UFC مجبور به تعویق انداختن آن را سه بعدی نشان می دهد اما می گوید Khabib عنوان مبارزه خواهد شد در

لاس وگاس—UFC است و به تعویق انداختن آن سه بعدی کارت های مبارزه در پی آخرین محدودیت در ایالات متحده با توجه به COVID-19 شیوع.

تلویزیونی MMA نشان می دهد در ابتدا میله میله برای 21 مارس در لندن 28 مارس در کلمبوس, اوهایو و 11 آوریل در پرتلند. UFC در ابتدا برنامه ریزی شده برای تغییر آنها به UFC Apex تسهیلات در لاس وگاس در پشت درهای بسته با توجه به مقامات محلی’ محدودیت در جمعیت.

اما آن را مجبور به نگاه در جای دیگر پس از ایالتی نوادا ورزشی کمیسیون رای به تعلیق تمام رویدادهای ورزشی رزمی در دولت است.

مخلوط هنرهای رزمی ارتقاء برگزار شد Fight Night calls شنبه در برزیل اما بدون تماشاگر.

UFC رئیس دانا, سفید, ESPN گفت: SportCenter که او در حال برنامه ریزی برای برگزاری یک نمایش شنبه در FireLake عرصه در Shawnee, Oklahoma. این بود تا زمانی که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در کنفرانس خبری روز شنبه هنگامی که بیشتر دستورالعمل در جمعیت بودند اشاره کرد.

“در حال حاضر آنها می گویند وجود دارد باید بیش از 10 در یک اتاق و غیر ممکن است” سفید گفت. “ما نمی تواند آن را انجام دهد. ما در انطباق با همه چیز است که این دولت و این که این پزشکان گفته اند انجام دهید. ما هیچ چاره ای جز به تعویق انداختن این (سه) مبارزه می کند.”

سفید گفت: UFC 249 بالا و مشخصات کارت های سبک وزن قهرمان Khabib Nurmagomedov در برابر No. 1 contender تونی فرگوسن نیز در عین حال-به-می شود-اعلام محل برگزاری. این کارت در اصل میله میله برای مارس 18 در مرکز بارکلیز در بروکلین n. y.

“ما امیدواریم که این همه را پاک می کند تا مارس” سفید گفت SportsCenter. “این مبارزه را برای رفتن به اتفاق می افتد. هیچ جمعیت اما هر آنچه در آن طول می کشد — احتمالا در ایالات متحده اما این مبارزه را برای رفتن به اتفاق می افتد.”

آلبرتا سنگین وزن تنر (بولدوزر) Boser بود در مارس 28, کارت اصل میله میله برای کلمبوس. ویکتوریا سبک وزن تریستان (Boondock) کانلی در مارس 11 نشان می دهد در اصل برنامه ریزی شده برای پورتلند.

“ما قصد داریم به ادامه” سفید وعده داده شده است. “و این سه دعوا که به تعویق افتاد آنها را هنوز هم اتفاق می افتد. و Khabib-تونی در این است که اصلی تاریخ است. ما قصد داریم به نگه داشتن جنگ است.”

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>