مغلوب ساختن پیشی جستن حقیقت و نادرست از Coronavirus بحران

People watching President Trump deliver a speech on screen at an airport
دولت سکندری پاسخ به همه گیر شد و افسوس که جای تعجب ندارد.عکس توسط Jason ردموند / ایسنا

بهترین مدرن رئیس جمهور فرانکلین دلانو روزولت معتقد بودند در مسئولیت های دولت و واقعیت از واقعیت است. با وجود جای خود را در امریکا patrician طبقه او دچار عواقب ناشی از اوایل بیماری و او مشتق شده از آن یک کد از همدلی و استقامت. در ماه اوت سال 1921 هنگامی که روزولت سی و نه او آمد با فلج اطفال در حالی که در تابستان عقب نشینی در Campobello جزیره است. از آن پس او قادر به راه رفتن و می تواند ایستادن تنها با کمک جراحی-و-چرم پرانتز رسیده است که از خود مچ پا به لگن. او جاه طلبی و حس ماموریت را نمی توان انکار کرد. در سال 1924 دموکراتیک کنوانسیون روزولت—تعریق فراوان نوسان کمی در منبر صحبت برای سی و چهار دقیقه و یک ساعته تظاهرات تشویق و دروس از “پیاده رو از نیویورک است.”

چهار سال بعد روزولت شد فرماندار نیویورک و در سال 1932 او انتخاب شد برای اولین بار از چهار دوره به عنوان رئیس جمهور. نقل قول است که تعریف خود را خلق و خوی نازل شد در اولین مراسم تحلیف که تحویل او به عنوان کشور مواجه “مشکلات رایج در” یک رکود بزرگ و سپیده فاشیسم در اروپا است.

“در هر ساعت تاریکی از زندگی ملی ما,” او گفت: “رهبری از صراحت و قدرت روبرو شده است که با درک و حمایت از مردم خود را که ضروری است برای پیروزی.” در درخواست از کنگره برای قدرت به “جنگ علیه اضطراری” روزولت بدون ترس جواب داد چه او شرح حال ژان ادوارد اسمیت به نام “نیاز معنوی مردم نیاز به امید ناامیدی نیست.” صبح روز بعد او شروع آنچه به او وعده داده بود یک رادیکال کمپین برای نجات رفاه اقتصادی مردم آمریکا.

بحران است که در حال حاضر احاطه ملت های بسیار متفاوت یک—یک بیماری همه گیر به نام COVID-19. ریاست جمهوری است که چهره آن را نیز بسیار متفاوت یکی است. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صعود شده است قاب توسط دو نفر از ترین مشخصه سخنان: “من به تنهایی می تواند آن را تعمیر” و “من نمی مسئولیت در همه” و سفر از یکی به دیگری شده است طولانی و مشقت بار.

مواجه با بحران مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ شده است برای به حداقل رساندن آن را کم اهمیت جلوه دادن واقعیت های جدید کروناویروس در حالی که لاف زدن در مورد آنچه که یک “شگفت انگیز” کار او انجام شده است. او حیف و میل منابع با ارزش ترین در یک بیماری همه گیر: زمان.

هنگامی که این ویروس برای اولین بار شناسایی شده در ژانویه تام Bossert یکی از چندین برجسته صدای در عرصه آمادگی اضطراری به صدا هشدار دهنده است. “ما با جهانی تهدید سلامت او گفت:” در توییتر. مشکل این بود که Bossert—میهن مشاور امنیت و رسمی با تجربه در مدیریت اضطراری—یک سابق دولت رقم داشتن شده است تحت فشار قرار دادند از سال گذشته است. اسکات Gottlieb که برای فوری اقدامات پیشگیرانه از جمله بسته شدن از سالن به سرعت گسترش ویروس دیگری بود چنین صدای, اما او سابق رئیس سازمان غذا و دارو تحت مغلوب ساختن پیشی جستن.

“چه مردم آمریکا نیاز به بریس خود را برای بزرگی است که نرخ بیماری و مرگ و میر در این کشور” Bossert به من گفت. اقدامات برای کاهش گسترش ویروس و زمان بندی آن اعمال خواهد شد و عواقب عمیقی. Bossert به یاد می آورد تصمیم فیلادلفیا مقامات طول اسپانیایی اپیدمی آنفلوآنزای 1918 اجازه می دهد تا آزادی وام رژه به جمع آوری پول برای تلاش های جنگی. در اواخر سپتامبر روز دو صد هزار نفر در راهپیمایی گسترده ای در خیابان و در رژه پایان گوش دادن به یک کنسرت جان فیلیپ سوزا. در عرض سه روز شهرها بیمارستان شدند سرشار; هزاران نفر مرده بودند. “بدن انباشته مانند cordwood” شد و عبارت از روز است. در سنت لوئیس در مقابل مقامات در زمان سریع اقدامات شدید برای بستن مدارس و کلیساها تئاتر و زمین های بازی–اقدامات است که ما با مراجعه به ما زبان همه گیر به عنوان “اجتماعی فاصله.” در پایان سرانه نرخ مرگ از آنفولانزا در سنت لوئیس بود و نیمی که از فیلادلفیا.

این یک انده تجربه به خواندن بث کامرون اخیر حساب در واشنگتن پستاز آنچه اتفاق افتاده است به او led در طول اوباما: شورای امنیت ملی اداره بهداشت جهانی امنیت و Biodefense. در سال 2018 از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بسته آن است. کامرون می نویسد که او “بهت زده” با تصمیم یکی که در سمت چپ ایالات متحده کمتر آماده برای بیماری های همه گیر مانند یک جریان است.

زمانی که Yamiche Alcindor یک خبرنگار برای “PBS NewsHour,” خواسته رئیس جمهور در یک باغ گل رز کنفرانس مطبوعاتی هفته گذشته چرا او تعطیل دفتر مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ گریزان بود و زود رنج: “من فکر می کنم این یک سوال است.” شهادت در برابر کنگره, Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در موسسه ملی بهداشت مجاز “آن را خوب خواهد بود اگر این کار هنوز وجود دارد.” شما تا به حال تعجب که چرا تهمت نمی جایگزین Fauci با الیزابت هلمز.

Bossert شده است که فشار بسیار بیشتری حس فوریت از ژانویه گفت که او نمی خواهید به صرف زمان بیش از حد انتقاد از هر کسی برای اقدامات صورت گرفته یا نه گرفته شده در مراحل اولیه بحران است. “در حالی که وجود هزاران سوال که آیا قانونی در مورد دولت را به موقع بودن و فرآیندهای تصمیم گیری رئیس جمهور با این وجود آیا ما به نفع این هفته با فریاد ‘آتش’ در حالی که هنوز هم وجود دارد زمان به انجام کاری در مورد آن, آتش,” او گفت:. “است که بسیار مهم است. در حالی که آتش هنوز روی اجاق گاز, شما نمی توانید به نظاره نشست و به تماشای آن را سوزاند. آن گسترش یافته است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده است بیشتر علاقه مند به محیط آتش سوزی نسبت به سرمایه گذاری در پیشگیری از آتش سوزی و یا مهار آن شده است مشتاق به از بین بردن “اداری دولت” به upend قایق از موافقت نامه های بین المللی (به ویژه پاریس مورد آب و هوا و پیمان هسته ای با ایران) و کاهش هزینه های علوم سلامت محیط زیست و آمادگی اضطراری. تخصص به جرم تهمت. او نشان داده است دشمنان خود را نه در میان خارجی دیکتاتورها اما در میان اعضای آمریکایی “دولت عمیق” از جمله دیپلمات های حرفه ای و هوش تحلیلگران و همچنین استادان دانشگاه و روزنامه نگاران در کنگره دموکرات و “بی وفا” جمهوری خواهان–مخالفان از همه نوع. دایره خود را از وفاداران است بنابراین فاقد سیاست تخصص که نوشتن سخنرانی خود در coronavirus از دفتر بیضی در هفته گذشته باقی مانده بود و عمدتا به خود nativist مهاجرت مشاور استفان میلر و مغلوب ساختن پیشی جستن son-in-law, Jared کوشنر.

دولت سکندری پاسخ به همه گیر شد و افسوس که جای تعجب ندارد. مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به طوفان ماریا که ویران پورتوریکو, در سپتامبر 2017 چپ سه هزار نفر مرده بود حداقل به عنوان shambolic. در حال حاضر به عنوان او تلاش می کند تا به سادگی یک پاسخ به COVID-19 او باقی می ماند و در بهترین حالت پریشان نفس است. تنها چند ساعت قبل از دفتر بیضی سخنرانی روز چهارشنبه او را در توییتر به شکایت در مورد “یکی دیگر از ساختگی و خسته کننده ضربه قطعه” در Vanity Fair.

در منطقی جهان مغلوب ساختن پیشی جستن را هیچ شانسی در reëlection. اما حتی اگر حزب دموکرات پیشتاز جو بایدن با وجود تمام معایب خاص خود را اجرا می شود منسجم و صالح و با وقار نژاد هیچ تضمینی وجود ندارد. آن است که یک کشش به تعجب که آیا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن داده فکر به تعویق انداختن و یا در غیر این صورت انحراف نوامبر انتخابات ؟ فقط روز پیش ولادیمیر پوتین به حال خود وفادار مقننه اصلاح قانون اساسی روسیه اجازه می دهد تا او را به باقی می ماند در دفتر اگر او بخواهد تا 2036. تهمت نیست اعتراض و هیچ کس انتظار می رود که او خواهد.

بهانه ای برای به تعویق انداختن انتخابات هستند سخت نیست به التماس کردن. وجود دارد هیچ کمبود بهداشت عمومی مقامات هشدار از امکان هشدار دهنده پزشکی و شرایط اجتماعی پیش رو به خصوص اگر یک دوم افزایش COVID-19 می رسد در پاییز: تاخت و تاز و بیمارستان و افزایش میزان عفونت و بیماری متوقف اقتصاد است. خوشبختانه مغلوب ساختن پیشی جستن را قابل توجه و احتمالا غیر قابل عبور از موانع در تلاش برای تغییر تاریخ انتخابات. قانون فدرال خواسته است که انتخابات را در محل “در روز سه شنبه بعد از اولین دوشنبه ماه نوامبر هر سال چهارم موفقیت هر انتخاباتی یک رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور.” قانون اساسی نیاز دارد که یک کنگره جدید جمع آوری شده در ژانویه 3 و یک رئیس جمهور جدید ونزوئلا در ماه ژانویه 20th. دانشمندان حقوقی معتقدند که حتی اگر مغلوب ساختن پیشی جستن به دادگاه تجدید نظر برای اورژانس قدرت او نمی خواهد که قدرت برای قرار دادن انتخابات.

از شروع به تهمت ساخته شده است که وفاداری به رهبر و نه به قانون نهایی ارزش در خدمات دولت می باشد. در ماه ژوئن سال 2017 او ریاست جلسه کابینه ساخته شده است که آن را روشن است که بلیط ورود بود نه صلاحیت یا حقیقت گویی بلکه خود دید از بالا fealty به او. یکی یکی غیر از جیمز Mattis مغلوب ساختن پیشی جستن اعضای کابینه و معاون رئیس جمهور صحبت از افتخار خدمت به یک بوده و بسیار پایدار نابغه است. این یک تابلو است که ممکن است به نظر می رسید بیش از بالا در بالاترین شوراهای عشق آباد یا پیونگ یانگ. در واقع تصویر رشد کرده است تنها بدتر پس از استیضاح به عنوان خدمتگزاران مردم که به درستی یا نه فکر می کردند که می تواند راهنمای مغلوب ساختن پیشی جستن و دور از بدترین غرایز را جاروب شده از کاخ سفید اصطبل.

یک بار دیگر در تاریخ این نگران کننده و مخرب ریاست جمهوری, ما بستگی دارد و نهادهای دموکراتیک در جامعه مدنی مناسب و معقول در مردان و زنان شایستگی و پشتکار برای حفاظت از دموکراسی آمریکایی و commonweal. چه امید در این بحران راه است که جامعه را در پاسخ به همه گیر با حس فداکاری و آرامش نسبی. چه می دهد امید است که یک حرفه ای پزشکی مانند هلن چو عفونی-متخصص بیماری های, در سیاتل که در بر داشت یک راه در اطراف موانع اداری و رهبری یک تیم از همکاران که در انجام مهم آزمون. این یک قانون است که بدون شک زندگی را نجات داد. چه می دهد امید است که کسی مثل Anthony Fauci, که سیاسی ظرافت به خطر خوی از رئیس جمهور اما که همچنین دارای تخصص به صحبت با اقتدار بر آنچه خواسته همه ما و کسانی که اصرار بر گفتن حقیقت در مورد این واقعیت مواجه هستیم.

در بیمارستان تام Bossert به من گفت: “آتش است که به سوزاندن روشن تر و داغتر”: عملیاتی سرعت تسریع خواهد کرد; غيبت و نیاز به جداسازی میان کارگران بهداشت و درمان را افزایش می دهد به عنوان آنها خود را مریض; پزشکان و پرستاران ممکن است برای تصمیم گیری در مورد ترياژ که اگزوز و تضعیف روحیه آنها است. استراتژیک و توجه به بهداشت عمومی سیستم حیاتی خواهد بود. بزرگ چیزهایی که مورد نیاز همه است. F. D. R., در اولین مراسم تحلیف اعلام کرد: “این preëminently زمان به صحبت می کنند حقیقت و تمام حقیقت را رک و پوست کنده و با قاطعیت.” که هنوز هم جای مناسب برای شروع است.


راهنمای Coronavirus

آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.

چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.

Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.

ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.

عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.

چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>