بازی GIACOMO بگنرا

اوایل پاییز گذشته تصمیم گرفتم که من می خواستم برای تبدیل شدن به یک فرد که باعث می شود سوپ است. من یک دستور خاص در ذهن اما این ایده به نظر می رسید ارزان, خوشمزه, و فصلی مناسب است. ساخت سوپ از ابتدا مناسب خواهد بود یکشنبه پروژه با خودم می گفتم. در 32 من هم احساس آماده برای یک فرد است که پنج شنبه از پروژه های.

اما خواسته من نیست پایان در سوپ. در تلاش من در نهایت مصرانه خواست بهانه ای برای خودم خرید, رنگارنگ, مینا پوشیده اجاق هلندی. این خورش در قابلمه را انتخاب کردم که درست مثل کسانی که من تا به حال دیده می شود در زرق و برق دار Instagram photos of جوان و بسیار با نفوذ سرآشپزها مانند آلیسون روم و مولی یه. مشابه آنهایی که تا به حال آغاز شده و به نظر می رسد در پشت مشعل از دوستان من کوره. رویای من اجاق هلندی هزینه بیش از $300. اما این برای آینده من به عنوان یک سوپ فرد پس از همه.

هیجان من در تلاش یک سرگرمی جدید بود و تا حدودی خو مبهم هتک ابرو از اعتراف به این که من هم هستم بخشی از یک گروه است که شیوه زندگی لوکس محصولات می تواند قابل پیش بینی به فروش می رسد. مانند بسیاری از آمریکایی ها در 20s و 30s من در یک خانواده که در آن پخت و پز بود یک واقعیت زندگی به جای یک آخر هفته روش های تمدد اعصاب. من خانواده زندگی می کردند در حومه پدر و مادر من هر دو کار کرده و ما گزینه های شبانه بودند هر چه مادر من موفق به جلو و با هم و یا هر آنچه که می تواند خریداری شده در یک درایو-از طریق پس از تمرین فوتبال. هنگامی که مادر من در سن و سال من او را نمی خیالبافی در مورد هزینه های چند صد دلار بالا-جداره دریا-آبی چدن قابلمه ساخته شده در فرانسه است.

اصرار من را به سوپ به عبارت دیگر نبود یک موضوع خانوادگی و ارث. این در آمد از اینترنت که در یوتیوب و Instagram کمک کرده اند تغییر چگونه جوان آمریکایی ها فکر می کنم در مورد مواد غذایی مجدد آن را برای برخی به عنوان یک نشانگر از progressivism و فضل و دانش. همراه با این تغییرات بهترین ابزار تجارت گرفته شده به عنوان یک نقش برجسته در زندگی مشتاق آشپز. رنگارنگ وسایل آشپزی آهن توسط علامت های تجاری مانند Le Creuset و کهنه روشن رنگی میکسر پایه توسط KitchenAid نیست فقط آشپزی اسب های کاری آنها تبدیل شده ایم کوچک نشانگر ثبات و پختگی آرزو جوان مردم برای آنها سنتی شاخص از هر دو اغلب باقی می ماند و دور از دسترس.


هر چند مقدار ساخته شده است از جوان آمریکایی ها قرار است سکوت به طبخ برای خود آنها با اینحال مصرف تمام انواع اطلاعات و سرگرمی در مورد پخت و پز. “سرآشپزها مشهور هستند نام خانواده, مواد غذایی, مستند, واقعی نوع در Netflix بکشد و Instagram است که گچ بری دور بخاری که در آن ما به جای ما مراقب پرتره های از آشپز خانه فوتبال” منتقد ژوزفین لیوینگستون نوشت: در جمهوری جدید در سال 2019. حتی اگر شما هیچ علاقه ای به تبدیل شدن به مهارت بیشتر در آشپزخانه شما احتمالا هنوز هم تشخیص ابزار است که مردم گله به. آرم برجسته دسته از Staub را لعاب ظروف طبخ در حال وسایل حسادت القا dinner-party photos on Instagram. Smeg توستر—$250—فضل کانتر سنگ مرمر کاملا صحنه HGTV بازسازی آشپزخانه. گران تمام چادری فولاد ضد زنگ ماهی تابه حال در قسمت بالا آشپز و خرد شدهو یا در بن Appetit‘s YouTube آزمون ،

قرار گرفتن در معرض ترجمه کرده است به پررونق فروش. در سال 2014 KitchenAid که اولین شرکت برای انطباق تجاری میکسر برای در خانه با استفاده از یک قرن پیش تا به حال برای ساخت یک کارخانه جدید به نگه دارید تا با تقاضا است. جستجوهای گوگل برای هر دو کوره های هلندی و میکسر پایه شده اند بالونی به طور پیوسته به مدت 15 سال. وب سایت های مانند Wirecutter و استراتژیست که پول را از طریق خرید, توصیه هایی به طور معمول هشدار خوانندگان زمانی که یکی از این غنائم خانوادگی به فروش می رود. KitchenAid میکسر شروع در حدود 200 دلار است و می تواند هزینه تا آنجا که $1,000 برای قدرتمند تر در نسخه های limited-edition پس از اتمام. نام-نام تجاری کوره های هلندی به طور معمول محدوده از $100 به $350. اینها همه اما آنها از همان وضعیت نماد قشر به عنوان AirPods نه یک کیف دستی شانل یا ب ام و.

بسیاری از اختصاص روزانه سرآشپزها هنوز هم خرید این محصولات را, اما این شرکت های که آنها را در بازار تصادفا به یک تازه کشف شده درخواست تجدید نظر به مردم با بیشتر از یک بازی گاه به گاه کنجکاوی در مورد پخت و پز. Nate ذغال سنگ, Le Creuset را مدیر بازاریابی می گوید که شرکت او متوجه تغییر ترین شدت در چند سال گذشته است. Le Creuset همواره در خدمت مشتاق آشپز خانه—بنیانگذاران آن اختراع فرایند که در آن آهن است که در تحت پوشش نچسب مینا در دهه 1920 و در نسل های قبلی این بدان معنی است که آنها بیشتر متمرکز بر فعالیت به عنوان یک بخش کاربردی در زندگی روزمره. “در حال حاضر آن را ‘من می خواهم به سعی کنید و پیراشکی این آخر هفته چون من هرگز ساخته دونات در خانه,'” کلیر می گوید. “که ممکن است تنها چیزی که در آنها طبخ برای یک ماه اما آن را بسیار بلند پروازانه است.”

بازاریابان دوست دارم به بحث در مورد چگونه Millennials می خواهید “تجارب, همه چیز” که belies این واقعیت است که تجارب معمولا نیاز به ابزار. گسترش سریع “سریع گاه به گاه” زنجیره ای است که در حال حاضر تسلط بر مقدار روزانه آمریکا ناهارخوری از Chipotle barbacoa کاسه به Sweetgreen کلم, سالاد بدان معنی است که آمریکایی ها با درآمد یکبار مصرف در حال حاضر باید راه های بیشتری برای صرف آن در غذا آماده تر از همیشه قبل از. آنها همچنین باید زمان کمتری برای طبخ برای خود. برای آنها پخت و پز ممکن است نگاه مانند گاه به گاه تحقق یک آشپزخانه فانتزی از قرار دادن شام روی میز هر شب.

هنگامی که مردم بفهمند که چگونه به استفاده از اسباب بازی جدید خود را, آنها به نوبه خود به رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن نتایج. Instagram hashtags مانند #kitchenaidmixer و #lecreuset شامل صدها هزار نفر از پست ها با دقت عکس, کوکی, جوجه کباب و ترد boules تقریبا تمام مطرح شده در نزدیکی یا ابزار است که در طلیعه آنها به وجود اثبات است که صاحبان آنها را ساخته اند یک سرمایه گذاری از زمان و تلاش است و آنها در حال حاضر چیزی خوشمزه برای نشان دادن آن.


ساخت کامل لازانیای بلونز ممکن است به نظر می رسد مانند یک فرد شکل نفوذ-chasing اما اکثر مردم نمی تواند حزب مانند آنها 25 برای همیشه لطفا برای. این hangovers بدتر است و شما مریض از خوردن takeout. در یک نقطه خاص از مردم می خواهم برای شروع سیگنالینگ است که آنها به تکامل به عنوان انسان و پخت و پز مناسب فرهنگی دال برای این کار است.

بسیاری از محبوب ترین های امروز آشپزی مارک شده اند ساخت محصولات بسیار شبیه به آنهایی که آنها به فروش در حال حاضر برای چند دهه. اما اگر شما تا به حال به طراحی یک خط از وسایل آشپزی به درخواست تجدید نظر به طور مستقیم به این جوان تا حدودی ثروتمند آشپز—مطمئن نیستید از مهارت های خود را, اما کاملا آگاه است که آنها می خواهم به توسعه آنها و به اشتراک گذاری نتایج آن احتمالا بسیار شبیه به بزرگ جونز. با نام تجاری راه اندازی شد در سال 2018 توسط Sierra Tishgart و Maddy Moelis دوران کودکی بهترین دوستان است سپس در اواخر 20s. آن را به فروش می رساند یک مجموعه کامل از وسایل آشپزی برای $395 و مینای دندان تحت پوشش اجاق هلندی است که قیمت به تنهایی برای $145.

Tishgart نوشت که در مورد آشپزی فرهنگ در نیویورک مجله تا زمانی که co-founding بزرگ جونز می گوید که این خط آغاز شده چرا که او با همین مشکل مواجه به عنوان یک تعداد زیادی از مردم سن او: او تا به حال شروع به رشد خارج از IKEA-محصولات درجه و می خواستم برای خرید چیزهای جدید و بدون هزینه $300 در یک قطعه از وسایل آشپزی. “این خیلی گیج کننده است و بسیار گران قیمت برای دریافت چیزهای خوب” او به یاد می آورد. “من واقعا فقط تلاش می کنم خوب من یک آشپزخانه کوچک. چه من در واقع نیاز و چرا و چگونه می توانم خرید این برای خودم شخصا سرمایه گذاری در برخی از چیزهای خوب است که من را مفتخر و هیجان زده به طبخ؟'”

Tishgart تلاش برای چیزهای خوب نشانه یک تحول در وسایل آشپزی و بازار است. انواع خاصی از خانه های گران قیمت کالا همواره مربوط به موفقیت و ثبات جوان, بزرگسالان در امریکا, اما خرید آن کالا نیست همیشه یک مناسبت را نزد خود. به جای قطعه از گران داخلی تجهیزات مدت طولانی است که به عنوان هدیه داده به علامت رویدادهای مهم زندگی مانند ازدواج و یا یک خانه برای اولین بار. برای طبقه متوسط و ثروتمند آمریکایی ها در نسل های قبلی ازدواج و مالکیت خانه شد چیزهایی است که برای اولین بار رخ داده است در اوایل به اواسط 20s, که بدان معنی است که بسیاری از مردم دریافت با کیفیت بالا و ابزار آشپزخانه در اوایل بزرگسالی است. KitchenAid به من گفت که عروسی ثبت شده اند یکی از این شرکت مهم ترین کوچک-فروش لوازم خانگی رانندگان برای چند دهه. ذغال سنگ می گوید که لو Creuset به مدت طولانی به حال موفقیت های مشابه ورود به خانه از طریق شادی موارد است.

در چند سال گذشته, اما, Collier متوجه چیز دیگری است: در حالی که هدیه هنوز هم بخش بزرگی از لو Creuset کسب و کار بیشتر افراد جوان تر از همیشه در حال خرید محصولات این شرکت را برای خود. این خطوط با گسترده تر روندهای جمعیتی: طبقه متوسط و ثروتمند افراد جوان ازدواج هستند بعد از خرید خانه بعد از آن و زندگی در کوچکتر خانه موجب تغییر و یا به تأخیر انداختن نقاط عطف است که باید با پر کردن کابینت های خود را به فرد دیگری سکه. که مجبور برخی از این افراد به سهام خود را بالغ آشپزخانه اغلب به این دلیل که آنها نیاز به جایگزین ارزان نچسب قابلمه و ماهی تابه—اغلب پوشش داده شده در مواد شیمیایی مضر آنها همچنین می خواهم به ترک پشت آنها بوده ام سقز از آپارتمان به آپارتمان پس از کالج.

“ما هسته جمعیتی در این نقطه است که هزاره و من فکر می کنم بسیاری از این افراد قبلا در انتظار تا زمانی که ازدواج کردم به خوبی وسایل آشپزی” Tishgart یادداشت ها. “من به یاد داشته باشید فکر من می خواهم همه چیز خوب است اما باید صبر کنم برای این مرحله از زندگی من ؟ احساس می کند که مضحک.”


جوان آمریکایی هستند که گاهی اوقات به عنوان مایل و یا قادر به رشد آن ممکن است دقیق تر به می گویند که آنها در حال رشد متفاوت است. سنتی نشانگر بالغ دستاورد هنوز به کلیک کنید به محل برای بسیاری از مردم در 20s و 30s است که آنها را ملزم به reimagine چه ثبات در امریکا در حال حاضر ممکن است مانند نگاه. رویای بازسازی آشپزخانه و دور از دسترس برای اجاره, اما آنها می توانید خرید خوب چند ابزار و دوستان خود را بیش از برای شام. شاید مهم تر از آنها می تواند جهان نشان می دهد که آنها ماهر و پیچیده به اندازه کافی برای سرگرم کردن.

این هیچ اشتباه است که این وضعیت نمادها—هر دو وسایل آشپزی و مواد غذایی خود را—فوق العاده خوش عکس. افراد جوان ممکن است بخواهید به انبار آشپزخانه خود را, اما بسیاری از آنها نیز می خواهند به پست و آن را ممکن است برای کشتن کسانی که هر دو پرنده با یک سنگین کف تابه. در Instagram, “گفتگو در اطراف مواد غذایی و وسایل آشپزی در کل آنقدر بزرگ است که می گوید:” ذغال سنگ. و این برای Le Creuset. “بصری ما عشق است که چون ما رنگ و از آنجا که از راه مواد غذایی به نظر می رسد وجود دارد.” Instagram است که در آن جوان آمریکایی به انجام خانوادگی است که ایجاد یک کامل فرصت بازاریابی برای برندها است که در حال حاضر برخی از انواع محصولات. خوب چاقو و Cuisinart پردازنده های مواد غذایی فقط به عنوان مفید در قرار دادن خوشمزه چشمگیر, غذا روی میز, اما شما آنها را نمی بینید ، آنها نه فقط به عنوان زیبا است.

برای من همه چیز نیست دقیقا به عنوان برنامه ریزی شده. عصبی که من موفق به تبدیل شدن به یک دراز مدت سوپ فرد رفت و با یک جایگزین ارزان تر به Le Creuset از رویاهای من: یک 80 دلار Tramontina اجاق هلندی در سایه فیروزه ای ساخته شده است که من فقط به عنوان هیجان زده برای ارسال تصاویر از آشپزخانه من, ماجراهای آنلاین. اما کمی بیش از یک سال و در, من را ساخته اند تقریبا هیچ چیز زیبا و دل انگیز. من کثیف طبخ و هیچ عکس خوبی در زیر نور مصنوعی از شام. ملایم پخته شده گوشت بیشتر به نظر می رسد ، این avgolemono سوپ را انتخاب کردم به عنوان اولین پروژه من است فقط مقدار زیادی از رنگ پریده و زرد مواد تشکیل دهنده.

چه انتظار نداشتم هر چند که چقدر داشتن چند با کیفیت بالا و ابزار را بهبود تجربه من از پخت و پز به طور کلی—به طوری که هر زیبایی نتیجه نهایی در حال حاضر احساس می کند اتفاقی است. همانطور که معلوم است, حرفه ای و اختصاصی علاقمندان شده اند با استفاده از لعاب کوره های هلندی به صورت نسل زیرا آنها به خوبی کار می کنند. آنها توزیع گرما به طور مساوی آنها قهوه ای مواد غذایی به خوبی می توان آنها را به فر منتقل شده و بدون ترس و تمیز کردن آنها به راحتی. میکسر پایه واقعا آن را کمتر جسمی طاقت فرسا برای پخت بسیاری از دستور العمل. در یک بازار مصرف پر از نوآوری به خاطر بدبختی تازگی آن را یک امداد به صرف چند ساعت در هفته با چیزی که در تلاش برای اتصال به هدفون بلوتوث یا این که نمی تواند فن آوری های بی ربط در 18 ماه.

من سرگرمی جدید ممکن است عملکرد به عنوان بسیاری از عکس به عنوان من می خواهم مخفیانه—و شاید کشید—پیش بینی اما آنچه که من فاقد محتوا من ساخته ام تا در یک نوظهور تمایل به خاموش کردن در مورد چیزهایی که من پخته شده. ظاهرا فانتزی-گلدان اشکال نیز می تواند گسترش یابد که در راه است. چند هفته پیش من دریافت یک پیام متنی از مادر من جهان حداقل مشتاق کوک که تا به حال سوگند یاد کردن فعالیت به طور کامل زمانی که او وارد دوران بازنشستگی. او مرا فرستاده است یک تصویر از یک آبی اجاق هلندی شبیه به خود من با این سوال: “آیا من نیاز به یکی از این؟” او گفت که او می خواهم به برخی از سوپ.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر