مغلوب ساختن پیشی جستن است و قرار دادن در یک نمایش در پورتلند

ایده های رئیس جمهور استقرار نوع نمایشی استبداد است که ولادیمیر پوتین پیشگام. نوح برگر / AP این اید

توسط NEWS-SINGLE در 2 مرداد 1399
نوح برگر / AP

این ایده به نظر می رسد در مواجهه با آن دیوانگی محض است. در پورتلند اورگان فدرال ماموران امنیتی لباس پوشیدن برای مبارزه با ماندگاری جنگل-لباس استتار با نامشخص نشانه گذاری حمل سلاح های سنگین با استفاده از باطوم و گاز اشک آور—در حال گشت زنی در خیابان های, ساخت, تصادفی, دستگیری پرتاب مردم به بینام و وانت. افسران نمی آیند از موسسات که در سیاسی کنترل جمعیت. به جای آن آنها می آیند از گمرک و حفاظت از مرزها مهاجرت و گمرک, حمل و نقل اداره امنیت و گارد ساحلی است. این افراد با تجربه گشت زنی در مرز frisking هواپیمایی مسافران و اخراج مهاجران مستند نشده—دقیقا اشتباه مرتب کردن بر اساس تجربه مورد نیاز برای انجام این ظریف وظیفه پلیس عصبانی اعتراض سیاسی.

جای تعجب نیست, این سربازان در حال ساخت ابتدایی اشتباهات. به جای کار با رهبران محلی آنها antagonized آنها. به جای coaxing مردم را به رفتن به خانه رفتار خود باعث شده است که بیشتر مردم به خیابان می آیند. به جای آرام کردن وضعیت آنها بدتر مردم است. آنها را تشدید خشونت. آنها را ساخته اند که وضعیت بدتر است.

چرا این اجازه داده شده است به اتفاق می افتد ؟ رتبه هر کار می تواند پیش بینی کرده اند که آمادگی سربازان با اسلحه خواهد افزایش تنش و طولانی کردن بحران است. مردم در کاخ سفید و وزارت امنیت داخلی که فرستاده کارکنان از یخ و گارد ساحلی به پورتلند قطعا می دانستند که می خواهد مردم را عصبانی تر. اما اگر چه دولت رفتار باعث می شود هیچ حس به عنوان قانون و اجرای آن را حس می کند کامل به عنوان یک نوع جدید از کمپین تاکتیک.

خوش آمدید به دنیای نمایشی استبداد یک فرم از سیاست رسیده است که ارتفاعات جدید از پیچیدگی در روسیه در دهه گذشته و در حال حاضر وارد شده در ایالات متحده است. بر خلاف 20th-century استبداد این 21st-century, پست مدرن تاثیر کمپین نه نیاز به ایجاد یک کل پلیس دولت است. نه نشانی از آن نیاز به کنترل کامل از اطلاعات و یا بازداشت دسته جمعی. آن را می تواند انجام شود در عوض با چند رسانه و چند با دقت هدف قرار بازداشت.

که این تاکتیک نیست "توتالیتر" را ندارد آنها را قانونی و قابل قبول و یا نرمال است. تکرار می کنم: حقوق شهروندان در حال نقض در پورتلند. مردم شده اند بريدن خیابان به بینام و وسایل نقلیه. دیرینه رویه در مورد رابطه بین ایالت ها و دولت فدرال شده اند لغو شد. پرونده های حقوقی در حال حاضر ثبت شده است.

اما حتی اگر دادگاه در نهایت نیروی سرباز در جنگل استتار کردن خیابان های رئیس جمهور که فرستاده آنها وجود دارد—و کسی که در حال حاضر تهدید به ارسال مشابه نیروهای نظامی به شهرهای دیگر—ممکن است مهم نیست. چرا که هدف از این سربازان است که برای آوردن صلح به پورتلند. هدف این است که برای انتقال یک پیام است. آمریکایی ها باید در پیدا کردن این تاکتیک آشنا, از آنجا که ما آن را دیده ام قبل از. زمانی که برگ برنده دولت ظالمانه از هم جدا کودکان از خانواده های خود در مرز جنوبی بود که در میان چیزهای دیگر, عملکرد طراحی شده برای نشان دادن به مردم چقدر رئیس جمهور مواردی مهاجران از مکزیک و هندوراس. حمله به تظاهرکنندگان در پورتلند است که: عملکرد طراحی شده برای نشان دادن که چقدر تهمت دوست نداشتن "لیبرال" آمریکایی "شهری" آمریکایی و "دموکرات" آمریکایی است. برای قرار دادن آن را متفاوت (و به اکو همکار من آدم Serwer): هرج و مرج در پورتلند است نه یک حادثه. هرج و مرج است ،

هرج و مرج نیز یک تاکتیک و در حال حاضر در آن قرار داده خواهد شد استفاده کنید. در حال حاضر که از آن شده است به عمد تشدید خشونت ارائه خواهد شد تصاویر, فیلم, ویدئو, کلیپ و سایر مواد برای مغلوب ساختن پیشی جستن رسانه های حامیان و در نهایت خود را برای مبارزات انتخاباتی آگهی. در فاکس نیوز, Sean Hannity در حال حاضر محکوم کرد پرتلند به عنوان یک "منطقه جنگی." Tucker Carlson صحبت کرده و از معترضان به عنوان "اوباش" که در حفظ و لیبرال دموکرات ها در قدرت است. مرحله بعدی خواهد دلالت جو بایدن در این داستان: رئیس جمهور دستیاران به خبرنگاران گفت که بایدن اگر او برنده خواهد شد "اجازه می دهد تا جناح چپ فاشیست برای از بین بردن امریکا است." معترضان اوباش, هرج و مرج, فاشیست به سمت چپ "حزب دموکرات" بایدن—همه آنها یک روایت است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را نشان می دهد, مردم تصاویر خود را یونیفورم نیروهای عقب هل دادن در برابر آنها بازگرداندن نظم با یک دست قوی. و آن را با استفاده از نوع زبان است که تجدید نظر به آن بخش از جمعیت که جوایز ایمنی بیش از همه چیز است.

دانش آموزان از دیکتاتوری مدرن را پیدا خواهد کرد این تاکتیک wearily آشنا. رئیس جمهور روسیه, ولادیمیر پوتین, چه کسی تهمت تحسین شده مستقر نمایشی استبداد در کنار دیگر ابزارها به منظور حفظ خود در قدرت برای بسیاری از سال در حال حاضر. در سال 2014 در یک بحران سیاسی در اوکراین او ایجاد استادانه درست شده رسانه ای روایت است که در برابر دموکراسی در اوکراین معترضان با 1940s فاشیست. روسیه در تلویزیون دولتی نشان داد صحنه های خشونت دوباره و دوباره—صحنه که پوتین خود را کمک به ایجاد اولین با تشویق رئیس جمهور سابق اوکراین به شلیک به تظاهرکنندگان و سپس با حمله به این کشور است. او با ارسال سربازان بینام و نشان در لباس—بدنام "مردان سبز کوچک"—به کریمه و در نهایت شرق اوکراین به "تسلط" وضعیت برای استفاده از برگ برنده خود کلمه برای تاکتیک های خود را در پورتلند. یا حداقل این بود که راه آن را به معنای شد نگاه در تلویزیون.

رسانه های روسی نیز یک گام به پیش رفت و افزود: برخی از جعلی عناصر تراژدی واقعی, اختراع, برای مثال, یک داستان مضحک در مورد اوکراین نیروهای crucifying یک کودک است. این مرحله بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برنامه بیش از حد ؟ فقط این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن رسمی Facebook صفحه منتشر شده یک آگهی مسئله را نشان می دهد و در عین حال یکی دیگر از صحنه های آمریکا از خشونت های شهری. شعار می خواند عمومی ایمنی در مقابل هرج و مرج و خشونتو تبلیغ در تضاد با یک عکس از یک یادآوری نگران تهمت با نشان دادن تظاهرکنندگان pummeling یک افسر پلیس است. اما دومی تصویر گرفته شده بود و نه در پورتلند. منابع از اینترنت آن گرفته شد در ... اوکراین است. در سال 2014. در آگهی است که نسبت به پروتستان های انجیلی برای مغلوب ساختن پیشی جستن و نشان در این افسر شانه شامل یک ارتدوکس اوکراین عبور.

شما می توانید درخواست تجدید نظر از این روش. اگر پرونده های حقوقی تبدیل به یک مشکل اگر دادگاه در راه ایستاده و یا اگر محلی شهرداران پیدا کردن راه هایی برای جلوگیری از ماموران گمرک از پلیس بیشتر شهرهای آمریکا, این می تواند برگ برنده های کمپین را راه حل: لازم نیست زحمت با استفاده از عکس و یا فیلم از آمریکایی ها در همه. فقط قرض گرفتن عکس به طور مستقیم از کرملین خود آرسنال همراه با آن راهکار.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de