زنی که ساخته شده از بهترین فیلم اکشن سال 2020

گتی / اطلس

Gina Prince-Bythewood هرگز ترس از مقابله با ژانرهای جدید است. نویسنده و کارگردان ساخته شده است سه عالی فیلم مجموعه ای در حوزه های مختلف: the coming-of-age شاهکار Love & Basketball, the 1960s-مجموعه ای درام راز زندگی زنبور عسلو پر تلالو ستاره های عاشقانه فراتر از چراغ. اما برای سال او craved دامنه فیلمهای اکشن, فیلم نوع که studios و جذب مخاطبان به سمت این حق رای-پر عصر. او متصل به یک سونی/آگهی متنی پروژه به نام نقره ای و سیاه که در زمان مرد عنکبوتی, جهان, اما پس از آن کاهش یافت و به غیر او نقل مکان کرد به یکی دیگر از کتاب های کمیک اموال grittier سری ایجاد شده توسط Greg Rucka به نام گارد قدیمی.

در نتیجه فیلم که بازدید Netflix فردا بهترین فیلم اکشن سال تا کنون—crisply ساخته globe-trotting به ماجراجویی در مورد یک گروه از جاودانه های که استخدام یک عضو جدید به تیم خود را در حالی که انجام نبرد با کسی که در تلاش به سرقت قدرت خود را. گارد قدیمی بر اندی (با بازی شارلیز ترون) یک 6,000 سال جنگجو, اما آن را یک گروه قطعه که حفاری به عجیب و غریب پویایی خانواده یک تیم است که به مبارزه با هم برای قرن ها. استخدام جدید نیل (KiKi لین) یک دریایی ایالات متحده که زخمی در نبرد و در می یابد که او خارق العاده توانایی شفا—در علاوه بر این به عملکرد unkillable (هر چند وجود چند استثنا برای این قانون).

Prince-Bythewood شناخته شده است برای او استثنایی توجه به جزئیات اما او قبل از فیلم شد و در مقیاس کوچکتر و با تمرکز بر روی فقط چند کاراکتر در عمق بزرگ است. گارد قدیمی از دست می دهد و هیچ چیز با نقاشی بر روی یک بوم گسترده تر. مدیر محبت عمیق برای هر عضو این گروه کمک می کند تا فیلم ایستادگی کردن به عنوان نشانی از تحت شدید و گوری که دلخوشیها در جادویی قدرت شفا از این گروه است. من با صحبت Prince-Bythewood در مورد به دنبال اقدام پروژه های کمبود زن و فیلمسازان در فیلمهای فضایی و پس از تولید در خانه. این گفتگو ویرایش شده برای طول و وضوح.


دیوید سیمز: چطور پیش می ره ؟

Gina Prince-Bythewood: اوه, شما می دانید, در این ترکیب یک جهانی همه گیر و ملی به حساب طول می کشد عوارض عاطفی! اما من فکر می کنم مهم است همه چیز در نهایت اتفاق می افتد, هر دو در کشور و در هالیوود است. من می دانم که بسیاری از هنرمندان در حال مبارزه با آنچه به انجام در این لحظه. من تا به حال از مزایای داشتن به پایان این فیلم که به من چیزی به تمرکز بر روی خلاقانه.

سیمز: آیا شما شده است به انجام بسیاری از پس از تولید از راه دور?

Prince-Bythewood: ما آماده برای قفل کردن فیلم زمانی که [COVID-19] رسید. ما به پایان رسید تا داشتن همه قرار دادن تجهیزات خود را در خانه های خود به معنای واقعی کلمه در یک شنبه و تا پایان این هفته ما در کامل خاموش. پس از آن بود که بدانند حلقه رنگ بندی و مخلوط کردن همه است که چنین صمیمی روند! ما نمره رفتن به باید الکترونیکی بود که وحشتناک به من. اما پس از آن [آهنگسازان] داستین [O’Halloran] و Hauschka ایجاد یک نمره—آن را خیلی اتفاق افتاده است [که تیم بود] در ایسلند [یکی از تنها کشورهایی در جهان است که تا به حال یک ارکستر است که اجازه داده شد به بازی. بنابراین ما در سه صبح به گوش دادن به آن زندگی می کنند.

سیمز: معمولا شما خود را بنویسید, فیلم, اما این اولین بار است که شما نمی یک اعتبار فیلمنامه ، آیا شما به Greg Rucka کتاب های کمیک برای اولین بار و یا اسکریپت ؟

Prince-Bythewood: من عاشق فیلم های اکشن. و من عاشق این جهت آنها گرفته ایم در چند سال گذشته—Black Panther, لوگان, جایی که آنها بیشتر اکشن-درام با تمام عناصر شما را دوست دارم در یک فیلم اکشن و در عین حال من گریه در پایان از هر دو. آنها چیزی گفت و من دوست داشتم که ما می تواند انجام دهد که با این ژانر است. من فکر کردم [من فیلم بعدی خواهد بود] نقره ای و سیاه و سفید با مارول و سونی اما آن کار نمی کند. و همانطور که نبود کار من رو فرستاده این اسکریپت توسط [تولید شرکت] Skydance.

من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم این فرصت را به [فیلم] را که هالیوود است. اما همه ستایش ها به Patty Jenkins, چه کسی کشته در تعجبم که زن و در را باز کرد یک کرک برای برخی از ما به جیر جیر از طریق. Skydance عمدی بود که مایل به پیدا کردن یک زن مدیر. آنها عاشق فراتر از چراغ و عشق و بسکتبال. آنها می خواستند این احساس از کسانی که چه با من و با شخصیت به طوری که گارد قدیمی می تواند مانند یک اکشن-درام.

سیمز: آیا شما با خواندن این کتاب پس از آن ؟

Prince-Bythewood: من تا به حال نشده است آشنا با گرافیک رمان بنابراین من در خواندن آن کاملا تازه است. من نقل مکان کرد و با شخصیت های’ جستجو برای هدف. و سپس آن را در سر از آن یکی از آنها یک جوان سیاه زن قهرمان چیزی است که به شدت مورد نیاز است.

سیمز: واقعا این احساس وجود دارد تغییر پست–Wonder Woman? نوعی از اتمسفر تغییر, تولید, تحقق وجود دارد مخاطبان برای بیش از فقط همان داستان ؟

Prince-Bythewood: این خنده دار است من استفاده از کلمه دریا تغییر اغلب و پس از آن من خودم چون بار بود که در صفر است. اما من بسیار هیجان زده در مورد این سال به دلیل وجود پنج زن دیگر-کارگردانی فیلم های پرفروش. بدیهی است که Patty [با تعجب زن 1984] وجود دارد Cate Shortland انجام بیوه سیاه, مولان با Niki Caro, The Eternals با Chloé ژائو و کتی Yan پرندگان شکاری. به طوری که در یک سال تمام از ما گرفتن این فرصت. و این یک تغییر کیفی—که هرگز اتفاق افتاده در تاریخ هالیوود است. در حال حاضر ما باید منتظر یک تعداد از کسانی که فیلم, اما من امیدوارم که ما می توانیم از بین بردن این روایت که زنان را دوست ندارد چرا که ما انجام می دهیم. و همچنین است که زنان نمی خواهید به شلیک اقدام به دلیل برخی از ما انجام دهد.

سیمز: روایت شد که زن فیلمسازان نمی خواهید به این نوع از فیلم است.

Prince-Bythewood: من فکر می کنم آن را کاملا برای خون جدید و دیدگاه های جدید را مختل نوع. از آنجا که بسیاری از [این فیلم] و شده است وجود دارد یک بیت از هر دری سخنی.

سیمز: در نظر است که هر دری سخنی آینده به گارد قدیمیچه می خواهید انجام دهید برای قرار دادن تمبر بر روی آن?

Prince-Bythewood: وجود دارد یک زن و شوهر از چیزهایی که من می خواستم را به اسکریپت; من می خواستم به گسترش نیل [شخصیت بازی های برگزار شده توسط لین] او را بدهد و بیشتر آژانس از نظر طرح او را بیشتر لحظات قهرمانانه و backstory بنابراین او احساس به عنوان کامل به عنوان شخصیت های دیگر و گرگ بود و همه در هیئت مدیره با آن است.

دیگر چیزی که من می خواستم برای اضافه کردن از یک کتاب بزرگ من در تحقیقاتم به این نام در قتل. این کتاب قطعی برای سربازان است که مذاکرات در مورد چگونه عمل گرفتن یک زندگی است که از لحاظ عاطفی و روانی آسیب رساندن به خود و ترس از دست دادن زندگی خود را در میدان جنگ. این احساس مانند ما تا به حال دیده نشده است که در یک فیلم اکشن و پس از آن بود مناسب برای این شخصیت ها به خصوص اندی [با بازی ترون] که به یک زندگی به صرفه جویی در بسیاری از. آنچه را که تلفات و بعد از 6000 سال ؟ آن است که خشونت و من unapologetic در مورد آن, اما من می خواستم هرگز آن را به احساس مانند یک جشن است.

سیمز: شخصیت های جاودانه هستند بنابراین آنها اغلب شکست ناپذیر اما خشونت است که هنوز هم دردناک و شما احساس می کنید عوارض مصرف آن را بر روی آنها.

Prince-Bythewood: زمانی که من خواندن اسکریپت, من می دانستم که بلافاصله که من می خواستم این فیلم را بر اساس احساس و واقعی وجود عناصر خارق العاده. که مهم ترین چیز برای یک فیلم صرف نظر از اندازه و یا بودجه: شما برای ارتباط با شخصیت.

سیمز: بود و چارلیز ترون در حال حاضر در هیئت مدیره هنگامی که شما به پروژه ؟

Prince-Bythewood: هیچ. Skydance آن را توسعه داده بودند با گرگ برای حدود یک سال پس از آن من در آمد و ادامه داد: به منظور توسعه. فکر که می تواند تجسم اندی, Charlize مانند یک بازیگر خوب بلکه او آن را انجام داده قبل از. دانستن اینکه چه چیزی من می خواستم برای انجام با این اقدام برای دیدن بازیگران انجام آن را به جای خود شیرین کاری دو برابر او ثابت کرده است که او می تواند آن را انجام دهد.

سیمز: او که عمل-فیلم gravitas از فیلم هایی مانند مکس دیوانه: خشم جاده و اتمی ورزش. این نوع از اطلاع از این شخصیت که قرار است به تجربه بسیار زیاد.

این کاربر لین (چپ) و چارلیز ترون (راست) انجام آنها مانع از خود در صحنه مبارزه از گارد قدیمی. (Aimee Spinks / Netflix)

Prince-Bythewood: انجام عمل واقعا سخت است! من عاشق تماشای فیلم های آموزشی که هر بازیگر قرار می دهد و آنها همیشه سرد و مجموعه ای به موسیقی و نگاه آنها سکسی, اما واقعیت آن است که ماه از تمرینات سخت است. این کاربر تا به حال هرگز انجام می شود یک فیلم مانند قبل از این و زمانی که من بازیگران را او به من اعتماد او را چرا که او تا به حال این میل به آن را انجام دهد و بزرگ می شود. او دو روز جلسات آموزشی پنج روز در هفته برای چند ماه. به او گفتم: “این فرآیند آموزش است که خود را تمرین” چرا که او ساخت شخصیت های دریایی او را که با تکبر راه رفتن, که وضعیت. هنگامی که شما راه رفتن پایین خیابان و می دانم که شما می توانید پا زدن کسی را می توانید از خودتان محافظت کنید که تغییرات خود را راه رفتن راه شما ایستاده است. این یک ابزار عالی.

سیمز: آیا هر کس انجام این نوع از آموزش ؟ زیرا این عمل احساس بسیار معتبر.

Prince-Bythewood: هر بازیگر من صحبت کرد به من روشن ساخته است: شما در حال رفتن به انجام این کار اقدام کنید. همه آنها در. KiKi و افراد آموزش دیده در L. A. قبل از ما به انگلستان; بچه ها بودند که در تمام کشورهای مختلف آمدند و حدود دو ماه قبل از تیراندازی و آموزش دیده با هم. این یک تجربه بزرگ پیوند. آن را سرگرم کننده برای آنها و رقابتی چرا که هیچ کس نمی خواست به ضعیف است.

سیمز: آیا فیلم های اکشن شما دنبال آن هستید در جایی که شما فکر این است که چگونه من می خواهم به نگاه? و یا آن را بیشتر, این است که چگونه من نمی خواهم به نگاه.

Prince-Bythewood: [می خندد] من می دانستم که من می خواستم هر عمل توالی به احساس متفاوت است. من قصد ندارم به نام اما وجود دارد یک زن و شوهر از چیزهایی که در آن من بود “من نمی خواهم آن را به این. من متنفرم از عمل است که در این.” در سمت تلنگر, قالب های ما بودند حمله, لوگان, Zero Dark Thirty, مرد در آتش. من به تماشای حداقل 20 آسیایی, فیلم اکشن—وجود دارد بسیاری از مدیران مشغول به کار در این ژانر است. و این آخرین چیزی بود که حمام در آخرین ماموریت: غیر ممکن است. که مبارزه کامل. من به یاد داشته باشید گفتن [عمل طراح رقص دنی هرناندز] که من می خواستم که برای مبارزه با هواپیما. من می خواستم این احساس. و او بود, “شما می دانید که آنها تا به حال حدود سه هفته به ساقه است و ما سه روز.” و من گفتم: “من اهمیتی نمی دهند اجازه دهید فقط برای آن بروید.”

سیمز: در ماموریت: غیر ممکن—خرید اینترنتیهر دو تام کروز و هنری Waters احساس غیر قابل خراب کردن است که مرتب کردن بر اساس همان پرنیان اینجا.

Prince-Bythewood: اما من دوست داشتم که در گارد قدیمی—که شخصیت می تواند صدمه دیده است. که آنها جاودانه بیشتر. که اجازه می دهد تا شما برخی معرض خطر در دعوا. در صحبت کردن با دنی آن بود که “چگونه می تواند ما را به این باور است که گارد قدیمی می تواند شکست 16 نفر با سلاح اتوماتیک?” ما تصمیم گرفتیم از آنها شده است در اطراف برای قرن ها جنگ ها را شروع کردند دست به دست انجام تا از نزدیک کشتن در حالی که مدرن سربازان در حال آموزش به کشتن از مایل دورتر گاهی اوقات. ما متوجه شد که تردید چیزی بود که گارد قدیمی می تواند به نفع خود استفاده.

سیمز: همانطور که شما اشاره کردید شما متصل شدند به نقره ای و سیاه و سفید در مرد عنکبوتی جهان که هیچوقت به ثمر می آیند. حال شما شده است مصاحبه در اطراف برای یک فیلم اکشن در حالی که نیست ؟

Prince-Bythewood: من. Cloak & Daggerتلویزیون خلبان که من برای مارول بود که بسیار عمدی. من به طور خاص می خواستم برای شروع وارد شدن به جهان اثبات که من می تواند آن را انجام دهد. بدیهی است که در مقیاس کوچکتر بود اما شانس من برای کار با جلوه های بصری و مانع از. اما دلیل من در اتاق برای Skydance بود چرا که آنها عاشق عشق و بسکتبال و فراتر از چراغدو فیلم که بدون مانع است.

سیمز: شما بوده ام به ساخت فیلم برای 20 سال; آنها تمام شده است به خوبی دریافت کرد. دارای تجربه خود به تغییر در همه نظر تامین بعدی پروژه ؟ چقدر هالیوود تکامل یافته?

Prince-Bythewood: من بسیار خاص در مورد آنچه که من انجام. از زمانی که من هدایت چه من نوشته ام چرا که آن را 100 درصد دید من و من باید این داستان gnawing در من. من زمان طولانی برای نوشتن که من از آنها بدم میاید; من آرزو می کنم من می توانم نوشتن سریعتر. اما من ارائه یک تن از چیزهای واقعا می تواند انجام دهد یک فیلم از یک سال و اگر من می خواستم. اما من دو پسر من یک شوهر; اگر من قصد دارم به دور آن چیزی که من در مورد پرشور. آنچه که من بیشتر در مورد پرشور را به عنوان یک فیلمساز به عنوان یک هنرمند و به عنوان یک زن هستند فیلم هایی که تمرکز و جهانی تبدیل.

برای من در حال رشد کردن و بودن قادر به دیدن خودم منعکس شده بر روی صفحه نمایش, چگونه نامرئی احساس کردم در حال حاضر من می خواهم جهان را ببینید انسانیت ما و لذت بردن از فیلم. و کسانی که سخت ترین فیلم برای دریافت ساخته شده از 100 درصد است. زمانی که مردم نگاه شکاف در فیلم شناسی و بپرسید که چرا آن زمان چهار یا پنج سال برای رسیدن به یک بعدی … هر پروژه یک مبارزه است. من می گویم این معجزه چیزی است که بعد از دو پروژه من به انتظارنشسته بودند تا هر دو بزرگ هر دو تمرکز بر سیاه و نه یک مبارزه برای اولین بار در زندگی حرفه ای من.

سیمز: من فقط می خواستم به شما التماس برای عشق و بسکتبال عاقبت. آن بوده است که 20 سال از آن می تواند مورد [مرکزی زن و شوهر] دختر. اما آن را برای تلفن های موبایل مانند شما بسیار خاص پس از آن ممکن است سخت به جا است که در.

Prince-Bythewood: [می خندد] من دوست دارم که مردم می خواهند یکی دیگر. فروتنی آن است. اما من احساس می کنم هر کس می خواهد نا امید می شود. من داستان من می خواستم برای گفتن. اما من می گویم این آکادمی قرار داده و در 20-سال-سالگرد پنل برای این فیلم آورده و ما را به عقب با هم. و نشسته وجود دارد با Alfre Woodard و Sanaa Lathan, و, Kyla Pratt … من عاشق کار کردن با کسانی که, بازیگران, و من می خواهم می خواهم به آن را دوباره. بنابراین من فقط به نوشتن چیزی متفاوت است که می تواند همه ما را به عقب با هم.

سیمز: تنها شکایت من در مورد گارد قدیمی است که من نمی توانستم آن را با مخاطبان به احساس آنها در واکنش به این لحظات حیاتی است. اما آن را می توان در Netflix بکشد; خواهید بود آن را به طور گسترده ای در دسترس است.

Prince-Bythewood: در 190 کشور! تمام فیلم های من همیشه یک مبارزه و آنها هرگز خارجی توزیع, دلیل این که شما همیشه شنیدن, “اوه, سیاه, شخصیت های سفر نیست.” و شما می خواهید به پانچ کسی. زیرا آنها نمی امتحان کنید. من خیلی کنجکاو برای چه آن را به احساس مانند آن خواهد بود که جمعه که در آن شما دزدکی حرکت کردن به تئاتر و دیدن آن با مخاطب ؟ من هیچ نظری ندارم. اما 190 کشور ؟ آن را خیره کننده.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort su tesisatçısıGorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMariobetNakitbahisBetebetElexbetBetpasTrbetRexbetVenusbetBetvoleredfoxbetFruit party oynaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaKamagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma istanbul escort