سه راه آسان به درایو ترافیک بیشتر به وب T&I سایت

به طور منظم به روز رسانی کلیدی است که آن را به رانندگی جدید ترافیک به وب سایت خود را. اما هنگامی که آخ

توسط NEWS-SINGLE در 18 اردیبهشت 1399
Three Easy Ways to Drive More Traffic to Your T&I Website.png

به طور منظم به روز رسانی کلیدی است که آن را به رانندگی جدید ترافیک به وب سایت خود را.

اما هنگامی که آخرین باری که شما به روز شده مال شما ؟ است جمع آوری گرد و غبار در حالی که نیست ؟

این است که واقعا رایج است.

ما مشغول پرداخت ما ترجمه و یا تفسیر کار ما قرار بسیاری از چیزهایی که ما در واقع نمی تواند لایحه مشتریان. ما می دانیم که ما باید برای رسیدن به این چیزها در نهایت. برای برخی از ما این وظایف را آویزان بر سر ما برای ماه یا سال.

بنابراین در حالی که آن را معمولا درست است که "وقت اضافی" ما همه انتظار نخواهد آمد بسیاری از مردم پیدا کردن که آنها وقت اضافی در حال حاضر به اختصاص به بهبود حضور خود را آنلاین و استراتژی بازاریابی به عنوان یک نتیجه از COVID-19 بیماری همه گیر.

3 راه های آسان به درایو ترافیک بیشتر به وب T&I سایت

1. برچسب همه چیز را در سایت خود.

بله همه چیز. برچسب عکس های خود را و یا تصاویر. و توسط "برچسب" من صحبت کردن در مورد تنظیم نام فایل ها برای این موارد قبل از شما در واقع آنها را آپلود به سایت شما.

مطمئن شوید که همه چیز را در وب سایت شما دارای یک نام است که شامل کلید واژه های جستجو یک مشتری بالقوه را به شما در پیدا کردن آنلاین.

بله تصاویر قابل جستجو هستند! و همان می رود برای وب سایت خود را در صفحات.

مطمئن شوید که شما باید دقیق صفحه توضیحات برای هر صفحه از وب سایت خود را به طوری که موتورهای جستجو مانند گوگل می دانم که چگونه به شما در پیدا کردن و چه وب سایت خود را شامل. این کمک می کند تا آن دسته از افراد جستجو برای خدمات خود را به تصمیم برای مشاهده سایت خود را بیش از دیگر بیش از حد.

در اینجا یک مثال از اینکه چگونه من عمدا برچسب تصاویر در وبلاگ و سایت.

توجه کنید که من را ترک نمی کند نام تصویر بالا به ترتیب عددی یا دانلود نام فایل ایجاد شده زمانی که من پیدا کردن تصویر سمت راست. به جای من یک لحظه به ایجاد یک نام خواهد شد که قابل جستجو توسط کسانی که نیاز به این نوع از اطلاعات در این صفحه از سایت من.

Renaming Photos on Squarespace

2. استفاده از عناوین جذاب است که شامل کلید واژه های جستجو.

آیا می دانید که سرفصل (یا عنوان به عنوان شما ممکن است فکر می کنم از آنها) نیز بسیار قابل جستجو?

نگاهی به برخی از زمان به فکر می کنم در مورد آنچه که جستجو از نظر مخاطبان خود را ممکن است به استفاده از اگر آنها نیاز به کسی که شما آنچه شما انجام دهد.

در حال حاضر من نمی گویم شما باید به مسائل یا پد سایت خود را با این کلمات کلیدی, اما مطمئن شوید که آنها را در زمینه و که شما در مورد آنها فکر می کنم استراتژیک قبل از شما نوشتن محتوای وب سایت خود را.

در اینجا یک مثال از یک جامد تیتر از یکی از قبلی T&I سایت طرح درس دانش آموزان:

Example of Smart Headlines with Key Search Terms

گوئن می داند که مشتریان خود را برای جستجوی یک "مترجم فرانسوی" یا "ترجمه فرانسوی" و احتمالا اضافه کردن "آن" خود را به پرس و جو جستجو.

او نمی پد و یا چیزهای او تیتر با بارهای از کلمات کلیدی. در عوض او با استفاده از موثر ترین و آنهایی که ساخته شده بیانیه ای که واقعا صحبت می کند به قلب مشتری با استفاده از کلماتی مانند "اعتماد" و "شریک است."

استفاده از عناوین مانند این در سراسر سایت خود را هر زمان که شما می توانید. نه تنها آنها کمک به درایو ترافیک وب سایت, اما آنها نیز بصری و تاثیر عاطفی برای بازدید کنندگان سایت خود را.

3. را به طور منظم به روز رسانی به وب سایت خود را.

من نمی توانم استرس به اندازه کافی چقدر ترافیک وب سایت استاتیک می توانید از دست دادن نسبت به یکی که به روز رسانی به طور منظم.

وجود دارد راه های متعدد برای به روز رسانی وب سایت خود را در طول سال بدون در نظر گرفتن مقدار زیادی از زمان اضافی.

در اینجا برخی از ایده های شما برای کمک به شما برای شروع:

  • یک صفحه پرسش و پاسخ است که کلمات کلیدی و عبارات است که مشتریان را با استفاده از پرسش

  • یک وبلاگ است که مشتری رو (در راستای ایده آل خود را مشتریان—کسانی که کسب و کار شما می خواهید برای جذب بیش از مدت طولانی)

  • یک صفحه نمونه کارها با محتوا است که سهام خود را بهترین کار است و همچنین جذاب به مشتریان

  • Infographics و محتوای ویدئویی که تکمیل خواهد شد وب سایت خود کپی

  • صفحه اصلی و صفحه مورد کپی (یک یا دو بار در سال)

  • لینک هایی که ممکن است شکسته شود و صفحات خطای 404 باید یافت و ثابت (با داشتن این وب سایت شما می تواند یک اعتصاب در برابر شما وقتی که می آید به رتبه بندی سایت شما در موتورهای جستجو)

تمام صفحات در وب سایت من وبلاگ من چه درایوهای ترافیک بیشتر. این تعجب آور نیست پس از من به روز رسانی آن به طور منظم و من مطمئن شوید که شامل کلمات کلیدی در عنوان سرفصلهای بدن, کپی, تصویر, نام, و غیره.

هر چه صفحات شما انتخاب می کنید را در وب سایت خود ساخت منظم و استراتژیک به روز رسانی خواهد شد و قطعا افزایش ترافیک وب سایت در طول زمان است.

شما در حال حاضر با توجه به هر یک از این امتحان کنید ؟ چگونه می توانم شما را گام به درایو ترافیک بیشتر به وب سایت خود را ؟tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب