموع موارد; امتیاز در هر 100 اموال میانگین روزانه مورد در هر 100,000. من خودم انتظار برای برگزاری این واقعیت به طور همزمان. این تنها راه برای نگه داشتن حباب از ترکیدن.

داد و بیداد در 28 ژوئیه سال 2020 HP در زمینه خانه در ESPN جهان گسترده ای از ورزش در اورلاندو ، (گتی)

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن