چه ضد نژادپرستانه معلمان متفاوت انجام

در آموزش آنها مشاهده موفقیت دانش آموزان سیاه پوست به عنوان مرکزی برای موفقیت خود را آموزش. گتی; Paul

توسط NEWS-SINGLE در 29 خرداد 1399
گتی; Paul Spella / اطلس

یادداشت سردبیر: در پنج سال آینده بیشتر از امریکا با تجربه ترین معلمان بازنشسته خواهد شد. جمعیتی در حال پشت سر گذاشتن یک ملت بیشتر تازه کار مربیان است. در سال 1988 یک معلم شایع ترین تا به حال 15 سال تجربه است. کمتر از سه دهه بعد که شماره افتاده بود به سه سال پیشرو یک کلاس درس. اقیانوس اطلس را "آموزش" پروژه متقاطع کشور به بحث کهنه کار مربیان است. این داستان 17 در مجموعه ما.


درخواست دانش آموزان سیاه پوست که خود را به معلم مورد علاقه است و آنها را با شادی به شما بگویم. از آنها بخواهید آنچه در آن است در مورد مورد علاقه خود را و بیشتر خواهد شد و می گویند برخی از نسخه های این: آنها می دانند که چگونه به کار با من. بسیار است در بیانیه ای که. این بدان معنی است که این دانش آموزان می خواهند به کار است که آنها را معلمان خود را به عنوان شریک در فرایند یادگیری است و آنها می دانند که با دانشجو ارتباط است که در آن هر دوی آنها قدرت است. به عبارت دیگر دانش آموزان سیاه پوست می دانم که آنها را عقل به کلاس درس و آنها می دانند که آنها دیده می شود و دیده نمی شود.

به عنوان اصل در سان فرانسیسکو ماموریت دبیرستان و ضد نژادپرستانه مربی برای بیش از 30 سال من شاهد تعداد بی شماری از دانش آموزان سیاه پوست رشد در کلاس های درس که در آن معلمان دیدن آنها را با دقت و نشان می دهد که آنها خوشحال به آنها وجود دارد. در این کلاس ها دانش آموزان را انتخاب کنید به نشستن در جلوی کلاس را دقیق یادداشت ها شلیک کنید دست خود را در بحث و پرسیدن سوال غیر منتظره است که باعث معلم و همکلاسی های دیگر برای متوقف کردن و فکر می کنم. با توجه به شانس آنها ایمیل های متنی و تماس با معلمان که در آنها اعتقاد دارند. در این دانش آموزان هستند که همه چیز خود را به خانواده ها و اعضای جامعه را مطرح و آنها را حمایت می شود.

من را دیده اند برخی از این دانش آموزان راه رفتن به یکی دیگر از معلم در کلاس درس رفتن به آخرین سطر از میز قرار داده و سر خود را پایین. من آنها را دیده نشستن منجمد در صندلی خود را خیره در انتساب—زمانی که قبلا شنیده بودم آنها را جوک صحبت با هیجان در مورد محتوای خود را در کلاس تاریخ, جشن, حل دشوارترین جبر معادله یا لرزش یک لوله آزمایش با اقتدار در انتظار یک نتیجه. گزارش خود کارت اغلب نشان می دهد این اختلاف در کلاس درس تجربه: A و B را در کلاس های که در آن آنها احساس ارزش و C و D و یا حتی F را در کلاس های که در آن آنها نیست.

زمانی که سیاه تحصیلی دانش آموزان نقاط قوت در حال نادیده گرفته, دانش آموزان سیاه پوست در حال به حاشیه رانده شده. آنها را نگه داشته و از دوره های پیشرفته داده بد نمرات و ارسال به دین ، در طول سال قدرت است که آنها در ابتدا به مدرسه siphoned توسط مربیان در هر سطح از سیستم آموزشی که احترام نمی گذارند و در برخی از موارد نمی خواهید به لحاظ فکری کمک از دانش آموزان است.

ضد نژادپرستانه معلمان به دانش آموزان سیاه پوست به طور جدی. آنها به ایجاد یک برنامه درسی با دانش آموزان داشته باشید و آنها را با دقت خواندن کار دانش آموزان به درک آنچه آنها ابراز دارد. این صدا ممکن است نسبتا استاندارد است اما ساخت دانش آموزان سیاه پوست احساس ارزش فراتر از ژنرال "خوب است." آن نیاز به مربیان برای مشاهده موفقیت دانش آموزان سیاه پوست به عنوان مرکزی برای موفقیت خود را آموزش. این یک تغییر پارادایم: به جای تنها درخواست دانش آموزان سیاه پوست که انجام می دهند و در کلاس برای شروع شناسایی با مدرسه ما هم معلمانی که دانش آموزان سیاه پوست انجام می دهند و در کلاس خود را برای شروع شناسایی با آن دسته از دانش آموزان است.

من صرف اکثریت از زندگی حرفه ای من در کلاس درس و من آن را دوست داشتم زیرا برای انجام آن به خوبی آن را مورد نیاز است که من در تمام جنبه ها از من انسانیت است. ایستاده در مقابل از دانش آموزان سیاه پوست, من می دانستم که من مسئولیت آنها را دعوت به درس و سپس به دیدن فشار و حفاظت از آنها را یک بار آنها وجود دارد. در طول سال ها همکاری با دیگر ضد نژادپرستانه مربیان من co-طراحی و توسعه یک رویکرد است که موفقیت آمیز بود و این نشان داد که در دانشجويان حضور نمرات و کیفیت کار.

ما به عنوان خوانده شده مقالات و کتابها و ما با حضور در کارگاه های آموزشی متمرکز در اطراف سیاه و سفید آموزش. که کمک می کند تا ما بررسی تفاوت های فرهنگی در گفتمان سبک به طوری که ما بهتر می تواند درک سیاه دانشجويان تحلیلی روش ها در مقالات. ما یاد بگیرند که چگونه به استفاده از زبان شفاهی به ما درسی مانند اضافه کردن یک بحث واحد و یا یک شعر-تلاوت واگذاری و به منظور فراهم کردن فرصت کافی برای دانش آموزان با هم کار کنند. و ما یاد بگیریم که هیچ چیز می رود بدون گفت که ستایش و جهت باید فراوان است. در اصل ما چه کار می کند برای دانش آموزان سیاه پوست, که همچنین با این نسخهها کار برای همه دانش آموزان است.

مربیان که متعهد به دانش آموزان سیاه پوست با استفاده از مدارک و شواهد خود را در کلاس های درس برای پیدا کردن راه هایی برای بهبود. آنها تجزیه و تحلیل تکالیف دست در شناسایی راه هایی که در آن تدریس خود رسیده و از دسترس نیست—همه دانش آموزان خود را. آنها تشخیص استعداد یک دانش آموز کمک به یک کلاس بحث و تصرف در آن. آنها disaggregate اطلاعات مانند نمرات و حضور و غیاب با قومیت به دنبال الگوها و problematize عمل خود—نه فرض کنیم که دانش آموزان انگیزه نیست و یا به اندازه کافی آماده برای تعامل با به چالش کشیدن مواد. آنها از خود می پرسند: چرا تیلور یک C در آخر زمانی که او به دست آورده یک A یا یک B را از دیگر تکالیف بسیاری از آنها را به همان اندازه خواستار? چرا وینس سکوت خود را در گروه ؟ چه الهام گرفته از آنکه به نوشتن چندین پیش نویس مقاله خود را در هر زمان درخواست برای جزئیات بیشتر بازخورد ؟ آنها به دنبال حمایت از همکاران که در حال موثر معلمان برای همه دانش آموزان از جمله دانش آموزان سیاه پوست, چرا که آنها می دانند که تغییرات آنها را به آموزش خود را عمل خواهد شد که تاثیر خود را در پيشرفت تحصيلی. همه این باعث می شود آنها بهتر مربیان است.

معلمان که ارزش ندارد, دانش آموزان سیاه پوست را تغییر بحث دور از عمل خود را دارند که آنها را ببینید که دانش آموزان سیاه پوست هستند نه موفق در کلاس های خود را. آنها ایجاد خواهد شد اوراق قرضه که در نهایت تبدیل به جناح با دیگر مربیان که آنها نیز تمایلی به تغییر رویکرد خود را.

برای مبارزه با نژادپرستی نظاممند به معنی باک هنجارهای. مربیان در هر سطح باید مایل به ناراحت کننده در مبارزه خود برای دانش آموزان سیاه پوست, شناخت دانشجويان از قدرت و تغذیه آن از طریق احترام خود را به کمک های بسیاری به مدارس ما. معلمان نیاز به اصرار به استفاده از قدرت خود به طور مداوم نشان می دهد و بررسی عملکرد آنان و به دنبال ورودی از سهامداران; آنها باید دعوت از پدر و مادر سیاه به گوش دادن به نگرانی های خود و ایده های آنها عمل می کنند. مدیران باید به وضوح و به طور مداوم ارتباط برقرار ضد نژادپرستانه چشم انداز خود را برای مدرسه ایجاد حرفه ای-توسعه فرصت های شغلی برای کارکنان رسمیت شناختن معلمان که با موفقیت به آموزش همه دانش آموزان خود را و زمانی که دخالت آنها مشکلات. منطقه در سطح مدیران باید بصورتی پایدار و محکم ریشه خود را ضد نژادپرستانه پیام در دانش آموزان مدرسه تجربیات ساخت انتظارات برای مربیان روشن است. و مدرسه-اعضای هیئت مدیره نیاز به گوش دادن به مربیان نشان داده اند که اثر بخشی در آموزش دانش آموزان سیاه پوست. آنها باید تصویب سیاست است که همه ما پاسخگو به سیاه و سفید ما خانواده است. ما باید خواسته های خودمان و با هم کار کنند در جوامع ما.

تنها معیار ما ضد نژادپرستانه آموزش خواهد بود که موفقیت تحصیلی همه دانش آموزان ما از جمله سیاه و سفید ما دانش آموزان است.


این مقاله بخشی از پروژه های ما "در آموزش" است که پشتیبانی شده توسط کمک های مالی از ویلیام و فلورا هیولت بنیاد اسپنسر بنیاد بیل و ملیندا گیتس و Shawn رئا پایه و اساس است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب