نیوجرسی تیراندازی مشکوک در سمت چپ نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن دنباله مقاله

سیاست در گنجینه اسناد منتشر شده آنلاین روی دن Hollander کارگردانی misogynistic نژادپرستانه و توهین در ایال

توسط NEWS-SINGLE در 31 تیر 1399
ادواردو Munoz / ایسنا

روی دن Hollander "ضد فمینیستی" وکیل که به گفته مقامات ارشد مظنون در این تیراندازی پسر و شوهر از یک قاضی فدرال در نیوجرسی حمله کردند که قاضی با نام در misogynistic نژادپرستانه نوشته او نوشت: بیش از یک دوره از سال شده و به صورت فله در اینترنت بایگانی. دن Hollander که توصیف خود را به عنوان یک برگ برنده داوطلب در نوشته های خود را به نام قاضی یک "اقدام مثبت" مورد که همسو با کسانی که می خواستند "برای متقاعد کردن امریکا که سفید پوستان به ویژه مردان سفید پوست بودند بربرها و همه کسانی که از رنگ پوست تیره تر, قربانی شدند."

استر Salas 20 ساله پسر کشته شده در این حمله در خانه خود را در روز یکشنبه و همسرش مجروح شد. دن Hollander بود و بعد مرده یافت از آشکار خود وارد زخم گلوله در راکلند, New York. دن Hollander را توهین نسبت به Salas شدند در یک 2,028-صفحه مجموعه ای از نوشته های او نوشته شده آنلاین در سال 2018 در زیر نام کاربری Roy17den یک دسته که بازتاب خود را در حساب توییتر @roy17den و آدرس ایمیل او با استفاده از هر دو در نامه های شخصی و در دادگاه براده.

"قضات زن زحمت نیست من به عنوان طولانی به عنوان آنها در وسط سن, سیاه, بانوان," او می نویسد: هنگامی که بحث در مورد یک طرح دعوی در دادگاه او ثبت است که رفت و قبل از قضاوت Salas, اولین اسپانیایی زن منصوب یک قاضی فدرال در نیوجرسی. "آنها به نظر می رسید به درک درستی از چگونه زندگی می کرد و نمی شد به conned با هر پا کشیدن وکیل. آمریکای لاتینی اما معمولا یک مشکل—رانده شده توسط یک عقده ی حقارت است."

همراه با حملات سالاس دن Hollander نوشته نیز پس از رئیس جمهور باراک اوباما (که او گفته است "وسواس به نوبه خود امریکا به جمهوری موز") دیوان عدالت Sonia Sotomayor (که او ادعا کرده بود که "عصبانی است که هیچ کس تا به حال او را دعوت به او high school senior prom") هیلاری کلینتون (که حامیان آنها "چشم پر از اشک غمگین-گونی کامپیوتر loonies تماشای قدرت خود را از عدم تحمل پایین کشیدن"), و اوباما منصوب (که او را توصیف به عنوان بخشی از "که Orwellian حزب فمینیست های اقوام مسلمانان illegals و خروس که فکر می کنم آنها نسبت به هر کس دیگری, سفید ویژه مردان است.")

در مقابل او می نویسد: در همان وسیع سند که او یک داوطلب برای انتخابات ریاست جمهوری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که او گفت: "گفتن حقیقت در مورد بیگانگان غیر قانونی در پیشنهاد خود را برای ریاست جمهوری است." دن Hollander توصیف "خروج از قانون کتابخانه در اوایل بعد از ظهر برای مغلوب ساختن پیشی جستن برج 12 بلوک تا خیابان پنجم را به تماس های تلفنی در طول مقدماتی و کلی انتخابات است." پینوشت: زمان خود را برای مبارزات انتخاباتی او می گوید: بسیاری از داوطلبان همکار "بودند پیری متولدین مثل من. یک بار در در حالی که برخی از جوانان مدل جوجه نشان می دهد تا به برقراری تماس. آنها هرگز نشسته در کنار من است." مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین بلافاصله پاسخ به یک سوال در مورد ماهیت دن Hollander داوطلب کار یا اینکه آیا آنها تا به حال هیچ سابقه ای از خود را دخالت.

دن Hollander بود که 72 برگزار شد عمیقا misogynistic باورهایی در مورد زنان و ثبت یک سری از پرونده های حقوقی در برابر آنچه او در نظر گرفته ناعادلانه مزایای آنها تا به حال بیش از مردان است. یکی از کسانی که لباس که در آن او استدلال کرد که آن را خلاف قانون اساسی برای زنان نباید موضوع نظامی پیش نویس رسیده Salas دادگاه در سال 2019. Salas پرتاب نمی کردن کت و شلوار به عنوان بسیاری از دن Hollander قبلی موارد بوده است. او به جای آن اجازه طرح دعوی در دادگاه به اقدام از طریق سیستم دادگاه. اما دن Hollander ناراحت بود از آنچه او در نظر گرفته می شود Salas را به تأخیر انداختن این مورد. او شکایت کرده است که او اجازه وزارت دادگستری به فایل چهارم آن حرکت به اخراج این مورد نشان می دهد او "در تلاش برای نگه داشتن این پرونده در دادگاه او تا یک هواشناس به او نشان داد که راه قانونی بادها بودند باد."

"Salas به وضوح می خواستم برای بیشتر زندگی حرفه ای خود را با حرکت بالا قضایی نردبان به دادگاه تجدید نظر و یا شاید حتی دادگاه عالی" او می نویسد. "بعد از همه وجود دارد در حال حاضر در یک صندلی در قالب ستمیر در دادگاه است."

قاضی Salas آمد از یک محروم پس زمینه. او دختر یک مهاجر کوبایی; خانه اش سوزانده شد زمانی که او 10 و خانواده خود را از دست داده و همه چیز. Salas در نهایت خود را به دست آورده لیسانس و مدارک تحصیلی از دانشگاه راتگرز شد مدافع عمومی و انتخاب رئیس جمهور نیوجرسی اسپانیایی کانون. "برای این دختر کوچک از اتحادیه شهرستان به رشد و تبدیل شدن به یک آمریکا در منطقه قاضی—آن را فراتر از کلمات" او گفت: یک خبرنگار محلی پس از او یک قاضی فدرال در سال 2006.

دن Hollander که تبدیل به نفرت خود را از زنان به یک رشته از رسانه ها حضور بیش از بیش از یک دهه دیدم Salas بیوگرافی متفاوت است. "آن معمول بود تلاش برای سرزنش و کسی به نوبه خود به سوپر دختر, پدر, رها ما بودند بی بضاعت که بدان معنی است که آنها زندگی می کردند از مالیات دهندگان اما ما غلبه همه شانس" او می نویسد: در یکی از اسناد نوشته شده آنلاین در سال گذشته است. او توضیح Salas را دهه به عنوان یک مدافع به عنوان "نمایندگی lumpen پرولتاریا ne'er-do-چاه." او را "یک موفقیت" او می گوید که مدرسه بالا cheerleader بود.

او همچنین حملات عدالت ستمیر گفته او "52 ساله نخست سن برای Feminazi." خود را حجیم, نوشته ها—بیش از 10 ، 000 صفحات فایلهای Pdf—نمایش یک حس عمیق از شکایت علیه زنان به خصوص مادر خود را که او ادعا می کند گفت: او در سن 4 "من آرزو می کنم من تا به حال گوش به پدر خود بود و هرگز شما!" او خواستار او یک جادوگر یک "نازی لون" و "دیگری شیطانی زن." او همچنین توضیح بوسیدن دختران در کلاس سوم اغلب به اندازه کافی است که پدر و مادر خود شکایت به معلم خود. این سند یکی از چند او آپلود به اینترنت بایگانی آزاردهنده است اما در حال حاضر مشترک coda به بالا-پروفایل حوادث خشونت اسلحه: مشکوک تیرانداز ترک یک دنباله از استدلال و خشم در تصادفی گوشه و کنار وب است. بسیاری از آنها شامل یک نفرت از زنان و مردم رنگ و اتصال گسترده ادعا می کند در مورد جهان با شخصی ادعا می کند از شکایت.

"همه زندگی من من تو را دیدم دیگر مردم حتی غریبه ها در خیابان به عنوان دشمنان بالقوه با آنها در تضاد به نظر می رسید بیشتر از همکاری" او می نویسد. "من درک که به جز من چند نفر از دوستان من دوست ندارم مردم به خاطر آنها من می ترسم; و هنگامی که کسی که می ترسد او متنفر دیگران برای او باعث تحقیر و خود را برای آن اجازه می دهد. اما کجا این همیشه حاضر ترس آمده از ژن من و یا از راه مادر من مطرح شده و من ؟ من تصمیم گرفتند برای رفتار مادرم با کمک برخی از پدر من."

او همچنین می نویسد وحشیانه مورد یک زن روسی او می گوید که ازدواج, تماس او را "مافیا روسپی است." دن Hollander می نویسد: در طول در مورد زمان او صرف زندگی در روسیه از جمله زمان او می گوید که صرف کار برای Kroll همکاران. در یک نقطه او توضیح مشکلات او گفت که او بود داشتن با دولت ایالات متحده ادعا آن را به حال "مصادره" ایالات متحده خود را در تابعیت. "پسر من خوشحالم من برای رای دادن نیست اوباما—نوشت-در پوتین به جای" او می نویسد.

"شاید خشونت علیه زنان عمل می تواند دریافت تابعیت بازگشت," او اضافه شده است. "همه من باید انجام دهید این است که تاریخ یک دختر آمریکایی پس از آن او را متهم کند."

برخی از مورد علاقه خود را در روسیه است که به وضوح به حمایت خود را از رئیس جمهور. در مورد دخالت در انتخابات 2016 او می نویسد که در طول این بحث بیش از کلینتون ایمیل سرور او "آنچه من فکر کردم یک ایده عالی برای کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن." اگر اطلاعاتی روسیه تا به حال هک سرور او خواهد سعی کنید به استفاده از یک پیر تماس به حفاری تا ایمیل های خود را. "بنابراین من با یک GRU دوستان درخواست چند نسخه از مقصور یا طبقه بندی شده ایمیل اگر آنها به حال آنها. گفتن او را من می خواهم آنها را عمومی از طریق رسانه ها تماس با ما." تماس خود را, او ادعا می کند گفت که GRU ندارد, ایمیل, است که او به عنوان یک نشانه آن است که "آنها نمی هک سرور و یا آنها می خواستند انتخابات را به نفع خود."

در ماه اوت سال 2016 دن Hollander واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر هفت برجسته سیاسی روزنامه نگاران ادعا که آنها بخشی از یک racketeering طرح در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن. "کامپیوتر-فمینیست گرفته بود بیش از حد از رسانه های خبری پس از من تا به حال مشغول به کار در تلویزیون اخبار در 1970s و 1980s به عنوان یک نویسنده و سیاسی تولید کننده" او می نویسد. خود را "شواهد" برای خبرنگاران جنایات شد 30 صفحه از متن گزارش خود را که او ادعا ناعادلانه بود به مغلوب ساختن پیشی جستن. او بعدها گسترش حقوقی خود را به اهداف عبارتند از: در مجموع 17 خبرنگاران و هفت عمده سازمان های خبری از جمله عمده پخش شبکه های نیویورک تایمزو واشنگتن پست: "بیست و چهار دروغ prevaricating و dissembling رسانه متهمان—اشکالی ندارد!" او ابراز ناامیدی که "بر خلاف برخی از موارد دیگر این یکی را جذب صفر توجه رسانه ها است."

او وجد آمدیم با مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ("هر چند حقیقت و عدالت برنده") و می گوید او با حضور در مراسم تحلیف خود در ژانویه 2017 آوردن با او قرمز امریکا بزرگ دوباره کلاه و توصیف تهمت آمریکایی "قتل عام" سخنرانی با عنوان "کوتاه اما محکم." او می گوید که او در حال مصاحبه با یک خبرنگار تلویزیون که "برخی از Antifa هزاره" با دخالت دوربین عکاسی. غیرقابل توجیهی از رقم او ادعا می کند که او نشان داد رحمتی با استفاده از "یک نیزه دست به اعتصاب" در هزاره چرا که "او می شده اند مرده" که محلی سی افسر پلیس بود خیلی تحت تاثیر قرار با سختی که او خواسته دن Hollander "به درخواست من پیراهن."

"من داوطلب کار برای مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین چون من نفرت PC-فمینیسم بیشتر از من نفرت امریکا" او می نویسد. "اگر من تا به حال منفور امریکا بیشتر از من کار کرده اند برای هیلاری به کمپین."

در صفحه 1,776 از او PDF, او می نویسد: چیزی که حلقه تکان دهنده دقیق در این هفته: "کنیم باید مراقب باشید خود را در تنش با طبیعت است. وجود 300 میلیون سلاح گرم در این کشور و بسیاری از آنها متعلق به بچه ها."

و در صفحه 1,880: "آن را می سازد هیچ حس به خلع سلاح در چهره شیطانی که می خواهد به ورزش توتالیتر قدرت بیش از آنها را. آنها یک راست به شورش در برابر آن ظلم و ستم به آن را به پایین. این مهم نیست که آیا آن را استبداد جورج سوم یا کنیم."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب