فقط می خواهم که دقیقا 11 p. m. روز پنج شنبه ساعت پس از پایان روز نهم مجلس سنا محاکمه دونالد جان تهمت سناتور لامار الکساندر آن به پایان رسید. در بیانیه ای توییتی توسط دفتر تنسی جمهوری گفت که رئیس جمهور بود به جرم “نامناسب” فشار بر اوکراین در خدمت خود reëlection. خانه دموکرات مدیریت مورد تا به حال “ثابت” است که به اندازه کافی به استیضاح و حذف مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر. و نه آن را به اندازه کافی برای ادامه محاکمه, الکساندر گفت. او نمی توانست پشتیبانی و تماس شاهدان. او نمی خواهد حمایت از هر گونه تلاش برای به دست آوردن شواهد بیشتر. او نمی خواهید به شنیدن حتی از جان بولتون سابق مغلوب ساختن پیشی جستن امنیت ملی و مشاور است که آماده شهادت است که رئیس جمهور به طور مستقیم بستری مرکزی اتهام در مورد استیضاح. بدون اسکندر حمایت از محاکمه مسلما نمی تواند ادامه دهد. دموکرات ها ندارد, پنجاه و یک رای آنها نیاز به تماس با شاهدان و پس از مدتی در روز جمعه و اوایل روز شنبه سوم ریاست جمهوری-استیضاح محاکمه در تاریخ آمریکا است که تقریبا مشخصی برای رسیدن به آن مقرر نتيجه گيری: یک حزبی تبرئه توسط جمهوریخواهان کنترل سنا پس از یک حزبی استیضاح توسط حزب دموکرات کنترل می شود ،

در پایان این طنز های کوچک که تهمت ذخیره شد از شرم آور و مکان شهادت علیه او توسط یکی از آخرین نمایندگان از استقرار جمهوری خواه که به تازگی او را مورد تمسخر و برای که رئیس جمهور خود را چیزی جز تمسخر و تحقیر. الکساندر کاهش یافته و به تایید مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 و قبلا bucked رئیس جمهور در تجارت, بهداشت و درمان, و او بسیار vaunted مرز دیوار. اما به عنوان الکساندر بازنشسته بعد از این سال, پس از چند دهه خدمات پس از مشخص bipartisanship خود را بیشتر تعیین کننده نهایی عمل خواهد شده اند به انجام تهمت عظیم را به نفع. اسکندر مربی در سیاست سناتور هوارد بیکر, یاد شده است, به عنوان رهبر جمهوریخواهان که دنبال حقایق در مورد ریچارد نیکسون در طول واترگیت و خواستار پاسخ به این سوال کلیدی از آنچه نیکسون می دانستند و زمانی که او آن را می دانستند. لامار الکساندر نمی خواهد که مانند یک افتخار است. او خواهد شد در تاریخ به عنوان سناتور جمهوری خواه که انتخاب در لحظه لحظه تایید کامل و نهایی کاپیتولاسیون از G. O. P. به زمخت نیویورک interloper در کاخ سفید است.

اسکندر اواخر شب در بیانیه ای نداشت ، “نزدیک ترین دوست” به رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل—به عنوان مک کانل مطمئن ساخته شده به اشاره به زماناوایل این هفته—الکساندر به پایان رسید که در آن بسیاری از جمهوری خواهان مجلس سنا شد و همیشه در انتظار به پایان رسید. او با انتقاد از تهمت اما حاضر به رای دادن به او را از دفتر حذف. پس از آن تصمیم گیری الکساندر یک گام به پیش رفت و گفت که هیچ نیاز واقعی به شنیدن هر یک از این شواهد است که مغلوب ساختن پیشی جستن است که تا کنون با موفقیت به دستور دولت به ارائه. حتی در آخرین لحظه وحی در یکشنبه شب در برابراز بولتون منتشر نشده نسخه خطی نمی تواند نوسان الکساندر; او می دانست که به اندازه کافی.

درست تا که آه چندان قابل پیش بینی, پایان, چند, الکساندر آن را نازکن. شاید او دوست نهایی خود را لحظه ای در کانون توجه است. شاید او واقعا مردد بود. به عنوان روز پنج شنبه در این مجموعه مقالات آغاز شد و تقریبا همه از دیگر سناتورها اعلام کرده بود مواضع خود و تنها چهار جمهوری خواهان به نظر می رسد واقعا با توجه به رای گیری برای شهود. سناتور میت رامنی و سوزان کالینز شد و به احتمال زیاد برای رای دادن بله که در سمت چپ لیزا Murkowski و لامار الکساندر. حتی اگر Murkowski که تلفظ خودش Bolton-“کنجکاو” پیش از آن در هفته خواهد رای بله دموکرات ها هر دو مورد نیاز Murkowski و اسکندر برای رسیدن به پنجاه و یک; سه جمهوری خواه آری تنها عملکرد یک 50-50 کراوات. و به شب سقوط کرد در پایتخت تقریبا هیچ کس بر این باور بودند که رئیس دیوان عالی عدالت جان رابرتز ریاست دادگاه خواهد بود مایل به بازیگران تصمیم گیری رای دادن.

با شام و استراحت روز پنج شنبه تا جلسه سوال از سناتورها به دوئل تیم حقوقی روشن بود که آن را همه می آیند به الکساندر. تا این نقطه اسکندر شده بود کامل “cipher” به عنوان کریس Coons این دلاور سناتور که مذاکرات خود را با جمهوری خواه همکاران بیشتر از بسیاری از دموکرات ها به من گفت. اما درست قبل از شام الکساندر شروع به نوک دست خود را به عنوان او خود را مشاهده کنید اولین سوال از محاکمه در کنار دو مدافعان سرسخت از مغلوب ساختن پیشی جستن: تد کروز از تگزاس و استیو Daines از مونتانا است. گروه خواسته خانه مدیران به آدرس تعصب از مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح و کنتراست آن که نیکسون و کلینتون استیضاح فرآیندهای. الکساندر و کروس با هم ؟ شما نمی باید به مجلس سنا veteran به حس که در آن همه چیز به رهبری شد.

در طول زنگ تفریح که به دنبال الکساندر به خبرنگاران صحبت کرد و قول داد که او را اعلام رای خود را در چند ساعت وقتی سوال زمان بود. سپس او ملاقات خصوصی با Murkowski. حدس و گمان رشد توام با تب. طولانی نیست پس از سنا reconvened یک خبرنگار توییتی که الکساندر فرستاده بود مجلس سنا صفحه به مک کانل میز با یک توجه داشته باشید که مک کانل و سپس خواندن و قرار دادن در جیب کت و شلوار ژاکت—بدون همیشه به دنبال الکساندر. به زودی پس از آن, Murkowski ارسال سوال به رئیس دادگستری رابرتز به عنوان خوانده شده. به نظر می رسید نشان می دهد که او با تکیه حداقل: “این اختلاف در مورد مواد حقایق وزن آن به نفع خواستار اضافی شاهد با دانش مستقیم. چرا باید این بدن تماس بگیرید بولتون سفیر?”

نور افکن بازگشت به الکساندر که احتمالا تا به حال دریافت نکرده تا این حد رسانه ملی توجه از سال 1996 زمانی کوتاه خود را نامزد انتخابات ریاست جمهوری به دست آورد توجه تا حد زیادی به دلیل متمایز پیراهن فلانل و یک کمپین آرم که شامل تنها از نام و علامت تعجب. خبرنگاران در سنا مطبوعات گالری روت چشمان خود را بر اسکندر و گزارش شده که او گفتگو amiably در نقاط مختلف با جمهوری خواه اوهایو راب پورتمن واشنگتن دولت دموکرات ماریا Cantwell و رئیس جمهور وکلا. الکساندر مشاهده شد خواندن کتاب “استیضاح: آمریکایی تاریخ” یک حساب کاربری از سه قبلی ریاست جمهوری استیضاح در تاریخ ایالات متحده است. (شوهرم, پیتر بیکر نوشت به فصل کلینتون استیضاح و محاکمه من موافق با اسکندر تایید شده که آن را “بسیار کتاب خوب.”) پس از خواندن در حالی که اسکندر پس از آن تبدیل به seatmate مایک لی از یوتا و گذشت با او. چه این همه چیست ؟

حدود 10 p. m.Alexander, و Murkowski پیوست و با حرارت تهمت منتقد تبدیل مدافع در سنا لیندزی گراهام برای مطرح کردن یک سوال به مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم. “آیا این درست است” آنها پرسید که حتی اگر بولتون شهادت دادند و او گفت: همه چیز دقیق بود آن “هنوز هم نمی خواهد به سطح افزایش یک impeachable جرم و در نتیجه شهادت او هیچ چیز اضافه به مورد؟” سنجش که در آن این بود مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل پاتریک Philbin عجله به توافق برسند.

“آن را بیش از” یک سناتور دموکرات گفت: خود را به دیگری, با توجه به یک خبرنگار در گالری. و در واقع آن بود. سوال در ارائه یک پیش نمایش از الکساندر بیانیه ای به دنبال. چند دقیقه بعد جری Nadler رئیس کمیته قضایی مجلس به ناقص بیانیه پایانی که پیشنهاد کرد که او هم می دانست که چه شد در مورد اتفاق می افتد. “آنها می ترسند از شاهدان” Nadler گفت. “آنها می دانند که آقای بولتون و دیگران تنها به تقویت این مورد است.” توجه داشته باشید که در این دادگاه در 10:41 بعد از ظهر نوزده دقیقه بعد الکساندر دفتر توییتی از این بیانیه است. Murkowski ملحق نشده در حداقل هنوز رتبهدهی نشده است. “من می خواهم به تأمل در آنچه که من شنیده ام بازخوانی یادداشت های من و تصمیم می گیرید که آیا من نیاز به شنیدن بیشتر” او به خبرنگاران گفت:; دفتر خود گفت: او را اعلام تصمیم خود در صبح روز جمعه. او همکار سوزان کالینز در همین حال اعلام کرد که او رای بله برای شهود. میت رامنی به دنبال کت و شلوار اولین چیزی که در صبح روز جمعه نیز هست. اما تا چه اندازه مهم است ؟

تمام پانزده قبلی استیضاح محاکمه در آمریکا از جمله دو قبلی ریاست جمهوری-استیضاح آزمایشات شامل شهود. اما لامار الکساندر صحبت کرده است. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن stonewalling موفق خواهد شد که در آن نیکسون شکست خورده است. شاید الکساندر انجام داده ما همه به نفع: آزمایشی که واقعا یک محاکمه خواهد شد و ما دیگر مجبور به گوش دادن به آن است. سنا می تواند به توقف تظاهر.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر