آنلاین حرکت به #FreeBritney

طرفداران نگران conservatorship که کنترل نیزه املاک و شروع تجزیه او Instagram account برای سرنخ در مورد خوب بود

توسط NEWS-SINGLE در 4 مرداد 1399

طرفداران نگران conservatorship که کنترل نیزه املاک و شروع تجزیه او Instagram account برای سرنخ در مورد خوب بودن.

عکس توسط ژان باپتیست پارك / WireImage / گتی

"All eyes on me در مرکز حلقه درست مثل یک سیرک" بریتنی اسپیرز خواند در سال 2008. در واقع از ابتدا این خواننده پاپ حرفه ای تعریف شده به عنوان مقدار توسط بصری به عنوان شنیداری. یک کودک مجری از Kentwood, لوئیزیانا که برای اولین بار به نظر می رسد در دیزنی "باشگاه میکی موس" هنگامی که او یازده نیزه شکست را به وسیع ترین شکل ممکن آگاهی عمومی در سال 1998 با multiplatinum اولین تک "...Baby One More Time." اسپیرز این خواننده بودند مانند ضخیم عسل فشرده از طریق یک غربال اما نگاه او در این موزیک ویدیو بود حداقل به عنوان به یاد ماندنی است. در یک دکمه به پایین گره خورده بالا در معرض midriff یک لغزش از بالا زدن زوج با جوراب زانو و دو نوارهای ثابت در صورتی کمان و نیزه کاتولیک-مدرسه لولیتا فورا تعریف غالب turn-of-the-هزاره نسخه از جوان زنانگی: بلوند و قهوهای مایل به زرد با الاغ موز افزایش بیش از یک کم بند تنبان او نیمی دختر و نیمی "دختران رفته وحشی." در پنج سال پس از اسپیرز بود شاید موفق ترین ستاره پاپ در جهان و استاد خالق تصویر. در سال 1999 او مطرح برای جلد رولینگ استون در یک فشار تا سینه بند و کودک-صورتی شورت با یک شاهزاده خانم تلفن برگزار شد به گوش او. در سال 2001 در MTV music awards او زوج یک spangly رقاص لباس با زندگی می کنند رنگ پریده و زرد پایتون. همان سال او تطبیق همه-جین با او سپس پسر جاستین تیمبرلیک در جوایز موسیقی آمریکا بر روی فرش قرمز.

اما به عنوان اسپیرز زندگی شد مسیه یک بار-کنترل برگزار شد بیش از جنبه های بصری از زندگی حرفه ای خود را تبدیل wobblier به عنوان به خوبی. پس از رابطه او با Timberlake به پایان رسید او بحباله نکاح در اوردن, یک دوست دوران کودکی به نام Jason Alexander 2004 در لاس وگاس—هر چند که اتحادیه لغو شد پس از پنجاه و پنج ساعت است. بعد از آن سال او ازدواج Kevin Federline یکی از پشتیبان او رقصنده و پس از آن تا به حال دو فرزند در جانشینی سریع. زن و شوهر طلاق گرفته acrimoniously در سال 2007. در آن سال ها بریتنی زندگی شد با واسطه به کمتر از طریق فرش قرمز و بیشتر از طریق تلخیص-رسانه paparazzi: او گرفتار شد برروی آن بکشید به گاز-ایستگاه دستشویی در حالی که پابرهنه خروج یک خودرو در مسیر به یک باشگاه بدون لباس زیر و رانندگی با یکی از فرزندان در دامان او به جای بسته به صندلی ماشین. بین سال های 2007 و 2008 او کشیده کردن mental breakdown, که در طی آن او شرایطی نمی شد فقط بی وقفه مستند توسط عکاسان اما به ظاهر تشدید حضور خود را: او تراشیده مو خود را به عنوان بیش از هفتاد paparazzi گزارش نگاه او حمله یک عکاس با یک چتر; او گرفته شده بود از خانه اش بسته به gurney پس از گزارش ماده ناشی از شکستن در راه او برای اولین بار از دو غیر ارادی 5150 روانی نگه می دارد.

در سال 2008 در میان این شکست یک دادگاه تاسیس یک conservatorship بیش از املاک و دارایی و رفاه شخصی که دوازده سال بعد است که هنوز هم در اثر. چنین conservatorship همچنین به عنوان شناخته شده قانونی سرپرستی در برخی از ایالت ها است که معمولا استفاده می شود در موارد افرادی که قادر به تصمیم گیری خود را مانند قدیمی و یا ذهنی و یا جسمی ناتوان. تحت conservatorship را در تنگی یک سال 2016 زمان رسیدگی به نیزه امور توضیح داد, این خواننده "نمی تواند در تصمیم گیری کلیدی شخصی و یا مالی بدون تایید او conservators: پدر جیمی اسپیرز و یک وکیل Andrew M. کیف پول. او بیشتر دنیوی خرید از یک نوشیدنی در استارباکس به یک آهنگ در iTunes در حال ردیابی در اسناد دادگاه." اما نیزه را مورد ثابت شده است نادر که در گذشته ده سال او نیز مشغول به کار به طور مداوم با انتشار چند آلبوم در جریان تورهای جهانی اقدام به عنوان یک قاضی در تلویزیون نشان می دهد "فاکتور X" و برای چهار سال headlining لاس وگاس اقامت. این بار قطعه پیشنهاد کرد که اگر او ظاهری ثبات ادامه داد: سرپرستی را تنگی ممکن است شل. در سال های پس, اما, conservatorship در محل باقی مانده است. تنها زمان است که نیزه علنا مورد بحث و احساسات خود را در مورد آن را در سال 2008 مستند است که در آن او در مقایسه با وضعیت او به "روز موش خرمای کوهی امریکا" نشان می دهد که چه جدا conservatorship از یک حکم زندان است که سابق "بی پایان." اما از آنجا که او ظاهر عمومی به شدت کنترل می شود و ابتلا به یک نظر او را در خارج از ویدیو های از موسیقی و یا مرحله را نشان می دهد تبدیل شده است به طور فزاینده ای نادر حس خود را از وضعیت خود را تا حد زیادی باقی مانده یک معما.

یک کلید (persian) است که ممکن است اجازه می دهد برای کمتر واسطه نگاه نیزه را روز به روز زندگی این است که او Instagram account, که در آن او نزدیک به بیست و شش میلیون پیروان و پست به طور منظم. تا اوایل سال 2019 ترکیبی از نقل قول های الهام بخش ("عشق به خود: این هزینه چیزی و شما به دست آوردن همه چیز"), چابک انگلیسی دوبله ("شما فکر می کنم شما می دانید من ؟ دوباره فکر می کنم") تمرین و به شدت از فیلتر, تصاویر از گل, پروانه ها و بچه گربه ها—در شیوه Instagram حدود 2014—همه گره خورده است تا با به ظاهر تصادفی دانش سطحی از emojis ساخته شده اسپیرز حساب به نظر می رسد "لذتبخش اساسی" در کلمات از وب سایت Highsnobiety. آن cutesy حتی دنج: خواننده به نظر می رسید مانند یک ثروتمند حومه مقدم او بهترین زندگی را چند سال پشت روند منحنی به جای جهانی ستاره پاپ.

اما با شروع در سال 2019 چندین بحران در محل نیزه امپراتوری. در ماه مارس سال Dickensianly نام کیف پول استعفا داد و موقعیت خود را به عنوان co-کنسرواتور با هیچ توضیحی. و در یک جلسه در ماه سپتامبر سال گذشته جیمی اسپیرز که پاره روده بزرگ خود را چند ماه قبل خواسته یک قاضی برای اجازه به طور موقت از نقش خود به عنوان نگهدارنده به تمرکز بر سلامت انسان است. قاضی فرمان داد که Jodi, Montgomery, بریتنی مراقبت مدیر را بیش از جنبه های شخصی از conservatorship در حالی که جیمی اسپیرز باقی مانده است مسئول ستاره در امور کسب و کار. (درخواست برای تغییر در conservators آمد بیش از حد در پی اتهام درگیری بین جیمی و یکی از بریتنی نوجوان پسران پس از آن یک سفارش محدود اعطا شد به فرزندان در برابر پدر بزرگ خود را.)

بیشتر مربوط, شاید, شد نیزه را اعلام, در ژانویه 2019 که او لغو جدید لاس وگاس اقامت و کار وقفه با توجه به سلامت پدر و پس از آن او Instagram رفت و تاریکی به مدت سه ماه. در اوایل ماه آوریل TMZ گزارش شده است که او پذیرفته شده بود به یک روانی-مرکز بهداشت. در میان کلی guardedness از نیزه شرکت این تغییرات به عنوان سرنخ برای طرفداران که چیزی ممکن است بد. در ماه مه سال 2019 لری رودلف و نیزه را دیرین مدیر گفت واشنگتن پست که ستاره conservatorship "است نه یک زندان است. این کمک می کند تا بریتنی کسب و کار تصمیم گیری و مدیریت زندگی خود را در راه او نمی تواند انجام دهد در خود در حال حاضر." اما طرفداران مشکوک بود. شد اسپیرز در مشکل ؟ شد حقوق خود به عنوان یک زن بالغ آزار تحت شرایط conservatorship? هشتگ #FreeBritney شروع به دست آوردن محبوبیت در Instagram. سوخت اضافه شد به این جنبش آتش در زمانی که در یک تماس تلفنی ساخته شده که در همان ماه به "بریتنی گرم" یک نیزه با مضمون پادکست ناشناس tipster, که گفت که او در ارتباط بود به یک شرکت حقوقی متصل به conservatorship ادعا کرد که نیزه مجبور شد در برابر اراده خود را برای لغو اقامت او و وارد یک روانی-مرکز بهداشت در ماه ژانویه ماه زودتر از گزارش شده بود.

در اواخر ماه مارس بریتنی آمد و به عنوان نزدیک به عنوان او را به شکستن سکوت او اطمینان پیروان خود که او را "وضعیت منحصر به فرد است اما من قول می دهم من انجام بهترین چیزی که در این لحظه" یادآوری آنها که "من قوی هستم و ایستادن برای آنچه که من می خواهم" و درخواست آنها را به "باور همه چیز را شما بخوانید و بشنوید." این درخواست به نظر می رسید کمی تغییر. طرفداران ادامه به بیان خود ترس است که محدودیت های قرار داده شده بر روی نیزه با conservatorship بودند آسیب رساندن به او و این که ممکن است آن را در جای خود نگه داشته و به علت حرص و طمع از کسانی که در اطراف او. (اسپیرز آن گزارش شده است می پردازد و به سمت بالا از یک میلیون دلار در سال در هزینه های قانونی و هزینه های دیگر به conservatorship که پدر او در زمان یک صد و بیست و هشت هزار دلار در سال 2019; در سال 2018 چند ماه قبل استعفای خود را کیف پول با موفقیت درخواست به حقوق و دستمزد سالانه خود را به چهار صد و بیست و شش هزار دلار است.) در اختصاصی Instagram و توییتر حساب طرفداران ادامه داد: دفاع از آزادی او. شده اند وجود دارد برخی از زندگی واقعی اعمال بیش از حد: در چهارشنبه چند ده #FreeBritney فعالان با تجمع در اعتراض حمل علائم ("او یک زندانی!" "Conservatorships در مورد مراقبت از پول مردم نیست!"), در مقابل استنلی Mosk دادگاه در مرکز شهر لس آنجلس که در آن جلسه بررسی مونتگمری را به طور موقت نقش به عنوان کنسرواتور صورت گرفت. یک change.org طومار خواستار نیزه مجاز به استخدام خود نمایندگی حقوقی برای کمک به آزادی او را از conservatorship تا کنون جمع آوری شده بیش از دو صد و سی هزار امضا.

در میان این تحولات و نیزه را Instagram خوراک تبدیل به یک Rosetta stone با استاد semioticians تجزیه آن merest نشانه برای معنای پنهان. در پست آنچه تا به حال یک بار به نظر می رسید صرفا kooky در حال حاضر به نظر می رسد شوم به برخی از. عمیقا قهوهای مایل به زرد به ظاهر در مبارزه با شکل فیزیکی و اغلب با پوشیدن یک محصول بالا یک شال گردن و بسیار کم افزایش کوتاه—سبک یادآور زودتر خود را به نوبه خود از هزاره اوج—نیزه اغلب نوشته های یکسان یا نزدیک به یکسان با کنتراست بالا عکس های سلفی گرفته شده در محدوده نزدیک که طرفداران را نسبت به گروگان headshots. در کلیپ های ویدئویی که او در نوشته های او لبخند عمدتا بدون هیچ کلمه و کمی با تردید به او twirls به شمار رقص یا catwalks همیشه در محکم محدود منطقه است. در اخیر تصویری, مجموعه ای به لحن the Weeknd را "خیره کننده چراغ" او brandishes دسته گل رز و minces جلو و عقب هرگز ضلالت از افت یک دیوار سفید پشت سر او در حالی که با پوشیدن لباس زرد و شلوار سفید. در نگاه او خوراک است که به تجربه هراس از مکانهای بسته که تقریبا فیزیکی: به ظاهر همه ثبت شده در داخل دیوار نیزه املاک و عکس های خود را و فیلم ها به نظر می رسد در این زمینه از او conservatorship مانند بخشی از یک رمان ویکتوریا با گوتیک لایههای که در جنوب کالیفرنیا, present-day برتا ماسون بود که دور نشستن در یک اتاق زیر شیروانی. در نظر طرفداران خود را به اشتراک بگذارید حدس بزند: بریتنی مدلسازی زرد بالا چون در پست قبلی یک پیرو از او خواست به پوشیدن رنگ اگر او در خطر است ؟ است او چشمک زدن "S. O. S." در کد مورس به معنی پریشانی او? او املا چیزی با سلاح های خود را زمانی که او ، آیا او به دنبال یک صد و شانزده نفر چون وارونه است که شماره می شود 911? این است که زن در ویدئوها و تصاویر حتی بریتنی در تمام ؟

این تئوری های توطئه البته به احتمال زیاد شامل عناصر قوی فانتزی; و از خارج آن را غیر ممکن می دانند بریتنی وضعیت چگونه دقیقا conservatorship مؤثر است ، بدون در نظر گرفتن جزئیات از وضعیت حقوقی این #FreeBritney حامیان به نظر می رسد در واکنش به یک معنای وسیع تر که در آن mega-مشاهیر مانند نیزه شدن در اثر زندانیان از موفقیت خود و کسانی که برای به دست آوردن از آن جمله افرادی که مدیریت ستاره ها و شرکت های بزرگ که بر روی آنها بستگی دارد برای درآمد. این conservatorship تبدیل به یک استعاره کامل برای کنترل است. در الکس زمستان HBO مستند "شوهای کودکان و نوجوانان" که آهنگ های هزینه در اوایل دوران کودکی شهرت زمستان, مصاحبه دیانا سرا کری, آخرین عمده زندگی ستاره خاموش-فیلم عصر. (او در یک صد و یک در ماه فوریه.) کری شناخته شده به عنوان کودک پگی شروع به کار هنگامی که او دو مجوز عروسک و جواهر در تصویر خود را. "هر چیزی که آنها به من گفت که من می دانم بدون هیچ گونه سر و صدا," او می گوید. او حرفه ای بود در سن هفت سالگی پس از پدرش به حقوق و دستمزد اختلاف با استودیو که قطع او قرارداد; پدر و مادر او پس از آن حیف و میل پول او ساخته شده است. تماشای این فیلم مستند من نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم از نیزه. پس از ورود به جهان از افراد مشهور به عنوان یک دختر این خواننده شده است به شدت بصری شی: gazed در معرض عموم, با دقت سرپرستی. هر چیزی که آنها به او گفت که برای انجام, او بدون سر و صدا. او بدون شک سود از آرایش, اما, به دنبال مسیر خود را در دو دهه گذشته, شما شروع به تعجب که آیا آن را همه به ارزش آن است.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن