تیم های برتر ترک Luge جام جهانی در آلمان با استناد به نگرانی های ایمنی

ایالات متحده کشیده آن کل تیم از آخر این هفته سری از جام جهانی luge مسابقات در وینتربرگ آلمان در حالی که ورزشکاران از بسیاری از کشورهای در حال اعتراض به آنچه که آنها خواستار ناامن شرایط یخ.

اتریش نیز در خارج آن تمام اعضای تیم از وقایع آخر هفته و حتی چند لغزنده از آلمان در خانه, یخ, کمتر — گفته اند که آنها در حال حاضر به مسابقه آخر این هفته. بین المللی Luge فدراسیون پیشنهاد سازش از انواع جمعه گفت: این امر کوتاه مسابقه فاصله اما حتی است که حل نشد شدید اختلاف بین لغزنده و مقامات بیش از موضوع ایمنی.

“بر اساس بازخورد از ما ورزشکاران و مربیان ما نمی خواهد شرکت در وینتربرگ جام جهانی” ایالات متحده آمریکا Luge در بیانیه ای گفت جمعه. “ما احترام نظرات خود را که شرایط امن نیست. کل اتریش تیم راه دور و همچنین به عنوان برخی از آلمانی ها و روس ها از جمله المپیک medallists و جام جهانی رهبران کسانی هستند که نه مسابقه.”

لغزنده از بسیاری از کشورها گفته اند که وجود دارد بیش از حد یخ تجمع در برخی از منحنی که به طور قابل توجهی افزایش می دهد شانس خود را از توفنده.

آموزش این هفته در وینتربرگ شده است خدشه دار سقوط چندین و حتی برخی از آسیب به بالا لغزنده. آلمانی دونفره تیم Tobias Wendl و توبیاس Arlt — یکی از بهترین و انجام شده ترین تیم در تاریخ ورزش نوشت خود را به اشتراک گذاشته Facebook صفحه ای که خطر از توفنده بود “بسیار بالا و در نتیجه نا معلوم.”

“نه تنها در حال پیگیری شرایط کمتر از ایده آل است اما این به ارمغان آورده بود به توجه FIL و دوباره به ما گفتند که همه چیز خوب است” گفت: ایالات متحده آمریکا Luge جانباز کریس Mazdzer این 2018 المپیک مردان به مدال نقره . “آن است که همیشه خوب است. برای 15 سال گذشته همه چیز OK بوده است. … همه چیز خوب است.”

هر سه از بالا, آلمانی, دو برابر سورتمه باید گفت که نمی خواهد رقابت در این آخر هفته. کل اتریش luge تیم از جمله المپیک مردان قهرمان دیوید Gleirscher گفت: روز شنبه بود که رفتن به خانه. تیم مردان کشویی روم Repilov نیز با توجه به پرش در این آخر هفته.

Gleirscher سقوط کرد و طی یک آموزش اجرا و ذهن او ساخته شده بود سمت راست وجود دارد.

“من خوش شانس بودم که در آموزش سقوط و نمی خواهید به خطر بار دوم” Gleirscher گفت.

Mazdzer برنامه ریزی شده بود به جست و خیز حداقل یکی از دو مسابقه آخر این هفته قبل از آمریکا فدراسیون تصمیم گرفت به بیرون یکهو.

“ما در حال مسابقه رانندگان می خواهید به رقابت با دیگران در بالاترین سطح و عاشق این هیجان” آلمانی دونفره تیم رابین یوهانس Geueke و دیوید Gamm نوشت: در Instagram صفحه توضیح داد که چرا آنها کشیده از یک جام جهانی در خانه خود را پیگیری. “اما تا آنجا که ما به دنبال به جلو به آن در اینجا ما باید تصمیم بگیرید که فقط به عنوان معقول است که سلامت نه تنها در پیش زمینه و نه تنها از ما بلکه از سایر ورزشکاران است.”

عملا تحریم توسط برخی از ورزشکاران تاثیر خواهد که باد تا برنده فصل جام جهانی مردان زنان و دونفره مسابقات قهرمانی. وینتربرگ بعدی-برای-آخرین مسابقه در جام جهانی, برنامه و به دنبال آن آخر آخر هفته آینده در Konigssee آلمان.

Repilov آگهی مردان جدول رده بندی با 61 امتیاز بیش ایتالیا Dominik Fischnaller. تاتیانا ایوانوا روسیه منجر آلمان جولیا Taubitz با 12 امتیاز در مسابقه. آلمان Toni Eggert and Sascha Benecken منجر Wendl و Arlt با 10 امتیاز در مسابقه برای دو برابر عنوان شده است.

با 100 امتیاز جایزه برای برنده شدن در این رده بندی می تواند منتقل شدید این آخر هفته.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

“در چشم ما, آهنگ مناسب نیست” اتریش مربی رنه Friedl گفت.

ملت جام مسابقه که مرحله مقدماتی مسابقات جام جهانی برگزار شد جمعه. تنها پنج دونفره سورتمه رقابت در مقایسه با 15 که در ملت جام دونفره نژاد در تازه ترین جام جهانی در اوایل این ماه.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>